|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
27.12.2007 11:52:51   
Čmrlika
Taula-a se ti zdi velik?user posted image  Kje pa lahko tvojega vidim?  Jaz pojma nimam, meni se je kr zdelo da nikamor ne rasteuser posted image ... Zdaj si pa mislim, je logično da me bo sam trebuh, ker imam posteljico spredajuser posted image
Ma saj niti ni važno...jaz bom ponosna nanj pa kakršenkoli že bo.user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Majčice '08
27.12.2007 16:10:10   
Naty*
Čmrlika čist vredu velik je user posted image ....no vsaj upam, ker je tud moj že tak, če ne še mal večji user posted image .

A vse veste, kje mate posteljico? Ker js namreč ne vem....mogoče mi je sicer G povedu, pa sm preslišala user posted image ? Glede na to, da zmeri padem noter v tist ekran in ga komaj kej slišim, bi blo čist možnouser posted image .

aurora nad popkom ga čutiš??? Js ga še vedno nekje na sredini med popkom in sramno kostjo. A je to normalno? A ga vse čutite višje?

Ej vam moram povedat, kaj sem naročila mojmu user posted image  za božička....sicer zamuja, tko da bo prinesu dedek mraz, ampak vseeno user posted image ... No naročila sem mu knjigo Dojenček - navodila za uporabo. Je narejeno posebej za atije, ker je tko kot navodila za kej tehničnega. Prav luštkano, mislim pa, da bo obema prišlo prav. Komaj čakam poštarja!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Majčice '08
27.12.2007 17:07:48   
mali pingo
Ojla punce!
Se še jaz na hitro pofočkam. Končno imam doma internet jupiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image , sem mislila koliko bom gor visela, pa sploh nimam časa zdaj ko so prazniki.

Tudi jaz sem precej jedla tako, da sva s tehtnico do nadaljnjega na bojni nogiuser posted image .

Prav fletne bušije imate. Se bom potrudila in tudi jaz kaj ustvarila. Upam, da do konca leta.

Moj zadnji GP je bil brez posebnosti, UZ ni bilo, samo utrip, tako da nestrpno čakam 22.1., ko je na vrsti morfologija.

Uživajte v praznikih še naprej.

čau

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Majčice '08
27.12.2007 17:27:02   
buccka
Zdravo!
No dons sem imela morfologijo. Je vse ok, je tud že velik/a. Za spol smo se mal matral, ker je s hrbtom obrnjeno, tko da bomo še enkrat potrdili v 30tednu.

Me pa informativno zanimajo kok ste imele kaj tiste mere, glavice, trebuščka,... Ker meni ni napisal kok je sedaj naša bebica velika, pa tud mal za primerjavo. Čmrlinka maš pa kar super velik buši.


_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Majčice '08
27.12.2007 17:31:10   
Taula
aurora nad popkom ga čutiš??? Js ga še vedno nekje na sredini med popkom in sramno kostjo. A je to normalno? A ga vse čutite višje?


Jaz tudi tu čutim brcike.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Majčice '08
27.12.2007 17:35:58   
Anitka
Oj punce!

Na hitrco se oglasim tudi iz Olimja, kjer so me danes že pridno masiraliuser posted image Sedaj pa sem malce sama, ker je šel dragi v savno, jaz pa se ji iz nam znanih razlogov trenutno izogibamuser posted image

Imam pa še eno novičko. Danes ponoči sem začutila prve gibe, brcike našega zakladauser posted image Sem dobesedno v nebesih. Mi je malce nagajalo to naše bitjece tudi med vožnjo. Sem najprej ponoči razmišljala, če ni to kaj povezano s prebavo ali kaj podobnega, amapk se je potem nadaljevalo čez dan in sedaj vem, da je to najin akrobat, ki se kar naprej prestavlja in brca enkrat ob strani pa spet v sredini, pa malce višje, nižjeuser posted image user posted image Mami pa seveda čist hepi, ati pa netsrpno čaka, da bo gibe čutil tudi on.

