|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 20:56:47   
sandra123
Naty, dobro opravita jutri na cepljenju, sicer se pa tako zjutraj še s kavico pozdravimouser posted image

Sem vam pozabila povedati, da me je danes moj očka obvestil, da je moj voziček že prispel v Nemčijo in da mi ga gre jutri že iskati, tako da ga bom v nedeljo že imela domauser posted image user posted image user posted image ...končno, sem ful veselauser posted image


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 25.6.2008 21:00:26 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
25.6.2008 21:28:04   
tejkaz
Dober večer

Mi smo preživeli en krasen vroč dan. Zdaj smo pa že vsi stuširani in na poti v posteljo :)

Naty, še dobro da z mlekecom in bruhanjem ni bilo nič hudega. Mogoče je samo prehitro spil.

Tamy, iskrene čestitke ob uspešnem zagovoru.

Sandra, tudi ti tri tedne še noge skupaj tiščat user posted image user posted image Pa čestitke za voziček.

Nič, grem ajat




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 6:34:33   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image kuhana. Danes je pa bolj oblačno. Upam, da ne bo tako soparno, da bomo lahko lažje dihali. user posted image

Sandra jaz bom kar doma. Nejca bo user posted image  peljal. Mi je obljubil, ker sem jaz skregana z iglami. user posted image  Saj bi šla zraveen, pa se bom raje probala mal učit, če mi bo ratal. user posted image

Tejka verjetno je res prehitro spil.

Se še kaj javim, zdaj bo mulčka treba v luft vršt. user posted image user posted image user posted image  Ga kar težko zbujam, ko pa tako fajn spi. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 8:05:50   
tejkaz
Jutro

Pojedla sem zajtrk in pijem kavico.

Danes me čaka kar nekaj dela. Počasi moram začeti pakirati za morje. Mi kar ni jasno da pojutrijšnjem že gremo. Imam že od včeraj občutek da je šele začetek tedna.
Lani sem full komplicirala in smo na morje nesli vsega boga, letos pa vsak en par oblačil in zdravstvene izkaznice in gremo. No ja, verjetno ne bo ravno tako. Pa še kar bolj vesela sem ker sem našla en video da imajo tudi slavne celulit.
http://www.genspot.com/video-67017/slavne-imajo-celulit.aspx
in se bom lažje v kopalke spravila user posted image

- Pa še nekaj za službo moram narediti.
- Dohodnino končno izpolnit
- za kranjske vrtce dat prijavnico za Evo. Mogoče jo sredi leta kam vzamejo.
- kosilo skuhat
....

Lep dan vsem



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 8:39:26   
anita goitan
jutro,
spet bo huda vročina, men se že stojalo cunj lepo suši od včeraj ponoči, hvala za kavo!
Naty lepo
opravita z Nejcem piko v ritko!
tejkaz ne sekiraj se, men se je letos tud pojavil, prej sem bila skoz v gibanju (plezanje, tek,..) in sem posledično imela napeto kožo, sedaj pa je to gibanje bolj usmerjeno h kuhariji,peki in praznjenju hladilnikauser posted image
Evo ravno sedaj režem palačinke da jih bova imela namesto rezancev za v juho.user posted image
Punce se še beremo, želim vam max lep četrtek

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 8:39:58   
tejkaz
Sporočilce od Zoje Miše: Vse vas lepo pozdravlja. Na morju uživajo. Se namakajo, hladijo, sprehajajo,... Je vesela, da smo vse avgustovke ok. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 8:41:54   
sandra123
Jutro souser posted image ...jaz sem ravnokar iz postelje prilezlauser posted image ...sem se naspala kot user posted image , Tina pa veselo pred tv-jem risanke gleda...si je tudi privoščila malo krepčilnega spanca, ki si ga je pošteno zaslužila...
Naty, hvala za user posted image , mene še čaka, ker šibam v lab. dat kri in vodo, da bodo izvidi ju3, ko imam kontrolo....
Me je očka klical, da že šiba proti Nemčiji po voziček...komaj čakam, da ga dobimuser posted image
Tejkaz...pridno pakiraj za na morje, potem si pa daj na dopustu še duška za vse nas, ki ne moremo it uživatuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 8:57:46   
naty13
Anita pikica bo kar v špehca (beri v stegenj). user posted image

