|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
10.6.2008 9:39:19   
EvCh
So te subvencije za stanovanja samo za občane MOL-a ali tudi za koga drugega? Zanima pa me še, ali so ti zneski izplačani samo v enkratnem znesku ali pač vsak mesec za pokrivanje najemnine?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
10.6.2008 12:13:03   
sazi
ni omejeno na MOL, ker gre za republiški sklad - več si preberi na :
http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0

na levi najdeš subvenicoja za mlade družine in si preberi razpis - je pa za letos že mimo in lahko čakaš na naslednje leto

(odgovor članu EvCh)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
10.6.2008 12:17:47   
EvCh
Super, hvala za link. Ravno za drugo leto ga bom pa potrebovala...Hvala še enkrat.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
13.6.2008 13:59:36   
ROmama
Mi smo dobili sklepuser posted image . Zadnjič sem slišala, da že pošiljajo sklepe, zato sem v ponedeljek poklicala na sklad in so mi rekli, da je vloga popolna in da lahko v kratkem pričakujem sklep. No danes je prišeluser posted image .  Če še niste dobile, najbolje, da  pokličete.

(odgovor članu EvCh)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
18.6.2008 8:39:02   
srki
No, pa mi povejte, ali moraš to sam vse spremljat in se prijaviti, ali tistim, ki so npr. upravičeni do tega, sami pošiljajo na dom, kot je, mislim da, omenila Lara. In zakaj za vraga samo tisti, ki imajo faks oz. diplomo?

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
18.6.2008 14:05:56   
sazi
No, pa mi povejte, ali moraš to sam vse spremljat in se prijaviti, ali tistim, ki so npr. upravičeni do tega, sami pošiljajo na dom, kot je, mislim da, omenila Lara.

To so javni razpisi in se niti slučajno ne ve vnaprej, kdo je lahko do subvencije upravičen, ker nihče ne vodi evidence o dohodkih, nakupih nepremičnin... vseh državljanov. O teh subvencija se veliko govori in piše v medijih - pač takrat, ko je razpis in še potem je 1 mesec časa za prijavo. Na RR je bilo veliko tem na to temo v času razpisa. Opozorijo le tiste, ki so že prejšnje leto dobili subvencijo, da ti ne pripada avtomatično in da moraš dati vlogo. Mislim, da smo dobili nekaj takega.
In zakaj za vraga samo tisti, ki imajo faks oz. diplomo?

Za nakup dobiš subvencijo ne glede na stopnjo izobrazbe - lahko je tudi nimaš. Zakaj so se pa pri dubvencioniranju najema odločili za ta cenzus pa ne vem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
18.6.2008 14:50:16   
srki
Aha, samo pol sem jaz vse zamudila.  Za letos itak, kaj pa drugo leto, se lahko prijavim, glede na to, da smo hišo kupili l 2007.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
18.6.2008 21:14:13   
sazi
Za letos itak, kaj pa drugo leto, se lahko prijavim, glede na to, da smo hišo kupili l 2007

Ja, po letošnjem sistemu, bi se lahko. Samo da je nepremičnina kupljena po marcu 2006. Lahko pa dobivaš 8 let. Več o letošnjem razpisu si lahko prebereš tule:
http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?