Taula G mi je sicer priporočala, da bo morda lahko uhanček dala ven, ampak jaz ga bom še malce imela.Ko ga bom enkrat vzela ven pa se bo luknjica itak zarastla. Sedaj me še ne ovira, če bi me pa ga pa dam takoj ven.

Čmrlika prosim za geslo.

No mali pingo, zdaj boš pa verjetno kar stalna gostja na RR-ji.user posted image

Naty, kje si naročila knjigo? Jaz bi jo potem lahko podarila za Valentinovo, če je ne bi že kar prej "pomolila" dragenu pod nos.user posted image In še to, tudi jaz še ne vem kje leži pri meni posteljica.user posted image Pa moje brcike so tudi še med sramno kostjo in popkom. Sicer sem jaz nekje teden dni za tabo.

Špelin@ na izjave stare mame bi se pa jaz požvižgala. Absolutno se je ne tiče, pa če boš imela za vagon otrok. Sorry, če sem se grobo izrazila, amapk take izjave mi dvigajo pritisk.

Tako naj bo to za zdaj vse. Uživajte in prejmite lep pozdravček iz Olimja.

Cmok cmok



< Sporočilo je popravil Anitka -- 27.12.2007 17:48:42 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Majčice '08
27.12.2007 17:52:34   
katy82
Čau mačke

Evo mene z morfologije,vse v redu,velikost je okoli 20 cm,teža pa okrog 350 g.
Mamo pa user posted image ,jeeeeeeeeejjjjjjjjjj sm tko vesela,sam k sm pa mojgauser posted image pogledala pa vidla komaj zadržane solzice v učkih sm bla pa tko še 100x bolj srečna.user posted image


Za nagrado je naju,od zdej naprej sva njegovi ljubici,peljal v šoping oz.pogledat,če je kje kaj tazga,da nama pade v uč pa da pol kupva.Samo to je bil podvig stoletja,ker pr nam v Nm nisi mel kje parkirat,pol k si pa končn dobil plac,si mogu ful gledat,da te kdo ne zgaz,k so bli vsi ful živčni.Ok to sm nekako prestala,pol pa prideva v trgovino,pa sprašujeva za previjalno mizo,pa nama povejo,da s popustom pride okol 150 evrov kar je ugodno,lahko si izbereš barve,v trgovino ti dostavijo sestavljeno,ti pa moraš od nekje kr najdt kombi,da jo prpelješ domovuser posted image .
Valda jst tm modelu razlagam,da bi blo za vse lažje,če jo dobiš zapakirano v dele pa jo magar doma moj sestav k je itak tišler pa kumi čaka,da bo spet kej skupi sklamfauuser posted image ,pa se po pregovarjanju končn zjasn,da bi pa on se probu z njim za 10 evrov zment,da jo pusti razstavljeno,pol pa še ,da bi dala za to "uslugo" ,še mizarju 10 evrov.Aja s tem mizarjem majo pa baje pogodbo sam za to trgovino,da sam za njih dela.Ma valda jst sm pa kaj,glihkar po žup prplavalauser posted image .
Pol sva šla kr vn k se mi ni dal več s takim kretenom ubadat tko da tud kupla nisva nč k me je vse minil,nazadnje sem se pa še zjokala od tegote v avtu.Mislm a je folk sploh normaln???

No ok zdej sm se že mal umirila pa še moj me je pelu jest tko,da sm se mal potolažla

Vsem pa čestitke za dobre rezultate morfe in GP-jev

K se pa še mal zluftam se pa še mal oglasm,k zdj sm spet vsa razkurjena

Čau čau

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Majčice '08
27.12.2007 18:07:22   
sesil
Anitka, tebi pa zavidam toplice.kakšno masažo si si privoščila? jaz žicam vse maserje tle naokrog, pa mi jo nobeden noče narediti. pravijo da ni priporočljivo masirat nosečnic.user posted image
jaz še vedno kar jem, ne vem zakaj....sploh nisem lačna, bi pa kar jedla.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Majčice '08
27.12.2007 18:26:02   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

aurora nad popkom ga čutiš??? Js ga še vedno nekje na sredini med popkom in sramno kostjo. A je to normalno? A ga vse čutite višje?