Sta ravno prej domov prišla, ker ga niso hotli cepit brez potrdila, da ni več alergičen na jajca. Pa bi mogli met oni tudi en izvod izvidov iz bolnice. user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdej bosta pa še dol eno uro čakala, da ga bodo opazovali, če je vse ok, če je kakšna reakcija na cepivo. user posted image  Moj user posted image  ima pa dela za znoret. user posted image  Če bi vedela, bi ga pa jaz peljala. user posted image

Tejka hvala za informacije od Zoje Miše. Lepo, da uživa še zadnje tedne v dvoje. user posted image  Pozdravi jo. Ti pa veselo pakiraj. user posted image   Za koliko časa te bomo pogrešaleuser posted image  En tedenuser posted image  Tudi jaz mislim, da je danes ponedeljek. Me je včerajšni praznik čisto iz tira vrgel. user posted image  Ko pa prideš iz morja, boš pa lahko pakirala za selitev. user posted image  A boš dala Evo že pred septembrom v vrtecuser posted image

Sandra user posted image user posted image user posted image  za super dolgo in prespano noč tebi in pa Tini. V lab. pa dobro opravi. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 9:00:04   
Maja T.
Jutro so-user posted image !

Kako ste, upam da ste kaj spale, meni je bilo tako vroče, da nisem vedela, kaj naj sama s seboj user posted image , proti jutru se je malo shladilo.

Sem vesela, perem zadnjo rudno za našo malo žabico user posted image , še polikam, ko se posuši in smo parajt s cotikami... user posted image

Naty si pa pridna, zlikat 4 stroje, svaka čast user posted image user posted image user posted image , jaz sem včeraj zlikala 1 stroj za malo, pa sem bila čisto preč, vrooooče, vse mi je v noge nabilo, da so me prav pekle, pa še sedela sem. Je user posted image rekel, da naj kar izklopim likalnik, ker sem stanovanje dodatno grela user posted image .

Sandra samo da je boljše in da so krči in bolečine popustile, pazi se in počivaj user posted image user posted image user posted image ... in super za voziček user posted image

Tamy30 user posted image user posted image user posted image za diplomo, zdaj pa brezbrižno proti materinstvu

Ryssa počivat in pazit user posted image user posted image user posted image , tako bomo naše user posted image obdržale čim dlje v bušijih.

Punce ste ugotovile, da imamo prve že čez 1 mesec PDP user posted image user posted image user posted image

Erin ja meni grejo dnevi noro hitro, se mi zdi, da sem komaj + zagledala, zdaj bomo pa čez dober mesec počasi začele cartat naše štručke user posted image user posted image user posted image ...

Andrejaboris user posted image user posted image user posted image za Lana, da je brez pleničk.

Tejkaz super za dopust in še enkrat user posted image user posted image user posted image za selitev.
Reči mi, ti si bila pri Evi v 34 t. že malo odprta in si morala počivat? Kaj si kaj čutila ali so ti to na pregledu ugotovili?

Ne najdem katera je napisala, da ko ji user posted image kolca, da ga čuti čisto od spodaj, pri sramnih kosteh. Pri meni je isto, ko mi mala kolca, jo čutim dobesedno v nožnici, ne vem ali naj me skrbi?
G. ni nič komentiral, da bi bilo kaj narobe, vaginalno me ni pregledal.
Erin, Cebrca vaju se spomni, da vajina user posted image dosti kolcata, kako vedve to čutita? Filing je drugače fenomenalen user posted image .


