|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 20:57:04   
JABOLKO3
Hoj!

Naš angelček je tako priden, da sem že uspela preleteti dogajanje v minulem tednu. Najprej čestitke vsem mamicam in otročičkom, ki so v tem času pokukali na svet: Simvir za Tevža, Minicca za Mateja, Big mamma za Jerneja, Bela vrtnica za Zaro, Tejcha za Ajšo, Malamalinca za Kajo, Sirenetta za Mihaela, Sandrin za Blaža, Tasyo za Lano, Jelcy za Patrika in Roberta za sinčka! Zdaj je pa res seznam aprilčic vse krajši, sicer se pa tudi april počasi izteka.

Sem razmišljala, ali vam čem napisat, kaj se mi je dogajalo minuli teden ali raje ne, pa sem se odločila, da vseeno malo napišem, pa če katera hoče, lahko prebere. Torej, kot veste, sem prišla 17. zjutraj na pregled in glej ga zlomka - mulo obrnjen z glavo navzdol. Sem kar skočila s tiste mize - gremo rodit! Blejčeva se je smejala in se strinjala, da je najbolje, da izkoristimo priliko. V porodni so mi predrli mehurje in dali blage umetne popadke, da se je stvar počasi začela odvijat v pravo smer. Nato so mi dodajali popadke in okrog 5h popoldne so se začeli ta pravi, a sem jih dokaj z lahkoto predihavala do okrog pol 7h, ko sem bila že popolnoma odprta, a je bila težava v tem, da se glavica ni spustila v medenico. Poskušala sem pritiskat v stoje, pa v leže, pa dve babici sta me 'mučili' od zunaj in odznotraj, vse skupaj kakšno uro, nakar me je pogledala Blejčeva in ugotovila, da ne bo šlo. So me na hitro pripravili za CR in sem že spala. Ker sem imela placento spredaj spodaj, so mi jo med posegom morali prerezati, zato sem izgubila veliko krvi, na kar se še maternica ni krčila in sem krvavela tudi iz rezne ploskve - vse so uspeli porihtat. Po posegu sem dobila transfuzijo, ko pa je bila te konec, mi je drastično upadel krvni tlak in so z UZ pogledali trebuh in ugotovili, da je poln krvi - pa sem šla še enkrat v operacijsko, da so poiskali krvavitev in jo ustavili, a sem vse skupaj izgubila dobre 3 litre krvi. Potem so me pa nalivali z raznimi fuzijami do jutra, ko sem sploh toliko prišla k sebi, da so mi povedali, kaj se je dogajalo in da sem prvič videla malega. Potem sem pa od vsega hudega dobila še preklampsijo - vsa sem otekla, pritisk v višave, enako proteini v urinu. Tako da sem bila 4 dni na intenzivni polna cevk, drenaž, katetrov...

In danes sem doma, skačem naokoli, polno dojim (kar ni hec pri taki otrokovi kilaži) in vse to jemljem, da sem pač imela nekaj smole pri vsem skupaj. Še vedno sem precej otečena, rana me še občasno boli, tako da rabim še kakšen teden počitka, potem pa akcija - kje se bomo najprej dobile z vozički?

Pa lahko noč vsem!

(odgovor članu minicca)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 21:02:11   
JABOLKO3
Aja, pa še to - se opravičujem, ker vam nisem prej sporočila, kako in kaj, da ste bile v skrbeh, a res nisem bila v stanju, še tisto sporočilo naslednji dan popoldne sem s hudo muko napisala, ker nisem mogla držat telefona v roki, tako sem bila otečena in polna kanil.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 21:19:58   
Žaklin
Hojla, imam rok 27.4. in me zanima, koliko te vode odteče, men se zdi, da mi vedno nekaj malega teče, tak nekontrolirano, samo ne vem, če je to normalen izcedek ali bi lahko bila to plodovnica...Teden dni nazaj se mi je namreč odluščil čep - šla v porodišnico, me dali na CTG in mi rekli, da dokler nimam popadkov ali odteče plodovnica ni panike. (MB)
To sem tukaj napisala, ker nekatere že ste user posted image user posted image , druge user posted image pa še bomo rodile...mogoče že ta vikend in smo malo nestrpne...
Razumem, da je vsaka nosečnost posebna...

