|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
13.1.2008 8:34:59   
Estrella*
PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image        


14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP), St Barbara (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP), Kaja08 (M), StBarbara (M) 

21.01.2008:špelin@ (M), Kasso (GP) 
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP), 80Kaja (GP) 


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP), TamaraJ (GP

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP), Katina (GP), barbaw (GP), Petrahh (GP)

11.02.2008: Kaja08 (GP)

15.02.2008: Čmrlika (GP)


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majčice '08
13.1.2008 8:50:21   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:XXcm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 


23.Maj 2008  
user posted image  ****, user posted image :user posted image  Omar/Rania, LJ
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´),2.user posted image , NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 70 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 12Xuser posted image  in user posted image : 50X user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majčice '08
13.1.2008 8:54:12   
Estrella*
Punce, pa se nam je pridružila majčica št. 70user posted image user posted image user posted image  Upam, da nas bo na koncu še več tako kot Januarčic, ki jih je nekaj čez 90.
Vidim, da bom danes sama popisala celo stran 198user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Majčice '08
13.1.2008 9:10:50   
natasa34
Dobro jutro!

****, dobrodošla.

Prehlad se je zaenkrat umiril, upam, da ostane na tem.
Me pa že od včeraj boli vse okrog popka, se niti dotakniti ne smem. Mislim, da se spet širimo.user posted image
Pa novi podatki obseg: 94, kg +5 (tistih -1 je kar čudežno izginilo)user posted image

Lp

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majčice '08
13.1.2008 9:35:03   
Naty*
Jutro!

Dobrodošla ****, res zanimivo, da se naše število iz dneva v dan veča user posted image .

Estrella* ne boš sama, ni straha, je pa res, da so vikendi bl prazni kot teden. Če čez teden en dan ne pregledaš postov, si drug dan lahko vzameš eno urco samo za branje user posted image .

natasa34 a ti tud čutiš bolečine pa veš, da se širiš? Mene en dan ful trga po trebuhu in drug dan ko se zbudim, prisežem, da mam večji trebuh. Pol miruje kake pet dni, pa spet isto.
A je pri ostalih bl enakomerno?


IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

kaj pa vem, mogoče se bom pa jaz v stilu Naty lotila kakšne domače poslikave, čeprav bo njeno kvaliteto težko, če ne kar nemogoče doseči user posted image .



Aurea hvala user posted image , ampak se mi zdi, ko delaš s srcem za svojega malčka, si sposobna precej več, kot da bi delala kr tko nekaj. Tud sama sem pred začetkom dvomila, da mi bo uspelo, zdej sm pa kr zadovoljna s končnim izdelkom user posted image . Ti se kr loti, boš videla, da bo uspelo user posted image .

Joj komi čakam, da moj vstane, da spijem kofetek...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Majčice '08
13.1.2008 9:46:15   
Estrella*
Nataša: Superca, da ti je bolje.Mene nič ne boli in nič ne srbi, pa se vseeno vztrajno širim. Sem e šla zmerit in 98cm! Tak obseg je bil teden dni pred porodom sinčkauser posted image , da o kilogramih, ki sem jih imela64 ne govorim.
 
Naty: Res so vikendi bolj slabo obiskani. Se vidi, da je moj Matej tudi za vikende odsoten, pol imam pa čas za netuser posted image
Drugače pa jaz nič ne čutim, da bi se mi kaj večal trebuh, je kar večjiuser posted image . Je pa možno, da čutiš bolečino in srbenje temu pa sledi večji buši. Sem že slišala za take primere.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majčice '08
13.1.2008 10:45:28   
hijenca
Pozdravljene majčice!

Jaz imam pa eno vprašanje.

Danes ponoči me je zagrabil tako močan prehlad, še huje pa je, ker me zelo močno boli grlo user posted image . Zdaj pa me zanima, kaj lahko vzamem, da bi si omilila bolečine user posted image ?


