|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 11:11:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:12:51   
Anonimen
Koji ti je k***, da sploh omenjaš malčico in akcijo.


Omenila jo je Lusa sama.
Samo komentirala sem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:14:20   
Anonimen
....zato pa bodi hvalezna, da so ti pomagali....


Ja, imas prav, lukrecija. Vseeno je. Se ze umikam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 11:14:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:15:11   
Anonimen
ker ne bi rada napisala vsega kar si mislim.


Ti kar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:17:40   
Anonimen
Ah, saj tukaj nikakor ne gre samo za eno hojco, pa tudi ne samo za trenutni arogantni odnos so tistega, ki je bil tako dober, da je nekomu, ki si nekaj ne more privoščiti, to posodil, niti ne gre za (ne)sebično dobrodelno akcijo, ki je bila speljana mimo vseh, da se je nekdo lahko tolkel po prsih. Gre za skupek stvari in dogodkov, ki jih spremljamo že nekaj let tu na RR. Žal moram reči, da me vse skupaj ne preseneča, še manj me takšne stvari razočarajo, ker so pričakovane, me pa silijo na bruhanje in me opominjajo na to, kako podli znajo biti ljudje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:18:18   
Lusa
mič-sem presneto hvaležna za vse kar ste storili ,vsakokrat po kakšnih ustanovah tud povem za RR in vašo nesebično pomoč ,vendar ,če bi vedela ,da danes moram držat jezik za zobmi zarad teh jeklenk in hvaležnosti  ,vedi da takrat ne bi sprejela ne denarja in ne jeklenk.

Pa punce pustmo zdaj hojico ,saj ne stane toliko ,da si je ne bi morali privoščit ,gre se za njeno arogantnost in ego ,kot je že napisala magi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:33:10   
Kerensa*
Dobro jutro user posted image ... ja tukaj ste pa čisto podivjale teh nekaj uric, ko sem spala... user posted image ... prav, prav, pa pojdimo od "začetka"... oz. od tam, kjer sem zjutraj končala... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Norca se delaš iz stvari, ki niso niti malo smešne.

Iz česa se norčujem?

IZVIRNO SPOROČILO Raho
Odloči se že enkrat, kaj se je zgodilo z Lusino hojico.

O čem naj se odločim? Saj že ves čas pišem isto.

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
si nekaterim puncam tukaj obljubila brda i doline).

Kakšna brda in doline? Tega pa res ne razumem.

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
ker so itak vse lepo prebrale zgoraj napisano in  je vsem jasno o čem se gre.

A kar je na RR napisano, je pa vse res?

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
To nemarno hojico ,ki ni njena ,ona podarja naprej ,če nisi opazila.In tu je poanta vsega!!!

3x je bilo napisano, da to ni bila tvoja hojca.

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
Veš tudi sama sem nesebično hotela pomagat fantku Blažu o katerem smo pisali tu na RR ,da bi mu podarila novo posteljco z vso opremo ,šla 4ure prej iz službe ,čakala Kerenso dve uri v dežju ,od nje pa nobenega glasu.Vem ,da to nima blage veze s to temo ,vendar a to ni nesebična pomoč?

Predvidevam, da si shranila tudi razlago, ki si jo dobila glede tega. In tudi obrazložitev, da ti vse lahko potrdi Nanka, ki je vozila.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Naj jo lincajo tiste, ki jim je obljubila kaj, pa obljube ni izpolnila.

Nekatere od njih so se že... izkašljale.

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
A se ti ne zdi, da bi vseeno lahko vrnila nekaj kar si si sposodila? Se ti ne zdi, da bi se lahko vsaj opravičila, ko se je to zgodilo?

Lahko bi. Ampak kolikor je meni znano (je že dolgo od tega), mi je Lusa hojco podarila z besedami, da je sama ne potrebuje, da pa bi meni verjetno prišla prav. In mi zagotovo je. Prinesla mi jo je pa na RR piknik.


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Aja, Kerensa te je prosila, da ji posodi hojico.

Ne, nisem je prosila. Sem jo pa vzela, ko jo je ponudila.

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa
vendar ,če bi vedela ,da danes moram držat jezik za zobmi zarad teh jeklenk in hvaležnosti  ,vedi da takrat ne bi sprejela ne denarja in ne jeklenk.

Zaradi mene ti ga ni treba. Ker mislim, da obe veva, kaj je (bilo) res.

Še kaj al'... al' zdaj lahko spijem kofe v miru? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 11:39:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:44:30   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Dobro jutro user posted image ... ja tukaj ste pa čisto podivjale teh nekaj uric, ko sem spala...
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Norca se delaš iz stvari, ki niso niti malo smešne.

Iz česa se norčujem?

