|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 19:50:16   
Janey
jaz sem se napapcala, pa prišla f5 pritisnit, pa vidim da sem v najbolši družbi ostala, svojiuser posted image user posted image user posted image joke

mi se gremo počasi kopat, če mamo sploh toplo vodo, ker so nam prišli nekaj delat in je treba ročno vklopit zdaj par dni in smo se zdaj spomnili, da mi nismo vklopili.

lep večer vam želim

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 19:52:19   
Februarka08
Mi smo pa skopani, zdele pa še mlekec in mižule mažule... že komaj gleda, jest pa tuduser posted image sem vidla vreme za nasl.teden - tor.,sr.,čet. samo dežuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest bom živčnega fasala, ker sem ga že dons skorajuser posted image

Lep večer, jaz tud upam da se bova en drugmu kej posvetla, ker tegale tv-ja zvečer sem že sitauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:26:59   
MetiLu
Čer!
A ni nobene nikjer?

Mi smo že stuširani, jaz sem si celo uspela glavo oprat, Janez že spi, midva pa pred TV-jem dežurava user posted image  
Jutri pride en stric baje moj avtek gledat, pol gremo pa na en rojstni dan, tako da bo dan še pester user posted image  Za nedeljo so pa tud plani že narejeni ... v glavnem nas ne bo doma user posted image

Lep vikend vsem, najbrž ne bom mela kaj dost časa tle gor viset user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:31:28   
bamby
Čer!

Je bolj eno zatišje tu gor.
No, jaz sem pa danes Anaji prvič skuhala makarone za kosilo z rdečim mesom. Meso sem kuhala za golaž z čebulo, pol sem pa zanjo stran vzela in 3 kocke zmiksala z zelenjavo (cvetača, paprika, korenje + čebula) in potem še z makarončki. Iz začetka je ful jedla, ker je bila lačna, pol mi je pa začela ven pljuvat user posted image . Je pol porcije vseeno pojedla. Očitno je prva lakota minila, pol ji pa ni bilo več všeč, meni je bilo pa ful dobro user posted image user posted image . Očitno ima drugačen okus od mene user posted image . Je bila pol kar kmalu spet lačna, pa sem ji kar mleko naredila.
 
mesečnica, kar zmrazilo me je ob tvojem dolgem spisku alergij, ki jih ima tvoja boga Luna user posted image user posted image user posted image . Da bi vama te terapije le pomagale, drugače bo obup. Pa voda? A tudi za umivanje, kopanje, ali samo za pitje? Ker to je pa res kriza!
Jaz kuham kar paraboiliran riž user posted image ,
Si dobila iste copatke, kot si jih licitirala???

februarka, jaz sem Timu merila kar z čisto navadnim termometrom v ritko, tja do leta in pol verjetno, pol pa pod pazduho. Traja le 2 minuti. Zdaj sem pa nabavila digitalnega na dudo, če bo šlo. Ušesni mi pa ni všeč, ker nikoli nisem bila ziher ali sem prav nastavila v uho ali ne in če je zato temperatura prav izmerjena user posted image . Moje mnenje je škoda dat toliko denarja zanj. Morda je tale, ki ga ima ella res boljši user posted image .

meri, super za odločitev študija na magisteriju user posted image !

larisa, jencili, glede prenajedanja user posted image . Jaz bi rekla, da se ne prenajedajo, vsaj po Anaji tako sklepam, ker obrne kar glavo proč, ko ima dost, al pa ust ne odpira več in tudi požira ne.

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:39:14   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: Janey


jaka se pa dans že cel dan če je kej kaj za prijet na noge dvigne




user posted image  Jaka, trenira, da bo hitro shodil in našo Lano na sprehod povabil user posted image

Naša bejba je zaspala ob 20,15 in se ob 20,18 zbudila user posted image . Da jo vidim zdaj kdaj mi jo bo uspelo nazaj uspavat. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:42:35   
kati kati
čer,

maj spi moj se odpravlja na vikrnd-službeni izlet na Krk-pride v nedeljo tak ćas nazaj-pa še mal ga bodo feštal je sodelavec v ponedeljek dobil hčero Lano-pa jo bodo še malo zapili....

midva z Maj-em pa imava free vikenduser posted image mal pašeuser posted image

ma ktera čas?za kavo


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:47:02   
dolenjka
Čer user posted image

