|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
29.12.2007 21:37:27   
aurora28
Čer!

Ženske jaz sem danes ko sem se ulegla v posteljo opazila, da imam full celulitaste noge user posted image user posted image user posted image , z današnjim dnem sem uradno v 23. tednu user posted image user posted image user posted image , do zdaj sem se pa že zredila za + 7,5 kg. user posted image Saj ni čudno, če pa te dni jem samo sladko, kekse, rolade.... bobipalčke. Pa kaj čem, če pa mi paše. Saj po teh praznikih bo malo bolje user posted image user posted image user posted image .

TamaraJ moj user posted image je danes tudi bolj len, tu pa tam čutim brciko, ampak a ni ena razlagala, da če imaš posteljico zadaj, potem bolje čutiš brce kot tiste, ki imamo posteljico spredaj. Katera je že to pravila?

Kodrana ja jaz sem imela že od vsega začetka občutek, da nosim fantka. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Majčice '08
30.12.2007 9:15:23   
Estrella*
Jutro zaspanke!
 
Skye: krasno user posted image user posted image  Kar dve punčki. Sem ti kar malo fovš, da si ju toliko videla....saj grem tudi jaz na 3D. Tisti denar bom že pogrešila, saj vem ,da ko pride bebica se vedno za njo najde...
Teža obeh je zelo dobra....čestitam!!!
 
Aurora: Glede na to, da tudi jaz papcam so moje kilce šle tudi proti višavam. Sicer se nisem stehtala, vidim pa ravno tako na bokih in stegnih, da so se nabrale neke "čudne blazinice"user posted image
 
Grem zajtrkovat...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Majčice '08
30.12.2007 10:56:35   
kodrana
jutro:).

aurora, ja me smo se pogovarjale, o prednostih in slabostih zadaj ležeče posteljice. če je posteljica zadaj, naj bi brcike čutila prej. imaš manjši buši in tudi križ bolj boli.
tvoj mejnik je, tako kot moj, če se ne motim, za nov prestop v nov teden petek, kaj ne? ob petkih je nov teden.. tako da, smo mi v petek dopolnili 18T in s tem prešli v 19Tuser posted image . vi pa že kar v 23.tedenuser posted image .
res čas beži..


Skye tudi od mene čestitke za dve user posted image user posted image user posted image . da sta zdravi, je pa še bolj pomembnouser posted image .


če se ne motim, ste vi buccka tudi opravili morfologijouser posted image . glede spola pa se ne sekiraj, boste pa kasneje izvedeli.. ali pa bo presenečenje..

moji stari mami po mamini strani, sva že povedala za nosečnost.. dala sva ji čokolado, copatek in slikico iz nuhalne.. kar ni mogla verjet, da je to na slikici že najin dojenčekuser posted image .
sedaj naju čaka še nejgov stari ata ter moja dva stara starša po očetovi strani.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Majčice '08
30.12.2007 12:11:10   
Anitka
Ojla!

Joj kako lepo je brati takšne novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skye čestitam za user posted image user posted image in pa za dobro opravljen UZ. Zdaj pi pa že jaz šla na tale 3D, čeprav sem mislila iti malce kasneje. Si mi kar lušte naredila. Kam si pa šla na 3D? A si že dala gor slikce, geslo?

Ja ja, kilce, kilce, kilce.... Prazniki se na tehtnica kar fajn poznajouser posted image user posted image user posted image Še dobro, da bodo kmalu mimo, ker se bo to zagotovo poznalo na tehtnicah, ki bodo potem začele šteti kako kilco nazajuser posted image user posted image

Jaz sem bila pa včeraj na fešti in sem doma prišla malce bolj zgodajuser posted image user posted image user posted image Pssst, nobenmu povedat ob štirih je bilo to. In po dolgem času sem zdržala tako dolgo. Ura je pa minila ko šus. Smo bile same ženske, pa malce sem zaplesala. Skratka bilo je super.

Ja in še malo pa bom tudi ja vstopila v 20. tedenuser posted image user posted image user posted image Se mi zdi, da va začetku tile dnevi in tedni niso nikamor šli, zdaj pa kar pridno napredujemo. Pa brcike, joj, te pa obožujem.user posted image user posted image

Špelin@
jutri dobro opravi pregled in verjamem, da boš imela lep Silvestrski dan in noč.user posted image

TamaraJ brcike čutim nekajkrat dnevno. Še najbolj začne brcat, ko mamica sedi malce bolj nagnjena naprej  in ma malo manj prostora za svoje akrobacijeuser posted image user posted image

Lepo bodite jaz grem pa še naprej kuhat, potem pa počivat.