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 9:17:35   
tejkaz
MajaT, ko sem bila noseča polnih 35T sem imela redni pregled. Pregledal me je vaginalno in je rekel da sem 1 cm odprta. Naj bolj počivam. Jaz nisem čutila nobene spremembe, še lažnih popadkov ne. Do 37.tedna sem res bolj počivala. Enkrat na dan sem šla na krajši sprehod, kuhala sem normalno, tudi likala sem, večkrat sem se ulegla in malo počila. Na soboto ko sem že dopolnila 37.tednov, sva šla na obisk k našim v Velenje, ponoči sva šla pa potem rodit. V porodnišnico sem prišla odprta 2,5 cm, zjutraj ob 6.00 sem bila 6 cm odprta, popadki so se mi začeli ob 8.00, rodila pa potem ob 11.27. Pa mislim, da to ni imelo nobene veze s tistim 1 cm. V glavnem, jaz nisem čutila da sem bila 14 dni 1 cm odprta.

Naty, ja, samo pakiranje me čaka. Mi gremo samo za 1 teden na morje. Imam ponavadi 1 teden čisto dosti. Eva bo normalno čez poletje hodila v Medvode v vrtec. Ven jo bom vzela samo prvih 14 dni po rojstvu bratca. Ko bo pa dobila da je sprejeta v Kranjski vrtec (če bo sprejeta) bo pa tja začela hodit takoj ko bo sprejeta.


< Sporočilo je popravil tejkaz -- 26.6.2008 9:21:34 >


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 9:18:08   
Vilika
Pozdravljene punce!!

Mene bo ta vročina resnično ubila... user posted image

Sem imela včeraj kar veliko krizo - natekla sem tako močno da sem bila kot povšter, nart sem imela tako kot bi me opikale čebele, vse blazinasto - do onemoglosti.

Brez vsakega občutka sem bila in zato sem cel dan počivala in poležavala, pa ni bolo nič kaj dosti bolje.

Spila sem okoli 4 litre vode, pojedla nisem niti ščepca soli, niti ščepca sladkorja, samo zelenjavo, sadej, riž na vodi kuhan... pa ni bič kaj dosti pomagalo.

Moj me priganja k zdravniku, pa kaj ko so sedaj na dopustu do14.7... na urgenco pa ne želim več hodit, ker imam že slabe izkušnje...

Tolažim se s tem da je vsega kriva vročina in da ni kaj hujšega na stvari. Danes sem malo boljša in sem tudi že na delovnem mestu, sam ni to to...

Eh, samo jamram. Pa kaj čem, če se pa sama sebi smilim user posted image .

Utrip srca imam okoli 90 - ali je to dokaj normalno ali je preveč?
Pritisk pa povprečno 142/85, to je malo več kot je moj običajen pritisk že od tretjega meseca nosečnosti dalje, zato me ne skrbi toliko.


Pridne bodite user posted image . pa božajte buhite.

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:20:48   
naty13
Sem vas prišla mal pogledat. user posted image

Uspelo se mi je celo učiti eno urco. user posted image user posted image user posted image   Sem si izpisovala besede (izpit nemščina) in upam, da je kaj v moji buči ostalo. user posted image

Nejc je ok, ni dobil nobenih flekov po telesu, zdej skočita še v lekarno in po kruh, potem pa mamico pogledat. Matr ga ne vidim dve uri, pa ga že pogrešam. user posted image  Je pa dobil pikico v roko in ne v stegenj. user posted image

Tejka ta porod pri Evi te je pa presenetil, a ne? Jaz bi tudi kakšne 14 dni prej šla zdej. user posted image  Kam pa greste na morje, verjetno si že pisala, pa mi je ušlo iz glaveuser posted image  Torej se nimaš nič bat za vrtec, če bo lahko toliko časa v Medvodah. V KR je cel kup vrtcev, upam, da ga dobiš kje blizu, kar nekaj jih je tam blizu, da se ti ne bo treba predolgo vozit na drug konec KR. user posted image

Vilika user posted image user posted image user posted image . Očitno mora vsaka nekaj pokasirat, da vemo, da smo nosečke. user posted image  Mogoče bo bolje zdej, ko bo par stopinj hladneje.

