|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 20:48:00   
ozziebo
Tatly, obseg trebuha (mojega) - zdaj zmerjen je 92 cm.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 21:14:52   
anaya
Čer...

Sem iz izpita ( na katerega nisem šla ker je bil ustni pa jah je blo preveč pred mano, pa se mi ni lublo čakat) in materinske šole, kjer smo imeli predavanja o porodu in je moj že komentiral, da pa vseeno mogoče ne bi šel z mano, pa ne ker bi grozno zgledala, njemu se ne ljubi 12 ur bit tam...user posted image user posted image user posted image  Je prvo vprašal če bo lahko šel na kosilo vmes..... ti naši dedci, kaj bi blo če bi oni rojevali...ne zaveda se da bo jaz 12 ur v bolečinah, on itak samo zraven sedi pa posluša moje preklinjanje....user posted image  Sem se mu pa kr zasmilila, ko je babica omenla, da je še najboljša primerjava za popadke, z napadom ledvičnih kamnov (moj je to doživel lani), in me jhe samo pobožal....bog ve kak boliuser posted image user posted image user posted image .

Nisem se še pa pohvalila, da mi je mama včeraj kupla ropotuljico tako plišiko, levčka v H&M, se mi zdi da sem kr obsedena postala z levčki.....

Tejkaz: držim pesti da se bo vse izteklo kot se mora, pa da bo tvoj mož uvidel da sta vidve z Evo (in user posted image ) zdaj njegova prioriteta in družinica na prvem mestu, pa bo le nardil tako kot je treba.

Pa vso srečo tistim ki imate kakeršne koli probleme, jaz sem konk r etno prehlajena in me že to s tira spravi kaj šele če bi me kaj druga bolelo....

Lepo spite grem počasi pod odejo....

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 21:26:51   
lana777
Hvala vsem za vzpodbudne misli, amak res sm na dnu zaradi
prijateljice, ki se mora odločit za eno od dveh groznih možosti po MFuser posted image

Gajka in Neža7 - se strinjam z vama glede MŠ v Velenju.
Mi2 sva bila do zdaj vedno oba,
ampak po danes mojga po moje ne prepričam več, da
pride še v četrtek. Jaz pa pridem
itak sam zarad knjižice še ... Pa še
sred službe je zoprn, pol pa hitr nazaj ...
Se v četrtek kaj zmenimo za mežikanje?user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 22:18:26   
Erin
lana777 - žal mi je za tvojo prijateljico. Stoj ji ob strani, sedaj te potrebuje. Upam da bo vse dobro..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
anaya - tudi meni je mami rekla ko sem jo vprašala s čim bi lahko primerjala bolečino ob popadkih, da samo z napadom ledvičnih kamnov ki jih je imela. No sama tega nisem izkusila tako da ne vem in mi njen odgovor ni prav veliko pomagal.user posted image
Tvojemu dragemu pa reci kaj mu več pomeni: 12 ur čakanja ali celoživljensko obžalovanje da ni bil zraven ob rojstvu.user posted image ..kar naj malo še oni potrpijo zraven, me bomo itak samo ležale in "trpele", pa naj še malo oni gledajo kaj bomo dajale skozi - imam občutek da nas zaradi vsega sodoživljanja nosečnosti in poroda potem vsaj malo bolj spoštujejo in razumejo.
tejkaz - se popolnoma strinjam z gajko. Upam da se bosta z dragim  lepo pogovorila in mu bosta kmalu našla stanovanjce kjer boste mirno zaživeli.
Maja T. - si kaj pogledala mere v razpredelnici? Kot sem brala na našem forumu velikokrat pride do takih razlik, nekaj se razvija hitreje kot drugo, možno je pa tudi da se zmotijo pri merjenju kot pri meni in vate naselijo en kup strahu.. No upam da bo vse uredu in bodo vsi nadaljni UZ kazali le lepe stvari...user posted image
K_a_t_j_a - pa pride čez 2 tedna nazaj, jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image
Le kako je kaj z mishel?