Jaz tudi tu čutim brcike.


Sm kr potolažena user posted image .

Anitka knjigo sem naročila pri spletni knjigarni Cangura. Ne vem zdele točno kdo je avtor, ampak se da hitr najdit, če iščeš po zvrsti knjig. Je pa nekje okrog 15 EUR z DDV-jem in poštnino.

sesil mislim, da sem nekje prebrala, da za masažo nog, rok in hrbta ni panike tud med nosečnostjo. Ampak ne me držat za besedo, res se je bolš pozanimat glede tega.

Čestitke vsem za dobre rezultate!!! user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Majčice '08
27.12.2007 18:45:39   
aurora28
Ojla souser posted image !

Mi trije smo nazaj user posted image . Da vam malo poročam:

- najprej mi je G naredil vaginalni pregled in je vse ok,
- nato sem šla v laboratorij, dati kri in vodo,
- sledil je podrobnejši UZ pregled in sicer:

* okončine vidne in dobre
*obraz lep
*hrbtenica ok
*mehur, ledvici ok
* srce in srčni utripi ok
* plodovnica dobra in primerna na 22 tednov
* popokovnica ima tri žile in je ok
* posteljica leži spredaj desno
* maternica zrastla nad popkom
* user posted image leži z glavico navzdol, zato so brcike prisotne nad popkom
* želodček viden, je pa bil najprej zaprt oziroma majhen, zato mi je rekel, da bova UZ pregled ponovila čez 20 minut. Po 20 minutah se je želodček malo povečal, je pa rekel, da glede na ostale pokazatelje kaže, da je z želodčkom vse ok. Moram priznati, da me je zelo strah postalo, ampak je rekel, da je zaenkrat vse ok in da naj ga na naslednjem pregledu opozorim na to in bova želodček šla še enkrat pogledati.Po tem sklepam, da je vse ok. Ker sem nekje zasledila, da se želodček prazni in polni in če bi dlje časa počakali bi se videlo, da je vse ok. Je pa baje prvi pokazatelj, da je želodček zaprt povečana plodovnica, saj to pomeni, da otroček plodovnico new požira.

Skratka pri meni je plodovnice normalno kot je mora biti in verjamem, da je z otročkovim želodčkom vse normalno. user posted image

* otroček je težek 425 g in dobili bomo fantekaaaaaaaaaaaa! user posted image user posted image user posted image So se jajčka prav lepo videla. user posted image

Naslednji pregled imam 25. 1. 2008. user posted image

Po pregledu je naju z user posted image moj možek peljal na kosilo k Štormanu, nato pa smo šli v Maribor v šoping in sva naročala sedežno in kupila 2 prešiti odeji za spalnico. Super, ker zdaj si bova istočasno lahko uredila spalnico in dnevno. Ostanejo nama le še nakup komode, klubske mize, kakšno odejo, posteljino.... Uživam v nakupovanju. user posted image In potem še nakupi za otročka, kar pa sledi v februarju. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Majčice '08
27.12.2007 19:27:27   
sesil
buccka, katy,aurora user posted image za pregled. super novičke.
ja, sej res bo po novem letu treba kaj v shoping za user posted image , da ne bomo potem dirjale z velekimi trebuhi....po trgovinah

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Majčice '08
27.12.2007 19:31:30   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

aurora nad popkom ga čutiš??? Js ga še vedno nekje na sredini med popkom in sramno kostjo. A je to normalno? A ga vse čutite višje?


Jaz tudi tu čutim brcike.


Tudi jaz user posted image
V tem predelu jih tudi vidim, ko se trebuh premakne.

Naty, verjetno imaš ti tako kot medve s Taulo, posteljico zadaj user posted image .
Jaz sem svojo G kar vprašala, sama mi ni povedala (je bolj redkobesedna).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Majčice '08
27.12.2007 20:07:06   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Aurea, jaz bi naročila enga tazga, ki si nam ga poslala v paketku. A ti sprejemaš naročila? user posted image

Hm, ja, ampak za  maj 08' so že zaključena. user posted image  user posted image


Drugače pa pride štetje brc v poštev šele po 28. tednu, tako, da ni panike.
 
