|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:12:58   
TamaraJ
Čmrlika... user posted image user posted image user posted image !!! Pa lepo se imejta in če boš imela krizo se le na hitro namoči. V glavnem, imejta čudovit vikend. Jaz bom pa malo fouš domauser posted image .
 
edonaos... iz kje pa si (če ni skrivnost)?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:14:19   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še to, vse tiste, ki ste z notranjske in ki še ne veste je aerobika za nosečnice, tudi v Logatcu meni zelo ugaja. En obisk/ena ura pa stane 7EUR.

A ni ena napisla, da je v LJ samo 3 EUR?

Ljubljana cenejša,od Logatca?

lp

ful je  drago v Logatcu, v Postojni je 3,5 EUR ena ura, plačuje se sproti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:19:10   
kodrana
jutro.

danes se že malo bolje počutim, samo grlo me pabolj boliuser posted image . verjetno je kak virus, ker en vidim nobenih gnojnih oblog v žrelu.
danes spet jaz kuham, samo mi je res v veliko pomoč tast.. tako da ponavadi skoraj on vse pripravi in da pečtuser posted image . pa še skrbi, da je toplo v hiši.. res je prijazen.

narava le pojdi do zdravnika. jaz bi šla, pa četudi do dežurnega. ker tale zelen izpljunek kaže na to, darabiš antibiotik in ležanje ter čajčka. držim petsi,da se či prej pozdraviš.

kar se tiče Pušenjaka se strinjam,da je pravi strokovnjak. me je pa zadnjič presenetila kritika od sorodnice, ki je rodila pri 25t3dni, manj kot kilo težkega fantka. da ko je ležala v porodnišnici, je bil on dežurni ginekolog in jo sploh ni pregledal. ko je prišel v sobo je prve tri pacienke pogledal.. potem pa vprašal ktera je ta zadnja pacientka in rekel,da jo bo potem pogledal, ko bo imel čas. ona pravi,da se je zvijala od bolečin. čez pol ure je bila že popolnoma odprta in potem panika.. no hvala bogu so ji dali že prej zdravila za razvoj pljučk in poskusili zaustaviti popadke, a žal ni šlo. potem je bil fantek še 3mesece v inkubatorju. sedaj pa je pravi korenjak. sicer zaostaja od vrstnikov, ker je veliko mlajši, ampak je ok. user posted image

grem jaz pogledat, kako se kuhauser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:19:49   
Estrella*
Aurora: sama nisem imela CR, ga je pa mojam mama z menojuser posted image
Še predno je umrla, sva se pogovarjale o CR in vedno mi jerekla naj si tega nikoli ne želim. Po 33 letih jo je občasno še vedno bolela maternica. Okrevanje je pa tudi težko. Prijateca je imela vse 3 user posted image z CR in mi je rekla, da ni to nekaj kar bi si človek želel.Mislim, da to pove vse.
 
hijenca: Torej se ti obeta CR. Nisem vedla, da se placenta lahko dvigneuser posted image
 
Jana: Kuhinja je prišla. Super , jaz jo imam naročeno za 22.2. Uoam, da se pri montaži ne zatakne in bo čim manj ali nič reklamacijuser posted image
 
Kaja08: Ob kateri uri je telovadba in koliko stane? Porodnišnica(stara ali nova?)
 
Petrahh: končno, me je že skrbelo počasi zakaj se ne javišuser posted image  Čestitke za GPuser posted image  Delala boš po 4 ure? Super to bi meni tudi zelo ustrezalo, ker mi je 8 kar malo too much.
Aurora: kako tvoj user posted image  rasteuser posted image  Se mi je na 2 sliki zazdelo, da user posted image sedi, zgoraj galvica in spodaj ritka. Luštkano.
 
narava: glede na to, da je vikend, bi šla domov ležat. Če ne bo bolje jutri pa kar k dežurnemu. Držim pesti, da se stanje samo izboljša. Pojdi v lekarno in si kupi kaj proti kašlju in za izkašlavanje. Tam ti bodo najlažje svetovali kaj smeš in česa ne.