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 22:46:14   
žanneža
Evo mene!
Danes sem opravila GP in UZ. user posted image Teža je sedaj na +8 kg, Hgm imam še vedno brez dodatkov 123. 
Na UZ pa me je čakalo presenečenje - izvedela sem da bomo imeli punčko user posted image (moj občutek me je prevaral). Torej moja mala Lana ima pri 31 tednih že 1800g, tako da bo pri porodu krepko čez 3 kg. Obrnjena je že z glavico navzdol in najverjetneje bo tako tudi ostala. Vse mere so v skladu z njeno starostjo.
Moja hčerkica Neža user posted image je bila očarana nad Lano user posted image . Zato pa sem več časa posvetila mojemu sinu Žanu, saj si je bolj želel bratca. Skoraj celo uro sva se pogovarjala o prednostih, pa mi ga še ni uspelo najbolj potolažit. Zaključil je z mislijo, da mu moram dati malo več časa in da se bo že navadil. Pred spanjem pa je že zaželel lahko noč tudi Lani. Saj bo!
Naslednji pregled in CTG imam 10.7.2008.

Lepo se imejte!


_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 22:57:33   
mishel
Pozdravljene čveke!

Z Mishel in najinim user posted image je vse v redu. Danes je imela UZ, sedaj pa je pomirjena, ko ji je ginekologinja rekla, da je stanje podobno kot prejšnji teden - ne gre na slabše (se mu še ne mudi ven). Kljub temu  bo ostala v bolnišnici in počivala.

Občasno je malo žalostna, ker ji je dolg čas, saj mora vseskozi ležati (ampak vse za pikico je rekla).

S Katjo sta se že našli in čvekali v živo.

Lepo Vas pozdravlja, prav tako kot jaz.


Srečno!user posted image

Gabriel




_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 7:35:21   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana. Noč katastrofalna. Od 2h zjutraj naprej pa do 5h nisem spala. Ko pa sem mal zaspala, je Nejc nekaj jokal. No, potem sva zaspala oba nazaj, ampak me je že pred sedmo vrgel v luft. user posted image user posted image user posted image  Zvečer sem imela pa zelo trd trebuh in vsak premik našega user posted image  čutim. Očitno mu zmankuje prostora, saj čutim vsak gib, tudi ko kaj delam in ne mirujem..

Sem pa po dolgem času stopila na tehtnico. Kaže mi pa enako kot 4 tedne nazaj na pregledu pri G. V 4t se nisem niti pol kg zredila. Upam, da naš user posted image  raste in pridobiva na teži. user posted image

Gabriel in Matjaž hvala za informacije o vajinih ženah. Katja user posted image user posted image user posted image user posted image . 14 dni bo hitro minilo. user posted image user posted image  za vajinega user posted image  da pridno pridobiva na teži. Mishel user posted image user posted image user posted image  tudi tebi, da je stanje normalno in se ne slabša. Pa fajn čvekajta. Vaju pa pogrešamo. user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 7:38:36   
naty13
Žanneža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image . Je kar ornk baba. user posted image  Mene je tudi v prvi user posted image  občutek prevaral. Sem mislila, da bo user posted image , potem pa user posted image  ven prileze. user posted image  Lepo, da je Neža navdušena. Se bo igrala s sestrico in jo vozila z vozičkom. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:16:21   
tejkaz
Jutro

Mi smo spali super. Včerajšnji dan je Evo zelo utrudil in me je že ob pol osmih prav prosila da jo dam spat. Ob pol sedmih zjutraj sem jo zbudila, da je šla v vrtec. Midva sva že v službi. Jaz danes delam samo 4 ure, ker grem potem na pregled. Upam da bom videla našega fantka, nič ni sicer omenil, ga bom lepo prosila user posted image

Mishel user posted image user posted image Samo da se stanje ne slabša. Gabriel, lepo jo pozdravi.

Naty, a Nejca kaj muči, da je jokal ponoči?

Žanneža, super za pregled in čestitke za punčko.

Anaya a tvoj bi pa na kosilo šel vmes? user posted image A veš da je moj mož tudi med porodom lačen postal. Si je šel na avtomat en snickers kupit, ko je bilo pa konec in so naju z Evo poslali na oddelek, je šel pa takoj na pico. Jaz niti enkrat vmes nisem na hrano pomislila, še na pijačo ne, on je pa kar lačen bil.

Punce, a je že katera razmišljala, da bo sling kupila? Me zanima, če ste si že kaj ponudbo ogledovale?