Lep pozdrav in čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minicca)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 21:22:52   
NaTaŠa*
Žaklin pozdravljena, se da v lekarni kupit test da vidis če ti odteka plodovnica.

_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu Žaklin)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 21:43:39   
lepa posadka
Smrk, smrk... jaz pa kar ne pridem k sebi. To popoldne je imel naš ta velik mulo prireditev v šoli. Nič posebnega ne bo, je rekel... vseeno pa želi, da pridem. Tako sta ta velik in ta mali možakar ostala doma...me punce pa smo šle. No, sine, moj veliki sramežljivček, moj fant, ki ne zna nastopat, ki mu je strašno nerodno... je seveda tudi danes nastopal tako, da je bolj gledal stran, kot pa publiko... Posluh ima, ko pa poje pred publiko, kar nekaj brunda... No, pa kar naenkrat sredi ene pesmice, pogleda še bolj stran in začne pet... solo je pel svoji mamici...pa nič mi ni prej povedal, pa tako lepo je pel, pa kar nič mi ni bilo jasno. Ko me je mož vprašal, ja kaj je pa pel...sploh nisem znala povedat... samo geldala sem ga in si brisala solze. Ah, ti mulci mali...

Sicer pa Jabolko... ČEstitam za ves pogum, energičnost, optimizem... Od sile si! Ja, si nas pa spravila v skrbi.

Simvir...lepo, da vam dobro gre. Je luštno brat.

Pikica in ostale... še malo, pa bo :-)

Lahko noč.

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
24.4.2008 23:01:58   
Jo@n
Jabolko, hvala za izkušnjo...
Sem bila še v intenzivni ko so te pripeljali in si bila res boga... Ves čas v P sem se večkrat spomnila nate in držala pesti, da jo dobo zvoziš. Sicer so mene kako uro po tvojem prihodu poslali na oddelek, ker je v intenzivni drastično primanjkovalo prostora. Samo da si se izvlekla in da je sedaj vse ok.
Sem pa v štaciji videla tvojega Jureta??, je že ornk fant, s tistimi temnimi laski... Dobra si, da ga polno dojiš, mora biti kar jedec... Mi še malo dodajamo... Ampak je treba iz dneva v dan manj user posted image


Roberti čestitam za sinčkauser posted image .

Nočko vsem!

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 7:24:26   
matejchykam
Dobro jutro vsem, pa eno slaaadko user posted image !

Pri nas se je nekaj začelo-sredi nočis o me zbudli popadki. Sicer niso pogosti-na 45 min približno, ampak so pa kar boleči. Pa ob 6-ih je šel še čep-sicer ni blo nekih krvavih nitk videt, je pa bla velika kepa sluzi. Tko da upam, da pa dons kej bo... Pa držim pesti za vse ostale čakajoče...

Drugač je pa mela mlade tudi moja mucka-štiri!! Tko da se je user posted image hecu, da zdej sem pa res jest na vrsti!!

Želim vam velik sončka danes!!!

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 8:14:11   
resnično srečna
 Matejchykam drži  pesti za dobre in močne popadke in hiter porod...sluz pomeni, da se maternični vrat odpira, popadke pa z rahlim masiranjem trebuha, toplim tušem in hojo lahko stopnjuješ...pa bo kmalu potem še spontani razpok mehurja....potem bo pa že čas, da te user posted image odpelje v P...

Ti držim pesti in čakamo na tvoj SMS...

JABOLKO3 čestitam za pogum...res si carica in optimistka z enormno voljo...saj si lahko samo predstavljam skozi kaj vse si šla v preteklih dneh in je bil moj porod kot korak proti maratonu v primerjavi s tvojim...veš da bomo šle vozičkat kmalu skupaj....saj je baje v Volčjem potoku že zeloooo lepo...

Joan navijam za tvoje dojenje in upam, da bo dodajanje daljna preteklost...če bo pa ostalo bo pa pač ostalo...se vidi, da se trudiš...z Jakobom pa uživaj kar se le da...spomni se, da so nam te štručke dane samo v posojo in bodo prekleto hitro odpeketale v lasten svet...