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Majčice '08
30.12.2007 12:54:54   
Estrella*
Drage majčice!
 
Glede na to, da se danes zvečer odhajam v Umag na praznovanje in moram še marsikaj postoriti, se poslavljam do 3.1.2008!
 
Staro leto se poslavlja, v novega pa zrimo z optimizmom, kajti to bo leto, ki nam bo prineslo obilo veselja, sreče in zadovoljstva!
Lepo praznujte in pazite na svoje zakladke.
Vam in vašim držinam pa srečno Novo leto!!
LP
Nina

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Majčice '08
30.12.2007 12:58:47   
Estrella*
 
user posted image PREGLEDI DO KONCA LETA 2007user posted image    
     

31.12.2007: Špelin@ (GP)

 
user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image

 
04.01.2008: Najča(M), Naja(M), Narava (GP)
 
07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M)
 
11.01.2008: Čmrlika (GP)
 
15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP) 
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M)
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)  
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka
(GP) 

24.01.2008: buccka (GP)
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Majčice '08
30.12.2007 13:03:34   
Estrella*
MAJČICE 2008 

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB
(O: 93cm, +4kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image  
(O:XXcm, +5kg)

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image   
(O:95cm, +xx kg)

04.Maj 2008
 user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje
( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image   Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra***/Poljanska dolina/(80´),1.user posted image user posted image : user posted image
, KR  
(O:103cm, +3,5kg)
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec
(O:XX cm, +4,5Kg)   

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  , MORFO:
  
(O:88cm, +0kg)
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , MORFO:    
(O: 66cm, +1kg )


12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image
(O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image ,
user posted image :user posted image  , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82, 1. user posted image  

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 


18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , MORFO:   , Postojna
(O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008

user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image , MORFO: 
(O:XX cm, -2kg) 
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image ,
(O:XX cm, +6kg)
 
20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana
(O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , MORFO: , Postojna
(O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , MORFO:  ,
(O:XX cm, +1kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , NS:user posted image , MORFO:
O:XX cm, +3kg)
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana
(O:XXcm, +5kg)
22.Maj 2008
user posted image   Estrella*/Medvode/ (74´), 3., NS:user posted image  ,MORFO:   , Postojna

(O: 96cm, +3kg )
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image , MORFO:  

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image , MORFO:   ,Postojna
(O: XX cm, +1kg)

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MORFO:   ,MS
(O: 81cm /+11cm/; +4kg )          
     
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image , MORFO:                       
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , MORFO:
(O:91cm, +0,5kg) 
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image  
(O:74 cm /+3 cm/;+5,5kg )

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image , MORFO: ,NM

(O:XXcm, +3kg) 
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , MORFO: , Kranj
(O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , MORFO:    , Trbovlje
(O:89 cm, +2kg)


31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , MORFO:  Ljubljana  

( O: 91CM, +1kg )   
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MORFO: , Ljubljana 
(O:XXcm, +2kg)

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 65 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLO, maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 9Xuser posted image  in user posted image :50X user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Majčice '08
30.12.2007 13:14:23   
aurora28
Pozdravljene!

Estrella* uživajte, uživajte in še enkrat uživajte! user posted image user posted image user posted image

Še sama ne morem verjeti kako čas beži, spomnem se, še ne dolgo nazaj ko sem ležala v bolnici in čakala G, da bo naredil UZ in s tem potrdil nosečnost...to je bilo v 6. tednu in poglejte zdaj, zdaj smo pa že v 23. tednu user posted image user posted image user posted image user posted image .

Danes zjutraj sva z mojim user posted image bila zelo pridna, saj sva ujela nedeljsko mašo ob 7. uri zjutraj. user posted image

Danes bova za kosilo z mojim možekom jedla:

- kokošjo juhico
- pire krompir
- špinačo
- sveže panirane puranje zrezke
- sladico.

Tega že dolgo nismo naredile, da bi si zaupale kaj bomo jedla, sicer pa mislim, da bi bilo bolje napisati česa vse nismo jedle user posted image user posted image user posted image . Kile kar bežijo gor, sem pa brala na nosečniškem koledarju, da se do 23. tedna povprečna user posted image naj bi zredila za + 7 kg. In kako kažejo stvari smo zelo pridne, no razen mene, ki sem že malo prekoračila to mejo. user posted image user posted image

Me je zadnjič na GP sestra kregala, češ da sem se preveč zredila v 6 tednih (+ 4,5 kg), jaz pa sem ji odgovorila, joj pa saj veste kako je to, tile prazniki so krivi in potice, pa kolači.... user posted image Se mi je kar smejala. user posted image

Skye čestitke za dve user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image


Grem zdaj malo pomagati mojemu lubiju pri kosilu.

