|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 7:21:35   
Anonimen

Dobro jutro in en osvežilni pozdrav! Sem malo bolj zgodaj pokukala na naše strani, pa vidim, da vas še ni veliko primaširalo tod mimo..... čeprav je naty13 že postregla s user posted image . Hvala. Ravno prav, se bo malce ohladila do takrat, ko se vrnem. No, jaz si bom prej stisnila limono in jo "zalila" s prijetno hladno vodo. Mmmmmm, osvežitev.......Če še kateri ustreza, se mi naj kar pridruži. Sedaj pa skočim še pod tuš......

Sem vesela, da lahko preberem toliko lepega in se lahko skupaj z vami veselim user posted image ......

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 7:34:23   
Anonimen

....pozdravček, sandra123, saj si ti tudi tukaj! Dobro opravi v lab. Ups, kaj moraš biti tešč za test na hepatitis B? Jaz sem  bila v lab včeraj prav za ta test. Drugače sem ponavadi vedno tešča predno grem v lab, včeraj pa sem menda nekaj dala v usta, ker sem Erazmu prej pripravila zajtrk, ker je ta teden doma. Sploh nisem pomislila na to user posted image . Če se ne motim, mi je rekla G, da user posted image pride v lab tešča samo na glukozni test, drugače pa ne?! A ni tako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:16:17   
sandra123
No, pa sem šla zastonj v lab....ker moram dat še urin, in ga morajo naprej poslat, če bodo v urinu bakt.(urikult), me je v lab. veselo odslovila in rekla, naj pridem v četrtek...
Pablo, ja, naj bi bil tešč za preiskave krvi za hepatitis B...Praviloma je treba za jetrne teste vedno biti tešč, drugače izvidi niso realni...sem bila pa kot zombi, ker nisem kavice spilauser posted image ...
Tina je šla danes vsa navdušena v šolo, ker ve, da je zadnji dan poukauser posted image ...joj, kje so že tisti časiuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 24.6.2008 8:17:36 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:26:42   
naty13
Sandra meni je tudi G rekla, da mi ni treba biti tešč, preden grem v lab. in lahko mirno kaj pojem. user posted image  Imaš pa smolo. V tej vročini komaj prideš do laboratorija, potem te pa odslovijo. user posted image user posted image  Tina bo pa mela počitnice. Verjetno komaj čaka. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:29:43   
sandra123
Ja, Tina komaj čaka, jaz pa nisem tako navdušena, ker me nonstop okupira...no, nekako jo bom že zaposlilauser posted image ...ima namreč strašansko željo, da bi likala plenice za naša user posted image user posted image ...bomo videliuser posted image

Mene pa danes spet čaka likanjeuser posted image (spet atijeve srajce)...pa še zadnja runda cotk za user posted image user posted image je oprana in ko se posušijo, jih zlikam, dam v previjalno in zaključim s pripravami na rojstvo naših sončkov...


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 24.6.2008 8:33:03 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:31:07   
naty13
Sandra potem naj pa zlika pleničke. Pa pokaži ji zlaganje. Jaz sem tudi hotela likati srvete, ko sem bila majhna, pa sem jih lahko. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:35:37   
sandra123
Ja, saj sem ji že vse pripravila, še navadni likalnik sem poiskala (jaz uporabljam tistega na paro), da se mi ne bo opekla...ampak v tej vročini...zato pa jaz zjutraj hitim z likanjem, da mi ni potem prevročeuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:38:44   
anita goitan
jutro punce,
sem že od pol 7ih pokonci, moj ni mogel spat pa sem še sama vstala, uf vroče je, razmišljava o klimi...
Včeraj je pred najino teraso pokosil, zjutraj sem še okoli cipres tisto travico s škarjami sama mal odrezala, da je lepouser posted image
cebrca vidim da si bila v Tosami, ma tud jaz bom šla in nabavila te vložke, pa mogoče kaj unih plenic-ne vem kako se jim že reče:uporabne so za vse-podiranje kupčkov, za pod glavico, ...