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majčice '08
13.1.2008 11:06:33   
špelin@
Hojla user posted image
 
Pa ste pridne s pisanjem kljub nedelji user posted image
 
Jaz klofam položnice - za celo širšo familijo jih plačujem preko neta in jih nanese eno malo morje user posted image
 
V album sem dala novo fotko trebuščka - kar rastemo, ja user posted image
 
hijenca, reva boga, no user posted image  Mene je takole zgrabilo pred nekaj dnevi - sem polizala pastilo Strepsils in pojedla Lekadol pa je bilo bolje user posted image
****: welcome user posted image
Evo, pa nas je 70 !!! user posted image
 
natasa34, tudi mene je včeraj zvečer prav boleče raztegovalo, trebušček se kar širi in širi user posted image  Lepo, da si zaenkrat ukrotila prehlad user posted image
 
Aurea, pišuka, spat bo treba user posted image  Hja, pospravljanje omar čaka danes tudi mene - notri je kopica oblačil, ki jih nisem oblekla že - huh user posted image  - od srednje šole user posted image  in nimajo res kaj iskati noter user posted image  Pa mala pika je tudi že kar nekaj kosov prerasla in bodo romali v škatlo user posted image
 
Uživajte v nedelji user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majčice '08
13.1.2008 11:20:22   
Estrella*
Špelin@: oh, hvala, ker si me spomnila na plačilo položnic. Večina jih je do 15. torek in jaz jih še nisem vseh vnesla. Tudi jaz plačujem preko neta in to pri sparkasse, ker je transakcija zastonjuser posted image Se mi pozna vpliv Gorenjske.
 
hijenca: bogica. Res ne vem, kaj naj ti svetujem razen; lekadol, kakšen čajček, veliko sadja in kakšna inhalacija.
AngalS sicer lahko jemljejo nosečnice, vendar v omejeni količini.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majčice '08
13.1.2008 11:25:45   
Estrella*
Špelin@: user posted image  za buši in postavco! Ko sem gledala slikco, bi te z lahkoto zamenjala z našo suhico Anitko.
Jaz sem že kot kit Orkauser posted image  Se moram poslikat.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Majčice '08
13.1.2008 11:41:57   
jana81
user posted image hej..
spet sem zaspanka...ja estrella res bi lahko bila trnjulčica,si čez vikend privoščim, ker čez teden ne morem spati.aja pri 22.tednih je bil tak težek.
ojoj položnice !!! jih ni konca...
mene tud boli okoli popka kdaj pa kdaj, ampak drug dan se mi nič ne zdi da bi bil buši kaj večji.. sem se pa tehtala in imam eno kilo manj kot prejšnjič...le kdo bi vedel zakaj.Mojga je kar panika..
**** dobrodošla....res nam napiši kaj o tvoji nosečnosti izven Slovenije.
naty..jst bi te kr najela,da še men prideš porisat sobico...
aurea...midve bi si lahk pisale ponoč, tud jst sem včeri ob pol dveh še kr telovadla po stanovanju..user posted image  še vedno ostajam bolj nočni tip,ki zjutraj seveda potem dolgo spi, kljub nosečnosti.
aja še moje mere.. obseg trebuha 92 cm ,kg +8 (vmes je blo že večuser posted image ).
zdej morem pa počas začet razmišljat kaj bova imela za kosilo, hvala bogu da je moj tud tak zaspanc kot jst.user posted image
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majčice '08
13.1.2008 13:48:17   
Anitka
Dober dan majčice drage!

Kako smo? Mi smo super, le vreme bi bilo lahko malo lepše. Sicer še pri nas ni padavin, je pa tako turobno, oblačno, nič kaj prijetno kot npr. včeraj. Vidim, da ene prav tako včasih rade malce potegnete s spanjem tja do poznega dopoldneva. Naj priznam, da tudi jaz nimam težav s spanjem do kakšnih 10-ih, 11-user posted image user posted image user posted image Siecr sem bila danes malce zgodnejša, sem vstala že ob osmih in šla v trgovino po svež kruh in žemlje za zajtrk.