Aja, pa še to, sladica, ki bo sledila po kosilu bo home made SADNA KUPA. user posted image Sva dopoldan še šla v trgovino in nakupila kivije, banane, breskov kompot, jagodni kompot, ananasov kompot, mandarine in sladko smetano. Mnjama komaj čakam. user posted image user posted image user posted image

A sem vam naredila lušte? user posted image user posted image user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Majčice '08
30.12.2007 14:10:38   
Aurea
Punce, lep pozdrav tudi od mene!


Skye, hura, čestitke za obe bejbi, to se bo zopet okrepila ženska populacija! Kaj pa je očka porekel na to, da bo imel zdaj 3 punce, ki ga bojo razvajale user posted image ?

Špelina, čestitke za prve prave brcike!

TamaraJ, kar se tiče brcik se mi zdi, da je tudi naš user posted image  bolj na easy (kar mi čisto ustreza zaenkrat), tako, da ga parkrat na dan čutim, kako malo pobrca, potem pa spet zaspi. Glede na to, da si ti v 20 tednu pa verjetno ne bo minilo dolgo, ko bo začel mali nogometaš bolj "nabijat" tam notri, vsaj pri meni je bilo tako, v bistvu sem ga 'orng' začutila v 20 tednu.
 
Aurora, dons si bla pa res zgodnja, jaz se ob 7h zgolj v postelji obrnem, kaj šele, da bi bla že pokonci user posted image
No, ker omenjaš kosilo, tvoj meni je zelo dober (sploh špinačo obožujem user posted image ), da je pa sadna kupa na koncu, je pa tudi zelo dobrodošla sprememba po vseh poticah in piškotih, a ne.
Najin meni za danes pa so sarme.

Estrella, želim ti super praznovanje na morju!



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Majčice '08
30.12.2007 15:49:16   
MARTINA25
OJLA MAJČIČE!!!
Po dolgem času se vam spet oglašam...božička smo preživeli na Štajerskem pri mojih starših, novo leto pa bomo doma na Gorenjskem...veliko ste napisale v času moje odsotnosti ampak sem bila pridna in sem prebrala do zadnjega zamujenega posta!!!
Ko Vas tako berem, vse lepe novice, se mi kar zarosijo učke...zato čestitam VSEM za uspešno opravljene preglede in prve brcike!!!user posted image user posted image user posted image
Mi še kr čakamo, da nas dete počasti z prvo brciko.....komiii že čakamo!!!

Prebrala sem da je Naty kupila knjigo Dojenček-navodila za uporabo!!TO knjigico sem sama kupila prijateljici lani za novo leto....knjiga je fenomenalna in si jo bom tudi sama privoščila!!!
Glede vozička tud sama nimam pojma kaj iskati oziroma kakšen voziček je najbolj primeren za novorojenčka....vem samo to, da hočem štirikolesnika...
Drugače pa komi čakam da grem spet na GP (14.01.) in kasneje na morfo (17.01)
Punce kje boste silvestrovale?
V glavnem lepo mi bodite, pa ne sekirajste se za kilograme, važn je da so naši user posted image  zdravi!!!!
Uživajte, Martina

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Majčice '08
30.12.2007 18:05:55   
aurora28
Jaz sem se pa za dedka mraza obdarila z novim avatorjem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Majčice '08
30.12.2007 18:10:40   
Naty*
Ojla bejbike! Da še vam mal polepšam dan (ene že veste), da je naša KAHLO zagledala user posted image  user posted image user posted image user posted image !!!!! Sicer sm čveka, ker morm kr povedat, ampak sem tolk vesela za njo, da ne morm zdržat, da bi sama povedala user posted image .

kodrana tebe sm pa že pogrešala....glih včeri sm hotla napisat, če si se kje zgubila user posted image .

Estrella* uživaj silvestrovo na morju!

Skye ful lepo, da je vse vredu in da sta se user posted image  pokazali user posted image .

