|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 15:29:04   
*Junona*
Pozabila sem napisati, da ta bolečina izgleda kot zbadanje, ki se pojavi večkrat na dan globoko v nožnici. Večkrat bolj na levi strani.
Naj me skrbi? Bojim se, da bi se odpirala.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 15:54:30   
zupancdam
Ojla, punce moje drage, jaz sem končno bolje, malo me še boli, vsaj diham lahko normalno in se gibam. Hvala bogu, ker je bilo te dni za ****, res vam polagam na srce, toplo se oblacite, šale za vrat itd. Jaz brez šala ne grem več nikamor. Nisem pa imela nobenih antibiotikov, samo dve noči sem vzela ketonal tableto, vem da ni zdravo, ampak sem morala. Upam, da ni kaj narobe z mojim otročkom, ampak ga čutim kako veselo brca in upam da mi ne bo treba vzeti več nobene tablete dokler sem noseča.
Ravnokar sem prišla domov, sem hčerkico peljala tudi danes k moji mamici, saj greva z mojim na en koncert. Moja mami pravi: privoščita si sedaj, pol bo veliko dela in manj prostega časa, pa še Lara bo stara 2.3 leta ko bom rodila, bo pestro. Res je zlata ta moja mama.
Junona, jaz imam vsake 2 dni ful krče v maternici, me zagrabi da se prestavit ne morem, samo je rekla gin. da je to normalno, zbadanje pa ne vem no, ali je to isto, naj te ne skrbi preveč, sicer pa imaš kamlu pregled, enkrat takrat kot jaz in sonček, tako da boš takrat videla, srčno pa upam, da je to zbadanje normalno. Za december velja, ane? Ti je sonček kaj omenila? Da te končno spoznam.
Grem še malo likat, sem sama, potem pa moj pride in grema najprej nekaj pojesti potem pa na koncert. Želim vam lepo soboto. Aja, jaz sem malo prej doživela sonček in sneg hkrati, ene 5 min. je tako fejst snežilo, hihi, pa sonček je sijal.

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 18:11:12   
sobra
pozdravljene moje souser posted image !

Kako ste kaj?Jaz grem danes malo ven z mojimi prijateljicami.Gremo na neko privat žurko in se že prav veselimuser posted image user posted image user posted image !
Veste kaj me zanima kolko imate že obseg okoli trebuha?Jaz sem si danes merila in imam 86 cm.Glede kg sm pa nekje vmes kot ve- +3,5kg. Zaenkrat sm zadovoljna,čeprav vsi pravijo da sem preveč suha in da se buši kej dost ne pozna. Samo meni tako full bolše da nimam ogromnega bušija, saj se lažje premikam in se počutim odličnouser posted image .
Juona:prepričana sem da je vse ok, mogoče imaš pomisleke ker si prvičuser posted image .

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 18:27:08   
sonček85
user posted image   APRILSKI SRČKI 2009 user posted image
user posted image


PDP    IME(starost)        (št user posted image . ,št.user posted image )        PREGLEDI            SPOL


01.04.
metuljčica27             (št. 3 ,št. 1)                       
srečka82(26)            (št. 1, št . 0)            04.12 MF          user posted image   CE 
miška2006                
(št.2, št 1)               28.11MF,12.12user posted image GO
02.04.
supermiška(28)         (št. 3, št. 1)            27.11 MF           LJ
malcekvita                  (št. 1,št. 0)             01.12MF,12.12LJ/PO
ladybird01(30)         (št.  2 ,št. 0)                                 user posted image
_malina_  (30)           ( št. 1,št. 0 )                          
03.04.
mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
PIruri(30)                    (št. 3 ,št. 1)                               user posted image PO
bibona   (29)                (št. 2, št. 1)                                user posted image
SuzyB                            (št. ?, št. ?)
balbina                       
  (št. ?, št. ?)                                    SG                      
04.04.   
mojcaprvič                    (št. ?, št. ?)                          
janja*                           (št. 5 ,št. 3)           09.12 MF     user posted image PO  
kataka21 (23)             (št. ?, št. ?)          
 