Lepo čvekajte in se beremo jutri.

Papa


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:24:34   
sandra123
Jutro souser posted image , hvala za user posted image user posted image user posted image , vam še jaz eno pošiljamuser posted image ...Današnja noč ni bila tako katastrofalna kot prejšnje, čeprav sem morala 3x na wcuser posted image ...sem skoraj po prstih hodila, da se moja sončka nista predramilauser posted image ...sicer sta pa spet imela žurko do pol 1 zjutraj...No in je budilka zvonila in sem jo kar izklopila, pa še malo zadremčkala, pa se predramim in vidim, da je ura že 7.30...ups, sem skoraj pozabila, da moram Tino v šolo peljatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:29:21   
sandra123
Naty, se je moja nespečnost nate prestavilauser posted image
Žannežauser posted image user posted image user posted image za odličen pregled, sinko se bo pa tudi počasi sprijaznil s tem, da bo dobil sestrico, boš videlauser posted image user posted image ...moja Tina se je sedaj odločila sama pri sebi, da bomo imeli dve user posted image user posted image - midva ji nisva povedala za spol dojenčkov...prej je ves čas govorila, da samo dveh sestric noče dobiti, zdaj pa kar naenkrat čisto kontrauser posted image

Gabriel in Matjaž, hvala za posredovanje informacij o vajinih najdražjih, pa lepo ju pozdravitauser posted image
Tejkaz...upam, da čimprej najdeš stanovanjeuser posted image

Anaya in ostale...no, moj dragi je pa v porodni sobi dobil kosilo in večerjo-uradno mojo, ker sem bila že pred porodom v bolniciuser posted image





< Sporočilo je popravil sandra123 -- 11.6.2008 8:32:47 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:36:57   
Maja T.
Jutro čvekice!

Danes sem boljše, čeprav v ozadju me malo kljuva, sem pa včeraj na internetu in na RR pogledala in se je bolj ali manj vsem user posted image izšlo bp user posted image user posted image user posted image . Nekateri user posted image so se rodili čez 3 oz. 4 kg, tako da je UZ res ena ocena vrednosti, ki ni čisto 100%. Verjamem, da je z nama vse ok...user posted image user posted image user posted image , bom pa zdaj še več počivala in ležala na levem boku, da bo naša pupa dovolj papala.

Katja in Mishel user posted image user posted image user posted image , super da je z vama ok in da imata tako pozorna moža. Vidve lepo počivajta in pazita vajina user posted image in še malo, pa boš Katja lahko šla domov user posted image .

Lana to ni lahka odločitev, misli pa predvsem nase in na svojega user posted image . Vse dobro tvoji prijateljici user posted image ...

Anaya reci tvojemu, da mu bo žal, če ne bo izkusil radost prihoda na svet vajinega user posted image .

Erin sem pogledala v razpredelnici, vse štima, tudi kg naše user posted image , razen trebuščka, ki je za cca 1 teden manj. Je pa sreča, da je do zdaj bilo vse ok in da se je to zgodilo šele v 31 t., ko smo praktično že na koncu.

Sem se z dvema včeraj pogovarjala, ko smo čakale v čakalnici in imata čisto isto zadevo. Bolj podrobno so ju spremljali, obe sta v 38 t. in bodo obema sprožili porod, ker user posted image ne pridobivata več na teži. Ampak sploh ni panike, ker sta user posted image oba čez 2,5 kg in bosta zunaj hitro nadoknadila kg.

Ko sem včerajšnje zgodbe na RR brala in je bila pri dostih user posted image ista diagnoza, da so user posted image cca 2,5 kg, se je pa pri porodu izkazalo, da so bili breko 3 kg in več. Tako da, UZ res ni 100 %.

Žanneža user posted image user posted image user posted image za pregled in za fletno user posted image .

Naty hvala za user posted image in user posted image za neprespano noč.






