|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:04:11   
anita goitan
punce, vmes ko se mi farba suši se bašem z breskvamiuser posted image , pa prej en kinder pingvin pojedla, uf je men to dobro, ok šibam dat še drugo roko farbe

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:19:08   
naty13
Zoja Miša to je gugalnik, ampak tu gugalnik.

user posted image
Star sem malo manj kot 3 mesece. Ta gugalnik smo kupili naknadno, ker se nam je polomil prvi. Smo ga dobili rabljenega starega 10 let.

user posted image
Star 3 tedne. Stari gugalnik.

Ti pa priporočam, da kupiš čimvečjega, ker so tisti mali gugalniki le za dva tri mesece.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:24:25   
naty13
Aradej - sem bila v intersparu, pa posteljic niso imeli. Mogoče so že vse prodali.

Anita - lep buši user posted image user posted image user posted image . Ti prav paše avtodom. Kar skomine delaš. Pa še kinder pingvi. Mjammmmmmi. Jaz pa nejcu "kradem" kinder čokoladke. user posted image user posted image user posted image

Mariborčanke - za dež popoldne boste pa krvive ve. user posted image user posted image user posted image user posted image

lakota po porodu - tudi jaz sem tako kot Ozziebo bila lačna po porodu. Sem rodila ob 7.26, ko je ravno čas za zajtrk. Pa večerje nisem dobila, pa kosilo je bilo šele ob 12h. Sem pojedla vse kar sem videla. Zdej bom pa kar Leibnitz piškote vzela, da se bom lahko najedla, če bom lačna in bo predolgo za čakat.

blokada pri dajanju urina - to je bil moj problem vedno v prvi user posted image . Zdej pa vedno preden dam kri in potem ko jo dam, spijem kozarček vode, da potem ujamem potreben odmerek. user posted image user posted image user posted image  Mal mi pa user posted image  pomaga, ker mi na mehur pritiska. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:29:11   
naty13
Emo še igralna podloga. Sem ga pa dala že od drugega meseca naprej.

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:36:53   
dojenč
jutro še od mene.prvouser posted image user posted image  za 3 del, smo kar pridne.
sem malo površno prebrala, tako da  ce kere ne bom komentirala brez zamere.
BAMBI-res sem kot na federcah, lečem ko budauser posted image .bo že.se nisem uspela v mb, vsekakor pa obvestim da gremo na user posted image  ce bo cajt.(upam da pred rokomuser posted image user posted image )
ŽANEŽA-user posted image user posted image user posted image  zauser posted image  in full lepo ime LANA! moja pikica pa bo žana.kak fletno.
GABRIJEL IN MATJAŽ- user posted image user posted image  tudi za vaju da sta tako skrbna do svojih najdražjih.
vidim da se že pogovarjate o formalnostih ki jih moramo urejati.in da vam povem kako zeloooooooooo sem user posted image .
pripada mi 24 dni dopusta, , in ko sem bila pri dr,osebni me je vprasala če se imam kaj dopusta, pa sem ji valda povedala da ga imam saj ga nič nisem koristila, no in meni reče zdravnica pojdi k delodajalcu, in naj ti da inf.o dopustu, ker boš lahko to koristila.ok vse vrede.vceraj sem šla k delodajalcu.in mu povem za kaj gre, pac da grem zdaj na dopust, ker ga itak moram izkoristit.(zakaj pa ga nebi, ce pol itak vec ne grem tja delat)
on pa se razuser posted image  in me besedno napade, da on tega ne razume, kaj se država gre, da zdaj sem bila v bolniški kot nosecnica, in nisem mogla delat, zdaj pa grem kot nosečnica in zdrava oseba na dopust, kaj se država gre, in da zdaj delodajalci najebuser posted image  samo sem debelo gledala, ...pol pa se mi reče zakaj nisem jaz rekla dr, da sem jaz dopust že izkoristila, zakaj bi te mogla lagat  da sem ga če pa ga nisem, navsezadnje pa me še napade računovodkinja, zakaj sem rekla da še imam dopust.(seveda bi zdaj šefu pasalo da bi še bla ana bolniškem ker ne rabi za mene nič placat zdaj pa mora plačat ves dopust, ampak kaj sem tu kriva jaz???trako da je zakljucil z stavkom.decembra pa si po knjigo pridi.mislim halo......norca se delajo z nas.pazite punce kako boste kaj urejale..... tak zdaj bom zaključila da me ne vrze ven

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:46:16   
dojenč
user posted image tako:zdaj pa se za seznamcek.
vse skupaj 13,5user posted image , nevem kak. danes sem vstopla v 32 tuser posted image
no poja pikica ze ima 1776g, vse mere so v mejah normale, zaprta, hm kaj se...user posted image
aja naslednji pregledi pa so:
1.7.
24.7
1.8
6.8.
jaz pa mislim da se ne bom včakala avgusata ampak da bom kar šla julija.
aha, mi je tudi rok spremeno, namesto.11.8.08 je 4.8.08 tak da nevem,user posted image user posted image

zdaj  pa se opravičilo:
sem bolj poredko n a foromu, ker sem dobila delavko za uvajanje, in ji  ne morem kar tak skakat po rač.ej punce, vse vas mama rada.se tipkamo

