|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 15:59:08   
KIRA
pia te čist razumem. mogoče ti ne, ampak dosti takih ljudi poznam, ki jim je pod častjo iti čistit ali podobna dela. mene ni sram, da sem doma in samo gospodinjim (zaenkrat - sem pač na porodniški), pa če bi morala za tako fizično delo poprijet, tudi ne. je pošteno delo in s svojimi rokami zalužen denar.

jaz mam rešpekt pred takimi ljudmi, ki nekaj naredijo iz sebe, ki se trudijo, ki vsak dan pljunejo v roke in nekaj naredijo, ker vem kako je to težko. tudi pred tabo.
ne razumem pa takih, ki jim denar pomeni vse - pa kaj bodo znanci rekli, pa da morajo otrokom kupovat samo znamke in najdražje igrače in take stvari. otroci takeih ljudi ne bodo znali cenit tistega kar imajo. taki ljudje čakajo tja do 40 ali pa še čez, da pol lahko imajo otroke, ki so čisto razvajeni, nehvaležni, ali jih pa pol niti nimajo, ker ves čas samo nase mislijo in za kaj vse bi bili prikrajšani in čemur vse bi se morali odreči na račun otroka. take ljudi ne maram.
nič nimam proti, če si kdo ustvari neko ekonomsko stabilnost, ampak samo zaradi denarja se odpovedat otrokom - to je pa po mojem najslabše, kar je lahko. še tisti ljudje, ki otrok ne marajo so po mojem boljši, ker jih pač ne marajo - niso ljudje za otroke. ne pa da bi zaradi financ otrok ne imeli ali pa se jih hoteli celo rešit.....

upam, da me sedaj malo bolje razumete. mene vedno znova spravi na palmo, če kdo primerja otroke in finance. to ne moreš primerjat. nikakor. plača in prišparan denar ti nikoli ne bosta vrnila nasmeha, lepega pogleda ali pa te objela in rekla: MAMI, RAD TE IMAM.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 17:23:23   
Anonimen
Ja, neva, tud nimamo za razdajat in na veliko zapravljat, ampak kot sem že prvič napisala: vsak po svoje, a ne?

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 17:56:06   
ronja5
...topel dom in razumevanje,... na čokolado pa lahko počaka do desetega...

sem se prav nasmejala v kaj smo se spustile...

Da ne bo pomote, tud jaz mislim in vem, da je v današnjem času izobrazba zelo pomembna prioriteta, vsem nam pač ni ratalo, kaj hočemo, važno je, da se drugače znajdemo!


Pa en velik šopek :rozica::rozica::rozica: za vse!

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 17:59:10   
KATY&TIMMY
NIKOLI mi ni niti na pamet prišlo da bi se glede financ odločala za otroka oz. izbirala,pomisliš ja kako bo,da bi pa to usmerjalo moje življenje pa ne.hotela sem napisat,da nam nič ne manjka,smo skromni ampak veseli.
streho imamo,štiri stene tudi,avto tudi,hrane nam ne manjka (če pa bo zmanjkalo imamo 3 :kuza: in 3 :muca: in zlato :fis: ,pa bomo njih pohopsali :)-:)-:)-:)- )
da me ne bi kakšna resno vzela!!!!!tako kot imamo mi radi živali,beri živijo kot lordi.....:)-:)-
za oblečt kupujemo pri kitajcih,vsak dan si oblečen drugače pa tudi po zadnji modi,pa tudi za kakšen luksuz ostane,enkrat toliko:ups::ups:
tako da res ni problema,oz. ga ni tam če ga ne iščeš;)

lp,katja:)-:)-:morje::morje:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 18:27:59   
Anonimen
Neva, pa sej je sadje in vitamini mnogo dražje kot čokolada! In potem naj jemo zdravo itd. No, to je pa že druga tema...

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 18:44:29   
Anonimen
Ribica Ribica,to je bilo rečeno,da čokolada ni nujno potrebna....ma v glavnem je za dons že dovolj nakladanja,Probleme si naredimo sami,pa jih lahko tudi rešimo sami ali z pomočjo...dost za danes filozofiranja,ne pridemo prav nikoli do konca.

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 19:07:10   
dory
Špela...pri tebi ni catch denar...niti pod razno...otrok potrebuje marsikaj drugega kot financno ozadje...to pa je ljubezen starsev...sele tako se ta ljubezen brezpogojno daje lahko otroku....tebi je tvoj fant dokazal,da ravno odgovoren ni...in to pri tako pomembni stvari...in tukaj je vprasanje...si zelis,da je na svetu se nekdo,ki bo morda cez n-casa brez oceta:zmeden:..no tule si ga brcnila v temo...pa si recem..si mlada in zelo naivna....pa brez zamere...