_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:40:40   
sandra123
MajaT...user posted image , vse bo ok, ti samo počivaj, in kot si že sama rekla, na UZ-ju se lahko zmotijo, predvsem pri meritvah kilaže user posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:40:51   
Maja T.
Sandra user posted image user posted image user posted image za prespano noč




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:50:19   
naty13
Tejka je imel zdej obdobje, ko je začel proti jutru stokat. V bistvu ni jokal, ampak stokal. Je bilo pa to ob 5.30. Jaz pa nisem spala od 2h do 5h, pa ne poznam razloga. Mojedva sta oba tako sladko spančkala. user posted image

Maja T. super, da si se mal pomirila. Ti pa povem iz lastnih izkušenj, da UZ glede teže laže. Meni so govorili za Nejca, da bo drobčkan, pa je imel 3050g in se je rodil 5 dni prezgodaj. Če bi se ob roku, bi imel kake 3150-3200g, ker na koncu dobijo tudi  28g na dan. Je imel pa na vseh UZ-jih mal večjo glavo, ob rojstvu pa 35cm. Zdej ima pa tudi ta  user posted image  mal večjo glavo, ampak mislim, da bo ob rojstvu čisto normalno velika.

Sandra user posted image user posted image user posted image  za super noč in jutranje poležavanje.

Vsem, ki imate danes preglede, pa želim, da bo vse ok in da vidite svoje bebice.

Mi gremo pa danes v interspar po fasngo, pa kot sem že rekla, bom pogledala za posteljico in vam s prve roke povem, kakšna je kvaliteta. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 8:55:20   
sandra123
Zadnjič ste se spet malo menile o urejanju frizurce spodaj...no, da vam poročam svojo včerajšnjo izkušnjouser posted image user posted image user posted image ...dobila sem en mail, kjer so bile na slikcah temnopolte ženske, ki so imele pravo džunglo spodaj...sem se spomnila, kako smo se presmejale izjavam na RR o urejanju frizurc (welcome to the jungle)...no, sem se šla potem tuširat in ugotovim, da spodaj pa nič ne vidimuser posted image ...vzamem ogledalce in malo počekiram, kakšna je situacijauser posted image user posted image user posted image ...ni bilo tako grozno, pa vendarle vzamem v roke britvice in peno in grem v akcijo...z ogledalcem v roki, pa vstopi mož v kopalnico, se začne glasno smejati in reče: "Ja tole ti pa res ne bo uspelo urediti kot si želiš"user posted image user posted image user posted image ...pa še prav je imel, zato je rajši kar sam šel v akcijo in uredil frizurcouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:00:03   
gajka
Dobro jutro! Nekaj nam vremenoslovci z dežjem in ohladitvami grozijo, tako da izkoristite še današnji sonček! user posted image

Maja T. - a zaradi odstopanja za 1 teden so paniko zapeljali?!? Pa itak tudi odrasli nismo vsi enako dimenzionirani, zakaj bi potem user posted image  bili? Lepo slišat, da si se že malo pomirila, itak pa bo s tvojo user posted image  vse OK.

mishel, Katja - super za pozitivne novičke. user posted image  Držita se!

sandra123 - očitno te tvoja dva razgrajača/razgrajačici že navajata na ritem po porodu. user posted image  Pa super, da ti vsaj kako noč data malo več miru. user posted image

sayuri - koliko časa pa boš še mogla biti na opazovanjih v P?

lana777 - user posted image  za tvojo prijateljico. V četrtek pa si lahko na MŠ malo mežikamo. Moj user posted image  bo sicer najbrž tudi jutri zraven, čeprav sem mu že rekla, da mu res ni treba hodit, ampak itak se naj sam odloči. Midva sva včeraj sedela v predzadnji vrsti in bila oba v 3/4 hlačah.

žanneža - user posted image  za user posted image ! Pa ne skrbi za Žana, se bo kmalu navadil na sestrco, če ne prej, pa bo spremenil svoje mnenje, ko jo vidi v živo. Bratci so itak radi varuhi mlajšim sestrcam. user posted image

tejkaz - jaz sem na tejle strani http://www.mojskratek.si/index.html gledala te slinge in podobne zadeve, ampak se ne morem odločit, če bi res to imela. user posted image  Nimam se ravno želje še v neko blago zavijat, pa še ne vem, če bi uspela user posted image  noter namestit, da ne bi bil ravno zvit kot glista. user posted image  Iz vidika dihanja so mi bolj všeč tisti kengurujčki, ki jih lahko tudi v vodoraven položaj daš (npr. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177954). Pa za vsako stvar so mnenja pozitivna in negativna, tako da res ne vem. user posted image