05.04. 
april09                         (št. 3, št. 1)           25.11MF01.12 user posted image LJ
mala čebelica(27)      (št. 1, št. 0)                
Mici7(28let)               (št.  1,št. 0 )           02.12                      

Adelina                         (št. 3,št. 2)        
orhidejka                     (št.  1,št. 0)                                       MB     

06.04. /7.4
simonaa (29)              
(št.  1,št. 0)           27.11 MF     user posted image   LJ
bambocha (25
)           
(št.  1,št. 0)           21.11 MF      

07.04.
Anonimna.                   (št.   2, št. 1)                           
jernejav                      (št. 1, št.   0)        16.12.   user posted image /user posted image SG-JU       
urnebes(36)               (št. 2, št. 1)           21.11MF            Trst
Artičoka                       (št. 2 ,št. 1)          02.12.MF            KR  
jakanejc                       (št.  3,št. 2 ) 
tia12
                          
(št.  ?,št. ?  )    
 08.04.
katkica007                  (št. ?, št. ?)                             
bineti                            (št. ?, št. ?)   
ninca19                    
   (št. ?, št. ?)          26.11 MF                
09.04.
Nalini                           (št. 1, št. 0)                                    MS
10.04.
Cveta28 (28)             (št.  1,št. 0)            04.12               LJ
detelja                         (št. 2, št. 0)           02.12.             
linči 312                      (št. ?, št. ?)                                 

11.04.              
angelito (28)              (št. 1,št. 0 )            03.12MF           LJ
aljab                            (št. 2 ,št. 1)                                       user posted image
matt                             (št. 1, št. 0)         
  09.12 
kimmii (31)                 (št. 1, št. 0)                                   
aprilcica09                   (št. 1, št. 0)                                     LJ                          
12.04.
poka1                          (št. 2 ,št. 1 )                                  
baltazarka                   (št. ? , št. ?)                                  
Bojana 29                    (št. 4 ,št. 1)            11.12MF          MB
diti(27)                       (št. 1 ,št. 0)             01.12MF          CE  
13.04.
tink@                            (št. 1 ,št. 0 )                                  NM         
14.04.
 vud                              (št. 2, št. 1)           25.11.              SG
zanchy                          (št. 3, št. 2)                                   
KaTkA24                       (št. ?, št. ?)                               user posted image
15.04.
mavika                         (št. 1 ,št. 0 )                                 
pat                                (št. 2,št. 1 )                                 
sobra(27)                   (št. 2, št. 0)           28.11.MF3.12   LJ 
ninaMM  (22)
             (št. 1,št. 0)            05.12MF           LJ      
16.04. 
krfjolca(25)                 (št. 2, št. 1)                                
lily32                            (št. 1 ,št. 0)                                 

17.04.
    
L & L(29)                     (št. 3,št. 2)                                user posted image KR
MAJLANA                      (št. ?, št. ?)                      
nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          09.12MF      user posted image LJ
*nana*                          (št. 3 ,št.1 )                                  SG
klavdyk                          (št.  2,št.1)          28.11               SG
Tabletka dOr                 (št. 1,št. 0 )          03.12MF
pikatara                        
(št. ?, št. ?) user posted image user posted image 24.11 MF         LJ
18.04.
neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
blancica (34)               (št. 1, št. 0 )         24.11., 9.12 MF  PO  
malapikica(36)            (št.  3 ,št. 1)25.11AC,28.11.,8.12MFMS

čokoladica1                  (št. ? ,št. ?)                     
19.04.
uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)           27.11 MF       LJ                          
zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)           28.11        user posted image TRB
20.04.
lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)                        
BrinaBA(32)                 (št. 3, št. 2)          09.12MF          LJ
Akina (25)                    (št. 1,št. 0)                   
tani22                           ( št. ?, št. ?)                                        

frutolina                        (št. 1, št. 0)          03.12.             

21.04. 
tojeto1(30)                     (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0) 
PikaV                              (št.3,št.1 )                           user posted image              

