|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hofer
5.3.2009 11:56:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Meni gre pa na živce, ko nekatere jamrate, kako hitro kasirajo na blagajnah. Včasih kakšno nakupovalko opazujem, kako prav protestno počasi zlaga stvari v košaro in vrečko in visi za  blagajno kot smrkelj.


Meni pa ravno obratno - čisto ponorim, ko imam še pol svoje robe za zložit v vrečko (pa nisem počasna, tudi jaz bi se rada čimprej od tam pobrala, matr), ona kokoš za blagajno pa že naslednjega kasira, ki pa itak blaga še ne more pobirat, če imam še zmeram jaz tisto svojo guzo tam. Čist ponorim!!

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: hofer
5.3.2009 11:59:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kako pa sploh lahko rečeš, da so v vsakem mestu, v isti firmi drogerije, vse takšne user posted image ?!


A bi se ti spet stepla, al kaj, šupkova? user posted image
No, jaz trdim, da v Müllerju še nisem srečala simpatične blagajničarke. Zgleda, da nisem vredna truda, kot pravi brislja.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: hofer
5.3.2009 11:59:21   
liliana
V Hoferju je pult tako kratek zato, da se blago meče direktno v voziček in se zlaga potem ob pultu, ki je s tem namenom postavljen pri oknu.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: hofer
5.3.2009 12:00:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kako pa sploh lahko rečeš, da so v vsakem mestu, v isti firmi drogerije, vse takšne user posted image ?!


A bi se ti spet stepla, al kaj, šupkova? user posted image
No, jaz trdim, da v Müllerju še nisem srečala simpatične blagajničarke. Zgleda, da nisem vredna truda, kot pravi brislja.


V Mullerju v MS so iste kot pravi Meta.....na žalost.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: hofer
5.3.2009 12:39:31   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kako pa sploh lahko rečeš, da so v vsakem mestu, v isti firmi drogerije, vse takšne user posted image ?!


A bi se ti spet stepla, al kaj, šupkova? user posted image
No, jaz trdim, da v Müllerju še nisem srečala simpatične blagajničarke. Zgleda, da nisem vredna truda, kot pravi brislja.

---------------------------
user posted image

Enkrat ti je ratala fora s šupkom, zdaj pa jo kar vtikaš vsepovsod ?! user posted image     user posted image user posted image

Ma, ne, se mi ne da dons mlatit user posted image . Drugače so pa tudi prodajalke samo ljudje in če jim pride na dan 200 žensk, ki mislijo, da so Muellerjeve prodajalke vzvišene in se že v startu do njih tako obnašajo, potem pride hitro do kratkega stika.
Meni je tudi tečno, da me kdo takoj ogovori, ko vstopim v štacuno, ampak prijazno odvrnem, da bom sama malo pogledala. In smo vsi zadovoljni.
  Če pa te kdo prečekira od glave do pet, te mogoče zgolj zato, da približno oceni kaj bi ti lahko ponudila. Ali pa res samo gola ženska radovednost. Zakaj bi ti nekdo zaradi tega želel slabo?!Jaz tako gledam na to.
Jaz že ko vstopim kam, prijazno pozdravim, tako da že ko začutijo mojo sončno energijo, ne morejo, da ne bi bile prijazne z mano user posted image . Kdor pa me prebode s pogledom, ga pa itak ne šljivim 5 %. Ma, daj, zaradi ene mone, da postanem tečna še jaz?! Ni šans! user posted image




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: hofer
5.3.2009 12:53:10   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Če pa te kdo prečekira od glave do pet, te mogoče zgolj zato, da približno oceni kaj bi ti lahko ponudila.





tako uslužnost mogoče dobiš v tujini. tukaj te prečekira zato, da vidi če se trud sploh splača- beri koliko denarja boš zapravila.
sem doživela v limoniju, da je smrklja od prodajalke vse ušminkane stare babe prej postregla kot mene, ker se pač moj outfit tega dne ni skladal z pomembnejšim nakupom.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: hofer
5.3.2009 12:57:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kako pa sploh lahko rečeš, da so v vsakem mestu, v isti firmi drogerije, vse takšne user posted image ?!


A bi se ti spet stepla, al kaj, šupkova? user posted image
No, jaz trdim, da v Müllerju še nisem srečala simpatične blagajničarke. Zgleda, da nisem vredna truda, kot pravi brislja.