Štetje brc? Sem mislila, da se to izvaja bolj proti koncu user posted image




Špelin@, tudi meni ni jasno, kako se lahko nekdo tako odzove na tako super novičko, kot tvoja stara mama... Mah, to so njeni problemi, kaj veš, kaj jo muči, ti se pa ne pusti motiti! 
 


IZVIRNO SPOROČILO: mali pingo

Tudi jaz sem precej jedla tako, da sva s tehtnico do nadaljnjega na bojni nogiuser posted image .



Jaz sem danes celo stopila nanjo user posted image . Rezultate sporočim jutri skupaj z obsegom, da bo Estrella lahko ažurirala seznam, ker je v tem smislu že malce nerealen user posted image  user posted image

Buccka, Katy82 in Aurora28 - čestitke za dobro opravljeno morfologijo! user posted image

Anitka, lepo, da uživaš v toplicah! Ti si kar privošči sedaj. In čestitke za brcikeuser posted image
 
 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Majčice '08
27.12.2007 20:43:54   
TamaraJ
Ojla majčice,

samo na hitro vas pozdravim. Upam, da bom imela jutri čas kaj več prebrat in komentirat. Sem skoz okol in sploh nimam časa. Zanimivo...mislim, da moram mal v službouser posted image user posted image .

Čestitke vsem za dobro opravljene pregledeuser posted image user posted image . vsaki bolj posamezno jutri, ker ne maram nekaj na brzino pisat. Zdaj me Timko že nadleguje in greva v posteljo pravljico prebrat. Sem pa tako zmatrana, da znam kar z njim zaspat.

Lep večer vsem


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Majčice '08
27.12.2007 21:37:08   
špelin@
Taula, takšne sanje niso nič redkega - sama sem jih že navajena iz predhodnih nosečnosti. Je pa zelo zoprno, vem user posted image
 
Čmrlika, res lep trebušček user posted image
 
Punce, jaz se zaradi komentarja stare mame ne sekiram, ker so bile res reakcije vseh drugih samo pozitivne, se mi pa zdi bedno od starega (kao "modrega") človeka, da nosi v sebi samo zlobo in negativizem user posted image  Takšna je bila že v mlajših letih, na starost je pa samo še huje user posted image
 
Anitka, UŽIVAJ !!! user posted image
 
katy82, buccka in aurora28, user posted image user posted image user posted image  za uspešno opravljene preglede, sem se kar stopila ob branju user posted image user posted image user posted image
 
katy82, škoda se ukvarjat s takimi bedaki user posted image
 
sesil, jaz sem v tretji nosečnosti še precej proti koncu uživala v masaži za nosečnice v Laškem user posted image
 
Pri moji kepici so gibi zaznavni samo, če se uležem plosko na hrbet in se osredotočim. Kaj bolj konkretnega pride kasneje user posted image
 
Pozdravčki še za vse ostale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Majčice '08
28.12.2007 9:25:24   
Estrella*
MAJČICE 2008 

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image ,(GP: 11.01.), user posted image : user posted image , Maribor (O: 96cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image ,(GP:10.01), user posted image :user posted image  
(O:XXcm, +5kg)

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image , MORFO: 
(O:95cm, +xx kg)

04.Maj 2008
 user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image : user posted image   ,Trbovlje
( O:107cm, +6,5Kg )
user posted image   Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image (GP: 22.01.), user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra***/Poljanska dolina/(80´),1.user posted image (GP:18.01.), user posted image : user posted image
, Kranj  
(O:103cm, +3,5kg)
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita ,
1.user posted image , (GP:15.01.) ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec
(O:XX cm, +4,5Kg)   

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  , MORFO:
  
(O:88cm, +0kg)
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image (morfo: 27.12.) 
MORFO:
user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image ,
(morfo: 07.01.)(3D:18.01), NS:user posted image , MORFO:    
(O: 66cm, +1kg )


12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image
(O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , (morfo:07.01.),
NS:user posted image , AC:user posted image  , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82, 1. user posted image , user posted image : user posted image  

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , (morfo:08.01.), (AC:user posted image ),  NS:user posted image , MORFO:   
user posted image  Buccka 
(morfo:27.12.)