23.04.
mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)                                    
NenaLena                     (št. 1 , št. 0 )         11.12.      user posted image LJ             
RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)     
24.04.
Sonček 85 user posted image (23)        (št. 1 ,št. 0)           25.11.,       CE
kunda  (29)                  (št. 1, št. ?)         
duda1                     
     (št.  3,št. 2 )            04.12        MB                     
25.04. 
pikaro                          (
št. 1 , št. 0)              28.11MF   MS
Pat74  (34)                 (št. 3,št. 2)              05.12.MF  PO
Patrica                          (št. ?,št. ?)
rmmaja                        
(št. 3,št. 2) user posted image user posted image                             Dolenjska
26.04.
anca(27)                       (št.  
1,št. 0)                           LJ         
zoja B                            ( št. 4 , št. 1)                           LJ
olea                                (št. 1,št. 0)               09.12    LJ
27.04.
štorkljica                      (št.   2,št.  1)                                   
barboom                       (št.  ?,št.   ? )                                  
zaspanka84(24)           (št. 2, št. 1)                                                                           
anchika                           (št. 2 ,št. 1)              04.12 MF
rea27 (27)                     (št. 2,št. 0)              04.12NM/LJ                            
 
28.04.
narcisa (26)                   (št. 2,št. 1)              17.12  ZASAVJE

29.04..
mišk (26)                       (št. 2, št. 1)            25.11.BREŽ
30.04.
*junona* (24)               (št. 3,št. 0 )            24.11.,  CE
 1.5.                     
copka(28)                      (št. 2,št. ?)             18.12.MF     
xx.04.
ančula                             (št. ?, št.  ?) 
vesa13                           
  (št. ?, št.  ?)
taškica   
                         (št. 3, št. 2)user posted image user posted image                    LJ

user posted image ZANIMIVOSTI V NASLEDNJEM TEDNUuser posted image

24.11
junona
blančica
pikatara MF
25.11
sonček 85user posted image
mišk
malapikica AC
vud

april09 MF
26.11
ninca19 MF
27.11
uka7
simonaa MF
supermiška MF

28.11
zupancdam
pikaro
malapikica
klavdyK
sobra MF
Miška2006 MF
Trenutno imamo:

user posted image :12
user posted image :6
user posted image :82+3                    


TRENUTNO NAS JE: 100 nosečk 
OBJEMČKOMETER:
   8  user posted image
* avelina ,* Lupinca
,* malaMravljica
* joob ,*MALINČICA ,* Nogavica
* Nea_Teja * Tassika
**Mišika* sedaj marčevska user posted image
________________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI                     DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
  NUHALNA SVETLINA      SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
 NOSEČNOST                  ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.        VSE O NOSEČNOSTI
 MAMA.SI                       NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 LINK                                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

 TUKAJ                              TUKAJ
_______________________________________________________

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 18:39:23   
Adelina
Ojla punce!
Torej kot vidite se bolj redko oglašam, čeprav vas redno berem. Sem v redu, občasno še vedno zelo hitro utrujena in se mi zvrti, da se moram vsesti, sicer pa gre. Tudi brčemo že kar nekaj časa.
Sicer pa Junona, ne bi te rada po nepotrebnem strašila, vendar meni tole tvoje špikanje v nožnici skupaj s tako močnim izcedkom ni všeč. Ko sem bila jaz noseča z Lano, sem ravno tako občutila neko špikanje občasno tam spodaj in ko sem v 30. tednu pri ginekologu to omenila in me je pogledal, sem bila 3cm odprta (pa nisem imela tako močnega vodenega izcedka). Sem nato mesec in pol preležala v bolnici in potem k sreči donosila. Jaz bi se šla v kolikor nimaš kmalu pregleda pokazat k svojem ginekologu. Saj pravim, res te ne bi rada strašila, ker vem, da so takrat ostale punce tudi govorile, da jih občasno špika spodaj, pa se niso odpirale. Tako da mogoče to špikanje pri meni niti ni bilo povezano z odpiranjem, a previdnost vsekakor ni odveč pomoje. Res pa upam, da se motim in to špikanje pri tebi nič ne pomeni.

Lepo se mejte pa pozdravite se vse ki ste bolne!

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 19:02:10   
*Junona*
Punce, hvala za odgovore. Še upam na kakšnega dobrega.
Izcedka sicer nimam več, špika me že par dni, potem kakšen dan ne in spet. Je bilo enako na začetku nosečnosti, ampak sedaj me skrbi, da ne bi bilo kaj z MV. V ponedeljek imam pregled in upam na najboljše.

Mogoče še kakšen nasvet od tistih, ki ste že bile noseče?

Adelina, se je tebi špikanje pojavljalo vedno pogosteje, bilo močnejše ipd.?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 19:03:03   
*Junona*
Zupancdam, seveda velja.user posted image Sem jaz tudi to študirala, da bi blo fajn.