Lepa posadka a niso takale darila nekaj najlepšega?....saj če bi ti prinesel prstan bi bila vesela, ampak ko vidiš, da gre čez samega sebe, ko potlači svoj sram, zato da zapoje svoji mami...to pa nima cene...tud mene je Matevž že nekajkrat spravil v solze pa nisem ravno neka javna cmera...ampak takrat pa nisem niti skušala skriti...se je kar usulo...

Žaklin držim pesti da bo kmalu...ko pa bo začela uhajati plodovnica boš pa vedela...vsaj pri meni je bilo tako...

Minicca he he...se ga ne moreš nagledat a...jaz našo gledam že kak dan dlje kot ti pa se je tudi še nisem...pa še tako hitro se spreminja...včasih se zalotim, da kar sedim z njo v naročju in se ji samo čudim...ta vonj, mehkoba, nežna linija obrvi, lička, nosek...ufff le zakaj tako hitro zrastejo?

Simvir super, da vam je uspelo uskladiti potrebe po spanju malega in velikega...naša 4letnica pa Ize prav nič ne šmirgla...je očitno ena tistih punčk, ki je dojenčki ne zanimajo in se je ne dotaknejo...ko jo je prvič videla je komentirala: " A ne tati Iza je pa ena taka malo večja Barbika..."...če se le da se ji izogne, da je ona še vedno v centru pozornosti...tako da bomo videli, kako bo ta vikend...

dovolj za enkrat...lepo jutro in sonček čez cel dan vam želim...

pip

G


< Sporočilo je popravil resnično srečna -- 25.4.2008 8:28:51 >


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu matejchykam)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 8:18:47   
Tejcha
Jutro!

Samo na hitro, da javim, da sva tudi midve že od srede doma. Mala je pridna, veliki bratec pa se bo tudi počasi navadil na malo bibo. Ko uspem prebrati, kaj se je dogajalo tu, pa bom še sama kaj pokomentirala.

Čestitke za vse "tafrišne jenčije", čakajoče pa pogumno v akcijo!
April se bliža koncu in res vam želim, da se vam čimprej začne dogajat. user posted image user posted image user posted image

Moška sem odpravila od doma, Ajša je spedenana, sita in spančka, zdej pa je čas, da si še mami privošči tuš in zajtrk.

Pozdravček od naju,

T&A




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu matejchykam)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 9:30:30   
pikica030407
Dobro jutro, za vse user posted image

A je že katera pobegnila v P?
Jaz sem še kar 2v1, čeprav sem že drugo noč sanjala, da vsi okrog mene rodijo in kotijo, včeraj moja mačka in psička (sploh ne moreta imet več mladičev, ker sta operirani), danes pa da so vse ženske bile noseče in so ko po tekočem traku rodile, samo jaz sem čakala user posted image user posted image user posted image .

Lepo bodite
papa

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 10:40:51   
sirenetta
Hvala vsem za čestitke user posted image user posted image user posted image .

Mi2 sva v redu, edino nočka nam dela malo težave, ker kar ne bi in ne bi spali...
mali čeprav ima angelovo ime je pravi vampirček user posted image podnevi bi samo spal, ponoči pa galami in rogovili in bi pocucal vse živo... Sicer je lep kot sonček, v prihodnosti pripopam slikice v album...

Porod je bil kar naporen, pa ne zaradi Mihaelovih mer, ampak zato, ker se je začel s čudnim vrstnim redom: odtek plodovnice ob 2h ponoči, moji popadki na 5 minut od 6h zjutraj dalje, dodani umetni popadki od 10h naprej in vsi konstantni na 5 minut vse do 16.44. Problem je bil, da sem bila čisto zaprta, zabarikadirana, vse še nezrelo (ob sprejemu 0 cm odprta, pet ur kasneje 1 cm, tako da mi je G moral predirat plodove ovoje in ne vprašat, kako to boli, še posebej po šestih urah popadkov).
Iztis sam se mi je po tolikih urah naporov zdel sprehod po parku user posted image (par popadkov in je bil z nami naš korenjak).

