|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 15:15:32   
ronja
Ali kdo kaj ve o tem? Enkrat sem brala (lani), je ena junijka to dobila, pa so mi na csd ju rekli, da oni nič ne vejo o tem... Mogoče kdo ve? Trenutno bi nam vsak evro prav prišeluser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 15:19:49   
N _ B
Kolikor vem, CSD nima nič s tem. To je solidarnostna pomoč, ki naj bi jo izplačal delodajalec. Je pa odvisno od kolektivne pogodbe in panoge. Ne pripada vsem.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 15:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 15:52:38   
hubi
Jaz sem jo dobila 3 leta nazaj. Delam v negospodarstvu. Ne vem pa ali je to od delodajalca ali od sindikata. Naj bi pa bila po 3 mesecih bolniške v obliki minimalne plače.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 16:29:05   
Anonimen
Poglej si kolektivno pogodbo. Eni izplačajo na podlagi, če si v sindikatu, drugi izplačajo sami od sebe.

Kje pa si zaposlena?

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 18:31:48   
glen
Mene tudi to zanima.
Sem na bolniški od junija in bom do janu.pol pa nastopim porodniško.zaposlena sem pri Mercatorju in nisem v sindikatu,ve mogoče katera kako je pri Mercatorju?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 18:32:25   
lotoska
V javni upravi sem jo dobila dve leti zapored, nisem v sindikatu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
25.11.2008 23:08:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Mene tudi to zanima.
Sem na bolniški od junija in bom do janu.pol pa nastopim porodniško.zaposlena sem pri Mercatorju in nisem v sindikatu,ve mogoče katera kako je pri Mercatorju?



Poglej si kolektivno pogodbo.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
26.11.2008 10:27:56   
glen
Takole.
Najprej sem pogledala v pogodbo o zaposlitvi pa v naši nič ne piše o tem.
Pol mi je pa sodelavka povedala ,da je pri Mercatorju tako,da ti jo dajo po 6 mes.,če si neprekinjeno na bolniški,tudi če nisi v sindikatu.
Jaz bom na bolniški 6 mes. 23. dec ,nastopim pa porodniško 25 jan. tako da sem opravičena.
Sodelavka je lani dobila okoli 400 eu kolkr se spomni.
Ma tudi če je 100 eu ni važno vse pride prov.
Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
27.11.2008 9:16:41   
ronja
Aha, hvala vsem za odgovore, bom vprašala v službi, vendar nekak dvomim, ne vem, če je kdo pri nas že kaj dobil zato... Delam pa kot mlada raziskovalka, torej financira nas ARSO, čeprav sem zaposlena na inštitutu.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1x nadomestilo, če is več kot 3m v bolniški
16.2.2009 10:38:04   
ronja
Sem se spomnila, da moram poročat: sem dobila nadomestilouser posted image , ful prav pride! Je baje pri nas to praksa, samo moraš dat prošnjo (jaz, krava, pa nisem vedela tega predlani, ko sem bila na bolniški noseča s prvo - no, ampak pri tadrugi sem se pa že naučila)user posted image Hvala!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?