|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 7:08:51   
sandra123
Jutro souser posted image ...pošiljam ravnokar skuhano user posted image user posted image user posted image , potem se bo pa treba počasi uredit, ker šibam na pregleduser posted image , pa še moj dragi mi bo zasedel računalnikuser posted image
Vsem ostalim, ki imate danes pregled pa želim vse najnajuser posted image

12.6. - andrejaboris
12.6. - sandra123
12.6. - bambi14
12.6. - Suzili



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 7:14:36   
naty13
Jutro.

Sandra hvala za user posted image . In dobro opravi.

Tudi, jaz želim vso srečo na pregledih vsem, ki jih imate.

Mi smo spali super. Zdej Nejc ravno mlekca pupa, potem pa oblečt in v dnevni ga čaka presenečenje. Tobogan. Bomo videli, kako bo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 7:54:00   
tejkaz
Dan

Pregled včeraj minil super. Vse je ok, dobila zeleno luč za morje. Ni bilo UZ-ja, je pa rekel da bo naslednjič.
Erin zate: Naslednji pregled 7.7., kilce vse skupaj +2,5. Pridni smo user posted image

Se je pa začelo po pregledu. Najprej srbeča koža na nekaterih delih telesa, potem srbeča koža po celem telesu, pa sem začela postajat čisto zabuhla, srbelo me je vse da sem kar norela po stanovanju. Sem klicala dežurnega zdravnika in je rekel da naj pridem če ne bom mogla dihat (naj povem da se mi je to že enkrat naredilo in so me komaj rešili, ker sem dobila dihalno stisko), skoraj celo noč nisem spala, ker sem se bala da ne bi mogla dihat. Zdajle zjutraj me je pa skoraj kap v kopalnici. Čisto lisasta in zabuhla sem po celem telesu. Čakam da bo ura 8.00 da pokličem mojo zdravnico da se naročim na pregled. Upam da mi bo kaj dala, da vsaj srbečico omilim. Mislim, da sem postala alergična na taščo user posted image user posted image

Naty, super presenečenje za Nejca. Sploh si ne predstavljam kaj bi Eva naredila. Ona je čisto mahjena na tobogane. Sam ga nimamo kam dat.

Sandra in vse ostale, lepe preglede želim.

Cebrca, na ZS ti odgovorim kasneje.

Lep dan vsem in poročam kaj se bo z mano zgodilo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:15:18   
renatka
Pingo80- me veseli, da imava isti dan UZ, bova vidli najineuser posted image !
Sebečica- tudi pri meni se je pojavila srbeča koža in po nogah mali rdeči izpuščaji, mislim, da bom morala na pregleduser posted image .
Bradavice- tudi bradavice me srbijo ko user posted image , in če se primem mi priteče malo mleka, ne vem pa če je to povezanouser posted image prosim za nasvet, če ima katere podobne izkušnje!
l.p.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:21:11   
bambi14
Jutro babike,
vas je kr nekaj že pokonci. Danes se je ohladilo in noč je bila super za spanje,..pa ve ste spale vredu ali še kr spite. DOBRO jutrOoo.
Hvala za kavico,....jaz imam zadnje dni za zajterk philadelphijo- njami je dobra.user posted image

Danes imam gin.preg. in komaj že čakam, upam, da mi bo delala UZ- to bo najrž zadni UZ pred PDP. No mogoče pa ne, dajmo se presenetit.

Tajkaz- ne nas strašit no,...idi se pokazat, samo idi ne se naročat, saj se te bojo usmilili. Pa javi se, da vidimo kako si porihtalauser posted image
Naty- kako veselje pa bo to..tobogan v dnevni- zakon.

Lepo se mejte,...grem še malo ajči.user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:25:49   
Neža7
Dobro jutro punce  user posted image

Kako je danes spet depresivni dan "DEŽ" user posted image
Hvala punce za čestitke. Res ste zlate user posted image
Joj meni se sploh ne da kam iti v tem dežju, ampak bom morala... a ne? user posted image

Veliko sreče vsem, ko imate danes pregled user posted image


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:29:08   
Maja T.
Dobro jutro !

Sem se fajn naspala, naša žabica pa že pridno poskakuje v bušiju user posted image .

Tejkaz to pa ni šala, kar pojdi se hitro pokazat in nam potem poročaj, kako je kaj s tabo user posted image user posted image user posted image ...

Bambi, ej hvala za pesmice. Sem se že mislila v knjižnico peljati, da si bi tekst pesmic nabavila, ker znam vse na pol. Si jih že pojeva user posted image .