Punce ne utegnem vsega prebrat, sem pa videla, da se je zadeva pošteno odvila in vsem mamicam iskrene čestitke in vse lepe želje za naše male sončke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica030407)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 10:56:48   
maja24-2
Da se malo javim
Najprej ČESTITKE vsem novim mamicam user posted image
Naš mali Lan pridno napreduje včeraj smo imeli prvo posvetovalnico, zralel je za 2 cm in tećji smo za 1030g, še vedno se samo dojiva, drugače pa sva veliko zunaj.
Prav pa bi nama prišla tudi kaka družbica po Domžalah, tako da če je katera iz Domžal dobrodošla.
Javi je na ZS
papa sedaj pa šibava sončku naproti
Lep pozdrav Maja& Lan

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 12:49:07   
Srčekgirll
Evo me, še vedno kle, še vedno 2v1. Dns sm mela GP in je G reku, da seuser posted image še ni nč dol spustu in še nč ne kaže, da bo kaj akcije danes. Očino bo kr 30.4.08 datum (po UZ), bomo vidl. Sedaj se morem it pa v nedeljo v P pokazat. Mene pa neki zanima, tiste, ki ste ble čez rok, ko vas je G pregledal ginekološko, a je kero bolelouser posted image ? Mene ful, pol je pa še mal krvi poteklo, pa je G reku, da to ni nč hudga, to je zarad pregleda. Sej zdej ni nč več krvi. V glavnem, gaajn se mejte pa se še kaj javim.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 13:38:00   
Sandrin
Čisto na hitro:

Včeraj smo prišli iz porodnišnice, imamo se lepo, veliko se crkljamo in uživamo!

Kasneje pa vam napišem kaj več!



Lp od Sandrin z Blažem v naročju!

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 15:21:47   
simona pirc
Pozdravljene!

Najprej vsem častitam, ki ste dobile svojega user posted image . Ostalim pa želim čim lažji in tudi čim krajši porod. Jaz sem svojega user posted image  dočakala 17. aprila ob osmi uri. Mučla sem se precej časa. Popadke na pet minut sem imela od osme ure zvečer, no od takrat naprej sem jih štopala. Imela sem jih že cel dan pa sem upala, da so lažni, tako sem v 39. tednu rodila Aneja težkega 3340 gramov, velikega 52 centimetrov, obseg pa je imel 36 centimetrov.
Nisem mogla sporočiti, ker mi malo nagaja internet in me meče ven, tako da sem že večkrat poskušala natipkati pa mi ni uspelo do konca. Zdaj pa mislim, da sem odpravila težavo.

Maja: Sicer nisem iz Domžal, sem pa iz okolice.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 15:37:36   
barby78
Ojla punce!

Da se na brzino javim in pogledam,če je kaj novih user posted image .

čestitke simona,za fantiča Aneja user posted image user posted image user posted image


Lia trenutno spi,ampak se že nekaj oglaša,Ja čas za malico bo user posted image

Pri nas imamo ful gužvo,za popiz.....Nam delajo fasado (že zaključujejo-barvajo!),ravno so pripeljali tlakovce (jih je cela strela),pa še nadstrešek so prišli delat user posted image .v glavnem sem kr mal živčna,ko je vse na kupu.no,bo pa pol boljš,ko bo vse končano.Upam le,da pred 1.majem,da se lahko kam odpravimo.verjetno bomo skočili mal na morje,če bo vreme OK.

Grem,se Lia prebuja in morava še rito previt.s pripravo mleka pa itak moram ful pohitet,ker drugače ko se zbudi,bi morala imeti flašo že v ustih,tako glasno protestira med čakanjem user posted image .

lepo se imejte
se čujemo,pa-pa


upam da ne bo danes več dežja,da še mal ven skočimo

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu simona pirc)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 16:13:17   
Ketrin
Dan....

Samo da se javim, medtem ko čakam možeka s kosilom...

Jabolko, madona kaka izkušnja. Hvala bogu, da si OK. In super si da si tako optimistična in naspidirana...Ampak tako je prav... Ko boš pa pripravljena za vozičkanje pa samo sporoči....danes smo se dobile NiLe z Tio, Srečka z Izo in Majček z Brino.... Same babnice.... ni čudno da se je zdaj uscalo ko hudič....user posted image

Smo se punce pogovarjale, da bi naslednji teden (pon ali tor) dopoldan (če bo seveda vreme) šle mal na sprehod v arboretu,.... je Mninmundus, pa tulipani, pa lilije.... No, pa če je še katera za naj se seveda priključi....

