|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 13:34:56   
kr1a
Mi smo bli v nedeljo v živalskem vrtu. Pa ne vem kaj naj ti rečem... Luštno je bilo v spodnjem delu, v zgornjem pa približno takole 5 minut hoje pa domača koza, pa spet 5 min. hoje pa gorska koza pa pet min. hoje pa črna koza , 5 min. hoje bela koza... vmes pa še ris v ogromni kletki, ki ga nismo vidl.

Ampak vseeno če je družba fajn je povsod dobr.

lp

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 13:59:32   
nejcko

Jaz sem lani premagala grozo in gnev in strah in in in pred kačami in sem jo pobožala. Topla je in mehka.
Seveda pa je bila v rokah biologinje v živalskem vrtu. Sem pa pobožala tudi že kuščarja in je tudi topel.

Ma ne vem, če bi vajo ponovila...


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:05:54   
Anonimen
Najcko, jaz se še martinčka bojim. Pa so, klinci mali, kr "napadalni", se s fasade kar na tla spustijo,...v skokih. Upam, da ne dobim kakšnega za vrat :(

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:12:31   
nejcko

Sej, Al bina, jaz tudi nisem za te fore, tudi jaz ne bi glih kač pa kuščarjev in martinčkov v roke prijela, jih raje gledam zeloooo od daleč, ampak lani pač pred sinom nisem mogla paničar ispast, pa nosečniški hormoni so mogoče imeli kaj zraven:zmeden2:
Drugače pa ne vprašaj - jaz in vešče, kobilice, netopirji GROZA!!!!! Vse, kar se mi lahko v glavo zaleti, me navdaja z GROZO!!!!



(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:15:10   
Anonimen
Ha, kaj bi potem rekla na to, da sva imela z dragim pred leti netopirja v spalnici? Ponoči preplah: "Lus, vstani, bejžva ven!" "Kaj, zakaj, kaj je?" No, v tistem mi je že letel mimo glave. Itak da sva par dni spala v dnevni sobi, dokler se vendar nisva opogumila in šla spat nazaj, čeprav ga je dragi že naslednji dan poteral ven.

Sam kaj ko je, revež, še večji panik kot jaz :ups:

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:20:47   
nejcko

O, bože mili, jaz bi se usrala... že če mi veša v sobo prileti, grem ven in me ni tolk časa nazaj, da je nekdo ven ne spravi. Zato pa imamo pri nas vsa okna zamrežena8), sploh na vikendu na morju. Sicer pridejo vse sorte obiskovalci - tisočnoge in škorpijoni, samo teh me ni strah ... letečih stvorov se pa bojim za pop...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:21:30   
ZARA
EwO..jst tud ne maram kac,me navdajajo z grozo,pa podgane...
Ne bi mogla imet kace v stanovanju...
Od Benkovica kacon je mensezdi Zoran!!!Ha,ha...dobr!!

IN ZOO-ji so mi tud mem...une zivalce so cist 'vdane v usodo'...uboge!!!!
DOL Z ZOO-JIIIII :grrr:!!!!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:22:18   
ZARA
aja al bina,netopir?? BEZIIII....

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:23:19   
Anonimen
Saj sem stara, ko hudič. Postavla svetovni rekord na kratke proge :)-

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:26:02   
nejcko

Al bina, se te čist predstavljam, mater si mogla bit hitra, sploh če se tolk bojiš, k jest. Jaz kar po luft laufam, če se kaj takega zgodi - moj dec pravi, da plešem bojni ples.


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:26:08   
Anonimen
Potem bo pa tole kot nalašč:

Netopirski večer
Škofja Loka - Slovensko društvo za proučevanje in varstvo netopirjev (SDPVN) vas v okviru projekta Varstvo dvoživk in netopirjev v regiji Alpe-Jadran vabi na Netopirski večer. Opazovali bomo večerno izletavanje netopirjev iz jame Marijino brezno pri Škofji. Dobimo se v nedeljo ob 19. uri pred Marijinim breznom. Če bo dež, bo opazovanje naslednji dan, 11. aprila. Dodatne informacije: 031-218-463 Alenka Petrinjak.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:28:05   
Anonimen
Splišni, če greš ti, grem tud jst...pa še nejcko povabva zraven ;)

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:30:16   
ZARA
ne hvala,ne rabm dodatnih info,Alenka ...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:31:57   
Anonimen
Ma ne vem, se še nisem odliočila, če me tiste kosmate nogice in žilnate peruti tudi bolj od blizu zanimajo.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:32:39   
Anonimen
Pa še tole: od pozne pomaldi do pozna jeseni se "v našem dvorišču" lovita dva netopirja. Vedno, ko pade mrak, letata od ene hiše do druge, sam čakam, kdaj se bosta zaletela v butaro, čeprav vem, da imata prehude "antene oz. radarje", da bi se res. Občutek pa vseeno ni prijeten.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   ZOO Ljubljana
6.4.2005 14:34:51   
nejcko

Jaz grem edino, če dajo tudi daljnogled (ki nese na najmanj en km daleč) za ponoč gledat, drugače pa: jao, mljeko u prahu, ja kidam na ljevo...


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?