Maja T. super za zadnji stroj cotk. user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj pa si zdej z vozičkom zrihtalauser posted image

Sandra user posted image user posted image user posted image  za voziček. Ko ga dobišš, pa hitro fotoaparat v roke in slikco na RR prilimat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:22:07   
naty13
Srečanje v Kranju:petek  11.7.
 
Ura:  17:00

Kraj: Qlandia user posted image

- Naty13
- Miškolinček
- Tejkaz
- Zoja Miša
- Iva77
- Julija08
- Krysia


_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:29:19   
tejkaz
Naty, ja me je res presenetil, ampak še bolje da je bilo tako. Še posebaj zato, ker mi je mami rekla še tisto soboto da še en čas ne bom rodila, ker imam trebuh še vidoko. No, pa se je motila. Sem šla čisto sproščena rodit, sem bila kar nekot ziher da to ni to in da me bodo domov poslali. Mi je prvi plodovni mehur počil, drugega pa nič.
Na morje gremo na Krk v Baško.
A prošnjo za vrtec kar na kranjske vrtce pošljem ali na vsak vrtec posebaj?


< Sporočilo je popravil tejkaz -- 26.6.2008 10:30:09 >


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:31:14   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Naty, ja me je res presenetil, ampak še bolje da je bilo tako. Sem šla čisto sproščena rodit, sem bila kar nekot ziher da to ni to in da me bodo domov poslali. Mi je prvi plodovni mehur počil, drugega pa nič.
Na morje gremo na Krk v Baško.
A prošnjo za vrtec kar na kranjske vrtce pošljem ali na vsak vrtec posebaj?




Kakor sem seznanjena pošlješ prošnjo na Kr vrtce in napišeš vrtec v katerega želiš otroka vpisat. Če nimajo placa, pa drugega najdejo. Probaj Kekec ali Janina, ki sta ti najbližja.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:44:09   
dojenč
user posted image .kak ste?mene ta vročina obija.in res več ne vem s cim se naj borim proti zatekanjem nog,in rok,kar spremljajo tudi bolečine.no,nebom samo jamrala.upam da ste včerajšnji dan dobro izkoristile.misva sva bila v torek na obisku pri mami,ki je prišla z morja kjer dela(pa je že včeraj nazaj šla)pa so se nasi malo napiliuser posted image .spat sem šča ob 3 zjutraj.ob 6 pa auf, ker sma se končno selila.in selitev je trajala od 6 do 23,.pa se ni vse konec.sploh nevem kje sem vse imela te stvari.glavno da je gudo mimo.danes pa sem tako ko crk,,,user posted image .grem malo pogledat kaj ste počele

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:52:11   
anita goitan
tejkaz  Baška uf je tam lepo, sva lanio maja meseca kolesarila po celem krku!user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:52:36   
anita goitan
punce sem si ravnokar buši merila, obseg je 99cmuser posted image
Kakšen obseg pa imate ve, alo hitro meter v rokeuser posted image

Mal fotke urejam pa vam pošljem nedeljkso potepanje po Tunjicah:

user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 10:56:09   
Ryssa
Dan!

Danes sem boljše spala, ker je bilo hladno, je skoraj celo noč klima laufala user posted image
Danes bo pa tako sigurno dež, so napovedana neurja, se bo vsaj malo shladilo.
Krčev ni več, otrdevanja tudi ne, razmišljam da je bilo to res od vročine, pa mogoče sem res premalo pila user posted image Včeraj sem potem malo več pila, pa je minilo, no, pa počivala sem tudi user posted image

Maja T. meni je mali zadnja dva ali tri dni kolcal čisto spodaj. Tak hecen občutek. Sem že mislila da se je le obrnil na glavico, potem mi je pa včeraj spet kolcal na desni strani od popka. Se ne more odločit kam bi se obrnil. Bom danes videla na pregledu kaj počne user posted image Po mojem ni to nič takega, imaš pač bolj nizko posteljico. Bom pa še vprašala danes na pregledu za vsak slučaj.

