|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:08:24   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Misek, ti si tako pametna in tako izobražena, da mene kar srh spreletava. Kakšno izobrazbo pa ima tvoj partner? In o čem se pogovarjata doma? O tem, kako bosta rešila ljudi pred katastrofo svetovnih razsežnosti? O tem, kako bosta iznašla zdravilo za aids ali za raka?

Pravzaprav nisi dalec od resnice. Le da si to tako splosno napisala, midva se pa ukvarjava s finesami user posted image  Ja, moj partner ima enako stopnjo izobrazbe kot jaz.

Ker veš, midva imava popolnoma povprečne pogovore: kaj je potrebno narediti med tednom, kakšne barve bodo stene v otroški sobi, kaj bomo jedli med tednom, kako bova organizirala varstvo za najinega malčka...


Iskreno bolj malo nam je pomembno kaj bomo jedli med tednom. Ce se komu kaj zalusta se hitro zmenimo in skuhamo, bolj pomembno nam je kaj se med kuhanjem pogovarjamo. Urnike razmenjujemo on-line in o tem ne zgubljamo casa. Dogovori o tem kdo kdaj kam nam vzamejo vsak dan po najvec 15 minut. Za pospravljanje in pucanje imamo zensko, ki to opravi, ce se nam ne da kuhati gremo ven ali narocimo.  Gospodinjska opravila smo skrcili na minimum. Ogromno casa posvecamo eden drugemu in otroku. Varstva ne rihtamo oz. izjemno redko potrebujemo saj imamo sreco da imamo precej fleksibilen delovni cas.
Ja pa se to.. barvo v otroski sobi si zbira otrok sam, celo sam beli sobo, ce temu kar pocne sploh lahko recemo beljenje - saj je njegova, on tam biva in o barvah sam odloca.

Ampak, midva sva tako povprečna... user posted image

Sej sva tudi midva povsem povprecna. Stvar dojemanja se mi zdi user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:09:01   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Misek OMG, a v Rusiji si bila? Mater si svetovna.


Rahica tebe pa fejst hormoni dajejo zadnje čase a?user posted image

user posted image
Zakaj?


K pikaš mal zadnje čase. user posted image


Kdo, a jaz? Zakaj pa? Samo repliciram tam, kjer imam kaj za replicirati.

Sicer pa: Veste, kako je... Prvo in drugo leto po faksu imaš občutek, da si pojedel vso modrost tega sveta. Po desetih letih pa ugotoviš, da je življenje še vedno najboljša in najbolj mirodajna šola in da te noben faks, noben magisterij in noben doktorat ne naredi dovolj pametnega za življenje samo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:09:14   
Anonimen
OK, nazaj na prvotno vprašanje. Ja, meni so izobraženi moški seksi. Ne prenesem tumpežev.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:32:56   
Anonimen
Sicer pa: Veste, kako je... Prvo in drugo leto po faksu imaš občutek, da si pojedel vso modrost tega sveta.


Niti približno ne mislim tega. Sm še premlada da bi vse vedela in vse znala. Faks gor al dol. Bom pa vsako leto več vedela, več znala, bolj razmišljala...zato k mam ob sebi človeka k vleče najboljš iz mene, k hoče da rastem, se učim, razmišljam o stvareh in jih ne jemljem kot samoumevne....ker to tudi on dela. Skupaj se učiva....razmišljava....in ja imava vse možne pogovore....ti o vsakdanu vzamejo dnevno mogoč 15 min. In jaz rabim take pogovore. In zato tud rabim zravn sebe človeka k se je zmožen pogovarjat še o čem drugem kot je kdaj bo jedu, spal in kaj bo obleku.
Men je pač všeč če lahko debatiram z njim o kakšni knjigi, o kkšnmu dokumentarcu, o politiki, o kkšnem potovanju, o ogledu gledališke predstave...fajn mi je da mi ga je uspelo navdušit nad klasiko in operami, ....pač take stvari. Se znava tud čist "bebasto" zabavat, delat čist normalne stvari....sam včasih pa rabim tud kej drugačnega.
Mene pač rutina in stanje celo življenje na enem in istem mestu ubija.
Rabim da se mi nekaj dogaja, da kej novga zvem....
Smo si pač različni, jaz nevem zakaj je treba pikat ljudi k niso z vsem kar jim pade pod noge zadovoljni in ljudi k vedo kaj si želijo od partnerja.
Saj tudi ti veš. In si s tem zadovoljna. Super. Čudovito da se ujemata.
Sam jaz se mogoče nebi ujela s tvojim, ti verjetno ne z mojim....ne vem kaj je treba komplicirat. Vsak po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:39:38   
Anonimen
In pikec, je kkšn WAW na obzorju? ...Firbc, sej veš
K moj brat je še zmer samski