18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , (morfo:15.01.), NS:user posted image , MORFO:   , Postojna
(O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008

user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image , MORFO: 
(O:XX cm, -2kg) 
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image ,(morfo:10.01.)
(O:XX cm, +6kg)
 
20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´),(morfo:22.01.), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana
(O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ),(morfo:16.01.) NS:user posted image , MORFO: , Postojna
(O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), (morfo:04.01.), NS:user posted image , MORFO:  ,
(O:XX cm, +1kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , (morfo:08.01.)

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , (morfo:04.01.), NS:user posted image , MORFO:
O:XX cm, +3kg)
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image  , (morfo:08.01), NS:user posted image , Ljubljana
(O:XXcm, +5kg)
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*/Medvode/ (74´), 3.user posted image (morfo: 07.01.), NS:user posted image  ,MORFO:   , Postojna

(O: 96cm, +3kg )
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)  (morfo:18.01..), NS:user posted image , MORFO:  

user posted image  sesil (77´) (morfo:18.01.), NS:user posted image , MORFO:   ,Postojna
(O: XX cm, +1kg)

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image (morfo:15.01.)(GP: 22.01.) , NS:user posted image , MORFO:    , Murska Sobota
(O: 81cm /+11cm/; +4kg )          
     
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image , MORFO:                       
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), (GP:04.01.) (morfo:17.01), NS:user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
user posted image  BOJANC (68´),(GP:27.12.), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
(morfo:07.01.) NS:user posted image , MORFO:
(O:91cm, +0,5kg) 
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,(user posted image user posted image ), (GP:28.12. )(3D:29.12) , NS:user posted image , MORFO: ,
(O:74 cm /+3 cm/;+5,5kg )

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image (morfo:17.01) , NS:user posted image , MORFO: ,NM

(O:XXcm, +3kg) 
user posted image  martina 25 (82´),(morfo:17.01), NS:user posted image , MORFO: , Kranj
(O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), (morfo:16.01), NS:user posted image , MORFO:    , Trbovlje
(O:89 cm, +2kg)


31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , (GP:31.12) NS:user posted image , MORFO:  Ljubljana  

( O: 91CM, +1kg )   
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image  (GP:07.01), NS:user posted image , MORFO: , Ljubljana 
(O:XXcm, +2kg)

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 65 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLO, maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Majčice '08
28.12.2007 10:34:18   
špelin@
Danes ste pa - razen Estrelle* - očitno čisto "odklopljene" user posted image  Čakam, da se kakšna pred mano oglasi, pa ni nič user posted image
 
Jaz komaj čakam na popoldne, ker gremo moja mami, starejša hčerka in jaz gledat baletno predstavo Hrestač v LJ user posted image  Malo piko bo v LJ prevzel mož in se bosta šla potepat user posted image  Pa seveda gremo tja z vlakom, nad čimer sta punci še posebej navdušeni user posted image user posted image
 