Jaz se pa še nisem spravila k pranju cotk, se pa bom verjetno že naslednji teden.

Vilika glede utripa, odvisno kakšen utrip si imela prej. Za ene je to normalno, za mene vem da je normalno, imam vedno precej visokega.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:12:34   
ozziebo
Jutroo, vidim, da že pridno čvekate!!

Vilika, čimveč počivaj, če pa ne bo boljše, bi se jaz na tvojem mestu šla kar pokazat, raje brezveze, si vsaj pomirjena potem.
Dojenč user posted image  za selitev. Tudi jaz sem se pri vsaki selitvi spraševala, kje sem imela vse stvari spravljene.
Ryssa, meni še vedno kolca okrog popkauser posted image , bomo v pon. videli, kaj in kako.
Naty, meno bi se kar zmešalo, če bi me stokrat po neka potrdila pošiljali, še dobro prenašaš, Nejc pa tudi. No, bo vsaj rešen pikanja!!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:17:29   
sandra123
Anita, moj obseg je.........user posted image 120cm user posted image user posted image user posted image ...je bila ravnokar moja sestra pri meni, pa jo je skoraj kap, ko je videla, kako me je v 1 tednu razpihnilo v trebuh user posted image user posted image user posted image ...ja, moja dva sončka zgleda kar dobro rasteta...bomo videli jutri, ko imam zjutraj pregled, gremo pa vsi trije...še Tina bo šla malo pogledat svoji bodoči sestrici (sicer sva še vedno skrivnostna glede spola najinih user posted image user posted image , ker hočeva, da je presenečanje za vse ostale, tudi za Tino)...upam, da ne bo G kaj preveč povedalauser posted image ...

Cotke so že pripravljene, zdaj perem še posteljnino, kovterček, kupit moram pa še dekice...pa ne vem, kakšno barvo naj kupimuser posted image ...nočem, da je vse roza...voziček bo pa itak modre barve... Naty, ga poslikam, ko ga dobimuser posted image , pa user posted image user posted image user posted image za uspešno cepljenjeuser posted image , pa dobro mu ohladi mesto vboda, da ne bo kakšne otekline...Proti čem je pa bil cepljen Nejc? Midve s Tino sva imeli cepljenje proti rdečkam v bolnici (mislim da novembra lani), ker je imela ful grdo reakcijo na cepivo, ko je bila cepljena pri 1.letu...je pa morala ostati v bolnici na opazovanju čez noč - sama, ker je baje že tako velika, da mame ne rabi zravenuser posted image ...sem bila čisto aut takrat, celo noč nisem spala, ker me je skrbelo, kako je z njo...

Tejkaz...si mi pa lušte naredila glede morja...mi že 6 let hodimo na Krk v Malinsko...3x letno smo bili tam, lani sva s Tino sami uživali v tem času, ravno tako predlani...ati je moral nazaj v službo, ampak sva se imeli super...Baška je zelo lepa, ampak je pa kar gužva tam...pa priporočam ti, da kakšno veliko marelo vzamete s seboj, da boste v senčki, ker drugače ne bo lušno, ker vas bo scvrlouser posted image ...je pa morje tam kristalno čisto, plaža posuta s kamenčki...JAZ BI TUDI ŠLAuser posted image user posted image user posted image ...No, želim ti lep dopust, pa še namesto mene uživajuser posted image
Dojenč user posted image user posted image user posted image za selitev, ja stvari se pa kar nabere oz. "kložone", stvari, ki jih sploh ne rabiš oz. najdeš stvari, za katere sploh ne veš, da jih imašuser posted image user posted image user posted image ...mi smo že take kupe stvari stran zmetali, da ne moreš verjetiuser posted image
Ryssa, samo, da si boljšeuser posted image