Drugače pa so vsi otročiči super kjut, sej ne morem verjet (še vedno) da smo res že mamice....

Simona, čestitke za Aneja.

Barby, upam, da čimprej zrihtate okoli hiške....

Bigmamma, Joan in Jabolko dobrodošle nazaj na čvek....

Sandrin in Maja dobrodošli doma in hitro se priključita v čvek....
Sirenetta, upam da bodo nočke kmalu mirne.... Drugače pa super, da tudi vi napredujete user posted image

Pikica in Srčekgirl....mislim na vaju in vajina bušija... Pošiljam pozitivne misli in spodbudo da bi ja čimprej prišla user posted image ....

Zaenkrat toliko,,,,grem na kosilo.

Papa



(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 18:02:56   
simvir
Ojla!

Tevž še spi, je danes malo zamenjal ritem čez dan in me prav zanima kako bo sedaj ponoči.

Jabolko za tabo je res težka porodna izkušnja, ampak glavno da si sedaj ok in da naprej gledaš tako optimističnouser posted image .  Kdaj si pa bila na dan poroda v P, ker jaz sem rodila na isti dan, in so me okrog 9.15 poslali iz sprejemne v porodno. Morda sva se pa videli tam.

Lepa posadka, srečka ko sem brala vajina posta sem tudi jaz dobila solzne oči. Kako lepo mora biti svoje otroke gledati na raznih nastopih. No to mene še čaka, že sedaj pa vem da bom tudi kdaj objokana.

Simona čestitke za Anejauser posted image .

Tejcha, Sirenetta, Sandrin dobrodošle nazaj.

Lepo, da ste se nekatere že dobile na vozičkanju, se vam v prihodnosti tudi jaz kdaj pridružim.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 19:39:36   
Krista28
Punce živjo,

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image

Se še jaz malo javim. Pri CR sem imela tokrat malo smole in se je zgodilo tako, da se je vnela rana. Kljub odprti rani sem šla domov, ker so mislili da se bo zacelilo in ker sem bila preseljena na C odd. mi je tam niso čistili (razen kolikor sem si jo sama tuširala), niti kontrolirali in zdaj sem na antibiotikih , pa šivov ne upajo ven vzet, ker bi se mi lahko odprla. Tako da sem še vedno v sexi mrežastih hlačah, z gazo na predelu rano in vložkom v hlačahuser posted image user posted image . Danes lahko celo normlno hodim po stanovanjuuser posted image , se mi pa še vedno iz rane poceja. Nisem mogla verjet da se mi to lahko zgodi, ker prvič sem bila tipi topi 5. dan po CRuser posted image .

Nadja je ful pridna in se polno dojiva od 2. dneva po CR.  Tudi noči so bile da zdaj zelo OK (dojenje ob 22., med 2-3. uro in ob 6h zjutrajuser posted image ). Trkam in upam da tako ostane.

Joan, super da je bila fajn izkušnja. Nas se je pa kar nekaj srečalo v intenzivni. So se sestre čudile, če se čist vse res poznamouser posted image user posted image user posted image .

Jabolko3, vsa čast za pogum in pozitivno voljo....user posted image user posted image

Komaj čakam da se spravim v red in se vidimo z vozički user posted image user posted image

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 19:47:35   
novopecena
ojla
se je že sezona majčic tudi odprla in smo med aprilčice dobile malčico Emo user posted image user posted image

mojega malega sem pa včeraj peljala malo na frišen zrak in je zvečer bil tako vroč da sem se kar ustrašla če ni že zbolel user posted image mo hvala bogu je danes spet vse ok, vendar pa preventivno danes raje nisva bila nič zunaj, pa teko lep sonček se je kazal user posted image
koliko je še primerna temperatura da jo ima malček? kakšen termometer pa uporabljate? meni je tako mučno da bi mu jo mogla meriti v ritki in sem danes takoj poslala mojega user posted image da je kupil ušesnega-upam da ga še nekaj časa ne bom potrebovala


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 19:55:15   
novopecena
aja a je mogoče tudi katera novopečena celjska mamica tukaj? bi mi pasala družba na sprehoduuser posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 21:42:18   
Jo@n
IZVIRNO SPOROČILO: Krista28

Tako da sem še vedno v sexi mrežastih hlačah, z gazo na predelu rano in vložkom v hlačahuser posted image user posted image .