naty kako je z vložkami v Kr, jih dobiš al si jih sama nesem?
Želim vam max lep dan, preživite ga v senci, uf berem da ene čofotate..hm tudi mene mika bazen.user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 8:53:25   
Julija08
Hojla sotrpinke,

ja tudi mene kar precej zdeluje ta vročina. Pa še spat ne morem, skoz se nekaj premetavam, pa vroče mi je ponoči...groza. Povprečno spim na noč misilm, da cca. 4 ure. Vsak dan grem že zjutraj ob 6h ven z mojo user posted image , ker čez dan je kriza. Tako da sva že zjutraj kako uro zunaj in ful paše ko je tak svež zrak.

Srečanje v Kranju - jaz  tudi lahko 11.06, delam itak samo do 04.06, potem pa več kot eno leto doma user posted image user posted image user posted image user posted image  - si sploh ne predstavljam kako bo to luštno, ker sedaj že toliko let delam, pa samo tisti dopust imam (ful malo), sem zadnjič ugotovila pri splošni zdravnici, da sploh še nisem bila nikoli na bolniški...no saj verjetno bom to nadoknadila, ko bo šel user posted image  v vrtec.user posted image user posted image user posted image

Jaz imam drug tedne pregled in tudi upam, da bo naredila UZ, pa da vidim koliko je user posted image  približno težak. A to se vidi samo na UZ, ali kako. Ja pa spet imam neko vnetje...bom kar znorela, skoz se mi ponavlja...upam, da bo res po porodu bolje. Pravijo, da ko rodiš minejo vnetja, pa menstrualne bolečine...no bomo videli, upam, da resuser posted image

Aja, sem zadnjič klicala k nam na občino in dobiš ob rojstvu otroka cca. 200 € (točno ni vedela povedati), tako da ful superuser posted image user posted image user posted image

30.06 grem pa na CSD oddati papirje za porodniško (moram počakati še zadnjo plačo), pa me zanima ali bom potem dobila denar za paket nakazan že 15.07. ali šele 15.08?user posted image Bi mi ful prav prišlo, če bi bilo že julija, ker imam še kar precej stvari za kupit, pa še registracijo...vse na kupu.

uživajte...





(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:00:29   
ozziebo
Jutrooo še od mene. Hm, sem bila tudi včeraj v lab. za hepatitis B, in sem se tudi veselo najedla zjutraj user posted image ??

Sicer pa tudi mene že malo zdeluje vročina, sem se celo noč sprehajala in obračala in...   vstala ob petih, da sem prezračila in malo shladila hišo. Smo včeraj tamalemu kupili košza košarko in je bil ful navdušen, danes je že ob pol sedmih žogo na koš metal user posted image . Pa še v vrtec ga je hotel nestuser posted image
Zdaj sem pa še malo pospravila, dokler še ni prevroče, ker pride jutri moja sestrica na obisk, ob 11h pa šibam k zobozdravniku user posted image  user posted image .
Uživajte v senčki, pa z veliiiiikoooo limonado!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:05:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

30.06 grem pa na CSD oddati papirje za porodniško (moram počakati še zadnjo plačo), pa me zanima ali bom potem dobila denar za paket nakazan že 15.07. ali šele 15.08?user posted image Bi mi ful prav prišlo, če bi bilo že julija, ker imam še kar precej stvari za kupit, pa še registracijo...vse na kupu.

uživajte...