Anaya meni se je zdela MŠ v UKC-Mb tudi zelo kvalitetna, no midva sva dosti odnesla. Edino na predavanju, ki ste ga imeli včeraj -  Vloga očeta v posameznih porodnih fazah, nisva bila.
Je kaj takega, da je bilo posebej poudarjeno, če se ti ljubi, lahko na kratko opišeš?

Glede klime, meni se ni zdelo, da bi preveč pihalo je pa res, da ni bilo take pasje vročine, začela se je takrat, ko smo imeli praktični del - previjanje in smo bili prav v porodnišnici - takrat je bilo pa noro vroče, pa klime nimajo tam user posted image .

Astrea so se že hormončki umirili user posted image , katere vzorec posteljnine boš naročila? Glede na to, da je nam Ptuj blizu, se bova v soboto kar na Ptuj po Galebovo posteljnino peljala.

Naty to bo pa presenečenje za Nejca - bravo user posted image user posted image user posted image

Sandra hvala za user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:35:30   
astrea
DJuser posted image

Stanje je sledeče: hormoni so umirjeniuser posted image .

MajaT, naročilo sem prav isti vzorec kot ryssa, mi je bil takooo zeloo všeč.


Vsem, ki mate preglede, želim vse dobro danes.

Šibam, sem zmenjena s prijateljico za na sprehoduser posted image

PAPauser posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:35:35   
Maja T.
Renatka mene tudi joškice srbijo, za znoret, samo jaz sumim nov modrc, ki sem si ga na roke oprala (s praškom) in zgleda, da nisem dovolj splahnila, ga bom kar v stroj poknila, bom potem videla. Si srbečico blažim z ognjičevo kremo.


Dobro opravite danes user posted image :

12.6. - andrejaboris
12.6. - sandra123
12.6. - bambi14
12.6. - Suzili


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:51:04   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.

Renatka mene tudi joškice srbijo, za znoret, samo jaz sumim nov modrc, ki sem si ga na roke oprala (s praškom) in zgleda, da nisem dovolj splahnila, ga bom kar v stroj poknila, bom potem videla. Si srbečico blažim z ognjičevo kremo. 




Se podpišem pod to srbenje. Zvečer bi jih najprej spraskala, ko dam modrc dol. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:55:04   
naty13
Tejka user posted image user posted image user posted image  To pa ni šala. Upam, da ugotovijo, kaj je vzrok za tvoje lise po telesu. Aja, če je slučajno alergija na tašče, zdravila ziher še niso odkrili. user posted image user posted image user posted image  In user posted image user posted image user posted image  za pregled. Pa user posted image  povej, da naj ti mal večkrat za jest naredi. user posted image user posted image user posted image user posted image   Malo heca. user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:58:38   
Neža7
lana777... Sem opazila, da imaš težave z otekanje nog in vidim, da si kar vse poskusila. Jaz sem tudi lani pri 1. user posted image  imela težave s tem in sem tudi dala noge v hlado vodo za 15 min ali malo več in je to zelo pomagalo user posted image  Vem, da sedaj nam ne bi prišlo to v glavo, ker se je zunaj malo odhladilo, ampak pomaga. Tudi če počakaš, da bo spet toplo zunaj, ker ne bi rada, da bi se prehladila, ker ne vem kako si občutljiva.
Manj pitje kavice bi pomagalo, če jo rada piješ user posted image




_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 8:59:02   
ozziebo
Jutrooo bejbike, kaj ste že vse vstale???
Tejkaz, hitro se pozdravi!!!!
Naty, kako je s toboganom???
Pa fajn opravite na pregledih!!

Me čaka ena gora cunj za zlikatuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:01:03   
ozziebo
Kar pa se tiče alergije na taščo, tudi jaz postanem čisto pikasta po ene pol ure obiskauser posted image , samo se pike HB ne vidijouser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:01:48   
ozziebo
Yessss, še 50 dni!! Zdaj pa res grem likatuser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:03:04   
Neža7
tejka.... kar lepo k zdravniku, prosim.  Bomo mislili nate in držali prsti, da ti bo bolje user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:05:28   
anita goitan
jutro,
vas čitam da tud vas joške rbijo, mene tudi in najbolj ko si dam modrc dol auuuu.
Naty
uf bo fajn tobogan, sam škoda k je dns dež, sam bo pa v dnevni preizkušaluser posted image
Jaz sem včeri orehovo potico spekla, danes greva na en r.d.pa jo nesem seboj, in sedaj se že bašam z njo za zajtrk, jebeliš je zdrav moj zajtrkuser posted image
Alo, bodite fajn, se še beremo

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:12:26   
gajka
Dobro jutro še od mene! user posted image  Pa, da vam današnje vreme ne pokvari preveč razpoloženja, imate tule eno zgodbico za lepši dan.