Komaj čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 20:06:06   
diti
Junona, to zbadanje v nožnici, ki ga opisuješ, se dogaja tudi meni. Do zdaj temu nisem posvečala pozornosti, ker vsi pravijo, da je to normalno, ker se se razteza itd., ko sem pa prebrala Adelinino sporočilo, me je pa kar malo premaknilo. Bo treba poklicat g. in vprašat, kako je s tem. Sicer pa poročaj, kaj ti bo v ponedeljek rekel g.

V materinsko šolo nameravam nekje konec februarja in upam, da je ta zadeva popoldan.

Popravila že vseh 60 pisnih naloguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilčice 2009
22.11.2008 20:53:19   
*Junona*
Diti, tudi ti čutiš bolečino globoko v nožnici? Zbode in preneha. To se zgodi večkrat čez dan.

Jaz bi tudi imela raje, da je MŠ popoldan. Mogoče se srečava tamuser posted image

Pridna, da si vse popravilauser posted image user posted image user posted image   Je bilo veliko negativnih?

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 22.11.2008 20:54:44 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu diti)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 8:21:56   
BrinaBA
Junona - tudi jaz sem čutila takšno špikanje. jazsem šla celo na urgenco takrat, ker je bilo res hudo. ni bilo pa nič posebnega videt (razen Canesten sem dobila za glivično vnetje), sem pa od takrat prav zavestno malo več počivala (kak teden), vzela 3 Magnesole na dan in še kakšen Buscopan. In je minilo...
Pri prejšnjih nosečnostih so se takšna špikanja tudi občasno pajavljala - pa je bilo isto z Magnesolom in Buscopanom ter počivanjem v 2-3 dneh boljše.

Upam, da ti to kaj pomaga, sicer pa imaš pregled v pon. in ti bo g. povedal.

LP!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 11:01:18   
nmag
Z izcetki imam jaz tudi skoz težave,tudi ko nisem noseča,odkar sem rodila prvega otroka moram imet skoz dnevni vložek,sedaj pa mi tudi včasih pride čez na hlačke,za enkrat je bolj prozoren edino če se prehladim potem se mi pojavi bel tok,ni boleče je pa skrajno zoprno.
Včeraj smo bili pa malo v šopingu v Avstriji za mularijo,sem se malo spraznila v denarnici,sem pa dobila kar lušne stvari,to za otroke,za malo nisem nič kupovala,ker imam dovolj robe za enkrat,pa za sebe sem nakupila nekaj hlač,je ceneje kot tu.Potem smo šli pa pogledat v Ikeo,ker lih opremljamo mansardo,se splača samo gužva je bila pa taka,da se ne da povedat,moj mož je kar pikce dobil.Morava drugič it sama in kar s kakim kombijem,da kar odpelješ.Bila sem pa tako utrujena,kot bi cel dan garala.
Želim vam lepo nedeljo.lp

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 12:20:18   
*Junona*


IZVIRNO SPOROČILO: BrinaBA

Junona - tudi jaz sem čutila takšno špikanje. jazsem šla celo na urgenco takrat, ker je bilo res hudo. ni bilo pa nič posebnega videt (razen Canesten sem dobila za glivično vnetje), sem pa od takrat prav zavestno malo več počivala (kak teden), vzela 3 Magnesole na dan in še kakšen Buscopan. In je minilo...
Pri prejšnjih nosečnostih so se takšna špikanja tudi občasno pajavljala - pa je bilo isto z Magnesolom in Buscopanom ter počivanjem v 2-3 dneh boljše.

Upam, da ti to kaj pomaga, sicer pa imaš pregled v pon. in ti bo g. povedal.

LP!



Pozdravljene.


Tudi mene je danes moj user posted image peljal na urgenco, ker me je fejst zbadalo spodaj. Maternični vrat je zaprt, dolg 33 mm. Imam neko vnetje in sem dobila Canesten svečke za v nožnico. Priporočen imam počitek.
Je dolžina mv normalna za 18 tednov nosečnosti ali je prekratek?

Hvala in lepo nedeljo vam želim.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 14:01:10   
Adelina
No Junona,me veseli da je vse v redu in si lepo zaprta. Saj kot sem že rekla, mogoče tudi pri meni to špikanje ni imelo veze z odpiranje ampak je samo sočasno vpadala skupaj. Res pa, da se je v bolnišnici, ko sem skoz ležala in jedla buscopan in magnesol, to špikanje ful zminimaliziralo.