Veš kaj, nisi edina, tako da se nehaj razburjat user posted image . Sicer je vložek še nekaj običajnega, da imam ta moderne mrežaste gate, je pa zato, ker sem jih nekaj nabavila, in jih hočem porabit, da se mi ne valjajo po predalu, pa še vse "ta domače" ki jih imam, imajo elastiko ravno tam, kjer imam "foršlus" od Jakoba... Ja, kaj češ, ni ga čez komot...
 
Ja, sestre so pa res gledale, kako se kr vse nosečke iz intenzivne poznamo med sabo...
 
Škoda, da se ti rana še ni povsem zacelila, meni je danes patronažna pobrala šive, en je sicer malo rdeč, ampak mislim da ne bo hudega. Drug teden pa začnem malo mazat in masirat brazgotino... Sicer, kot da je toliko pomembno, kako zgleda, ko pa se je izza gat in kopalk itak ne vidi user posted image


A mi lahko kakšna izkušena mamica pove, kako izgledajo temenca? Naš user posted image  ima na vrhu glave zadaj rdeč flekec v velikosti kovanca, pa ne vem, ali so to temenca ali štorkljin ugriz ali kaj tretjega user posted image

Midva se pridno dojiva, zadnja dva dni, ko se redno budimo in še malo dodajamo, je pridobil 80-100g na dan in patronažna je bila navdušena. Čez vikend se bomo še tehtali pred in po obrokih, ga bova pa pustila, da spi in se sam zbuja, ko je lačen. Tudi mleka je iz dneva v dan več, tako da upam, da se obrdžijo srečkine besede, da bo dodajanje le daljna preteklost...

Popek je lep, kopali se bomo verjetno po praznikih, ker mora biti povsem zaceljen, suh in čist. Gremo pa lahko ta vikend, če bo lepo vreme, že na kratku ven. Jupi!!!user posted image  user posted image  user posted image

Včeraj smo dobili emšo in rojstni list, seveda brez vpisanega očka user posted image user posted image user posted image . Grrrrr. Le zakaj smo urejali očetovstvo pred porodom, če že na prvem izpisku ni vse tako kot bi moglo bit. Ja, saj vem, da pošljejo drugega, a vseeno.... Uradniki... (zdej pa že mal v lastno skledo pljuvam).

Srečno vsem, da bi kmalu lahko vse veselo crkljale naše sončke!

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 21:53:35   
lepa posadka
Dober večer!

Danes je pa za mano turbo dan...
Prva novica dneva je bila, da tetka, ki mi pride ob petkih pomagat pospravljat...danes spet ne bo prišla???!!! Pa sem dopoldan najprej celo hišo spedenala, pa 100 kolačkov spekla...ob 12.30 pa so itak prišli sošolci od ta velikega sina, ker so namesto PB-ja, danes imeli pri nas lov na skriti zaklad. V nedeljo namreč praznuje rojstni dan... Meni ni všeč, ko v vrtcih in šolah delijo vabila v garderobah...tebe povabim na zabavo, tebe pa ne... tako, da mi potem pripeljemo kar k nam celo skupino,... ali razred. Je pa res, da blizu šole in vrtca živimo, tako da jim je bolj za sprehod in malo za znoret... Bilo je krasno in vreme je bilo čudovito...ravno prav dolgo. :-))) Juhuhu.

Popoldan se je v tem stilu nadaljeval, le z vaškimi otroki.

Tomaž je prav lušten in ne vem, dekleta...morda res vaš čarobni čaj pomaga... zadnja dva dneva ga res redkokdaj fejst zvije.
Srečka...povej mi...si rekla, da je tebi lubi prinesel še čajček s citrusi... a niso ravno citrusi odsvetovani za dojilje... jaz bi namreč z veseljem še kaj bolj osvežujočega spila... čisti mi je pregrenek... z vanilijo mi je že kar osladen... citrusi se slišijo hudo mamljivo in osvežujoče...