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:46:52   
gajka
dojenč - žal, pravice delavcev gor ali dol. Če bi bila jaz delodajalec, tudi ne bi bila navdušena, da bi imela nosečo delavko nekaj mesecev na bolniški, potem bi pa le-ta hotela tik pred porodniško še svoj dopust koristit. To pomeni, da delavcu plačaš dopust, pa itak že nekaj časa nisi imel koristi od njega. Žal! Moje razmišljanje kljub vsemu je, da če je user posted image na bolniški, naj bo na bolniški do dneva, s katerim nastopi porodniško.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:46:55   
dojenč
naty,user posted image user posted image user posted image  ta fotke

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:49:05   
gajka
dojenč - še eno vprašanje, ker mi nekaj ni jasno. user posted image  Če sem prav razumela, si na bolniški, kje potem delaš oz. uvajaš delavko?

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:49:18   
anita goitan
Naty fajn je tale gugalnik, mislm da ga sestra ni imela..si bom nabavila, lahko ga daš na mizo pa zraven kuhaš, al karkoli. Ful lepo pol ima/mel Nejc. O ja pa una podolga je tud zakon-z istim namenom.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:49:56   
renatka
Maja T.-ne sekiraj se, ker to prav nič ne pomeni, kaj pa če si zanosila proti koncu ovulacije in je zato otrok malo manjši, se ne morejo vedet, moja G vedno pravi da do 3 tednov je odstopanje normalno, tak da pogumno naprejuser posted image .
Mariborčanke- včeraj mi ni uspelo prit na kavo, danes pa sem že malo prepozna, pa kdaj drugič.
Slingi - meni se zdi, da so otroci tako nagneteni noter in da jim bo ful vroče, ne vem bom si ga mogoče sposodila in videla kako in kaj.
Tašče - če si 1000 km stran si še preblizu user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:52:54   
dojenč
gajka.seveda tudi jaz se strinjam s tabo.ampak ni moja naloga da jaz gledam kaj bo deladajalcu bolj pasalo...mene je zdravnica vprasala kako sem z dopustom , pa sem ji pač povedala, in je določila da grem na dopust on pa se nebi rabil zdirat nad mano.drgač pa vsekakor  ti dam prav.
sicer pa je v današnji slo-tako da vsak poskrbi kar najbolje za se pol pa za druge.
mi prav nič ni žal da je to tako(ceprav me lahko čez nekaj časa doleti isto(ker boma imela zaposleno delavko...)
sicer pa je tudi moj šef, nepravicen, nevem, kje se je zgobil naš lanskiii regres, pa se sploh ne sekira, ce imamo dovolj, vidiš spet je tak da vsak poskrbi zase.....



_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:53:23   
renatka
dojenč- meni so sicer v službi povedali za to možnost, da grem na dopust ampak se mi ni zdelo pošteno, da sem že prej bila cel čas na bolniški, zdaj pa bom pred porodniško šla na dopust, ni logično. Drugače ti pa se dopust prenese, saj pri nas, na drugo leto, le, da ti 10 dni vzamejo. Pozanimaj se kako je pri vas! L.P.

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:53:32   
dojenč
popoldanski s.p.

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:57:14   
naty13
Anita gugalnik sem imela kar v dnevni na tleh, če sem kaj pospravljala ali kuhala, zaradi varnosti, da mi ne bi dol padel. Imam itak zraven kuhinjo. Nisem ga pa nosila po stanovanju. Je bil malo pač sam. Je na začetku protestiral, ampak se je moral tudi sam zamotit. Saj za več kot 5-10 minut nisem pustila samega budnega, pa slišala bi ga, če bi bilo hudo.user posted image  Igralna podloga je pa tudi fajn. Sem ga kar mal prestavljala, da mu ni bilo dolgčas. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:57:35   
dojenč
renatka-saj vem da se prenese, ampak finta je v tem , da ko je on od mene zahteval, da bi rekla da nimam dopusta, sem rešla njega(drugo bi blo da bi se midva med sabo zmenla(on zdaj itak dobi od države za mene)pa bi on meni dopust placal na roko.
on pa je dobesedno hotel izbrisat moj dopust.
on je hotel igrati pokvarjeno igro, pa je pozabil , da smo o dopustu bili pisno obveščeni.
v tem je finta

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:58:11   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: renatka

Tašče - če si 1000 km stran si še preblizu user posted image user posted image user posted image !




user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 12:58:30   
anita goitan
no pa še ena fotka iz Novigrada, tam pred obzidjem ob obali če kaj poznate

user posted image


(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 13:01:18   
tatly
ej punce sem glih prisla iz pregleda in je z mojo pikico vse ok!na naslednjem pregledu 1.7-mi bo g povedal koliko tehta!ima katera st od ptujske porodnisnice?in ce katera ve kako je v materinski soli na ptuju?gdaj poteka in ce je zraven telovadba?pa ce vse hodijo tja z partnerji?papa


(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 13:07:18   
MATEJKA_
lep pozdrav vsem skupaj!