Izkoristite sončka tiste, ki to lahko, jaz sem itak več ali manj zaprta med štiri stene!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 16:01:37   
zupancdam
junona, sem vesela da je vse uredu, ti kar počivaj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 16:45:58   
sonček85
junona:lepo ,da si šla na urgenco in da je vse ok, samo jaz kot sem ti že povedala po telefonu ,naj pogleda ,naredi UZ  da boš pomirjena ,da je res vse ok.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilčice 2009
23.11.2008 20:08:18   
m..tina
Čav punce, berem vas redno, ampak enostavno nimam časa, da bi vam odpisala! V petek sem bila pri G, pa sva sladkor pogledale, težo inbebiko, pa je vse kot mora bit. Beba je bla zvita kot polžek. user posted image
Sicer pa še nekaj za dopolnitev seznama: sem iz SG, naslednji pregled pa imam 23.12.2008 in sicer bo čas za morfologijo.

Uživajte in se slišimo mal pogosteje kot do sedaj!
Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 7:45:22   
janja*
Dobro jurto čvekice.Toliko klepetate,da vas komaj preberem.Junona vesela sem zate,da vse okej.
Jaz pravim,če je kar koli narobe je treba preverit pri G in potem smo vse bolj mirne.Jaz sem odlično edino kg grajo kar gor.Nočem se preveč zrediti,ker potem si štorast za rodit.Malo pazim,da zvečer ne jem in upam,da mi bo uspelo,da se ne zredim preveč.Moj fantek pridno brca in moram rečt,da ima že svoj ritem brcanja.Vsakič približno ob istih urah.Pravijo,da tako kot je aktiven v trebuhu je tudi potem.Juhu,če bo tako bo super,ker ponoči pančka.
Pri nas že lepo sneži in je prav lepo gledat,ampak od zunaj.Lep dan vam želim vsemuser posted image .

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 9:28:08   
Cveta28
Jutro aprilčice!
Danes res izgleda kot da hoče snežiti, včeraj pa smo imeli takega lepega sončka.
Jaz sem bila čez vikend ful pridna...mal sem vas brala, veliko pa sem pospravljala, prala, likala, kuhala in bila na dolgih sprehodih. Mi je ful pasalo, pe še moj koder je imel mir za pisanje mag. naloge. Ta teden jo odda, potem pa enkrat v decembru zagovor user posted image Priden koder!

Junona me veseli, da sta s pikico zdravi ter da je vse v najlepšem redu. Zakaj imam občutek, da "strah pred slabimi rezultati" ne bo povsem izginil dokler ne bomo rodile? Upam, da se bo moj mali koderček drugi teden na MF lepo izkazal ter da so strahovi v moji glavi popolnoma odveč user posted image

Drugače pa sva s kodrom že skoraj 100% odločena kateri voziček bova kupila. Sva bila malce pri kolegih na "posvetovalnih delavnicah" in sedaj moramo stvar samo še realizirati. Načeloma gremo v nakup decembra, če bo slučajno prišlo do komplikacij pri naročilu, drugače pa prej računam na kakšen popust...aja govorim pa o High Treck trikolesniku, ki bo oranžne barve.

Tale december bo za naju s kodrom kar naporen, ker se bova lotila tudi preurejanja najine sobe...beljenje, premikanje pohištva, izmere za previjalno mizico, ki jo bomo sami naredili in predvsem izbira vseh malenkosti, ki bodo olajšale prve mesece živčjenja kodrčku in nam user posted image V mislih imam predvsem zamenjavo kakšnih žarnic, pa umik vseh elektronskih naprav iz spalnice etc, etc.

Vem, da je ful prekmalu ampak punce ste že razmišljale kje boste preživele novo leto in kako čim manj dinarčkov dati za darila?

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 9:38:12   
*Junona*
Dobro jutro.