Imejte vse prijeten petek in oglasite se kaj tule gor, no user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Majčice '08
28.12.2007 10:39:48   
sesil
evo mene, jaz se lahko oglasim, ma se nič pametnega ne dogaja za poročat. brcike še vedno čakam, pomoje jih špara za novoletno darilouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Majčice '08
28.12.2007 10:41:02   
Čmrlika
Hojla mačke!
ste me pa lepo potolažile, da imama velik in lep trebuh.user posted image  Ne vem, meni se je še kar zdelo da nikamor ne rasteuser posted image . Drugače pa:Včeraj zvečer smo bili na koncertu radia  in tv net in je bila ful zabava in ta naša user posted image  je tako norela v bušiju, da je bilo kar veselje...In potem je prvič blagoslovila svojga atija z brciko!user posted image user posted image user posted image In res jo je m oral čutit, ker je tud mene prav zabolelauser posted image
In atek je zdaj cel v user posted image ...
Anitka-tudi jaz grem 11.1. v podčetrek, in že komaj čakam, čeprav pa mi je Moj G odsvetoval kopanjeuser posted image ...Povej kakšno masažo si si privoščila?
Ne vem, kako bom, če se res naj ne bi kopala zarad pritiska-imam ful nizkega in mi lahko hitro postane slabo -to je razlaga mojga G...Saj najverjetneje se tud nee bom, ker imama probleme tud z vnetji...Sem pa slišala da obstajajo tamponi v ta n namen...
Kaj bi pa ve nardile na mojem mestu? Me pa ful mika, ker drugače 7 let redno 2 krat tedensko obiskujem sauno in plavam...user posted image user posted image user posted image
No pa saj žrtev konec koncev tud ni velika...če bo to res bolje za user posted image  potem pač ne, ne?
Kar se pa posteljice tiče, meni so v mat knjižico vpisali, kje leži...In user posted image brcike čutim ravno vsepovsod, kakorkdaj...njamanjkrat pa med stanjem oziroma hojo...
Nič, srečke-nosečke lepo bodite danes, pa se pišemo...
Čao,
bbbzzzzzz



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Majčice '08
28.12.2007 10:49:18   
Naty*
Se bom js mal oglasla user posted image . Prišel je poštar z knjigico za mojga user posted image  user posted image ! Najprej sm že mal razmišljala, da je mogoče res mal preveč narejeno po meri "sam svoj mojster", pol smo pa s taščo ob kavi mal brale pa smo se tolk narežale, da mislim, da je knjigica res posrečeno darilo za lubija user posted image .

Naj vam napišem nekaj odlomkov:
naslov: dojenček - navodila za uporabo (navodila za uporabo, delovanje, odpravljanje težav in nasveti za vzdrževanje v prvem letu), avtor Dr. Louis Borgenicht in Joe Borgenicht, O.Č.E.
poglavja: - priprava in namestitev na domu, - splošna oskrba, - hranjenje: delovanje otrokovega napajalnika user posted image , - programiranje spalnega načina user posted image , - splošno vzdrževanje, - rast in razvoj, - varnostni ukrepi in nujna pomoč.

...Lasje ob dostavi niso priloženi vsakemu modelu. Barve so lahko različne. user posted image
...Vrat. Ob dostavi se zdi ta organ nekoristen, vendar ne gre za okvaro. Vrat v dveh do štirih mesecih postane uporabnejši.
...Vsi modeli potrebujejo podporo servisne službe oziroma pediatra.
...Približno mesec dni pred dostavo poskrbite, da bo tank v avtu vsaj do polovice napolnjen user posted image .

No nekaj takih, ki sem jih našla na prvi pogled, da se še ve mal nasmejite.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Majčice '08
28.12.2007 10:57:35   
Taula
Čestitke vsem za morfouser posted image user posted image user posted image

Špelin@ sem ti fovš.user posted image   Hrestač je taka lepa predstava, jaz sem jo gledala dve leti nazaj, ravno v tem času. Ne bo vam žal.user posted image user posted image  Jaz komaj čakam da malo pregledam spored za drugo leto, upam da bo do maja kaka fajna predstava da greva z kolegico.
 
Anitka uživaj v toplicah še za nas.user posted image
 
Čmrlika če greš v vodo uporabi tampone, pa plavaj z user posted image  če ti bo slučajno slabo da ti pomaga. Ali pa se samo malo namakaj ob robu bazena in migaj z nogami. Ko prideš iz vode pa obvezno gor suhe kopalke.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Majčice '08
28.12.2007 11:09:49   
špelin@
Oooo, pa ste le tukaj user posted image user posted image user posted image  Sem se že bala, da se bom lahko samo sama s sabo pogovarjala user posted image user posted image
 
Čmrlika, jaz v savno res ne bi šla - no, mogoče samo v caldarium (rimsko savno) pogret se. Glede kopanja pa bi se odločila na osnovi vtisa o bazenu samem (čistoča, temperatura vode, gneča,...) na mestu samem. Kar se masaže tiče, verjetno že vsepovsod ponujajo tudi varianto za nosečnice, zato kar uživaj.
 