Ponosno lahko povem, da sem danes glih na polovici nosečnosti user posted image , moj mali veselo brca in se obrača tam noter user posted image . Komaj čakam, da boste vse čutile brcike, ker to je pa en tak lep občutek.... Včasih sem kaj slabe volje in se že počas začnem smilit sama sebi (že za kaj user posted image ), potem pa čutim tisto nežno brciko in se zavem, da nisem sama...takoj se smejim. Je pa včeri mala baraba ugotovil, da je prav luštno mamico brcat v mehur, ko jo ful lulat tišči pa ne more it, ker je v avtu user posted image .

Vozička midva še ne izbirava....se nekak šparam, da bom po novem letu vse naenkrat izbrala...ja optimist ni kaj. Sm pa včeri začela risat na steno sobice najinega malčka in zaenkrat gre kot po maslu. Ko bo končano, bom pa poslikala pa dala na RR...moj user posted image  pravi, da naj s.p. odprem, ker obvladam user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Majčice '08
30.12.2007 18:16:41   
kodrana
Naty jst sm tebe tud pogrešala.. sam včasih kar ne vem, kaj bi ti napisala.. se ravno zgrešimo in je tema že mimo.
čestitke za prvo polovico.. sem tesno za teboj..še slaba dva tedna..
kar se tiče risanja, bi bila zelo vesela, da vidim, kaj boš ustvarila.. namreč jaz bom tudi nekaj naredila v sobici, pa še ne vem kaj in kako.
ja, za KAHLO sme tud danes zjutraj izvedela..sem ji že čestitalauser posted image . superca!!!!

meni se včasih tudi dozdeva, da čutim brco, ker me res nekaj brcne v trebuhu, samo še kar nisem prepričana, če ni mogoče samo prebavauser posted image . sicer me prebava nikoli takole ne matra, ampak vseeno nisem ziher, ker moja prebava je kar intenzivna in se mi skos nekaj dogaja v trebuhu.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Majčice '08
30.12.2007 18:55:13   
Anitka
Čer!

Kako ste? Jaz sem super. Sem imela danes roko na bušiju in se mi zdi, da sem tako čisto nežno začutila brciko tudi z rokouser posted image user posted image

Za KAHLO sem pa res veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Res lepo darilce od dedka Mraza.

Aurora28 lep avataruser posted image user posted image user posted image user posted image Priden dedek Mraz.user posted image Pa tako pridna sta bila in sta tako zgodaj vstala. Jaz sem se danes takrat šele tretjič obrnilauser posted image user posted image Kosilo s sadno kupo za konec - njami, njami. Meni si res naredila lušte. Za kilce imamo pa sedaj dober izgovor, a ne?user posted image user posted image user posted image Prazniki pač.

Estrella želim ti lep skok v novo leto 2008, uživajte in se beremo drugo leto.user posted image Bom malce vskočila ta čas in zabeležila morebitne spremembe na seznamčku.

MARTINA25 kmalu boste tudi vi začutili prve brcike. Morda že jutri na Silvestrovo. Lepo darilce od deka Mraza, a ne? Mi bomo silvestrovali pri sosedovih. Nam najbolj odgovaja tako v domačem okolju, ko se lahko rakomotiš tako kot ti paše. Pa seveda dobre hrane spet ne bo manjkalouser posted image user posted image A je kdo omenjal danes kilceuser posted image user posted image Se bomo z njimi spopadale čez kakšno leto, oziroma malce več po vstopu v 2009user posted image user posted image user posted image

Naty komaj čakam, da nam pokažeš svoje nove umetnije v albumu. Te bom morda najela za pomoč.user posted image user posted image Sicer pa tudi mene brcike vedno znova spravijo v dobro voljo. So prav dobrodošle, če mam kak slab trenutek.

Kodrana
morda pa so to že brcike. Jaz sem tudi mislila, da je to kaj s prebavo povezano pa sem kaj kmalu ugotovila, da je to to. Je pa prav zabavno, ko se malce pokrčiš v trebušnem delu in user posted image seveda ne paše na kar te opozori kot se šikauser posted image user posted image

Z zdaj se poslavljam in se še beremo.






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Majčice '08
30.12.2007 18:59:29   
Anitka



user posted image PREGLEDI DO KONCA LETA 2007user posted image    
     

31.12.2007: Špelin@ (GP)

 
user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image

 
04.01.2008: Najča(M), Naja(M), Narava (GP)
 
07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M)
 
11.01.2008: Čmrlika (GP)

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP) 
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M)
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)  
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka
(GP) 

24.01.2008: buccka (GP)
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Majčice '08
30.12.2007 19:26:33   
Taula
Zdravo.