The Mum Test:                                
                                                                       
I was out walking with my 4-year-old daughter. She picked up something off the ground and started to put it in her mouth. I took the item away from her and I asked her not to do that.
'Why?' my daughter asked.        
'Because it's been on the ground, you don't know where it's been, it's dirty, and probably has germs,' I replied.                
At this point, my daughter looked at me with total admiration and asked, 'Mumma, how do you know all this stuff? You are so smart.'        
I was thinking quickly. 'All mums know this stuff. It's on the Mum Test. You have to know it, or they don't let you be a Mum.'            
We walked along in silence for 2 or 3 minutes, but she was evidently pondering this new information.
'OHHH...I get it!' she beamed. 'So if you don't pass the test, you have to be the dad.'                
'Exactly,' I replied with a big smile on my face.
 
user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:33:49   
Maja T.
The Mum Test:

I was out walking with my 4-year-old daughter. She picked up something off the ground and started to put it in her mouth. I took the item away from her and I asked her not to do that.
'Why?' my daughter asked.
'Because it's been on the ground, you don't know where it's been, it's dirty, and probably has germs,' I replied.
At this point, my daughter looked at me with total admiration and asked, 'Mumma, how do you know all this stuff? You are so smart.'
I was thinking quickly. 'All mums know this stuff. It's on the Mum Test. You have to know it, or they don't let you be a Mum.'
We walked along in silence for 2 or 3 minutes, but she was evidently pondering this new information.
'OHHH...I get it!' she beamed. 'So if you don't pass the test, you have to be the dad.'
'Exactly,' I replied with a big smile on my face.


Bogi atiji, tu so jo tudi na kratko odnesli user posted image user posted image user posted image

Gajka, kaj si šla v tisti nevihti domov ali ti je prej uspelo pobegniti...


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:34:52   
Višnja
Jutro,

jaz sem danes bolj po vremenu.  še dobro, da sem vas žće včeraj zvečer prebrala klepetulje, ker če ne bi spet celo jutro tu visela.

Se strinjam s tem ko je ena napisala, da moreš it živet tako daleč, da sorodniki ne morejo prit v copatih!!!!!!!!!!! Ampak čisto zares!!!!!
Jaz koooomaj čakam, da se preselimo. Zdaj smo pri tači in tastu in mi ni slabo ampak KOMAJ ČAKAM NA NAŠO HIŠKO!!!!!! Postajam že nestrpna....sitno nestrpna bi lahko rekli!!!!

Zadnje dni me vse bolj boli notri v stegnu...je reku zdravnik, da je to nosečniški išijas. Vsak dan bolj me boli. Včeraj me je še moj malo zmasiral, tako, da danes imam še bolj razbolelo. Ah...bo minilo...upam.

...uživajte, čeprav ni sončka (vsaj pri nas)

_____________________________

Nasmeh mojih dveh princev je nekaj najlepšega na svetu!!!!!!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:46:50   
bambi14
...danes potrebujemo:
http://www.genspot.com/video-39085/pipi-in-melkijad-mali-in-veliki-pujs.aspx


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Višnja)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:57:35   
Maja T.
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

...danes potrebujemo:
http://www.genspot.com/video-39085/pipi-in-melkijad-mali-in-veliki-pujs.aspx


user posted image user posted image user posted image



iiiiii, user posted image user posted image user posted image , risanka našega otroštva user posted image user posted image user posted image ...

Cicmic mislim pogosto nate, kako si, se je stanje umirilo user posted image ?  Malo se nam javi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 9:59:25   
tatly
ojjj
DOJENČ-pa mas mogoče št,od ptujske porodnisnice?pa katerega g imas?

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 10:03:34   
Suzili
Pozdravljene souser posted image . Sem že s pregleda. mi je gin. delal tudi UZ. Težki smo okrog 1400 g  - malo zaostajamo, pa vendar je vse vredu. MV se mi krči, zato sem dobila tudi injekcijo za plučka, jutri grem še po eno. Zdaj bo treba pa res na hitro vse doma pripravit, da me moja dva user posted image user posted image ne presenetita prehitro. Sicer imamo že skoraj vse, sam je treba še cotike sprat pa zlikat, pa zložit, pa najprej še eno omaro nabavit, uhuhuh.user posted image

Naslednji pregled čez 1 teden 19.6, smo že na +16user posted image user posted image user posted image . pa ni panike. Upam da zdržimo vsaj še kake 4 tedne, pa upam da dočakam doma, ker imam "bolnicafobijo"user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
12.6.2008 10:05:14   
ANA_P
tatly, pokliči v Zdravstveni dom Ptuj: 02 787 15 00 in naj te vežejo v Dispanzer za žene, tam boš dobila prave infomarcije imajo oni prek MŠ na Ptuju.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?