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 26.6.2008 11:22:18 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:17:50   
ozziebo
Anita, sem šla merit trebuh - 96 cm, saj ni čudno, če se ne obrne, saj nima prostora!! Me je že zadnjič G. spraševala, če sem imela prvič tudi tako majhen trebuh, pa kolikor se meni zdi, je bil še manjšiuser posted image . Te pa občudujem, ko si lahko ves čas tako aktivnauser posted image , pa mal sem ti fouš, jaz bi tudi bila, pa me že po ene sto metrih vse dol vleče in tišči, pa boli v medenici, saj sem že kot kakšna stara mama user posted image . Res je ta nos. čisto drugačna od prve, ko sem še tik pred porodom veselo laufala okrog, zdaj sem pa najbolj vesela, če sem vodoravno.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:19:58   
ozziebo
Tamy30, user posted image user posted image user posted image  za diplomo!!!

Joj Tejka, jaz bi tudi šla na morje, no, bo treba počakat na september. Lepo spakiraj pa užiiiiiiivajteeeeee!!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:25:35   
bella02
Tamyuser posted image user posted image user posted image za diplomo.


Sayuri, ena je fajn napisala: noge skupi držat in počakat na svojega gin. user posted image user posted image user posted image

naty, morda je Nejc prehitro pil ali pa premočno rignil user posted image . Včeraj sva šli z malo za cel dan domov k mali Evi. Kak cukrček je to. Tamala bi jo pomoje najraj kar pojedla. Me je kar malo strah, da jo bo treba pri našem user posted image kar mal lepo stran odrivat, ker bi ga drugače pomočkala. Jo bom že zaposlila user posted image user posted image user posted image . Je čist nora na  user posted image user posted image user posted image . Sestrica in ati sta uredu.

sandra user posted image user posted image user posted image za novo pridobitev

Maja T., spanje je zadnje dni tabu tema. Ga ni in ni user posted image (je, pa sem čez urco spet budna itd.). Včeraj sem okna odprla nastežaj in ni bilo niti sapice za ohladitev in zjutraj, ko sem se zbudila, sem bila že pošteno mokra. Joj, kolk jest sovražim to vročino user posted image user posted image user posted image . Že tako sem tip, ki raje obleče dolge rokave in ne maram vročine, tega kuhanja pa sploh ne user posted image . Ker živimo v mansardi, si bo treba omislit klimo, pa čeprav bo delala le 3 tedne na leto.

tejkaz, jaz sem svojo tudi mislila imeti takoj po porodu doma, pa so mi mamice, ki imajo več otrok, svetovale, naj bo takrat v vrtcu. V prvih dneh imaš itak z malim tolk dela, da se starejši počuti odveč in zapostavljenega. Tako imaš vsaj tisto dopoldne zase in za malega, popoldne pa se lahko bolj posvetiš starejšemu. Ko mi je prva to rekla, sem si mislila: ja pa ja. Ko pa mi je to reklo več mamic, sem pa resno zamislila in jo bom takrat kar pustila v vrtcu. Dobro, morda en dan. Bomo morda lažje čez en mesec vsi doma, ko z malim že malo prideva k sebi in se navadiva na ta način. Glej, samo svojo izkušnjo povem, nočem nič pametovat, ne misli.

Zdaj pa malo likat. Imam ventilator nad glavo, drugače ne bi šla. Tako mi bo pa tam najmanj vroče. Ko bodo pa noge otekle, pa malo počivat! Punce, še malo ... pa bo konec vročine in naših nosečniških tegob user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
26.6.2008 11:28:44   
sandra123
Ozziebo...bomo pa me uživale septembra, ko ne bo več takšne user posted image vročineuser posted image ...bomo vse nadoknadile takrat...

Me je pa ravno ena frendica klicala in sva se dogovorili, da greva jutri zvečer na večerjo, pa še ena frendica gre zraven - smo vedno v trio...kot zadnje druženje preden jaz rodimuser posted image ...


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?