|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se prepričat, da sem mu res všeč?
7.1.2008 16:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ko boš sama s sabo zadovoljna, bilokaka že si...potem mu boš verjela...

kako naj te on vidi lepo, če ti sebe grdo vidiš...

  Točno tako. Če sebi nisi všeč in po možnosti to govoriš še pred partnerjem, potem ne pričakuj, da mu boš privlačna.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se prepričat, da sem mu res všeč?
7.1.2008 20:16:00   
Teya*D.
Ampak ali me ne bi moral imeti rad takšno kot sem?
Saj je vedel od vsega začetka kako in kaj, kakšna sem. Zakaj torej me nebi imel rad, če imam jaz težave s sabo?Potem lahko pa kar pozabim npr., da me bo še kdaj pogledal? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se prepričat, da sem mu res všeč?
7.1.2008 20:24:10   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Ampak ali me ne bi moral imeti rad takšno kot sem?
Saj je vedel od vsega začetka kako in kaj, kakšna sem. Zakaj torej me nebi imel rad, če imam jaz težave s sabo?Potem lahko pa kar pozabim npr., da me bo še kdaj pogledal? user posted image



saj...ti se ne sprejemaš! on te že ima rad...sam tega ne vidiš, ker si obremenjena sama s sabo- razen, če si že tolk na njega prenesla-ti to ustvarjaš...in ga prepričuješ-mogoče ne veš tega, ampak ti to delaš...

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se prepričat, da sem mu res všeč?
7.1.2008 20:26:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Ampak ali me ne bi moral imeti rad takšno kot sem?


Pa ti...a imaš samo sebe rada takšno kot si?

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se prepričat, da sem mu res všeč?
14.1.2008 9:05:07   
Teya*D.
Zelo dobro vprašanje Mič.
Ne, trenutno se nimam najbolj rada. Zraven vsega me pestijo še kg in postava. Na to kar je moje in ko bi morala bit ponosna in se nosit ter imet rada takšna kot sem ampak se nimam najbolj. Mori me, da ne morem kupit kakšnega oblačila, ki mi je všeč, ker nimajo moje konf.št. . Potem pa se počutim kot da moram oblačit najmanj šotor. in kako naj se potem počutim lepo in privlačno, če pa nisem. Ko vsak dan poslušam, ko mi govorijo kakšna sem. Da imam bedra kot sod...sicer ne od partnerja ampak od sorodnikov. In seveda da me potre in da mi ni za nič. Da ne omenjam tega, ko sem dala nekaj kg dol pa so me vsi hvalili in gledali. Zdaj pa imam otroka in še nosečka in me naletavajo same kritike, ki mi zbijajo moralo. Pa tudi s partnerjem sva tako-tako... En dan v redu dug dan ne...ti hormoni me bodo ubili!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?