Ja, mi smo nazaj.  Smo še mal v Celje zavili, potem pa na Trojane user posted image , pol sta šla pa oči in Tara za 2 urici v hrib, mami je pa po telefonu čvekala user posted image

Takolele je bilo: carica je zgleda res iber priden oz. še bolj pa potrpežljiv otrok, ker je celotno testiranje prenašala in prenesla brez najmanjšega mijavkanja in stokanja user posted image  Z levo rokico je držala tulec, levo ji je pa dr držala in z aparatom pritiskala na akupunkturne točke. Trajalo je približno pol ure in Tara je tako lepo sodelovala, da še doktorici ni bilo nič jasno user posted image  Je rekla, da še noben otrok tega ni izdržal  user posted image  Mi je kar greben zrastel user posted image  No, rezultati pa takole: na meji smo kar za nekaj zadev: ribe (sladkovodne in morske), kakav (odejo mi sladkarije user posted image ), ovčja volna, češnje, živo srebro (zaradi 2 mojih plomb), mandlji in orehi in seveda kravje mleko in beljak. Nič kritičnega ni, verjetno bi se z leti "izničilo" edino živo srebro malo težje, vendar smo se vseeno za terapije odločili, zato da bomo lahko čim prej mlečne izdelke jedli brez bojazni user posted image

Je pa tako, kot je napisala mesečnica, dr Mettlerjeva je res fajn user posted image  Še mojmu je 2 recepta spotoma napisala, ker je alergičen na osje pike user posted image

Sem bla pa kar malo šokirana, ker sem pričakovala samo KM in morda povezano beljak. Od kje ovčja volna user posted image  - še dobr da ji nisem ovčke šla kupit!!Pa od kje češnje? Jih še v nosečnosti nisem jedla user posted image  Mandelj in oreh? Pa sej jih ne obožujem in upam da nisem v user posted image  zaj..... ko sem enkrat arašide jedla user posted image
No, za kakav mi je jasno da sem sama kriva verjetno user posted image  
Skratka nič paničnega in vse bo ok user posted image

Evo, res izčrpno poročilo user posted image

Aja štajerke, zdaj bom šla kar nakajkrat v Laško na terapije in lahko res kaka kavica pade, samo za mene brez mleka user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:52:22   
dolenjka
Aja, pa pozabila sem mojga pohvalit, ker mi je kupil še jesensko pomladansko jakno v Promodu user posted image  Pa kavbojke sem si kupila user posted image  Pa za carico sva kupila solno lučko - končno, ker sem jo točno 6 mesecev kupovala user posted image  Pa himalajsko sol sem kupila user posted image  user posted image  user posted image  Pa zase kalcij+ magnezij+D3 šumeče tablete user posted image  in našla sem en gres za user posted image  ki se dela z vodo in nima AM notri user posted image  Pa bananino kašico z gresom (v lončku) sem našla user posted image  od ene bio variante iz Švice

Ta celjski city je res zakon user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:53:57   
larisa
No končno se je javila (dolenjka namreč) user posted image user posted image user posted image  Samo tebe sem čakala, da grem pol lahko noge v luft vržt user posted image
No super, da je samo tako kot jeuser posted image  To bo do enega leta prerasla user posted image  
A k uradni medicini boste tud šli na testiranje itd al kako je zdej s tem?user posted image

Ella, ti bom javila, mogoče grem pa že jutri pogledat user posted image  Aja sem ti kar tu odgovorila, namesto ZS user posted image  Sej vseen, ne?!user posted image

< Sporočilo je popravil larisa -- 26.9.2008 20:54:58 >


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:55:49   
nizy
pozdravljene,

mi smo šli danes v šoping in je naša pupa bogatejša za  bundico , čevljčke pa trojne hlače user posted image ... sem pa žalostna , ker za našo tavelko nisem dobila čisto nič , vse hlače so preoske v pasu , če pa že dobim , da so ji v pasu prov so ji pa v  hlačnicah preširoke user posted image , in meje blo , da bi se na sred c&a vsedla pa user posted image user posted image , ....


