|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:54:54   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek
gin. ugotovi, da našo pikico nosim dosti nizko in da je to vzrok za moje bolečine. in me da na bolniško za 4 tedne, pol pa mislm, da mi bo podaljševala, ker me je vprašala, če še imam kaj dopusta, da v primeru, da mi ne bodo podaljšal, bi lahko z njim flikala. tko, da sm od včeraj doma in bom lahko bolj prisostvovala pri klepetuuser posted image . da nosim nizko, pa vpliva tudi večurno sedenje v službi (najmanj 9 ur+vožnja 1 ura itd.). tko, da se bom zdej lohk uležala, ko mi bo zapaslo.

no, jst tud vam želim eno lepo jutro, pa čeprav zunaj dežuje kot iz škafa.


Kaminek

Hvala za razlago. Kje pa si imela test za cukr - v Trebnjem ali v Nm?

No, zdaj pa upam da si boš vzela kako dopoldne pol urce zame, da se končno spoznava, si za? user posted image user posted image Sebova brali tukaj, pri Dolenčicah in po ZS.

Pazi na bušija in POČIVAJ. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:59:11   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

evo js sem se že najeddla. imajo v tušu akcijo 4 žemlje kupiš 4 zastonj,... še dobor da so nekatere ok da ti kaj povedo in mi je ta žemljica tako pasala.a     no pa moj mi je limonin čaj zraven skuhal, kavico sem pa vam častla, sama je pa še nisem pila:):) tak da čakam kolegico da jo skupaj spijevauser posted image

tiste ki ste delale test za sladkorno. js mam kar se tiče sladkih pijač na teše malo problema ker mi slabo rata že po 1 deci. kako naj na teše "požrem" pol litra sladkane vode v laboratoriju??


Ni pol litra loveforever je samo 2 dcl, ni panike - nekago gre, potem pa lahko še navadno vodo popiješ par požirkov da ti popravi okus v ustih. user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:04:33   
luši
Pozdravljene punce...

Js vas zdej pridem brat na vsake 2 dni in sem ugotovila da bom mogla to počet vsak dan, ker se v enem dnevu tolk nabere da ne morem dohajat...

Najprej Janci VSE NAJBOLJŠE... mal z zamudo ampak iz srca...

Izcedek... js sm si tut kupla Vitagyn C (po nasvetu dr. Riznarja v Kranju - če kera pozna) pa tut men pomaga, čeprou smrdi k kuga...

Lupinco sm js dubla... sicer je starejša, ampak varna... in itq je nimam namena veliko uporabljat...

Tiste, ki pravite, da imate za novorojenčka veliko preveč... se javim če imate kej za prodat (se zmenimo za kakšno pametno ceno), ker mi je res nesmisel, ker bi mogla vse kupit novo... in ker tako hitro prerastejo... iščem pa bolj fantovske stvari...

Drugače se pa lepo imejte pa se beremo (verjetno že ju3) user posted image


_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:04:37   
Mala_princeska
Moj naslednji pregled je pa: 23. 03. ko bom v 28. tednu. user posted image

Tista, ki popravlja seznam naj popravi.

Uživajte kljub dežju.

Okoli spanja pa ponoči sem se večkrat zbudila - ene dvakrat ali trikrat in vedno sem se zalotila da spim na hrbtu - jojmene user posted image in sem se jasno takoj na bok zvrnila in spala naprej.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:05:10   
mojsonček
joj... a ta test delamo vse nosečke al kako? men se že zdej želodec obrača, če sam pomislim, da bi morala to spit (me takoj asociira na portolak, ki je odvajalo-tko sladek, da se že kr vleče po kozarcu... k sm ga morala pit nism vedla a je boljš, da kozlam al tisto drugo user posted image )

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:23:06   
lino
Jutro.

Hvala za user posted image .

JanciF, čestitke za 3D.user posted image user posted image user posted image
Vse nove pa dobrodošle!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sem G. vprašala zakaj ne bi smela na desnem boku spat, pa je rekel, da je tam nek organ, ko teža otroka...cel dan na njega pritiska in je fajn, da se vsaj čez noč spočije, drugače pa ni kaj rekel, da kje ne bi smela spati, pač kakor ti paše-verjetno te telo res samo opozori.

