|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 8:17:50   
mala zirafa
Mi lahko poveste tiste ki ste zaposlene v javnem zavod zdr. domu, kakšne plače dobite?Netto seveda brez dodatkov.Meni je rekel dr. da bom dobila tako kot ostale sestre v ZD, bom pa zaposlena privat.Pa še rekel je da ne ve kake plače točno imajo, da o tem se bom zmenla z računvodjo.Tako da vas lepo prosim za kak odgovor.
Hvala in vesel božič!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 10:37:36   
ajna12
Okrog 600€, pa 11 let delovnih izkušenj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 14:29:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Okrog 600€, pa 11 let delovnih izkušenj.


Tako nekako ja. Odvisno kolk bo dober tvoj delodajalec. Ti lahko da večji količnik. V zdr. domu so pa po 20 letih plače blizu 1000 €, vendar so tu napredovanja, ki prinesejo večji količnik. Napreduješ lahko vsake 3 leta. Izhodiščni količnik pa je 2,40

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 15:27:30   
kovač
Poznam gospe , ki so zdravstveni tehniki tik pred penzijo in imajo 700 eurov neto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 18:26:02   
Njuškalo
Kakšne bedne plače za tako odgovoren poklic.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 18:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Kakšne bedne plače za tako odgovoren poklic.user posted image


Aneda?user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 18:35:36   
kovač
Ja veš so tudi taki ljudje, ki so izbrali ta poklic ker radi pomagajo drugim in šele nato zaradi denarja. So tudi ljudje ki si izberejo poklice ki niso dobro plačani.
Je pa res da sedaj tako časi kjer se gleda samo denar in samo denar šteje in še ljudi se ocenjuje skozi denar.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 18:45:57   
Njuškalo
Očitno je, da so si ta poklic izbrali tisti, ki radi pomagajo drugim.Denar ni na prvem mestu, ampak če pomislim, da ima nekdo s ful manjšo odgovornostjo ful večjo plačo, se mi pa res trapasto zdi.V tujini je to delo bolje plačano, zato nam pa ta kader uhaja.Žalostno.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 19:45:23   
mala zirafa
Hvala, ful ste prijazne.Zdaj približno lahko vem kaj pričakovat.Vseno je delo za ned. čas in že to je fuuuul za današnje čase.
lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 19:48:30   
podnajemnica7
Veš lahko tudi z manj denarja bolje skozi prideš kot z ekrat več, odvisno kako znaš z njim ravnati. Eni bodo tudi z 2000 euri plače jamrali kako jim je hudo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 19:53:20   
mala zirafa
Na živce mi gre samo da se je vse podražilo, plače pa so ostale več al manj iste.Sploh ne jamram, samo zanimalo me je informativno in sem presrečna da sem po dolgem času dobila delo.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 19:56:59   
podnajemnica7
Ja se strinjam in verjetno tudi veliko ljudji, ki nimajo evropskih plač nažalost!

Tudi jaz sem med njimiuser posted image brez božičnice in trinajste plače.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
25.12.2007 19:57:56   
podnajemnica7
Ampak sem klub temu vesela da imam službo za nedoločen čas. Si pač mislim, bolje malo kot nič. Glavno da položnice plača in da nisem lačna in da si lahko še kak priboljšek kupim.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
26.12.2007 9:07:01   
mala zirafa
Jaz sem tudi ful vesela za stalno službo.je bil že skrajni čas.Sedaj lahko razmišljam o naslednjiuser posted image .
Naj omenim še to, da je moj privatnik ornk bogat, ker opravlja še eno vodstveno funkcijo istočasno.Kak evro več, ne bi škodil.user posted image
A se med zasebniki v zdravstvu plače razlikujejo al morajo biti enakovredne javnim?Pri meni ni nobenega napredovanja, ker je to spec. amb.

Tudi nam ostane za kak priboljšek, ne da ne.Včasih sva še preveč zapravljiva, kar ni fajn.
Za kake večdnevne smučarije pa mi je malo težko dat toliko denarja.To pa je že prestiž.
Poletne poč. pa imamo zastonj, ker imamo vikend v dalmaciji.Tako da nam res ne gre slabo.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
1.1.2008 17:19:50   
Anonimen
Pri nas v domu strejših (Privat dom) imajo zdr.tehniki okoli 700 eur z malco in prevozom.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
2.1.2008 8:15:06   
mala zirafa
Saj nekaj takega bo verjetno tudi pri meni.Bolje goloba v roki...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ? plača zdr. tehnika v zdr. domu
7.1.2008 19:58:26   
papir
tudi jaz sem zaposlena pri privatniku in v zd.punce takole vam rečem:več majo hujši so!
moja mesečna plača je 600-700evrov mesečno.narediš pa vse -delo višje sestre!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?