Nimam časa vse brati, bom jutri brala.

Skye: čestitke za dve princeski.user posted image user posted image

Ena je spraševala za opremo...jaz primerjam cene BC, Pikapolonico, Soncek in na Sončku sem našla dosti denejših zadevic.

Novičko o KAHLO se prebrala..čestitke naši majčici. Bo naša majčica, septembrka.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Majčice '08
30.12.2007 19:48:42   
špelin@
Drage moje, jaz sem za KAHLO tako vesela, da me kar razganja user posted image
 
aurora28, se moram navaditi na tvoj nov avatar user posted image
 
kodrana, user posted image
 
Anitka, lepo brati, da si uživala user posted image
 
Estrella*, prijetno obmorsko praznovanje ti želim user posted image
 
Aurea, včeraj je prvo brciko skozi trebuh začutil tudi moj user posted image  Prav ganljivo user posted image  Zdaj tudi, ko sedim, že prav konkretno čutim kobacanje male kepice po trebuščku user posted image  Sploh po tistem, ko sem pojedla goro čokoladnih bonbonov user posted image
 
Naty*, užviaj v slikanju, potem pa nam le pokaži svoje umetnine user posted image
 
MARTINA25, zelo si pridna, da si uspela vse prebrati user posted image  Mi bomo silvestrovali kar doma - najprej bomo uživali ob fondiju skupaj z mojimi starši, potem pa doma do konca user posted image
 
TamaraJ, sprosti se, saj veš, da je vsak otroček drugačen user posted image  Pa spomni se na sekiranje, ko čez nekaj tednov ponoči ne boš mogla spati, ko te bo malo bitjece tako močno brcalo user posted image
 
Jutri me čaka še prav nezaželjen pregled pri G - si ne morem kaj, da ne bi bila slabe volje, ker ne pričakujem ravno toplega sprejema, niti prijazne besede user posted image
 
Prav vsem mojim dragim majčicam želim, da v prijetnem in veselem razpoloženju pričakate novo leto - če se jutri ne bom utegnila oglasiti, samo tole: da bi čisto vse prihodnje novo leto dočakale z zdravimi malimi navihančki user posted image user posted image user posted image  Rada vas imam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Majčice '08
30.12.2007 21:21:17   
katy82
Čer user posted image

Kumi sm vas prebrala,tolk ste pridne.


Najprej prednost pripada Kahlo k ji iz vsega user posted image privoščim vse najboljše,pa optimistično naprej,ful sm vesela zanjouser posted image user posted image user posted image


Estrella* glej se da boš uživala še za nas!!!!user posted image user posted image user posted image Sm ti kr mal fouš

Skye čestitke za obe user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image sta pa res ta pravi babi,svaka čast za kilažo


Špelin@
držim pesti jutr za pregled,ti se lepo napančki,da boš jutr spočita pa brez skrbi,da ga bomo zvečer lahko feštale ne pa ob desetih že drnjohale kje za mizouser posted image


Lepo pančkite pa se jutr kej pišemo

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Majčice '08
31.12.2007 9:43:12   
špelin@
Hojla user posted image
 
Se nisem mogla upreti, da ne bi na hitrico skočila sem gor, preden grem po punci user posted image
 
V glavnem: na pregled danes sem šla mrtvo hladna, ker sem se trdno odločila, da mi danes tam ne bodo pokvarili dneva.
 
Ker je imel G vmes telefon, sem imela dovolj časa, da sem si temeljito pogledala kompletno svojo kartoteko, vse izvide,...
 
No, ko je G opravil s telefoni, je sestri zašepetal nekaj o materinski knjižici - ker sem malo gluha, žal nisem razumela user posted image  
 
Potem sem šla noter, sledil je celo normalen pogovor, poslušanje srčka user posted image , G pa je potem iz omare izbrskal MK in mi jo izpolnil. Da ne dolgovezim: plačati mi je ni bilo treba. Pri meni se je torej vztrajanje na iz OZZ pripadajočem dokumentu izplačalo!
 
Prihodnji pregled z UZ (morfologijo) imam 21.1., uradno pa sem se do zdaj zredila 1,5 kile.
 
Še enkrat: vse dobro vam vsem želim in user posted image , ker ste vztrajale z mano user posted image user posted image user posted image  In še boste user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Majčice '08
31.12.2007 10:47:02   
buccka
Špelin@ super da napredujete.user posted image Sem prav vesela zate in za tvojo pikico.