Jaz komaj čakam pregled pri G, ker bolečine še kar trajajo. Zjutraj so najhujše, se komaj premikam. Nimam pojma, kaj je to, upam, da nič posebnega.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 9:46:41   
Cveta28
V Lj pa sneži....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 9:54:48   
Miška2006
Ne samo v Ljubljani, ampak tudi na Goriškem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 10:19:34   
*Junona*
V Celju pa še neuser posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 10:51:20   
zupancdam
 
Dobro jutro
Junona, Blančica, Pikatara, vso srečo danes na pregledih, Junona, boš videla da je vse ok.


_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 11:18:21   
sonček85
praznovanje NL:doma z dragim
junona:javi kako in kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za vse ,ki imate danes pregledeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilčice 2009
24.11.2008 11:19:58   
sonček85
user posted image   APRILSKI SRČKI 2009 user posted image
user posted image


PDP    IME(starost)        (št user posted image . ,št.user posted image )        PREGLEDI            SPOL


01.04.
metuljčica27             (št. 3 ,št. 1)                       
srečka82(26)            (št. 1, št . 0)            04.12 MF          user posted image   CE 
miška2006                
(št.2, št 1)               28.11MF,12.12user posted image GO
02.04.
supermiška(28)         (št. 3, št. 1)            27.11 MF           LJ
malcekvita                  (št. 1,št. 0)             01.12MF,12.12LJ/PO
ladybird01(30)         (št.  2 ,št. 0)                                 user posted image
_malina_  (30)           ( št. 1,št. 0 )                          
03.04.
mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
PIruri(30)                    (št. 3 ,št. 1)                               user posted image PO
bibona   (29)                (št. 2, št. 1)                                user posted image
SuzyB                            (št. ?, št. ?)
balbina                       
  (št. ?, št. ?)                                    SG                      
04.04.   
mojcaprvič                    (št. ?, št. ?)                          
janja*                           (št. 5 ,št. 3)           09.12 MF     user posted image PO  
kataka21 (23)             (št. ?, št. ?)          
 

05.04. 
april09                         (št. 3, št. 1)           25.11MF01.12 user posted image LJ
mala čebelica(27)      (št. 1, št. 0)                
Mici7(28let)               (št.  1,št. 0 )           02.12                      

Adelina                         (št. 3,št. 2)        
orhidejka                     (št.  1,št. 0)                                       MB     

06.04. /7.4
simonaa (29)              
(št.  1,št. 0)           27.11 MF     user posted image   LJ
bambocha (25
)           
(št.  1,št. 0)           21.11 MF      

07.04.
Anonimna.                   (št.   2, št. 1)                           
jernejav                      (št. 1, št.   0)        16.12.   user posted image /user posted image SG-JU       
urnebes(36)               (št. 2, št. 1)           21.11MF            Trst
Artičoka                       (št. 2 ,št. 1)          02.12.MF            KR  
jakanejc                       (št.  3,št. 2 ) 
tia12
                          
(št.  ?,št. ?  )    
 08.04.
katkica007                  (št. ?, št. ?)                             
bineti                            (št. ?, št. ?)   
ninca19                    
   (št. ?, št. ?)          26.11 MF                
09.04.
Nalini                           (št. 1, št. 0)                                    MS
10.04.
Cveta28 (28)             (št.  1,št. 0)            04.12               LJ
detelja                         (št. 2, št. 0)           02.12.             
linči 312                      (št. ?, št. ?)                                 

11.04.              
angelito (28)              (št. 1,št. 0 )            03.12MF           LJ
aljab                            (št. 2 ,št. 1)                                       user posted image
matt                             (št. 1, št. 0)         
  09.12MF 
kimmii (31)                 (št. 1, št. 0)                                   
aprilcica09                   (št. 1, št. 0)                                     LJ                          
12.04.
poka1                          (št. 2 ,št. 1 )                                  
baltazarka                   (št. ? , št. ?)                                  
Bojana 29                    (št. 4 ,št. 1)            11.12MF          MB
diti(27)                       (št. 1 ,št. 0)             01.12MF          CE  
13.04.
tink@                            (št. 1 ,št. 0 )                                  NM         
14.04.
 vud                              (št. 2, št. 1)           25.11.              SG
zanchy                          (št. 3, št. 2)                                   
KaTkA24                       (št. ?, št. ?)                               user posted image
15.04.
mavika                         (št. 1 ,št. 0 )                                 
pat                                (št. 2,št. 1 )                                 
sobra(27)                   (št. 2, št. 0)           28.11.MF3.12   LJ 
ninaMM  (22)
             (št. 1,št. 0)            05.12MF           LJ      
16.04. 
krfjolca(25)                 (št. 2, št. 1)                                
lily32                            (št. 1 ,št. 0)                                 

17.04.
    