februarka - jaz živčnega fašem vsak dan , zato te čist razumem kako se počutiš user posted image user posted image

jencili - azra tut po vsakem obroku GH dobi čez še zizo user posted image , ,.... glede različnih mnenj  se ne obremenjuj , naredi tako ,kot sama misliš , da je prov ,... vsaj jaz sem zmeraj po svoje naredilauser posted image

ella- user posted image user posted image user posted image lepo , da vama je zalaufalo



glede termometra , mi mamo tistega navadnega digitalnega , pa sem zadovoljna ,... riž kuham kakršnega kdaj mam doma , .....če katera rabi bone od dm za AM   lahko odstopim user posted image


aja , pa še to nekaj malega že kurijo user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:56:24   
itata
mesecnica: ja nočno vstajanje je cela beda... jaz kuham kar običajen riž - recimo v zelenjavni rižoti ki jo pol še jakobu zmiksam. damo pa v mineštro včasih tudi rjav riž. če pa samo zelenjavo skuham, ko pa zgostim z riževimi kosmiči. tko da jaz vse uporabljam.
februarka: dobr si tamalo poslikalauser posted image
dokenjka: pri večini gre do 2 leta to prehodno alergeno stanje stran, tko da držimo pesti, da pri Tari tudi. pa res je zelo pridna, tko da user posted image  še posebej za spat. to bil lahk tud mojga mal naučilauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 20:57:18   
nizy
elma - paketek , pa dobiš naslednji teden user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:00:47   
itata
jencili: men je patronažka rekla, da je važno, da dobi dojenček takele starosti cca 500 ml mleka na dan oz tako količino drugih mlečnih proizvodov. pa sem rekla kolk je to v dojenju pa je rekla ene 3x na dan će bi se dojil. pa da če mu daš recimo jogurt, lahk eno dojenje ukineš - ni pa nujno. lahk se pa še doji čez. važn je, da v celem dnevu pač dost mleka popije to je vse. mene je itak jakob ćez dan sam odstavil, ker mu je bilo prevroče, tko da se zdej dojiva sam še zvečer za zaspat in ponoč kolikor pač popije. eno dojenje, ki sva ga imela še za popoldanski spanec je pa kokr je. načeloma sam če ga ne morem spravit spat na drug način. to moraš pač tko kot tebi in Taju odgovarja narest pa bouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:02:49   
Janey
srečka a mata lana in jaka kaj skupnega?? namreč pri nas je isto....v par minutah se je zbudil in kriki, ampak je zgornja enka, ker se je ne smem niti dotaknit. zdaj se je komaj malo pomiril vendar se obrača in je zelo nemirenuser posted image upam da bomo kaj spali danes. jaz grem šele zdaj pod tuš...pa je šel večer z lubijemuser posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:03:10   
itata
jakob že pol ure spi. sva sama danes. moj je šel na služben piknik. jaz pa ne morem it (sodelavca sej veste), ker mulca ne morem na zidanico vozit dol na dolenjsko ob 18h pa tam na mrazu met pa nazaj čez 2 ure... doma pa slučajno ni nobengauser posted image  tko da sva doma in je šel sam... sej tko fuuul se mi itak ni dal it, ampak če bi mel mali varstvo bi pa z veseljem šla. pa drugič.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:03:35   
dolenjka
Larisa, ne, k uradni medicini ne gremo, ker nimamo kej pokazati! Tu bomo pa dali nekaj terapij skozi in če ne prej, bo carica decembra že vse lahko jedla. No vse, kar 9 m stari user posted image  pač lahko jedo user posted image  Pri uradni medicini je tako, da krvni testi ne pokažejo vedno. Pri mojmu nečaku niso nič pokazali, pa je bil revček čist hin user posted image  user posted image  user posted image
Jaz je ne bom "mučila" in čakala da mine, rajš dam teh nekaj EUR zanjo kot pa za kaj drugega..... Testiranje je stalo 65 EUR, terapije so po 50... ampak kot sem rekla, že danes mi ni žal za denar,ki ga "še nisem zaslužila" in bo šel za terapije, ker v to verjamem "iz lastnih izkušenj" user posted image