Pa za kosilo sem si vzela malce več časa in skuhala govejo juhco in meso, hren, pire krompir, špinačo, riž (moj dtagi ne mara krompirja) in solatko. Sadna kupa bo sledila pa malce kasneje.user posted image Pa eno fino kavico sem si pripravila, sedaj pa malce spremljam dogajanje na RR-ji. Vse pridno opremljate, mene pa vse to še čaka. Kot sem že zadnjič napisala nas čaka kar nekaj dela. In ravno prej sva z dragim malce planirala kako bo izgledala otroška sobica, z urejanjem katere morava še malce počakati, saj so najprej na vrsti okna in streha in hkrati s tem opravilom se bo tudi porušila stena in povečala soba. POtem pa urejanje sto na uro.user posted image

Naj vam povem, da mene pa blazno srbi koža po trebuhu in prsih. Bi se kar praskala in praskala. Ja zgleda, da se širimo.user posted image

Eldony - dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image naša 70-ica. Vam povem, da bomo vkratkem presegle tudi magično mejo 80 in verjetno tudi 90.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sveže podatke za seznamček vam bom pa posredovala v torek po morfologiji, katere se že oba zelo veseliva. Pa kakšno svežo slikco vam bom še pokazala. Me res zanima , če bova izvedela za spol. SE bo potem lažje odločati za imena. V ožjem izboru za fantka imava npr. imeni Tian in Sven, a je prvo dragemu dosti bolj všeč tako da če bo fantek bo verjteno Tian. Za deklico pa imava npr. imena Alina, Tara... Sicer pa do maja je še nekaj časa.

Skye sem klicala ta teden na Ptuj za 3DUZ pa imajo UZ pri dr. Lukmanu v popravilu in moram spet poklicati v petek. Upam, da ga popravijo in da se bom lahko naročila in da ne bo prepozno za ta UZ.user posted image

Špelin@lep bušiuser posted image user posted image

Nič grem perilo obesit in sadno kupo naredit - njamiuser posted image

Lp

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majčice '08
13.1.2008 14:05:25   
Aurea
user posted image user posted image user posted image

Ej, pa to je za znoret! Tako kot pa tale forum serje... Zdaj se mi je že nekajkrat zgodilo, da napišem ful dolg post, hočem vstaviti smeška in vse skupaj zašteka... grrrr, poden!!!!!

A se to še kateri dogaja?

No, pa bo treba vse od začetka user posted image

Da se umirim, pa bom najprej pripravila tisto pizzo, za katero je testo že lepo vzšlo user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majčice '08
13.1.2008 14:17:33   
Anonimen
Estrella:
teža je ogromna 633g: a ta podatek, ti je G povedal na morfologiji, ali tudi kam vpisal v MK? Mene tudi full ferbec matra, koliko najin Tai tehta, pa mi
žal G nič ni omenila.
 
lp



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majčice '08
13.1.2008 14:34:31   
Anonimen
Femur Length (FL-femur): a mogoče katera ve, kaj pomeni ta podatek?
V MK na strani 12.

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majčice '08
13.1.2008 14:55:14   
Estrella*
Aurea: glede štekanja foruma imam že težave odkar pomnim. Ne vem zakaj se to dogaja. Najrajši zašteka, ko preveč časa piše ...
 
Edinaos: FL- je dolžina stegnjenice. Pomemben podatek za ocenitev teže škratkov. G mi je vpisal pod pretoke ocenjena teža 633g. Meni se to zdi nenormalno veliko. To je povprečna teža za 23 tednov. Sem pogledala še na sličice, ki mi jih je sprintal in tudi tam piše 633g. Ne vem, da bi zanosila prej mogoče kakih par dni več pa že skoraj ni mogoče. NBomo videli kaj bo na UZ po 28 tednu. Je pa res, da mi je pri 16t G rekel, da je rast prekomerna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:13:14   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:92cm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:98cm,+5,5kg ) 


23.Maj 2008  
user posted image  ****, user posted image :user posted image  Omar/Rania, LJ
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´),2.user posted image , NS:user posted image , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 70 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 12Xuser posted image  in user posted image : 50X user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:21:33   
Anonimen
Estrella: teža tvoje pikice je bila 633g 21/2 dni
Teža mojega korenjaka: je bila 396g 21/4dni
 
Podatke ti pošiljam, le malo za primerjavo. Ali je tvoja damica tako velika, ali je moj mišek tako še mičkan user posted image user posted image
 
Počakajve, da še druge posredujejo svoje podatke z morfologije.
lp
 
 
 

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:23:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Aurea: glede štekanja foruma imam že težave odkar pomnim. Ne vem zakaj se to dogaja. Najrajši zašteka, ko preveč časa piše ...