Sicer pa...dobrodošle nazaj vse mamice...Tejcha, Sirenetta, Sandrin... Simona pirc...

Krista...tale CR izkušnja res ni prijetna...imate pa zato zelo pridno dete... Rana pa se tudi mora kmlau poštimat. Želim ti hitro okrevanje, saj tile lepi sončni dnevi res vabijo ven.

Ketrin in ostale klepetulje... Arboretum se sliši mamljivo... Drug teden so sicer šolske počitnice... jaz bi se vam z veseljem pridružila... težko pa pripeljem s seboj celo posadko... No, bom razmislila... Nile...a boš imela ti svoje s seboj...seveda, če se res odločite za potepanje... Jabolko - ti se boš verjetno še težko prilključila, kaj? No, le počasi in še naprej tako pogumno.

Tomaž kliče... zadnje tri dni že sam lepo zaspi ob večerih...no, danes pa se očitno želi še malo pocrkljat, čeprav je bila že 20 minut tišina...

Lahko noč.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 22:01:47   
lepa posadka
APRILČICE 2008  
 

PDP 03.04.
- majazmaja:

PDP 04.04. 
- tz980 (28let): ŠEMPETER user posted image

PDP 07.04.
- jazabel (29let): KR

PDP 10.04.
- tosja: user posted image  
- Barb77 (30let): LJ user posted image  

PDP 11.04.
- nana09 (29let): CE user posted image

PDP 14.04.
- u04111976: CE user posted image
- Jelcy: user posted image       

PDP 18.04.  
- darja33: CE user posted image

PDP 19.04.
- Lubici (25let): LJ user posted image

PDP 20.04.
- matejchykam (21let): user posted image
- čebelica27 (27let): IZOLA

PDP 21.04.
- shoo (32let): CE user posted image

PDP 22.04.
- leni5 (28let): IZOLA user posted image

PDP 23.04.
- mavo: CE 

PDP 25.04.
- Srčekgirll (24let): PO user posted image
- sinskaT (26let): PO 
- aprill (23 let):  ŠEMPETER user posted image
- MARUŠKA28 (28let): user posted image

PDP 26.04.
- KatyMM:

PDP 27.04.
- zokica (23let): MS user posted image

PDP 29.04. 
- pikica030407 (25let): user posted image   


__________________________________________________

PRESREČNE MAMICE:

21.02.2008---->>>>

user posted image - Katka28 (22.4.2008): user posted image  user posted image  user posted image Anže 1500g; user posted image Jakob 1370g


28.02.2008---->>>>

user posted image  - zolika (24.4.2008): user posted image user posted image Vid 1790g, 43 cm


15.03.2008---->>>> 

user posted image   - Maja24-2 (9.4.2008): user posted image user posted image Lan 3010g, 48 cm



20.03.2008---->>>> 
 
user posted image - Modrookica (2.4.2008): user posted image  user posted image    Luka 3130g, 50 cm  
 

23.03.2008---->>>>   

user posted image  - Aprilska34 (19.4.2008): user posted image   user posted image   Eva 2470g, 47 cm  
 

24.03.2008---->>>> 

user posted image  - Vijolica_23 (4.4.2008): user posted image  user posted image  Nataša 3550g, 53 cm

user posted image   - Barby78 (12.4.2008): user posted image  user posted image   Lia 3050g, 46 cm 

user posted image   - Sasy20 (14.4.2008): user posted image    user posted image   NIk 3510g, 52 cm 


01.04.2008---->>>> 

user posted image   - lepa posadka (1.4.2008): user posted image   user posted image   Tomaž 3600g, 51 cm  


02.04.2008---->>>> 

user posted image    - Ketrin (14.4.2008): user posted image   user posted image    Kaja 3210g, 51 cm  

user posted image   - Tanja555 (5.4.2008): user posted image   user posted image    Neli 2660g, 46.5 cm  

user posted image    - tejč29 (5.4.2008): user posted image   user posted image    Matija 3565g, 57 cm  

user posted image    - temistokleja (5.4.2008): user posted image     user posted image    Mina 3530g, 51 cm