Aja Larisa, zdej greš pa lahko pančkat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:09:01   
kati kati
evo,ati je šel js pa na net brskat kaj  je novgauser posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:11:47   
ella79
dolenjka jaz sem tudi cel dan tvoj povst čakala user posted image pomoje če bi šli vsi user posted image na testiranje, bi sigurno vsakemu kej našli user posted image

larisa nič ni narobe če si tuki odgovorila, sam ne zdej sam zaradi mene hodit, k če bo tako pihal k danes, je sam za notr bit user posted image

a vam neki povem user posted image user posted image user posted image sem se skorajžna in ostrigla na paža user posted image tako da razlika je očitna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:13:41   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Larisa, ne, k uradni medicini ne gremo, ker nimamo kej pokazati! Tu bomo pa dali nekaj terapij skozi in če ne prej, bo carica decembra že vse lahko jedla. No vse, kar 9 m stari user posted image  pač lahko jedo user posted image  Pri uradni medicini je tako, da krvni testi ne pokažejo vedno. Pri mojmu nečaku niso nič pokazali, pa je bil revček čist hin user posted image  user posted image  user posted image
Jaz je ne bom "mučila" in čakala da mine, rajš dam teh nekaj EUR zanjo kot pa za kaj drugega..... Testiranje je stalo 65 EUR, terapije so po 50... ampak kot sem rekla, že danes mi ni žal za denar,ki ga "še nisem zaslužila" in bo šel za terapije, ker v to verjamem "iz lastnih izkušenj" user posted image

Aja Larisa, zdej greš pa lahko pančkat user posted image

Moj bratec je alergičen na pršico, stari prah, cvetni prah in trave, pasjo dlako, delno tudi mačjo dlako!kazati so se začele nekje po 6.mesecu starosti-ko je mami nehala dojit! alergičen je bil na KM, gluten, na jajca...pa še par stvari...ampak je bil parkrat na bioresonanci...pa ne vedo al so pomagale al ne...nekaj je s časoma zginlo!

ostala mu je na trave prah in pršico-to je podedovano, ker ima njegov ati isto-on pa je že vrsto let na pumpicah


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:15:30   
kati kati
nova sprememba-kaj ko bi pala kakšna slikca-da lahk mal prekomentiramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
take smo frizerkeuser posted image user posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:16:42   
larisa
Dolenjka, sej HB da ne greste k uradni medicini. Men se tko smiljo revčki k jih testirajo pol pa itak al nič ne pokaže, al pa vse kar je možno, pa to sploh ni to user posted image  
Ga ni denarja, ki ga človek nebi dal za zdravje naših user posted image , tko da sploh ne rabiš govort kako in kaj.

Ejo, a si šla na CSD?

Sej ne grem spat, sam noge v luft na kavč....no sej zdej jih mam u luft, sam mam še comp. u naročju user posted image



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:19:06   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

a vam neki povem user posted image user posted image user posted image sem se skorajžna in ostrigla na paža user posted image tako da razlika je očitna user posted image user posted image user posted image



HOČMO SLIKCO user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:21:38   
dolenjka
Ella Pažžžžž????????????????? Slikoooooo takojjjjjjjjjjjj user posted image

Larisa, na Trojanah smo srečal bratranca in mi je razlagal kako je sodelavec bogi, ker je sin že 1 leto in pol alergik, pa uradna medicina pravi da ni user posted image   user posted image

Ella, verjetno imaš prav, sam sem vesela da smo šli, čeprav včeraj ni bilo reakcije. Nikoli ne bom vedela (HB) kakšna bi bila na ovčko, če bi ji jo naštimala v voziček user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:23:18   
dolenjka
Aja Larisa, sem ti pozabila odgovorit. Teta na CSD je na bolniški in jo kličem spet v ponedeljek. Baje da bi rabila dokazilo da grem jaz v službo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:25:17   
srečka nosečka
Lana končno spi user posted image , upam, da tokrat ne za 3 minute. user posted image

dolenjka - super, da ni nič alarmantnega. Te mejne zadevice pa bo carica že premagala. user posted image  Pa ne sebe krivit, da si v user posted image  kaj narobe naredila. Vem, da si vse počela v dobro tvoje Tare.

janey - nam zobki ne nagajajo, nagaja Lana user posted image  Moj večer z dragim je tudi adijo, ker je šel v nočno. user posted image

A bo padla danes 200-ka? user posted image user posted image user posted image

itata - pa saj včasih prav paše malo mira pred vsemi (razen tvojega Jakoba), a ne? user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?