Čmrlika: uživaj še za nas!!! Tudi me te bomo pogrešaleuser posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:20:52   
špelin@
Ja, cene telovadbe... user posted image
 
Pri nas je takole: Cena posameznega obiska je 8 EUR, lahko pa plačate mesečno (4 obiske) za 30 EUR.
Pa gre za zahojeno Zasavje user posted image  user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:24:08   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kaja08: Ob kateri uri je telovadba in koliko stane? Porodnišnica(stara ali nova?)  


Telovadba je baje v neki leseni baraki - babiška hiša al kako se ji že reče, nekje zadaj pri medicinski fakulteti. Še nisem bila - ti bom v ponedeljek bolj točno znala povedati. Stane pa 6.5 evra na obisk - plačuješ sproti, ko tja prideš.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:26:39   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Raztrgana nisem bila user posted image , samo obdrgnjena. Se splača tale presredek "ribat" user posted image user posted image user posted image .


Barbaw kako in s čim si si masirala presredek? Ker če je tebi ratalo, potem se splača potruditi in masirati, saj si sama želim roditi in po možnosti, da ne bi bila raztrgana ali prerezana.



Jaz sem si ga vsak dan masirala s mandljevim oljem v prvi nosečnosti tam nekje od 25. tedna, delala redno medenične vaje...pa so me lih tako rezali..... v drugi nosečnosti sem vrgla puško v koruzo, ker se mi je zdelo brez veze, tudi medeničnih vaj nisem redno trenirala in glej ga zlomka, ni bilo rezanja....juhuuu, le zelo malo sem bila raztrgana v nožnici- sluznica, kar se je samo pozdravilo brez kakšnega šivanja.......... mislim, da je veliko odvisno tudi od babice koliko pomaga pri samem porodu (kako razteguje presredek) in od porodnice koliko sodeluje in upošteva babičine napotke.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:34:42   
kasso
narava, v nosečnosti so mi proti kašlju najbolj pomagale inhalacije, ker je zelo pomirilo sapnik in pljuča, poleg tega pa sem vsake toliko vzela kakšnen granobil od fidimeda, da mi je naredilo v grlu oblogo in ni sililo toliko na kašljanje.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:46:07   
aurora28
Estrella* sploh sama nisem tega opazila, ampak če podrobneje pogledaš se prav hecno vidi glava in telo. user posted image user posted image

No, jaz sem pristaš, da rodim po naravni poti brez epiduralne...ampak če bo treba, pa mi naj naredijo carski res, važno, da se moj user posted image rodi živ in zdrav.  user posted image user posted image

Jana
kakšno kuhinjo sta naročila? Me veseli, da so končno prišli in začeli montirati. Midva morava v prihodnjem tednu tudi vse potrebno pripraviti, ker nama potem pridejo spalnico montirat in morava še pred tem vse predhodno urediti (beljenje, barvanje, lučke...) user posted image

Petrahh
lepo, da si se oglasila, smo že mislile, da si na nas pozabila. user posted image user posted image user posted image

Čmrlika me veseli, da je z user posted image vse v najlepšem redu. Zdaj pa le uživaj v kopanju in razvajanju. user posted image user posted image user posted image user posted image

Narava pojdi domov in takoj k dežurnemu, najprej zdravje in potem služba. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice '08
11.1.2008 11:52:42   
Estrella*
PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image       


12.01.2008: Estrella* (M) 

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP), St Barbara (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP), Kaja08 (M), StBarbara (M) 

21.01.2008:špelin@ (M), Kasso (GP) 
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP), 80Kaja (GP) 


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP), TamaraJ (GP

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP), Katina (GP), barbaw (GP), Petrahh (GP)

11.02.2008: Kaja08 (GP)

15.02.2008: Čmrlika (GP)