Mene je že izučilo - vsakič, preden potrdim odgovor, ga kopiram v odložišče. Če me "vrže ven" oz. zašteka, enostavno odprem nov odgovor in tja skopiram že prej napisano user posted image
 
Naša mala pika trenutno še dremlje, z veliko pa sva se šli vislice user posted image  
Mož je pri dežurnem zdravniku - včeraj zvečer je po tuširanju namreč ugotovil, da ima grozno vnet prst na nogi (je iztisnil vijolično oteklino in je ven pritekel gnoj user posted image ), ki si ga je malo nazaj ranil. No, že včeraj je potem šel k dežurni zdravnici, ki je rekla, naj prst fajn namaka v kamilicah in čisti, če pa ne bo nič bolje oz. bi bilo še slabše, naj pride nazaj. In je šel danes nazaj user posted image  Žal je že imel hude težave s takšnole okužbo (je skoraj ostal brez prsta), zato zdaj toliko bolj "cvika" user posted image
 
Estrella*, res je veliko tole tvoje detece user posted image  Tudi pri meni je bilo v vseh prejšnjih nosečnostih tako, da je bilo dete ves čas nad povprečjem za 1-2 tedna - se raje nisem preveč poglabljala user posted image
 
Za jutri pa user posted image  in pestke za MARTINO25 user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:43:29   
Anonimen
****: šele sedaj si nas odkrila...bolje kot niloli. DOBRODOŠLA v naši klepetalnici. Veš jaz sem te pa takoj opazila, že ko si se javila na seznam nosečk za maj08 . A imena Omar in Rania, še veljata?
Pa še nekaj, živiš v Kairu? Daj nam napiši kaj več o sebi, če to ni skrivnost un ti ni odveč. Pa še kakšne podatke za seznamček dopiši
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*



Hvala, za sprejem...user posted image user posted image
Imena jah, novembra na Nuhalni je rekel da je Omar. Tako da Rania odpade... ampak ker si tako zelim puncko se kar fantaziramuser posted image .
No anomaly scan - morfologijo bi morala imeti 10. januarja. Toda sva z mozem prisla tja in smo ze DVD nastavili... potem pa zaradi vsega mojega nabranega speha user posted image  in pozicije otroka ni mogel pridobiti vseh podatkov...in ker pri nas to placas in to zelo drago, se zdravnik potrudi da opravi kot je treba...Torej nama je svetoval da prideva cez 3 tedne se pravi 31.1.08 in bo takrat naredil vse skupaj znova in tako kot treba...
Sem se pohecala ce misli da bom v 3 tednih shujsala??user posted image  Pa je rekel da ne pricakuje da bom , toda da bo pa user posted image   tok vecji in se morda pomaknil bolj naprej...user posted image
Ah to je moja 3 user posted image  nosecnost in vsakokrat nimam nic trebuha... Vse nosim tam nek v krizu...
No ja trebuh imam ampak samo speh.user posted image

Kaksne podatke naj napisem za seznamcek?
In kaj tocno vas zanima o Egipu- Kairu? Ker jaz rada cvekam in pol lahko pisem in pisem ...user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:43:54   
Estrella*
edinaos: sem šla pogledat koliko je bil moj Andraž težek: pri 20t3d 380g.Nič posebnega, pa se je rodil 1teden prej.Torej tvoj korenjak ni nič majhen oz. lahek, normalna teža za to starost.  Imam občutek, da bo naša princeska prikukala tudi prd 22.5.08.
Tako kot pravi Špelin@, nima se smisla v to kaj preveč poglabljat.
Verjetno tudi user posted image preveč popapca tako, kot njena mamicauser posted image user posted image  in se na kliaži hitro pozna.
 