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 20:27:42   
Anonimen
Ja, Teja, saj po moje smo tiste, ki smo "proti", vse hotele tole povedat, samo smo nekako zavijale, da ne bi bilo preveč direktno, preveč hudo. Drugič bomo res morale biti bolj direktne. Včasih se sliši malo grobo, ampak drugače se pa lahko narobe razume, kot se je sedaj.

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 20:40:44   
anajmad
Še poanta na koncu....Moj je rekel danes,ko sva šla iz pokopališča in sva šla mimo igrišča(birbe-primorke vedo) in sva gledala otročke,ki se igrajo:glej vsi so veseli in vsi bodo zrasli,tako,kot naša.Ni pomembno koliko imaš,ampak koliko daš iz srca.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Zaradi financ ob otroka
8.2.2005 20:58:20   
Špela
Z velikimi se popolnoma strinjam. Teja in Splišni in še katera pa takole, ne poznam vas, da bi kaj rekla, le tisto kar sem prebrala na forumu, in kar Teja si mi sama povedala.
Nisem imela vsega urejenega in nisem bila srečna, ampak ne bom pa do onemoglosti krivila druge in se otepala in bala, da ne bom prizadeta. Če je tebi žal za otroka, meni ni in mi tudi, če imam še tega, pa sem kdaj kasneje brez partnerja, ne bo. Mislim da ti tudi obožuješ Maja, kot vsaka mamica, pa naj ima očka ali pa ne. Tako da tega nobena ne ve, kako bo, naj torej zato splavim, ker ne vem. Ja kam bi pa prišli.
Ampak na splošno, jaz ne bi nobenega partnerstva vpletala, ker vprašanje ni bilo na to temo. Vse kar je bilo indirektno povedano sem čisto razumela.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Zaradi financ ob otroka
9.2.2005 7:11:07   
dory
Spela...

nikamor mi ni zal za otrocka...in res je,da nimam vsega urejenega...vsaj kar se oceta tice...ampak vem pa,da sva z Majem precej bolj srecna sama,kot pa z nekom,ki nima niti malo odgovornosti in za katerega nikoli ne bi vedla,kdaj mu bo dovolj in se bo po domace povedano spokal..kdor mi v najpomembnejsih trenutkih ni stal ob strani,mi niti nasplosno v zivljenju ne bo...in k vragu lepe besede,z njimi si nihce se ni mogel namazat kruha...ker zivljenje ni pesem in velikokrat nastopijo tudi tezki trenutki...a naj bi potemtakem cakala na njim in trepetala,kdaj se bo spokal....niti ni fer do mene,kaj sele do otroka,da bi sedela doma kot kura in cakal,kdaj se bo spomnil name in mi dal se eno priloznost...zakaj ze? Zivljenje gre naprej in treba si je postavil cilje...

Ti sprasujes o financnih zadevscinah...kako,ce imas za resit precej vec...to kar si pisala,kaj vse ti je delal,je mislim vecje vprasanje za resit kot finance...tisto se ze uredi,ce je volja...

In ja,kot si mi privat napisala,zakaj se vtikam v stvari,ce se sama nimam postimano...prav imas...

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   Zaradi financ ob otroka
9.2.2005 9:28:14   
Anonimen
Aja, Špela, to ti vprašaš za nasvet, potem pa določiš, kdo se lahko "vtika" in kdo ne. Zanimivo!

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   Zaradi financ ob otroka
9.2.2005 10:38:18   
NinKa
Sedaj sem malo prebrala poste za nazaj od Spele. Jojmene, Teja. pises to kar sem jaz hotela.

Spela, na taki osnovi, kot jo ti pises - ne verjamem da bo kaj nastalo. Biti z nekom skupaj zaradi otroka? no ja, jaz ne bi. Ti pises o skupnih financah, ampak ce partnerja ne bo ob tebi, bodo tvoje finance in ne vajine in te bodo manjse.

Teja. je napisala si mlada pa naivna - vse lepo in prav, saj smo vse bile - na napakah se ucimo in tako je tut prav. Ampak vecina nas "odnese" to svojo naivnost s kakim strtim srcem in jokanjem po par dni,...ali podobno. Imeti 2 otroka in imenovati to naivnost je malo tezje breme, kot strto srce.

Eh, ne bom se vec vmesavala, Spela bo naredila tako kot sama misli da je najboljse - jaz pa se grem raje ucit, da bom cimprej faks koncala.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Zaradi financ ob otroka
9.2.2005 11:08:55   
vesnaRR
Bi zaključili s tole temo.

Lp, Vesna

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?