Julija08 - jaz sem oddala vlogo na CSD za paket (oz. vzela sem denar) 30.5.08, nakazano pa sem imela že 13.6., ker je bila 15.6. nedelja in so bila nakazila verjetno dva dni prej, pred vikendom. Meni se je zdelo zelo hitro. Odločbo pa sem podpisala in dobila že kar na CSD isti dan, kot sem jo vložila. Mislim, da boš tudi ti dobila nakazano že v juliju.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:10:30   
gajka
Dobro jutro! user posted image

A to testiranje za hepatitis B naredijo po defaultu, ali samo, če rečeš? Ker meni itak še zadnji test za toxo manjka in upam, da vsaj na naslednjem pregledu dobim napotnico za laboratorij.  Sicer bo to šele na začetku 37. tedna, ampak upam, da bo dovolj hitro... user posted image  Zdaj si bom za naslednji pregled kar listek z vsemi vprašanji, ki jih še imam, napisala. Bi rada tudi še tisti test za streptokok naredila, pa napotnico bi bilo počasi dobro imeti doma itd.

Imam pa danes za sabo že polnih 35 tednov! user posted image  Madonca, res se zdaj hitro bliža naš čas...

Nič, grem jaz zdaj nadaljevat z včerajšnjim barvanjem posteljice. Danes je na vrsti še druga barva (bo namreč v dveh barvah). user posted image

Uživajte, pa naj vas senca in hladna pijačka prijetno hladita!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:17:02   
sandra123
Pozdravček...malo brskam po netu, pa sem našla en zanimiv članek...
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=35429

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:20:40   
Vilika
Jutrooo user posted image  !!

Katja - bravo da si končno doma user posted image . Kar pocartaj se, pa ne se nič naprezat, da ne bo treba spet nazaj.

Vidim da nisem edina ki že 3 noči zapored spim strašno slabo in se tudi samo obračam, kot vrtavka - se mi kar smili detece, bo imelo kakšne vrtoglavice kasneje...  user posted image ...

Julija - tudi jaz delam še do 4.7 in potem končno doomaaa. Že komaj čakam. Si pravim še danes, pa še 2 dni, pa še en teden.. user posted image , sama sebe tolažim.

Ja, mislim da težo user posted image  lahko samo z UZjem določijo - ne vem no, naj še katera pove, jaz sem itak do sedaj imela vedno UZ (jooj že 7X).

A ta za ta denar z občine moraš tudi kakšen obrazec izpolnit ali ti ga kar sami dajo?
 
Punce ste me pa malo prestrašile s tem prediranjem mehurja, pa kako ne morejo to bolj pazljivo naredit  user posted image , si zdaj kar želim da mi voda sama odteče...
 
Jaz pa zdaj v službi kofetkam že eno uro - čakam da se mi ohladi kava, ker mi drugače kar zakuha user posted image .


Vsem želim prijeten dan kje na hladnem.

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:21:55   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
A to testiranje za hepatitis B naredijo po defaultu, ali samo, če rečeš? Ker meni itak še zadnji test za toxo manjka in upam, da vsaj na naslednjem pregledu dobim napotnico za laboratorij. 

Ja, Gajka, ta test za hepatitis B naredijo vsaki nosečnici...ampak pregled imaš pa res malo pozno, nouser posted image ...kaj če te kaj prej presenetiuser posted image
A bomo še kakšno srečanje izvedle? Tam okrog 7.7. bi bilo super, ker gre moja princeska malo na počitnice k taščiciuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 9:36:28   
karmar
bella02 ne, tebi ni treba bit v strahu- to velja samo za že napol pripravljene ribe in piščanca (že spanirane ). Vsaj tako piše. Če jih pa sama pripraviš naj ne bi bile škodljive, ker kupljene so tudi že malo pocvrte, ne?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:00:54   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika


A ta za ta denar z občine moraš tudi kakšen obrazec izpolnit ali ti ga kar sami dajo?
 




Pri nas je potrebno po porodu izpolniti en obrazec, pa priložiti kopijo rojstnega lista in potrdila o stalnem prebivališču.