V Mullerju v btcju je na otroški hrani ena ful fajn prodajalka, ki se zdaj vedno pozdraviva,  se na videz že pozanava, saj mi je mnogokrat pomagala pri nasvetu AM in drugih izdelkov za otroke. Tako, da ne vem, ali ste pisale samo za drogerijo?
Na drogeriji so pa res spedenane in če pride en naneličen obraz z dolgočasnim ksihtom...user posted image (mislim nase, da ne bo zamere)...eh tudi take moramo živet, sem pa mogoče zato boljša gospodinja user posted image Pa nisem dobila vzvišenega občutka, res ne.
Glede hitrosti v Hoferju in Lidlu pa tudi mene malce moti, (pomislim na starejše ljudi in na nosečnice) Mercator me pa ne moti počasnost, ko ni vrste, vsaj sfolgam zložiti vse lepo in po vrečkah, pač to izkoristim sebi v prid. No, če bi se mi mudilo z malico, pa najbrž bi bila tudi jezna, ker pa nabavljam 1 x na teden in veliko  je pa to druga pesem.
Glede prijaznosti pa bi si o tej prodajalki mislila, da ima pač slab dan, vsega poln kufer in da ji je ušlo. Avtorica posta ni nikjer napisala, kako pa je ta vzkipljiva prodajalka delala naprej s strankami, ker tukaj pa se vidi nadaljevanje, ali ji je "tisto" ušlo, ali ima nasploh tak odnos do strank?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.3.2009 12:58:37 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: hofer
5.3.2009 13:01:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Tako, da ne vem, ali ste pisale samo za drogerijo?


Ne, jaz sem pisala samo za blagajno. Na drogeriji so ene take, druge drugačne, res pa je, da po naključju vedno pridem zrihtana za v službo, torej bi me po defoltu morale resno jemat. Saj pravim, da drogeriji še gre, za na blagajno pa še zmeraj nisem dovolj ušmekana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: hofer
5.3.2009 13:21:54   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

in če pride en naneličen obraz z dolgočasnim ksihtom...user posted image


user posted image user posted image  Ti ga pa pihneš, ej.

Jaz mam iz milerja obe izkušnji z blagajne. Enkrat je bla ena v nulo prijazna, res taka, ne osladna. Drugič me je pa neka frajla tud premerila, če ustrezam njenim kriterijem. Mater, sem kar farbala user posted image .

Hofer pa ne vem. Sem redko tam in takrat res hitro šopa, da samo v voz mečem, pol pa pri strani v vrečo zložim. Se mi pa zdi, da tista kletvica ni bla glih na mestu, no, čeprav, vsakemu lahko uide.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: hofer
5.3.2009 13:23:44   
Anonimen
Če pa te kdo prečekira od glave do pet, te mogoče zgolj zato, da približno oceni kaj bi ti lahko ponudila. Ali pa res samo gola ženska radovednost. Zakaj bi ti nekdo zaradi tega želel slabo?!Jaz tako gledam na to.


user posted image user posted image user posted image

Seveda....in zmeri falijouser posted image

Drgač pa ni panike, pogledam nazaj še mal bolj očitno. Nekak si ne dovolim da me 20letna smrkla vzvišeno gleda zato ker prodaja višje cenovno kozmetiko k si je itak ne more prvoščit. Sam zato ker pač po svetu ne skačem v kostimčkih pa špičakih ampk v "kmečkih" camperkah pa kavbojkahuser posted image

In men je katastrofa da tak folk zaposlujejo. Zanimivo mi je res da so običajno v nižjecenovnih trgovinah miljonkrat bolj prijazni k pa na oddelkih kjer prodajajo dražje stvari. Pa saj ni panike......pač naročamo stvari po netu, da nam ni treba vzvišenih frisov gledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: hofer
5.3.2009 13:25:50   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Če mene kdo vpraša, sem najbolj alergična na prodajalke ravno v Müllerju. Toliko zafnanih bab na kupu pa RES še nisem videla. Prava škoda, da moram po tem, ko se napasem med policami, pri blagajni vedno gledat nek zdolgočasen, vzvišen in obezno prežvekujoč ksiht. FUJ!!! In to ne glede, v katerem mestu.


Pozabila si na prekrasne dolge barvaste umetne nohte user posted image  

Ceprav no .. niso vse take, ene par je kar normalnih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: hofer
5.3.2009 15:53:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja
Pa ker smo ravno pri Hoferju ,kako pa se vam tistim ki greste tja tudi z vozičkom zdi ,da komaj prideš not čez vse tiste zapore-katastrofa.Grem bolj malo krat tja ampak če že me pa tok razjezi ko moram potiskat voziček pod  tistimi rdečimi traki pa pazit da ne udarijo malega po glavi.

Ne vem, če ti je že kdo napisal, ker nisem vsega brala, ampak tista vrtljiva zadeva se da lepo odmakniti, da greš komot z vozičkom noter. Primeš za "vrtiljak", malo dvigneš, odmakneš, greš noter in porineš nazaj, da zaskoči. Simlp ko pimpl user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: hofer
5.3.2009 17:33:26   
Anonimen
Madonca, MIČ II, kak avatar! user posted image

A si ga že preoblekla v pomladanski styling ala ptički se ženijo? user posted image


To je samo opomnik, da bo treba k frizerju.


(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: hofer
5.3.2009 19:48:34   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Mič, bom posredovala našim tvoj predlog, pa ti sporočim odgovor user posted image


Cakam user posted image .