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:00:33   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image  Taja , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:XXcm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:96cm,+5kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 69 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 11Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:09:52   
barbaw
Aurora28 masirala sem ga kar z  masažnim oljem. Medenične vaje pa delam že zaradi samega mehurja. Pri porodu ne vem koliko je pomagalo, ker so mi ga sprožli in so bili popadki močni kot user posted image . Upam, da drugič dobim svoje. Sem bila po 10h že tako boga, da sem že prosila za CR. Nekje po 5h popadkov mi je še m. sestra rekla na CTG-ju, da lahko mine. Pa ni. Meni so vstavli tabletko in je rekel G. da mogoče ne bo nič. Ampak se zlezla z mize in se vsedla in že čutila prve popadke. Si sploh ne predstvaljam boge reve, ki imajo popadke po 14h. Jaz sem končala v 11h urah. Včasih malo preveč čakajo. Lahko bi mehur predrli prej pa bi šlo kot po maslu user posted image . Važno, da imamo enega zdravega fanta, ki se veseli sestrice.

Meni je G napisala obseg glavice. To ponavadi prvo izmerijo in pogleda, lego mečav oz, če je koža čez glavico, tako kot pri hrbtenici. Pri meni je GV 50,8 oz. za en teden manj kot vse ostalo. Za obraz pa piše g. ali nekaj takega. V glavnem rekla je bp.

Midva z user posted image  sva imela ime izbrano za punčko pred 5-imi leti. Jaz sem malo bremzala, ker imam ravno maja rok in mi je bilo malo hecno, da bi bila Maja. Imam občutek, da bo aprilčica kot Jaka in sem nehala bremzat, saj bi rada svojega user posted image  klicala po imenu. Pa še za Jako je boljše, da ne govorimo dojenček in sestrica. Upam, da je ne bodo zafrkavali, če bo majčica Maja, glede na to, da je to ime bilo izbrano že pet let nazaj. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:22:33   
TamaraJ
Meni se zdi pa luštno: majčica Maja user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:26:30   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Upam, da je ne bodo zafrkavali, če bo majčica Maja, glede na to, da je to ime bilo izbrano že pet let nazaj. user posted image

lahko bi bla tut Cvetka, glede na to, da je maja zelo veliko cvetja. user posted image  hecam se, ne zameri prosim user posted image  mislim, da je ne bo nihce zezal, zakaj le? ime je zelo lepo in pristoji tako majhnim deklicam kot odraslim dekletom in zenam user posted image  
torej, upostevam nasvet ene od vas: danes se zdrzim v takem stanju kot je, jutri pa ce bo isto, pa kar k dezurnemu! hvala za nasvet..

kodrana, tako se dela! user posted image

p.s.: jest bi tut take smajlije melaaaa..


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:40:09   
barbaw
Bomo imeli kar majčico Majo.

Vse, ki zelo kašljate pa kar k zdravniku. Jaz sem morala jemati antibiotik pa se sploh nisem počutila tako slabo. Nič vročine, kašelj pa sem staknila ko sem že jemala antibiotik, grlo me je bolelo samo zjutraj, pa ni bilo vnetja. Me pa je zaradi kašlja tako bolel trebuh, da niti iz postelje več nisem mogla vstat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:40:18   
jana81
estrella srčno ti želim da ti kuhinjo zmontirajo v roku, ker tole zajebavanje v glavo je prav utrujajoče in gre preveč živcev, men so jo sicer danes začeli montirat,jo bodo tud zmontirali, vendar je monter ugotovil da par stvari manjkauser posted image , tak da še drug teden pridejo nazaj.
 
aurora..naročila sva gorenje multicolor, bom dala slikco gor ko bo gotova danes.
so nama pa danes prišli še razbijat za vhodna vrata,in že celo jutro porajo. bova pa imela svoj vhod.user posted image
ja z urejanjem stanovanja je res velik dela, sam je pa pol mir, pa udobje...
 
čmrlika teb pa kr zavidam za terme...UŽIVAJ ŠE ZA VSE NAS.
 
meni je tudi všeč majčica Maja.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:49:17   
Anonimen
TamaraJ

iz kje pa si (če ni skrivnost)

Itak, da ni skrivnost iz LOGATCA? Pa ti tudi?