A se pol ni nč zmenu (sam a si zihr da sem dost dobra zanj, ker bom mela sam magisterij veš, pa 3 štampiljke)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:41:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

In pikec, je kkšn WAW na obzorju? ...Firbc, sej veš
K moj brat je še zmer samski



A se pol ni nč zmenu (sam a si zihr da sem dost dobra zanj, ker bom mela sam magisterij veš, pa 3 štampiljke)


Itak, super bi blauser posted image . Sam on ma sam srednjo narjeno veš. Vse ostalo je čist neformalna izobrazbauser posted image . Če se je pa kej zmenu pa ne vem. Sm mu dala mail. Dvomim. K je prpauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:54:58   
Anonimen
Itak, super bi bla . Sam on ma sam srednjo narjeno veš. Vse ostalo je čist neformalna izobrazba . Če se je pa kej zmenu pa ne vem. Sm mu dala mail. Dvomim. K je prpa


Pol sva dva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Drgač pa jst sem mela dr. znanosti....pa mnenje raj zase obdržim...in se navežem na svoje prejšnje pošteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:56:33   
Anonimen
Ja nč...vaju bom kar skupej dala en danuser posted image
K jst bi nečake melauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 11:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja nč...vaju bom kar skupej dala en danuser posted image
K jst bi nečake melauser posted image


Kako pa če sva pa prpe user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 12:01:52   
Raho
Karin, pa zakaj se po nepotrebnem razburjaš. Še vedno sem orientirana na prvo vprašanje... Ali vam je pri partnerju pomembna izobrazba in poklic, ki ga opravlja. Nikjer ni nič zapisano o splošni razgledanosti. Pa ne misli si, da je moj mož popolnoma neizobražen, ker ima samo pač po tvojem mnenju "samo" 5. stopnjo izobrazbe.

Izobrazba (papir) ni mirodajna. A je to tako težko razumeti? Prav tako poklic, ki ga nekdo opravlja.

A je tako težko razumeti, da ljudje poleg izobrazbe in poklica, ki ga opravljajo morajo imeti tudi druge kvalitete?

Očitno si se, draga Karin, pri ocenjevanju mene malo uštela. Očitno ne bereš med vrsticami. Ko boš imela otroka in opravljala takšno službo kot jo jaz (tudi 12 ur biti na delovnem mestu, vedno v pripravljenosti), boš videla, da se je zelo težko s partnerjem pogovarjati še o čem drugem kot o vsakdanjih stvareh, ker ni časa. Ko pa smo skupaj, pa se pač oba posvečava našemu podmladku in potrebno je opraviti tudi goro gospodinjskih opravil. Ko boš videla, da ti stvari uhajajo iz rok (pri otroku ali dveh in službi kot jo imam jaz ti bodo, čerpav si prejšnjič napisala, kako ponosna si, da ti vse uspeva), boš svojemu partnerju hvaležna, da zna poprijeti tudi za sesalec ali za peglo.

Sicer pa - še si mlada. Ne želim ti uničiti tvojih sanj. Tudi jaz sem v tvojih letih živela drugače kot živim sedaj. Tudi meni je v tvojih letih, ko še nisem imela svojega otroka, bilo pomembno, da sva z možem oba brala Delo in potem debatirala o politiki ali pa prebrala enako knjigo in razpravljala o njej. Danes nimava ne eden ne drugi časa, da bi brala, ker ob desetih zvečer oba padeva na smrt utrujena v posteljo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 12:02:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja nč...vaju bom kar skupej dala en danuser posted image
K jst bi nečake melauser posted image


Kako pa če sva pa prpe user posted image user posted image


Jah nč kaj...v sobo vaju bom zaklenila za kkšn tedn. Se bosta že spomlna kkšne zabaveuser posted image

Raho....dobiš odgovor po malici....letim na kavicouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 12:03:36   
Anonimen
Jah nč kaj...v sobo vaju bom zaklenila za kkšn tedn. Se bosta že spomlna kkšne zabave


A vsaj futrala naju boš?

BTW za nečaka naju bi morala za kak mesec zapret user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 12:42:52   
Lolypop
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Misek, ti si tako pametna in tako izobražena, da mene kar srh spreletava. Kakšno izobrazbo pa ima tvoj partner? In o čem se pogovarjata doma? O tem, kako bosta rešila ljudi pred katastrofo svetovnih razsežnosti? O tem, kako bosta iznašla zdravilo za aids ali za raka?

Ker veš, midva imava popolnoma povprečne pogovore: kaj je potrebno narediti med tednom, kakšne barve bodo stene v otroški sobi, kaj bomo jedli med tednom, kako bova organizirala varstvo za najinega malčka...