No, sem vprašala. Jakost zvoka lahko tamkajšne blagajničarke regulirajo. Tako, da je v bistvu od njih odvisno, kako glasna je ona teta.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: hofer
6.3.2009 7:39:41   
Nea_teja_
Decembrka  ko smo ji rekli da se tako ne obnaša je ona kr naprej še svojo godla čš kok smo razvajeni in da more takoj skočt čeprov je bola gužva do polovice hoferja kot ponavadi veliko nas je pa melo zmrznjeno .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: hofer
6.3.2009 8:17:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
pa še zmeraj nisem dovolj ušmekana.


aaaaaaa....prejšnjič sem šla kupit kremo v mariborski l-occitane....pa je ona gundula za blagajno jedva kaj rekla, ko me je videla v kavbojkah, z vozičkom, polnim jaken in vrečk......pa mi vrže tisto kremo na pult in čaka....pa čakam tudi jaz in jo gleddam....pa mine minuta, pa ji kar ni bilo jasno kaj čakam, ker me je skasirala...pa me pogleda v smislu: a boš mela še kaj ali kaj bulišuser posted image

ja, čakam, da mi boste kupljeno zapakirali.....



oprostite mariborčake, ne vse, ampak ogromno prodajalk v vašem mestu ustreza opisu: gledam te od pet do glave, nope...ne pašeš ti v našo trgovino....user posted image  res....sploh v kakšnih bolj high trgovinah....pa da ne pomislim, da si s tole svojo trgovsko plačo verjetno ne more privoščiti ravno dosti iz njihovega asortimana, četudi dobi z ogromnim popustom....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: hofer
6.3.2009 8:52:55   
Pika Zoja
loccitane meni tudi občasno dvigne pokrov. Pa Emporium v Ljubljani tudi - > ker sem zgleda edini vtrgana, ki se v trenerko obleče, ko gre nakupovat user posted image

Samo to ne pomeni, da vse prodajalke mečem v en koš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: hofer
6.3.2009 9:03:26   
rija
Saj jih jaz tudi neuser posted image

Jaz bi šla tudi najraje v trenirki....samo je moj ves pikas, če sploh omenim kaj takega.....user posted image  ampak priročno pa je: vrečke, letat za mulcem, me vse umaže, ker ga vmes nosim....

tak pa zgledam ko ena boga reva četudi nisem v trenirkiuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil rija -- 6.3.2009 9:04:55 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: hofer
6.3.2009 9:09:41   
Pika Zoja
Sej zaradi mene lahko gre dec v obleki če hoče. Samo da bom si pa jaz za vsako probo srajco odpenjala, pa žabe dol dajala. Aa, no way. Pa pol sem cela neka prepotena, pa sitna, pa lasje se spremenijo v špagete. Sem ful nesrečna. Pa tečna. Jaz prisegam na superge in trenirko, pa naj si mislijo, kar hočejo.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: hofer
7.3.2009 12:01:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Mič, bom posredovala našim tvoj predlog, pa ti sporočim odgovor user posted image


Cakam user posted image .



No, sem vprašala. Jakost zvoka lahko tamkajšne blagajničarke regulirajo. Tako, da je v bistvu od njih odvisno, kako glasna je ona teta.


Hvala.
Ti moram rect, da bos vedela, da tvoj trud ni bil zaman.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: hofer
7.3.2009 12:14:35   
BAMBINA_
ni bil z
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Mič, bom posredovala našim tvoj predlog, pa ti sporočim odgovor user posted image


Cakam user posted image .



No, sem vprašala. Jakost zvoka lahko tamkajšne blagajničarke regulirajo. Tako, da je v bistvu od njih odvisno, kako glasna je ona teta.


Hvala.
Ti moram rect, da bos vedela, da tvoj trud ni bil zaman.

Kako to misliš?


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: hofer
7.3.2009 12:17:02   
Anonimen
Kako to misliš?


Samo javim ti, da sem prebrala.
Ker ti si se pozanimala, kako je s teto in njenim glasom, to lepo poves, jaz se pa naredim francoza, preberem, in tebi nic, meni nic, kot da me teta na zanima vec.

Povzetek: tvoj trud glede tete ni bil zaman :).

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: hofer
7.3.2009 12:34:02   
BAMBINA_
Aha user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: hofer
7.3.2009 21:36:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Kako pa sploh lahko rečeš, da so v vsakem mestu, v isti firmi drogerije, vse takšne user posted image ?!


A bi se ti spet stepla, al kaj, šupkova? user posted image
No, jaz trdim, da v Müllerju še nisem srečala simpatične blagajničarke. Zgleda, da nisem vredna truda, kot pravi brislja.

Jaz pa ne hodim v trgovino,da bi ocenjevala,kako je katera blagajničarka prijazna,al se zadost smeji,kako frizuro ima,če bo odzdravila....ma nekatere mate preveč cajta to spremljat.Jaz nakupim,plačam in grem.Boli mene.....kae volje je ženska za kaso.Glavn,da me ne opetriga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?