Danes je pa tak dan, da bi se kr user posted image najrajš. Sem se komaj iz postelje spravila, dragi me namreč pride vsak dan zjutraj mal pomerkat, da se prepriča da je vse o.k. in me iz postelja vrže, pa skupaj čajek spijeva...ampak danes grem nazaj, ker se mi vrti in se slabo počutim....sedaj bom sam posteljo spreoblekla, posesala po stanovanju in pa user posted image je moja jutranja-dopoldanska dolžnost, pol pa takoj v posteljo, še v trgovino danes ne grem.user posted image

Uglavnem punce, imejte se res lepo in se potem še kaj tipkamo.user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:35:38   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

joj... a ta test delamo vse nosečke al kako?


Ja skor takouser posted image . Test je baje namenjen samo tistim, pri katerih obstaja sum na nosečniško sladkorno... , ampak pravijo, da zadnje čase G. kar veliko večino user posted image   (beri: skoraj vse) pošljejo na ta testuser posted image . Meni ga je tudi že obljubila na zadnjem pregledu, torej se bom cukrala tam okol 20. 3.

< Sporočilo je popravil Lsica -- 5.3.2009 10:36:54 >

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:41:54   
loveforever
mala princeska - v celju jo moramo spit pol litra

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:48:13   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

mala princeska - v celju jo moramo spit pol litra


Bljakuser posted image .

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:49:31   
bamoocham
Js bom tudi delala ta test za sladkorno, ko bom v 28 tednu.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:50:16   
Goldy
Da se še jaz vmešam v ta čvek. Jaz sem test za cuker delala prejšnji teden. Pa vse v laboratoriju so me gledale, meni je šlo pa kar gor. Pa sem spila. Kao moraš v 5 -10 minutah spit. Jaz ko itak ne jem veliko sladkega, mi je bilo to še to posebej ogabno. user posted image  Pa sem preživela.


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:52:45   
malagala
July08 - Pošiljam link, kjer si lahko vse prebereš. Izdelke se lahko kupi tudi v spletni trgovini sončka, kjer je zdaj ta novi model v akciji. Poglej si malo...http://www.angelcare.si/izdelki.htm

Drugače jaz spim na boku že od 3. meseca dalje, sigurno se vsaj 6 krat ponoči obrnem iz levega na desni...Tudi jaz se trudim biti čim več na levem boku, ampal čez dan poležavam na hrbtu...Če ne me vse boli od ene poze...user posted image

Danes imamo 2. srečanje v MŠ. Upam, da bo kaj zanimivega..

Test za sladkorno baje res naredijo vsem, saj ni tako grozno...No, vsaj ta enourni ni...Boljše preventivno vedet, da je vse Ok ali kaj narobe, kot ko je prepoznouser posted image

Deževen pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:53:08   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

mala princeska - v celju jo moramo spit pol litra


To pa tudi čudno da imajo povsod drugače poštimano user posted image user posted image - jaz sem dobila tisti mali bel lonček.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: junijke 2009
5.3.2009 10:53:34   
knutek
Dobro jutro vsem user posted image !
Tudi  jaz  sem se komaj spravila  iz  postelje,dan  je kot nalašč za poležavanje.
Ampak kaj  ko ne morem dolgo ležat,me začnejo bolet kosti,mislim,da medenične.Ali  katero tudi to boli,ko se onrača v postelji?Pri  prvi  me je to bolelo kasneje,proti koncu,sedaj  je pa drugače.Aja rok imam pa 27.6. in po pregledu so ugotovil,da bo fantekuser posted image ,saj doma že imam user posted image .
Trenutno koristim lanski dopust.
Lep  pozdrav  vsemuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:00:29   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lino

Danes je pa tak dan, da bi se kr user posted image najrajš. Sem se komaj iz postelje spravila, dragi me namreč pride vsak dan zjutraj mal pomerkat, da se prepriča da je vse o.k. in me iz postelja vrže, pa skupaj čajek spijeva...ampak danes grem nazaj, ker se mi vrti in se slabo počutim....sedaj bom sam posteljo spreoblekla, posesala po stanovanju in pa user posted image je moja jutranja-dopoldanska dolžnost, pol pa takoj v posteljo, še v trgovino danes ne grem.user posted image

Uglavnem punce, imejte se res lepo in se potem še kaj tipkamo.user posted image


Lino, ne se preveč naprezat. Ti samo počivaj. K****(sem sama napisala*user posted image ) pa vreme.