L & L(29)                     (št. 3,št. 2)                                user posted image KR
MAJLANA                      (št. ?, št. ?)                      
nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          09.12MF      user posted image LJ
*nana*                          (št. 3 ,št.1 )                                  SG
klavdyk                          (št.  2,št.1)          28.11               SG
Tabletka dOr                 (št. 1,št. 0 )          03.12MF
pikatara                        
(št. ?, št. ?) user posted image user posted image 24.11 MF         LJ
18.04.
neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
blancica (34)               (št. 1, št. 0 )         24.11., 9.12 MF  PO  
malapikica(36)            (št.  3 ,št. 1)25.11AC,28.11.,8.12MFMS

čokoladica1                  (št. ? ,št. ?)                     
19.04.
uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)           27.11 MF       LJ                          
zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)           28.11        user posted image TRB
20.04.
lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)                        
BrinaBA(32)                 (št. 3, št. 2)          09.12MF          LJ
Akina (25)                    (št. 1,št. 0)                   
tani22                           ( št. ?, št. ?)                                        

frutolina                        (št. 1, št. 0)          03.12.             

21.04. 
tojeto1(30)                     (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0)          23.12 MF          SG
PikaV                              (št.3,št.1 )                           user posted image              

23.04.
mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)                                    
NenaLena                     (št. 1 , št. 0 )         11.12.      user posted image LJ             
RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)     
24.04.
Sonček 85 user posted image (23)        (št. 1 ,št. 0)           25.11.,       CE
kunda  (29)                  (št. 1, št. ?)         
duda1                     
     (št.  3,št. 2 )            04.12        MB                     
25.04. 
pikaro                          (
št. 1 , št. 0)              28.11MF   MS
Pat74  (34)                 (št. 3,št. 2)              05.12.MF  PO
Patrica                          (št. ?,št. ?)
rmmaja                        
(št. 3,št. 2) user posted image user posted image                             Dolenjska
26.04.
anca(27)                       (št.  
1,št. 0)                           LJ         
zoja B                            ( št. 4 , št. 1)                           LJ
olea                                (št. 1,št. 0)               09.12    LJ
27.04.
štorkljica                      (št.   2,št.  1)                                   
barboom                       (št.  ?,št.   ? )                                  
zaspanka84(24)           (št. 2, št. 1)                                                                           
anchika                           (št. 2 ,št. 1)              04.12 MF
rea27 (27)                     (št. 2,št. 0)              04.12NM/LJ                            
 
28.04.
narcisa (26)                   (št. 2,št. 1)              17.12  ZASAVJE

29.04..
mišk (26)                       (št. 2, št. 1)            25.11.BREŽ
30.04.
*junona* (24)               (št. 3,št. 0 )            24.11.,  CE
 1.5.                     
copka(28)                      (št. 2,št. ?)             18.12.MF     
xx.04.
ančula                             (št. ?, št.  ?) 
vesa13                           
  (št. ?, št.  ?)
taškica   
                         (št. 3, št. 2)user posted image user posted image                    LJ

user posted image ZANIMIVOSTI V NASLEDNJEM TEDNUuser posted image

24.11
junona
blančica
pikatara MF
25.11
sonček 85user posted image
mišk
malapikica AC
vud

april09 MF
26.11
ninca19 MF
27.11
uka7
simonaa MF
supermiška MF

28.11
zupancdam
pikaro
malapikica
klavdyK
sobra MF
Miška2006 MF
Trenutno imamo:

user posted image :12
user posted image :6
user posted image :82+3                    


TRENUTNO NAS JE: 100 nosečk 
OBJEMČKOMETER:
   8  user posted image
* avelina ,* Lupinca
,* malaMravljica
* joob ,*MALINČICA ,* Nogavica
* Nea_Teja * Tassika
**Mišika* sedaj marčevska user posted image
________________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI                     DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
  NUHALNA SVETLINA      SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
 NOSEČNOST                  ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.        VSE O NOSEČNOSTI
 MAMA.SI                       NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 LINK                                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

 TUKAJ                              TUKAJ
_______________________________________________________

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?