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:06:16   
naty13
Anita v KR porodnišnici dobiš Vir80 in mrežaste spodnje hlačke - te že čakajo na nočni omarici, ko prideš iz porodne. Če ti zmanjka, ti dajo še in kar ti ostane odneseš domov.  A prideš na srečanje 11.7.user posted image

Julija si že na seznamčku. Boga, samo toliko časa spiš. user posted image  Še mal, pa boš doma, potem boš pa lahko dopoldne mal notri prinesla, za drugega počet tako ne bo v tej vročini.

Gajka super. Verjetno bo lepa postlca. Si si dobro to zamislila. user posted image  Pa fotko tudi pričakujemo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:16:13   
anita goitan
naty 11.7.ima moj rojstni dan in štimava piknik, imam pa 14.7.pregled pa če boš pri cajtu bi se na pijači dobile, a?

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:43:16   
Krysia
Pozdravljene!

Vidim, da nisem edina, ki jo matra tale vročina. Še dobro, da sem doma ... Včeraj je bilo za znoret, danes pa tudi ne kaže nič bolje. Ampak bomo že ...

Jaz sem danes nameravala rihtat papirje na CSD, pa sem ugotovila, da ob torkih ni uradnih ur ... Joj, kako mi grejo te državne službe na živce zaradi takih stvari ... Jutri je pa praznik, jaz grem pa v četrtek v službo (pospravit omaro pa pogledat, kdaj so popravci, ko sedim v komisiji ...) in sem hotela nest papirje s abo, da mi jih poštamplajo in izpolnijo, al karkoli že morajo narediti ... Eh, bom preživela, bom šla v petek na CSD pa v ponedeljek še enkrat v službo ... (saj .. če ne bi bilo 40 km v eno smer, bi mi bilo skoraj vseeno ...). No, pa ne bom samo jamrala - ni tako hudo ...

Srečanje v KR: Naty, še mene dopiši oziroma mi zbriši  "user posted image " - pridem, če ne pride kaj nepričakovanega vmes. Za uro mi je pa vseeno - itak sem doma. Sicer je petek, pa zna bit gužva na cesti, ampak ni panike. Mogoče bom šla pa k mojim (Vodice), pa potem od njih v KR ... bom videla ...

K_a_t_j_a: lepo, da si doma, zdaj pa počivat!! user posted image user posted image

Vprašanje: Spet se mi je pojavil en rumeno zelenkast izcedek, moje G pa do 10.7. ni ... Kakšen nasvet - se dobi kaj v lekarni (brez recepta) ali pa lahko poskusim z jogurtom? Hvala za pomoč - upam, da mi odgovorite ...

Morje: ravno zadnjič sem nekje brala, da je plavanje priporočljivo do visoke nosečnosti, treba pa si je takoj preoblečt kopalke in se seveda izogibati soncu od 11h do 16h. Midva bova verjetno skočila do Izole po 10.7. (se bom takrat na pregledu še vseeno pozanimala pri moji G, kako je s tem)

Branje in TV ter umivanje las po porodu: Nam so v MŠ rekli, da si po porodu pač zmatran in da odsvetujejo branje, križanke in TV. Pa oči tudi trpijo, tako, da je baje fajn počivat. Bomo pa radio poslušale al kaj user posted image Kar se pa tiče umivanja las, je pa to baje samo vraža (taklo so rekli v MŠ) . Kar se mene tiče - upam, da si jih bom umila preden bom šla v P, ampak pri meni to traja ... imam ogromno las, pa ne sušim jih s fenom, tako da ... kaj pa vem. Ampak 6 tednov brez umivanja las si pač težko predstavljam. Tako da si jih bom definitivno umila (amapk verjetno šele, ko pridem domov in ne v P)

Spanje: jaz zadnje čase spim tako izmenično - eno noč super, naslednjo pa katastrofa - danes je bila na srečo na vrsti tista super noč - brez WC-ja do 6h zjutraj in spanje v enem kosu user posted image

No, takole, dost zaenkrat. Se slišimo ... Velik tekočine in čim manj vročine vam želim ...