sem bila danes na pregledu - samo rutina, nič kaj posebnega. srčeka smo slišali in tokrat ga je celo takoj našla (pred 1 mesecem, ga je iskala vsaj 20 min, ker je user posted image  vsakič raje tja brcnil kot pa da bi se dal poslušat user posted image ...)
no, naslednja kontrola je 23.7., ker je moja dr. do takrat odsotna... mi pa bo prej še en UZ za ziher naredila - 20.6....user posted image user posted image user posted image .
vidim, da imate nekatere težave z delodajalci... vem kak je to... jaz sem že od jan. na bolniški in bom tudi do porodniške, mislim pa, da bom zaradi odsotnosti dr. morala še zadnjih 4 dni dopust vzet, ker mi ne bo mogla bolniške podaljšat... upam, da ne bodo v službi kaj komplicirali...user posted image

aja, včeraj sem končala s seminarsko, ki sem jo pisala že od konca marca - zdaj pa se še spravim na 500 strani knjige v angl. in grem še na zadnji izpit za moj mag. user posted image user posted image user posted image  upam, da mi ne bodo prof. tačas pobegnili na dopust... no, počasi še bo nekaj iz tega user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 11.6.2008 13:10:08 >

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 13:18:00   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Ryssa, če je postelnina o.k., jo bom tudi jaz naročila! V kolikem času pa si jo dobila?






Naročila sem jo 22.5. dobila pa včeraj. No ja, saj je kar hitro, se mi je zdelo da sem dlje čakala.

Bom še v album prilepla eno slikco, sem ravnokar slikala.

tejkaz ti imaš pa res nezavidljivo situacijo user posted image
Boga. Jaz imam taščo in tasta najraje če ju vidim enkrat na teden za kakšno urco, pa sta drugače ok, je to čisto dovolj. Imata neke svoje fore, ki me včasih znajo razjezit. Sploh zdaj, ko sem noseča. Da bi pa živela v bližini ali pa skupaj z njimi pa ni šans.
Živiva pa z fantom z mojimi starši, ki pa so zaenkrat še ok. So tudi malenkosti, ki me včasih jezijo, ampak vsaj dolgčas ni.

Glede slinga ali kengurujčka.
Jaz sem ravno pred kratkim začela razmišljat v tej smeri. Bi mi prav prišlo, da bi lahko še kaj po gozdu hodila (gobe) in ne samo po cesti. Pa mi je sling tak hecen, ne vem kok bi si jaz to gor namontirala. Sem bolj za kengurujček, katerega link je gajka prilepila pred kratkim, cybex, ko je možno dojenčka nosit leže. Bolj komot zgleda.







(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 13:25:49   
kaja02
Pozdravljene!

najprej naj sporočim, da sem od pregleda, kjer mi je delala rast ploda, težki smo 2100g, vse je ok, še ni nič med nogam zraslo( moj je še vedno optimist user posted image ), moja teža je +15kguser posted image , pa sej bo šlo potem dol, a neuser posted image , dobila sem dovoljenje za na morje, sam na soncu se ne smem zadrževat, pa še napotnico, če bi slučajno mogla dol rodit( je rekla, da je v bistvu ne rabim, saj noter tako ali tako ne bo hotla ostat, če bo hotla venuser posted image ) Erin- naslednji pregled mam čez 3 tedne 2.7.

tako sedaj pa vas grem za nazaj brat!

aja pa še to, so mi danes kri vzeli za tokso in še nekaj in mi jo je vzela ena sestra, ki še menda, vsaj po moji oceni ni nikoli vzela krvi, je bila vsa navdušena, da je žilo zadela. Sicer sama nisem občutljiva, sem že prepikana počez in počez, če pa bi dobila koga takšnega, ki se boji pa ne vem če bi mu bil komentar, da sem celo žilo zadela, smešen tako kot meni user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 13:35:42   
dojenč
tatly,materinska šola na ptuju poteka že od ponedeljka, sredo četrtek in petek pa je vključena tudi telovadba,s kod pa si

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 14:02:02   
tatly
jaz sem iz ormoža!dojenč ti hodis na ptuj v materinsko solo?

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
11.6.2008 14:24:25   
Amelia
Punce, kako se vam zdijo šole za bodoče starše? Jaz sem čist razočarana, vse skupaj nič novega nisem do sedaj zvedela. Pri dojenju so nam recimo rekli, da se dojimo tako, da sta mama in otrok obrnjena drug proti drugemu! Ja HALO, kako pa drugače!!! Skratka same take stvari, ki so meni čist samoumevne, res da sem jaz preko foruma in po internetu že vse samo prej prebrskala pa da imam ful enih dojenčkov okrog sebe in sem že s tem veliko zvedela, ampak ne vem no...jaz se prav trapasto tam počutim.

Drugač sem pa začela "gnezdit" sva prebarvala sobico, joj kako je lepo, omare in komoda že čakajo v skladišču, jih je treba še zmontirat, do bratranca moram skočit še po košek, pa mal sem začela kupovat cunjice, kapco, bodije, pižamco, dekco, brisačko, saj veliko bom dobila, ampak se ne morem upret, da ne bi kaj kupila....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?