Tiste, ki že imate user posted image . A so ležalniki/gugalniki, ki se jim da naslon čisto poležt, uporabni že za novorojenčke? Košare za voziček nisem kupila, pa se zdaj ubadam s tem, kje lahko user posted image  leži takrat, ko je buden in ga ravno ne nosiš po rokah. user posted image




(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:04:51   
gajka
Pa danes sem že uspela vse za službo naredit (no, samo ene plote še zložim - cca. pol ure dela) in se zdaj dolgočasim sama v pisarni, ker so vsi na teren pobegnili. Jutri imam dopust, v petek pa se v službi oglasim samo toliko, da gremo s sodelavci malo na pijačo in tortico, da se poslovimo za 1 leto. user posted image

A je kakšna Mariborčanka danes dopoldan v mestu in se ji kakšnega sladoleda lušta? user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:08:24   
Maja T.
Naty in Sandra hvala za vzpodbudne besede user posted image , tako ne bi rada, da mi predčasno sprožijo porod in se potem izkaže, da je bilo brez potrebe.

Isto so naredili kolegici, ona je imela nosečniško sladkorno in naj bi bil user posted image full premajhen tam nekje 2,6 kg, rodil pa se je z 3,2kg?

Ryssa si dobila včeraj posteljnino, kakšna je?  Pa še lahko prosim poveš mere za odejico, hvala user posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:08:56   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Tiste, ki že imate user posted image . A so ležalniki/gugalniki, ki se jim da naslon čisto poležt, uporabni že za novorojenčke? Košare za voziček nisem kupila, pa se zdaj ubadam s tem, kje lahko user posted image  leži takrat, ko je buden in ga ravno ne nosiš po rokah. user posted image



Gajka, jaz sem imela ta ležalnik pri Tini, vendar je nisem takoj dala ležat notri...novorojenčki so tako ali tako budni samo, ko so lačni, večinoma prespijo dan...moja princeska je kar v svoji posteljici spala, v ležalnik sem jo dala pa pri 3-eh mesecih, ko je bila že dlje časa budna čez dan...
Kar se pa kengurujčka tiče...jaz ga nisem imela in ga tudi sedaj nimam namena kupiti...hrbtenica je že pri nosečnosti obremenjena, potem, ko otroček raste, pa se obremenjenost hrbtenice spet poveča...boš videla, kako bo z bolečinami v križu, ko boš nekaj časa nosila naokrog svojega jokavega dojenčkauser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 11.6.2008 9:11:43 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:11:14   
sandra123
Gajkauser posted image user posted image user posted image , pa boš končno šla na dopust...a se bova potem kaj na kavici dobili v Celju? Jaz sem za enkrat še kar nekako mobilna, ampak ne vem, kako bo kaj čez kakšen mesecuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:13:19   
Maja T.
Gajka jaz grem po novo bančno kartico na NKBM-centrala tam cca ob 12.00 uri.

Joj čisto sem pozabila vprašati, kako je bil včerajšnji randi Bambi, Tamy? JAz žal nisem šla, sem bila včeraj malo v svojem svetu.

Bambi pa ti kaj hodiš danes po Mb?


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:15:23   
gajka
sandra - res se lahko spet dobimo kje v Celju. Pa zdaj lahko to srečanje celo v dopoldanskih urah med tednom izvedemo. user posted image  

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:18:52   
gajka
Maja T. - a to greš v to banko na vogalu Tyrševe in Slovenske? Mi imamo pisarne na Tyrševi. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 9:25:46   
Tamy30
jutro, oz. dan, dan punceuser posted image

uf moj mali kar se ne umiri, cez noc je verjetno dal mir, ker se nisem nic zbudila, ampak preden sem sla spat, se nikakor ni hotel umirit, samo premetaval se je po trebuscku, levo in desno. Saj ne boli, je pa tak neprijetno. Pa zdaj tudi ne da miru.... uf upam da se ne bo vsak dan tako premetaval, in to do konca....

Maja,T vceraj se nisem mogla dobiti z bambi, sem se ji opravicila. Sem bila na masazi nog in je tako bilo prijetno, da sem potem doma kar zaspalauser posted image


(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?