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:50:04   
barbaw
jana81 in ostale, ki urejate stanovanje. Prav nič vam ne zavidam izgubljanja živcev, se pa splača. Mi smo to delali, ko je bil naš user posted image  star 5 mesecev. Grozno. Sicer nismo živeli v tisti hiši, kjer se je vse razbijalo in rušilo in ... Se pa splača malo živcev izgubit (sicer ne vem, zakaj je to sploh potrebno user posted image ) in imaš potem nekaj let (recimo) mir. Jaz bi zdaj po 2 letih menjala barvo spalnice. Mi ni več všeč. Denarja ni bilo veliko, ker je šel skoraj ves kredit za prenovo, pohištvo pa smo bolj dedovali. Zdaj pa počasi nabiramo nove stvari. Nova spalnica, nova predsoba (dedovana, ampak nova), kopalnica je od štarta nova pa smo dokupili omaro in ... Je pa luštno imeti svoje gnezdo, kjer ti nihče ne teži, pa če ti ni se skriješ not, ...

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:52:00   
Estrella*
edinaos: Iz Logatca si, tako kot Naty. Jaz se selim aprila v Godovič in bom kar pogosto v Logatcu(v šopinguuser posted image ) Se bomo enkrat z našimi štrucam dobile na kakšnem kofiju.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:52:13   
Anonimen
kasso
ful je drago v Logatcu, v Postojni je 3,5 EUR ena ura, plačuje se sproti...

Kje pa je v PO? V Logatcu je samo enkrat na teden in sicer ob torkih ob 17h.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majčice '08
11.1.2008 12:57:02   
Anonimen
edinaos: Iz Logatca si, tako kot Naty. Jaz se selim aprila v Godovič in bom kar pogosto v Logatcu(v šopingu ) Se bomo enkrat z našimi štrucam dobile na kakšnem kofiju.
Super, itak da se lahko dobimo v Logatcu.user posted image user posted image
Predvidevam da boste obe z Naty šle rodit v PO??? Jaz žal PO ne zaupam,  grem raje v LJ.
Estrella: selitev v aprilu? BOGAuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice '08
11.1.2008 13:02:23   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

TamaraJ

iz kje pa si (če ni skrivnost)

Itak, da ni skrivnost iz LOGATCA? Pa ti tudi?


No... jaz sem se nekaj let nazaj preselila v Cerknico. Vendar je Logatec itak še vedno moj omiljeni in sem veliko tam. No, Naty je tudi iz Logatca in lahko bi se zmenile, da gremo probat malo rit razmigat skupajuser posted image , a?  Pa si priseljena ali te mogoče celo poznamuser posted image user posted image



narava: ena izmed strani je http://www.getsmileyface.com. Jih je pa še veeelikoo. Daš smiley faces, smiley icons, smiley symbols, smiles, v search in se zabavašuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice '08
11.1.2008 13:10:32   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edinaos: Iz Logatca si, tako kot Naty. Jaz se selim aprila v Godovič in bom kar pogosto v Logatcu(v šopinguuser posted image ) Se bomo enkrat z našimi štrucam dobile na kakšnem kofiju.


Jaz tuuudiii...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majčice '08
11.1.2008 13:11:25   
Anonimen
TamaraJ:   jaz sem svojo leno rit že peljala naelovadbo v Zapolje, in so res enkratne vaje. Sicer smo bile samo 4 nosečke, s tem da sta 2 imele rok v jan 08.
Tako, da ja jaz grem v torek ob 17h. PRIDITEuser posted image user posted image
Malo premalo je, ker je samo enkrat na teden, tako da se je treba pozanimati še za PO.

Sem celo življenje že v Logatcu, me poznaš??user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice '08
11.1.2008 13:11:48   
barbaw
user posted image   Tako frizuro bom jaz počasi imela, ker bom vsak čas izgubila živce.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?