06.04.2008---->>>> 

user posted image - Majček28 ( 8.4.2008): user posted image   user posted image    Brina 3300g, 51 cm  

user posted image - sončnica14: user posted image   user posted image   Jaka 4150g, 56 cm  


08.04.2008---->>>>  

user posted image  - NiLe (14.4.2008):  user posted image   user posted image   Tia 3050g, 50 cm   


09.04.2008---->>>>   

user posted image  - Kekec in mojca ( 13.4.2008): user posted image   user posted image   Tine 3300g, 51 cm   


10.04.2008---->>>>   

user posted image  - novopecena (14.4.2008):  user posted image   user posted image   Rene 3540g, 50 cm    
  
user posted image - Malamaja (11.4.2008):  user posted image    user posted image   Maja 3690g, 55 cm   


11.04.2008---->>>>   

user posted image - SpelliG (18.4.2008):   user posted image   user posted image   Martina 3650g, 53 cm     
 
user posted image - petty82 (10.4.2008):  user posted image   user posted image   Luka ? g, ? cm   
 
user posted image  - ppika (13.4.2008):  user posted image   user posted image    Gaja ?g, ? cm     



12.04.2008---->>>>   
 
user posted image - sky77 (14.4.2008):   user posted image    user posted image   Brina 3750g, 53 cm   


14.04.2008---->>>>     
   
   user posted image  - calena (14.4.2008):  user posted image   user posted image    Tosja 3280g, 50 cm      

 
15.04.2008---->>>>     

user posted image - scorpiogirll (24.4.2008):  user posted image   user posted image    Nal 2900g, 50 cm       

user posted image - resnično srečna (15.4.2008):   user posted image    user posted image    Iza 3150g, 53 cm 
 
user posted image  - Krista28 (17.4.2008):   user posted image    user posted image    Nadja 3550g, 52 cm 

 
16.04.2008---->>>>       
  
user posted image  - Jo@n (22.4.2008): user posted image   user posted image    Jakob 3870g, 55 cm     
 
user posted image  - Katja271 (12.4.2008):  user posted image   user posted image    Nik 3600g, 53 cm    
 
user posted image  - trnuljčica (25.4.2008):  user posted image   user posted image    ? 2860g, 48 cm  
 

  17.04.2008---->>>>          


user posted image  - simvir (10.4.2008):  user posted image   user posted image     Tevž 3850g, 54 cm  

user posted image  - JABOLKO3 (17.4.2008): user posted image   user posted image      Jure 4750g, 58 cm  
 
user posted image   - minicca (24.4.2008): user posted image   user posted image      Matej, 3220g, 52 cm
 
user posted image   - Simona pirc (25.4.2008): user posted image   user posted image      Anej, 3340g, 52 cm




19.04.2008---->>>>           

user posted image  - big mamma (9.4.2008):  user posted image   user posted image    Jernej 4210g, 56 cm    

user posted image   - bela vrtnica (19.4.2008):  user posted image    user posted image    Zara 3620 g, 51 cm   

20.04.2008---->>>>             

user posted image   - Tejcha (15.4.2008):  user posted image    user posted image    Ajša 3470g, 52 cm     

user posted image   - Malamalinca (23.4.2008):  user posted image    user posted image     Kaja, 3230g, 50 cm     


21.04.2008---->>>>        
     
user posted image   - sirenetta (25.4.2008):  user posted image    user posted image     Mihael, 4020g, 56 cm 
 
 
user posted image   - Sandrin (26.4.2008): user posted image    user posted image     Blaž, 3395g, 50 cm 
 
22.04.2008---->>>>  
 
user posted image   - Tasyo (20.4.2008): user posted image      user posted image      Lana, ?g, ?cm

24.04.2008---->>>>   

  user posted image   - Roberta (18.4.2008): user posted image     user posted image     ?, 3445g, 52 cm                               
           
                                                         user posted image : user posted image                     
                                                         18 : 25

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
25.4.2008 22:04:58   
lepa posadka
Joan...temenca boš prepoznala...to so tak nadležne luskice na lasišču. Po tvojem opisu težko rečem, da so to temenca.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?