Ampak, midva sva tako povprečna... user posted image


Raho, lep povzetek.

Midve, Misek, pa imava popolnoma različne vrednote, zato ti mene ne boš prepričala, jaz pa tebe ne. Vidiš, tebi je pomembno, da sta izobražena, sta v službi tudi kadar sta doma in plačujete žensko da vam puca stanovanje. Meni pa več šteje da sem več časa z družino, da sama pucam svoje stanovanje (si ne predstavljam da bi mi neka tretja oseba prekladala stvari po stanovanju, niti mama ne), da sama z ljubeznijo skuham svoji družini. Ampak ljudje smo si različni in hvala bogu da je tako.

Men je pač všeč če lahko debatiram z njim o kakšni knjigi, o kkšnmu dokumentarcu, o politiki, o kkšnem potovanju, o ogledu gledališke predstave...fajn mi je da mi ga je uspelo navdušit nad klasiko in operami, ....pač take stvari.


Se popolnoma strinjam s tabo. Kaj pa ima izobrazba s tem?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:12:09   
Anonimen
Se popolnoma strinjam s tabo. Kaj pa ima izobrazba s tem?


Nič. To trdim že od začetkauser posted image ...sam me noben ne štekauser posted image

Men je pomembna pamet, ne izobrazba. Sam sem pa mnenja da en k je pameten in ga vse to zanima ne bo ostal sam na osnovni šoli. K bo slej k prej hotu več.


Pikec, ni panike. Pa za en mesecuser posted image . Hranla vaju pa bom itak. Pa v kopalnico bosta šla lahko 2x dnevnouser posted image

(odgovor članu Lolypop)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:19:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Karin, pa zakaj se po nepotrebnem razburjaš. Še vedno sem orientirana na prvo vprašanje... Ali vam je pri partnerju pomembna izobrazba in poklic, ki ga opravlja. Nikjer ni nič zapisano o splošni razgledanosti. Pa ne misli si, da je moj mož popolnoma neizobražen, ker ima samo pač po tvojem mnenju "samo" 5. stopnjo izobrazbe.

Izobrazba (papir) ni mirodajna. A je to tako težko razumeti? Prav tako poklic, ki ga nekdo opravlja.

A je tako težko razumeti, da ljudje poleg izobrazbe in poklica, ki ga opravljajo morajo imeti tudi druge kvalitete?

Očitno si se, draga Karin, pri ocenjevanju mene malo uštela. Očitno ne bereš med vrsticami. Ko boš imela otroka in opravljala takšno službo kot jo jaz (tudi 12 ur biti na delovnem mestu, vedno v pripravljenosti), boš videla, da se je zelo težko s partnerjem pogovarjati še o čem drugem kot o vsakdanjih stvareh, ker ni časa. Ko pa smo skupaj, pa se pač oba posvečava našemu podmladku in potrebno je opraviti tudi goro gospodinjskih opravil. Ko boš videla, da ti stvari uhajajo iz rok (pri otroku ali dveh in službi kot jo imam jaz ti bodo, čerpav si prejšnjič napisala, kako ponosna si, da ti vse uspeva), boš svojemu partnerju hvaležna, da zna poprijeti tudi za sesalec ali za peglo.

Sicer pa - še si mlada. Ne želim ti uničiti tvojih sanj. Tudi jaz sem v tvojih letih živela drugače kot živim sedaj. Tudi meni je v tvojih letih, ko še nisem imela svojega otroka, bilo pomembno, da sva z možem oba brala Delo in potem debatirala o politiki ali pa prebrala enako knjigo in razpravljala o njej. Danes nimava ne eden ne drugi časa, da bi brala, ker ob desetih zvečer oba padeva na smrt utrujena v posteljo.




Eh....user posted image

Razumem kaj češ povedat. Pa ni mi 5. stopnja "samo". In sem na začetku napisala da mi formalna izobrazba ni pomembna, neformalna pa zelo oz. razgledanost in prilagodljivost.
In razumem da je vse to težje počet k maš otroke. In vem kako je bit 12 ur v službi. Mava oba take urnike. S tem da mava še popoldanca.
In k bodo otroc, bo čistilka. Po vsej verjetnosti. K se ne mislim ubit z delom.
Pa mi je jasno da bova prve par let debatirala o plenicah in bruhcih. Sam k bodo pa otroci odrasli bova pa spet lahko debatirala isto k zdej. In sam to hočem. Človeka s katerim si bova imela kej povedat tud k ne bo veš bruhcev pa kakcev, pa cvekov v šoli, pa pubertetniških izpadov. Tacga človeka si želim za partnerja. In to je vse. Nič druzga.user posted image

