|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalne vreče za otroke
4.3.2008 22:13:16   
melitkica
Me zanima kje jih prodajajo v Sloveniji? Se sploh splača iti v nakup le teh. Kako ste ve oz. vi poskrbele/-i za svoje malčke ponoči?

Moja miška bo avgusta dopolnila dve leti, v šotoru je spala 2x (junija in septembra). Sem pa že v brskalniku iskala in nisem našla, razen teh za v posteljo. Zasledila sem jih v avstrijskem Quelleju (stanejo pa od 50 € naprej). Zdi se mi bedarija vstran metat toliko denarja, ker zadevico hitro preraste, ali?

Hvala za odgovore in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalne vreče za otroke
4.3.2008 22:16:52   
Primoza
Seveda je opcija tudi ta da spi enostavno v dvojni vreči poleg vas. Drugače pa je občasno kakšna otroška spalna vreča na voljo v Promontani.

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalne vreče za otroke
4.3.2008 22:20:10   
melitkica
Sem vedela, da se bove midve stisnile skupaj, ker moj ne mara spetih. Bo pa spal v stari vreči.
user posted image

Do zdaj pa je bila max. zadekana in oblečena (septembra lani).

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalne vreče za otroke
4.3.2008 22:58:26   
Anonimen
jst sm jih vidla na razprodajah pri ns v škofji loki v intersportu, velikost je bla največja otroška 140, to je že kr nekej... cene pa ne vem.

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalne vreče za otroke
5.3.2008 6:40:54   
Lunca1
Zakaj pa je ne bi dala v navadno otroško spalno vrečo, mislim kot oblačilo, pa kakšno dekico čez? Pri nas drugače v kampu spi pokrita s svojo odejo. res je pa, da spimo v avtodomu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalne vreče za otroke
5.3.2008 7:35:15   
Lianna
V Intersportu jih imajo. So roza barve. Niso drage.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalne vreče za otroke
5.3.2008 7:48:00   
Marogica
Mi smo vzeli kar njegovo odejico in blazino zraven. Poleg tega, da je to investicija, ki je kratkega značaja, je vprašanje, če bo otrok sploh hotel v vreči spati. Moj ta mlajši še v spalni vreči-pižami noče, kaj šele v kakšni drugi vreči...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalne vreče za otroke
5.3.2008 8:18:29   
viv_
Mirni smo v Iglu Športu kupili Ferrino otroško spalno vrečo in je super. Zarja je imela pa letos običen žakelj za spat, ker smo imeli v šotoru še prenosno posteljico.

Prodajajo pa prav otroške spalne vreče. Na e-bayu so ene 3 različni modeli.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?