|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravljenje po laparo
14.2.2009 17:24:06   
urša28
ojla punce

zanima me kakšno ste kaj imele zdravljenje po laparo,,a sploh kaj izboljša stanje ta operacija,,??je katera zanosila po posegu?

hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdravljenje po laparo
14.2.2009 19:09:42   
Fargesia
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1933929

http://www.ringaraja.net/forum/Vse_o_laparoskopiji/m_3596600/tm.htm


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdravljenje po laparo
14.2.2009 22:33:15   
Kliki
Ja primeni se je stanje glede M ki je bla prej boleča za po...... spremenilo za tolk da včasih tut tablete ne rabim več.
Zanosila pa še nisem, je šele 5 krog po laparo.

sam če mal prebereš po RR boš vidla da so punce po 6- 12 mesecih zanosile.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdravljenje po laparo
16.2.2009 17:08:27   
tweety83
Jaz sem imela histero in laparo. Bila sem 14 dni na bolniški, prvi teden sem dosti počivala, potem ko sem dala ven šive pa sem začela migati. Sedaj pa čakam 26.02. na prvi pregled po operaciji da vidim kaj bo rekel G. Upam da bo dal zeleno luč in da se ne bo treba dolgo matrati za user posted image .
user posted image pa je bila malo bolj boleča in kar precej bolj močna kot prej. Se pa da preživeti.user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdravljenje po laparo
17.2.2009 0:09:55   
*elektra*
Ola! Midva se trudiva na otročičku 1 leto in pol. Laparo sem mela v začetku novembra. Počivala sem dobrih 14 dni, ker sm bolj švoh narave. user posted image Po enem tednu greš pobrat šive in paziš da ne dviguješ nič težkega. user posted image sm dobila kmalu po operaciji in do danes še nisem user posted image . Takoj po posegu sm začela jemat Elevit. Ginekolog je rekel da se ponavadi zanosi nekje od treh mesecev dalje. Če ne zanosiš v enem letu po operaciji greš na naslednje preiskave in posege, kateri me pa trenutno še ne zanimajo ker se ne želim obremenjevat z njimi. V sobi z mano je ležala punca katera je zanosila takoj po laparo, tko da je vse možno user posted image
Upam, da se bo tebi izšlo bolje kot meni in boš kmalu user posted image .

Vse dobro in čim manj skrbi!

_____________________________

Otrok je ljubezen v vidni obliki.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdravljenje po laparo
24.2.2009 9:52:48   
sissi
Jaz sem imela laparo predlani januarja, kaka dva tedna že rabiš da prideš k sebi. So mi rekli, da lahko zanosim, ampak sva že bila na listi za ICSI, tako da sem 6 mesec po laparo že imela prvi poskus. Je ratalo!!! Glede na lastne izkušnje ti svetujem, da se daš za ziher na čakalno listo, vmes pa lahko veselo telovaditauser posted image

(odgovor članu *elektra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?