Špelin@: bogi tvoj možiček. Meni je vraščal(3x) noht na palcu in je bilo vse gnojno. Nič kaj prijetna zadeva.
Zakaj se mu pa gnoji??

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majčice '08
13.1.2008 15:51:29   
Estrella*
****: na seznamček vpišemo letnico rojstva, obseg terbuščka, pridobljene kilograme, datum naslednjega pregleda, zaporedna nosečnost....
 
Špehca na trebuščku imam tudi jaz za izvoz...tako, da to ne bi raje komentirala. Zanimivo je to, da se pri vas vse plača?????
Zanima me 1000in 1 stvar....
Koliko pregledov imate in ali so vsi samoplačniški? Kako, da si se znajdla v Egiptu? Kaj počneš v deželi faraonov? Kako pogosto si v SLO in iz katerega konca SLO si? In še bi lahko spraševala...bom raje kaj pustila za drugo rundouser posted image  

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majčice '08
13.1.2008 16:07:07   
Anonimen
Aja, no h G sploh ne hodim vec. Ker se mi zdi brezveze.
Zakaj?
Poglej pri nas je to tako, grem v labolatorij (seveda vse se placa,vse je privat) in tam sama izberem katere preiskave naj mi naredijo. Tudi izvide si znam sama dobro prebratm kar pa ne vem pa vprasam eno zdarvnico kar prek e- maila. Je zlata punca, mi vse razlozi!!user posted image
No potem pa UZ tudi hodim k enemu privatniku in tam mi vse razlozi zraven ko dela Uz- je profesor na Medicinski fakulteti in poucuje ravno embriologijo in vse v zvezi s tem. Tako da res je zakon ta dr. Sheref!! In res si cas vzame nuhalno mi je delal 1 uro, ker se mali nikakor ni hotel zbuditi in obrniti..
Pa je dr. rekel nic kar dajmo mu cas, se bo ze pa ga je mal preko trebuha drazil in se je potem le zbudil in...user posted image user posted image

Torej kaj cem sploh se hodit tukaj k ginekologinji? Da mi izmeri pritisk? Ta mi vedno naraste na 150 zaradi ljudi v cakalnici...
Bom sla ko pridem v Ljubljano...user posted image user posted image  inshallah

Ja odlocila sem se da rodim v Ljubljani, ceprav tukaj sedaj delajo ze nek nov postopek CR ,ki okrevas veliko hitreje in nimas prakticno skor nic sivov...
Ampak grem v Ljubljano zaradi bolanih navad, ki jih ima moja druzina tukaj!!
In pa ker bom verjetno opravila se sterilizacijo...
Bolane navade, prav gotovo vas bo zanimalo???

Jah ko je od moza sestra rodila julija sem mislila da me bo pobralo...2 ure po porodu so se vsi ( ma vsaj 20 ljudi) nalimali tam pri njej. Zenska cist hin oni pa tam cepijo pol ure in ure in se pogovarjajo, celo malico prinesejo... Res da te srat prime!!!user posted image
Pa jim zdravniki recejo, da to ni dobro.. pa nic ne nuca...
Ampak najvecja fora je pa da bi bila tudi svakinja zalostna ce je ne bi takoj prisli pogledat!!
Naj razume kdor zna???
No in ta zgodba ima se nadaljevanje, katero mi je dalo vedet da grem tudi tokrat kar lepo v mojo drago Slovenijo storklo pocakat...

Evo ..sedaj sem pa nacvekala...sorryuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Majčice '08
13.1.2008 16:20:13   
Anonimen
Estrella: hvala za podatek, da je moj mišek normalne teže.
Itak, se strinjam najbolje se je ne preveč spuščat v to, a kaj ko mene take, malenkosti takoj zafirbcajo.
 
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majčice '08
13.1.2008 16:21:13   
Anonimen
Pardon pošiljam še podatek za naslednji GP: 12.2.2007

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?