In tud vidva bosta spet enkrat brala Delo pa debatiralauser posted image , takrat k bom jst kakce pa bruhce vohala, boš ti že uživala....user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:20:17   
Anonimen
. Pa v kopalnico bosta šla lahko 2x dnevno


Pa kok si ti prijazna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW upam, da nima 19 let ta tvoj brat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:24:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

. Pa v kopalnico bosta šla lahko 2x dnevno


Pa kok si ti prijazna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW upam, da nima 19 let ta tvoj brat user posted image


Vem da smuser posted image

Ne, ma 36 letuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:25:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

. Pa v kopalnico bosta šla lahko 2x dnevno


Pa kok si ti prijazna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW upam, da nima 19 let ta tvoj brat user posted image


Vem da smuser posted image

Ne, ma 36 letuser posted image .


Mlado, mlado... kaj bo ono počelo s tako staro koko kukr sem jest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:29:16   
Anonimen
Mladuser posted image

Kaj bo počel? Hm...ja ne vem....to se bosta pa sama zmenila kaj vama bo pašaluser posted image . Men je vseen kaj počneta, sam da so nečakiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 13:29:47   
taja27
mene tudi privlačijo inteligentni moški. seveda inteligenca ni nujno povezana z izobrazbo, je pa zeloooo pogosto povezana z izobrazbo oz. s poklicem.

kakor koli, z ali z manj izobrazbe, nikakor me ne privlačijo neumni moški.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 15:14:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop
Midve, Misek, pa imava popolnoma različne vrednote, zato ti mene ne boš prepričala, jaz pa tebe ne.
Vidiš, tebi je pomembno, da sta izobražena, sta v službi tudi kadar sta doma in plačujete žensko da vam puca stanovanje. Meni pa več šteje da sem več časa z družino, da sama pucam svoje stanovanje (si ne predstavljam da bi mi neka tretja oseba prekladala stvari po stanovanju, niti mama ne), da sama z ljubeznijo skuham svoji družini. Ampak ljudje smo si različni in hvala bogu da je tako.



Dejmo zakljucit. Nisem v sluzbi ko sem doma, vsakodnevno kuhanje mi je prej obveznost kot izkazovanje ljubezni ali neka sreca. Raje vidim, da grem z druzino kam ven in se posvetimo en drugemu in/ali otroku, kot da ta cas posvetim pucanju stranisca, pometanju stopnic, pospravljanju tega in onega. Na ta nacin pravzaprav pridobim vec casa za druzino, a istocasno omogocim delo nekomu, ki mu bo tako prisluzen denar nekaj pomenil in ga potrebuje.  In vsekakor mi je bolj zanimiva debata pro et contra, kot ribanje ploscic. In se strinjam, dobro je da smo si razlicni, kar pa ni razlog, da se ne bi spostovali in imeli radi.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 15:15:33   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Men je pomembna pamet, ne izobrazba. Sam sem pa mnenja da en k je pameten in ga vse to zanima ne bo ostal sam na osnovni šoli. K bo slej k prej hotu več.


Tocno tako. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 15:25:56   
baguSka
OK, nazaj na prvotno vprašanje. Ja, meni so izobraženi moški seksi. Ne prenesem tumpežev.


Hm.. ful cudno. Ker moje izkusnje so pa take, da bolj je izobrazen, vecji tumpez je.. user posted image user posted image user posted image  Cist zares! Ne lazem se!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 15:28:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Men je pomembna pamet, ne izobrazba. Sam sem pa mnenja da en k je pameten in ga vse to zanima ne bo ostal sam na osnovni šoli. K bo slej k prej hotu več.


Tocno tako. user posted image


Ah joj. To pa sploh ni nujno. Obstajajo tudi ljudje, ki so veliko bl iznajdljivi v lajfu in jih to veliko dlje pripelje kot ena izobrazba. Sicer pa za moje pojme ce mas solo nisi nic bolj pameten, razen na papirju. Pamet je v razgledanosti, kar pa ne pridobis glih s solo.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
13.11.2007 15:54:17   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Men je pomembna pamet, ne izobrazba. Sam sem pa mnenja da en k je pameten in ga vse to zanima ne bo ostal sam na osnovni šoli. K bo slej k prej hotu več.


Tocno tako. user posted image


Ah joj. To pa sploh ni nujno. Obstajajo tudi ljudje, ki so veliko bl iznajdljivi v lajfu in jih to veliko dlje pripelje kot ena izobrazba. Sicer pa za moje pojme ce mas solo nisi nic bolj pameten, razen na papirju. Pamet je v razgledanosti, kar pa ne pridobis glih s solo.


BaguSka - takoj si zamenjaj avatar iz opice v sovo. user posted image  To je eden izmed bolj modrih postov pri tej temiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?