Naty*, sem se prav fino nasmejala user posted image user posted image user posted image
 
sesil, saj se ni treba oglasiti samo, kadar imaš kaj novega za povedat, včasih paše tudi samo počvekat user posted image user posted image
 
Taula, moja velika pika se tegale Hrestača že tako dolgo veseli, da je danes čisto podivjana user posted image  Sicer so to predstavo v bolj okrnjeni obliki uprizorile že tudi same (baletni oddelek na naši glasbeni šoli), ampak to bo čisto nekaj drugega user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Majčice '08
28.12.2007 11:35:13   
aurora28
Dobro  jutro vse souser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Vam moram povedati, da sem včeraj glede na to, da sem se že ob 4. uri zjutraj zbudila, ker nisem mogla spati in potem ves dan hodila naokrog, bila kar psihično utrujena in žalostna, celo zjokala sem se, ker me je skrbelo za želodček mojega sineka. Potem sem pa ponoči premlevala vse besede G in prišla do ugotovitve, da je čisto vse ok in da sem zaradi utrujenosti drugače razmišljala. Sem se zbudila polna elana in zjutraj ob šestih mojega rukala in mu govorila: ˝A veš, da bova dobila fanteka˝ joj moj user posted image je tudi zelo vesel. user posted image user posted image user posted image

Danes sva kupila prvo stvar za otročka in to je dekoracija za ureditev sten v spalnici, ki bo obenem za začetek tudi otroška soba, kasneje pa bo postala samo otroška soba. Za dekoracijo sva kupila bledo rumene medvedke in nekateri medvedki držijo zajčka v roki, drugi medvedki pa pošiljajo lubčke. user posted image Tak so luškani. 

Naty knjiga Navodila za uporabo, so full dobra, ker sva to knjigo tudi midva z mojim gledala v mladinski in je prav posrečeno napisana. user posted image user posted image user posted image

Čmrlika jaz na tvojem mestu ne bi šla v sauno, bi pa šla plavati, ampak tako kot ti je svetovala Špelin@, da najprej preveriš vodo in obvezno ko prideš iz vode suhe kopalke gor, da ne boš fasala še glivic in vnetja. user posted image

Estrella* tolk si pridna, ker res sproti ažuriraš naš seznam.user posted image user posted image user posted image







_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Majčice '08
28.12.2007 12:39:01   
aria81
Čmrlika jaz sem bila tudi Decenbra v Podčetrtku in mi ni bila ravno lepa. V saune nisem šla, ker mi je G odsvetoval. Priporočal pa mi je plavanje.
Brez nikakršnega pomisleka sem šla v Lekarno in si kupila tampone za v vodo.
Ko sem šla v bazen ni bilo veliko gužve in šla malček zaplavat (dobrih 10 min), nato sem šla iz vode vzela nov tampon in suhe kopalke in se šla preobleč.
Zvečer me je nožnica tako srbela, da sem mislila da jo bom spraskala do krvi. Glede na to da je bil to 1 dan in sem imela še 3 dni za bit gor, nisem hotela težit mojemu da greva domou. Sem poklicala G in mi je rekel naj si grem kupit MultiGin gel in naj nožnico 2x dnevno sprerem z jabolčnim kisom mešanim z vodo. Po 2 dneh je srbenje minilo.

To je moja izkušnja glede bazenov in vem da mene ne vidijo (vsaj dokler ne rodim) več!!!!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Majčice '08
28.12.2007 12:48:00   
Taula
MultiGin gel


To jaz uporabljam preventivno sedaj, ko imam povečan beli tok. Super zadeva.

Mene ful mika plavanje, samo me je strah da bom imela težave.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aria81)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?