Iz uporabnic, Kerensa. Pa saj to sama dobro veš. Pa še arogantna si po vrhu. Lahko greš spat zdaj nazaj.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:45:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Važno je, da bi lahko. Ampak nisi.

Nisem. Ker sem še danes prepričana, da mi je hojco podarila. Vsaj tako je izgledalo na pikniku. Dopuščam možnost, da se nisva razumeli, čeprav v to močno dvomim, ampak sem pa prepričana, da če bi bilo popolnoma jasno, da mi jo posoja, da je ne bi vzela. Zaradi točno tega razloga, ki se je potem tudi res zgodil. Lahko si razočarana, Lukrecija, ampak ne "furam žrtve", temveč (saj vem, da za brezveze, ampak vseeno - taka pač sem) poskušam pojasniti, da ni res, da ni nihče nič dobil, ampak da je res samo to, kar sem takoj napisala - da niso vsi, ki so se javili, dobili nečesa oz. tistega, kar so želeli. Nobena, ampak popolnoma nobena, pa ni prosila - vse so samo izrazile željo. Večina je celo pripisala, da se jim nikamor ne mudi in da tudi ni nobene panike, če mi ne bo zneslo.

Pa še nekaj, v razmislek... ko so bile na RR res velike akcije - take, v katerih ste podarjale svoj denar in to niti ne tako majhne vsote... takrat ste bile strogo proti temu, da se objavlja sezname, kdo je daroval in koliko (z nekaj izjemami, seveda)... tokrat, ko sem pa podarila nekaj svojih stvari, predvsem starih oblačil, igrač in praholovcev za po stanovanju - zdaj pa naredite celo štalo, ker nimate točnih podatkov, kdo in kaj je dobil... moje stvari vas zanimajo bolj kot vaše lastne?... hmmm...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:45:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Lahko greš spat zdaj nazaj.

Lahko bi šla, ja... ampak ne grem. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:56:46   
Rožica I
Odkar spremljam RR, poznam, (virtualno, seveda user posted image ), Kerenso.
Že od začetka mi je šla na jetra in na živce, do konca, ampak kljub vsemu sem skoraj prepričana, da ni kriva tega, česa jo obdolžujete.

Spet ste pokazale kak stampedo obvladate, ko je treba koga osramotit in razvrednotit. Samo ste se spravile na napačno, saj se Kerensi, po moje, sladko fučka za vas oz. ste ji tolk nadležne kot kak poznopoletni komarček user posted image !

Če rabite kri, pejte na ....krvodajalsko, recimo user posted image !!!

Lp vsem udeleženkam user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 24.8.2008 11:57:28 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 11:59:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Že od začetka mi je šla na jetra in na živce, do konca

Hmmm... a zdaj naj se ti zahvalim za... iskrenost? user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 12:01:23   
Rožica I
Ni treba, saj sem popolnoma neodvisna... uporabnica RR user posted image !

Samo mi je pač smešno in malo že tudi tragikomično brat tale RR user posted image ...



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 12:10:54   
Kerensa*
Še bolj smešno (vsaj meni) je pa to, da se nobena... niti ena... od tistih, ki so me na ZS vprašale za kakšno stvar, ni javila sedaj, na tej temi... no, vsaj v zadnjih postih ne (začetka pa res nisem brala že dolgo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 12:50:03   
Lusa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Važno je, da bi lahko. Ampak nisi.

Nisem. Ker sem še danes prepričana, da mi je hojco podarila. Vsaj tako je izgledalo na pikniku.


Jaz te več ne razumem Kerensa.Ponavadi imaš tako dober spomin ,zdaj si pa čist zablokirala.Če se ne spomniš ,si me TI vprašala ,če imam kakšno hojico ,da jo bi ti zase potrebovala in sem ti povedala ,da jo Ajša itak ne sme uporabljat in ,da mi jo vrneš ,ko jo več ne boš potrebovala.Zdaj se pa delaš francoza.Res lepo od tebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 12:53:24   
Anonimen
Očitno še nisi prebrala ZS-ja, Lusa. user posted image

Aja, za ostale firbce - sem ji napisala, da se ne spomnim, da bi mi hojco posodila, ampak da sem prepričana, da mi jo je podarila... da če pa vztraja pri svojem, potem svoje ne more dobiti nazaj, ker je ni več, lahko pa dobi novo (povzetek).

Tale nick pa zato, ker brskam po starih ZS-jih, ki so tukaj... gledam, katera se mi je javila na ZS za stvari in katera od teh naj bi se potem tukaj oglasila in me ozmerjala, ker ni dobila nič. user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: A rabte kej?
24.8.2008 17:48:53   
Jerneja_
Zaklepam. Kar je preveč je pa preveč!
Obstajajo drugi mediji preko katerih se boste pomenile na bolj kulturen način...upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?