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:45:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.
Bella02 jaz ta teden tudi dobim posteljnino od Galeba user posted image , komaj čakam. Midva sva jo šla celo fizično gledat na Ptuj, ker sem jo mislila kar takrat kupit, samo žal niso imeli vzorca, ki sem ga želela.
Katero si naročila? Jaz sem dve in sicer vzorec 3 in 12.

IZVIRNO SPOROČILO: bella02
Maja T., posteljnina je doma . Lepa je!!! Vzela sem pa vzorec št. 10, je pupa izbrala, pa mi je všeč. Raje vidim punčko v modrem kot fantka v roza . To mislim zato, ker bi naša zdaj imela vse roza. Sem pa dobila v roku slabih 14 dni, pa čeprav niso imeli na zalogi. za galeba.





Tudi jaz sem naročila dve posteljnini pri galebu. Naročilo je bilo odposlano 15.6. Dobili smo tisti klasičen odgovor, da so naročilo sprejeli. Posteljnine ni na zalogi, zato bo potrebno počakati. Zanima pa me, ali sta vidve kasneje še dobili kakšno sporočilo v vednost, kdaj lahko pričakujeta hitro pošiljko?! Npr. da je pošiljka pripravljena in jo prejmeta jutri ali pojutrišnjem.....? Toliko da, če jo dobim npr. jutri, da sem v naprej pripravljena in vem imeti gotovino doma, ker bom plačala po povzetju, pa še veselim se lahko že malo prej predno pošiljka zares prispe user posted image  user posted image  user posted image ....



(odgovor članu Maja T.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 10:56:52   
naty13
Srečanje v Kranju:petek  11.7.
 
Ura:  17:00

Kraj: Qlandia user posted image

- Naty13
- Miškolinček
- Tejkaz
- Zoja Miša
- Iva77
- Julija08
- Krysia

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 11:17:05   
Ryssa
PABLO ko oddajo pošiljko na pošto ti pošljejo sporočilo, tako da boš že prej vedela kdaj dobiš.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 11:17:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

A to testiranje za hepatitis B naredijo po defaultu, ali samo, če rečeš?



To testiranje naredijo user posted image vedno! Jaz sem tokrat, ko mi je G dala napotnico za lab, celo vprašala, če se ta test dela sedaj v zadnjem času ali se je že pred leti, ker se jaz tega testa v prvi user posted image sploh ne spomnem. Ampak mi je zagotovila, da so mi tudi takrat ta test naredili, samo da verjetno ni bilo posebej povdarjeno, da gre poleg običajnega obiska lab še za ta test.


Punce, kakšen predlog prosim! Popoldan se dobim s kolegico, ki ima čez dva dni RD. Kaj naj ji podarim?! Kaj podariti osebi, ki nima izrazitih manjših hobijev ali vsaj jaz ne vem za njih. Osebi, ki ima vse, ni zahtevna, hkrati pa ji tudi veliko stvari ni všeč ?!? Sicer rekreativno športa (poleti kolesarjenje, pozimi smučanje), vendar se ne bi spuščala na to področje, ker to si itak izbere najboljše in najbolj odgovarjajoče. Danes nimam nobenih idej user posted image (morda zaradi vročine user posted image .....)....Imate kakšen zanimiv predlog?!........hmmm, drugače bom izbrala kar kakšno lepo orhidejo in kakšne čokoladke iz sladkega ateljeja......


Pa še to. Ali ima katera doma japonski javor?

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
24.6.2008 11:22:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

PABLO ko oddajo pošiljko na pošto ti pošljejo sporočilo, tako da boš že prej vedela kdaj dobiš.



Hvala Ryssa! Torej, me pošiljka ne bo presenetila v pižami user posted image , ampak bom že prej vedela kdaj prispe in se bom imela čas veseliti prihoda paketa! Komaj čakam!

(odgovor članu Ryssa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?