No punce, uživajte v zadnjem decembrskem dnevu, ker to silvestrovo bo za nas nekaj posebnega. Pa lepo cartajte svoje drage.


_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Majčice '08
31.12.2007 10:59:11   
Skye
Še zadnjič lepo pozdravček v letu user posted image majčice 

Uh kako gre čas...še malo pa bo maj

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Skye čestitam za in pa za dobro opravljen UZ. Zdaj pi pa že jaz šla na tale 3D, čeprav sem mislila iti malce kasneje. Si mi kar lušte naredila. Kam si pa šla na 3D? A si že dala gor slikce, geslo?



Jaz bi vsaki priporočala 3D...je res eno posebno doživetje, pa čeprav tako zgodaj izgledajo pikice res bolj kot vesoljčki...se splača. Pa meni je tud G rekel, da se tko zgodaj (velja predvsem za dvojčke) še najboljše da pregledati ali morfološko vse štimauser posted image user posted image
Na 3D sem šla na Ptuj k dr. Rosiču, ki je res super G...ga moram pohvaliti...se je res potrudil, pa čeprav ni moj ginekolog....kot sem vam že povedala pregled je trajal cca. 30 min, potem si lahko predstavljate, da sem se nagledala mojih dveh junakinjuser posted image

Slikce sem že dala gor ja...geslo pa si poglej pod seznam gesel, ki ti ga je poslala...mislim da TamaraJuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Skye, hura, čestitke za obe bejbi, to se bo zopet okrepila ženska populacija! Kaj pa je očka porekel na to, da bo imel zdaj 3 punce, ki ga bojo razvajale ?



user posted image user posted image user posted image ...kar obratno bo.....bo že tako blažen med ženami...user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Skye čestitke za obe   sta pa res ta pravi babi,svaka čast za kilažo



Ja se jaz tudi čudim kilaži user posted image user posted image user posted image user posted image .....sem malo pogledala koliko bi naj bili težki, pa se mi zdi, da sta res malo težji....mogoče se je pa zmotil user posted image


Punce opažam da sem jaz kar na prvem mestu kar se kil tiče...do zdaj +7.....joj če bo šo tko do konca user posted image

Kahlo še od mene iz srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image .......želim ti najsrečnejših 9 mesecev---zaslužiš siuser posted image user posted image


Špelin@ čestitke, da si končno dobila tako težko zasluženo MK user posted image user posted image

Estrella
maksimalno uživaj na morjuuser posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ženske jaz sem danes ko sem se ulegla v posteljo opazila, da imam full celulitaste noge ,



Hvala bogu da nisem edina...ja kilce se poznajo ni kajuser posted image

---------------------------------------------------

V teh dneh prejemate mnoga voščila:
ena so romantična, druga bolj stvarna,
ena izvirna druga uradna in suhoparna.

Kaj naj vam zaželim jaz?

Naj bo moja želja tokrat nasvet:
ne pozabite nase,
imejte se radi,
hitite počasi,
ljubite življenje...
Praznujte
 

Vsem soborkam želim user posted image v krogu svojih najbližjih
user posted image









(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Majčice '08
31.12.2007 11:00:34   
Taula
Špelin@ super za pregled. Vztrajanje se splača.user posted image
 
Estrella* uživaj na morju.user posted image
 
Jaz čakam da user posted image  pride iz službe, da greva na sprehod. Silvestrovala bova doma, šla bova v center na ognjemet. Če ne zaspiva prej.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Majčice '08
31.12.2007 11:01:09   
sesil
špelin, hvala bogu da si prišla do MK. saj verjetno si že povedala, ma kam hodiš h G? pa se je omehčaluser posted image .
jaz grem pa sedaj speči eno slaščico za zvečer, za prihod leta 2008. sicer ne bo nič posebnega. sami domači. verjetno bom še kaj pred tv zadremala, prej ko bo polnoč. naši moški so kupili rakete za ognjemet - kot otroci so.
majčice, zaželim vam vse najlepše v novem letu.
 

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Majčice '08
31.12.2007 11:04:40   
Taula
Skye sem takoj mogla pogledati princeski.user posted image   Sta res kot vesoljčka. user posted image  Verjamem da je nor občutek gledati pikici, ko plavata.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Majčice '08
31.12.2007 11:20:32   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Skye sem takoj mogla pogledati princeski.user posted image   Sta res kot vesoljčka. user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?