Jaz včasih skoraj kar pozabim, da sem user posted image , zjutraj sem šla s psom na sprehod in ker je bila čist mokra sem jo brisala in čepela in potem na hitrco vstala in me je kar zgrabilo v trebuhu.

Par dni opažam, da me boli predel pri želodcu in mislim da gre za bolečine v vrhu maternice. Verjetno zato, ker preveč sedim za šolo, službo, v avtu....
No, če me bo še bolelo bom vsekakor to omenila pri g., drugač pa user posted image brca bolj spodaj.

Drugače sem pa danes tudi jaz čudno izmozgana,

da se mi za študij nič ne da, imam pa še precej za predelat do petka.....

sem pa ponosna hee hee user posted image user posted image , ker mi je uspelo skuhati kosilo pred službo - sicer Uncle Benz riž iz vrečic, s paradižnikovo Val Fruto zalito, podlaga čisto malo piščančka, pa drobnjak sem gor posula in zelenjavno kocko. No, ni najbolj okusno - a važen je namen, da ne bo spet panike, da nič ne skuham za user posted image (ponavadi mu še mami kaj v spodnjem štuku pusti, smo se malo preveč razvadili).

Uživajte in pobožajte bušije.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:00:55   
mojsonček
No, nedvomno bomo preživel tut če nas doleti ta testuser posted image

GOLDY kako? pupa še zmer žurauser posted image ... mene se je dete mal usmililo in me ne žoka več stalno proti nožnici... aleluja

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu knutek)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:23:32   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

No, nedvomno bomo preživel tut če nas doleti ta testuser posted image

GOLDY kako? pupa še zmer žurauser posted image ... mene se je dete mal usmililo in me ne žoka več stalno proti nožnici... aleluja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:25:14   
Goldy
mojsonček - pozabla povedat, še imamo disko, danes je malo bolj mir (smo pa tu), je bil pa zvečer...ja, naša je tudi nehala proti nožnici suhavat, HB, sem se komaj naštimala spat, pa en povšter pa drug, pa levi bok, pa mala znori, ko jo tiščim al kaj, pol pa v kolk brca, take je delala, cela se je obračala, mojmu se je kar smejalo. Pol reče, zdaj pa spat, mamica bi rada mir.. ja, ja in ziher pomaga.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:30:06   
tinca84
Pa kaj si nor, sem rabla eno uro da sem vas prebrala. Zelo lepo, da takle klepetateuser posted image .
Jaz sem se danes čist s povštri založla, da se ne bi obrnila na hrbet, ampak to ni mogoče. Je pa res, da sem večino noči spala na levem boku in ko sem se zjutraj pogledla v ogledalo, sem mela levo okico tako, kot da bi me kdo spekeluser posted image

JanciF user posted image za pregled


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:34:34   
malagala
knutek


Ja, tudi mene ful bolijo medenične kosti, če spim na boku...Zoprn občutek...

Tudi jaz si podlagam blazine, sedaj pa razmišljam, da bi si kupila blazino za dojenje, baje je super tudi za spanje - kot gosenica- da vse na pravem mestu podložiš...Vsaj tako mi je kolegica svetovala...Tudi kasneje je še uporabna...

LPuser posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: junijke 2009
5.3.2009 11:44:05   
kaminek
[/quote]

Kaminek

Hvala za razlago. Kje pa si imela test za cukr - v Trebnjem ali v Nm?

No, zdaj pa upam da si boš vzela kako dopoldne pol urce zame, da se končno spoznava, si za? user posted image user posted image Sebova brali tukaj, pri Dolenčicah in po ZS.

Pazi na bušija in POČIVAJ. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]

Pila sm ga v Trebnjemuser posted image  mislm, cukruser posted image . bljak, ampak je šlo, čeprav mi je blo pol kr mal slabo, pa še čakat na odvzem krvi v polni čakalnici, kjer je večina bolanih zaradi viroz. joj, kako se jst rada izogibam masi ljudi v tem obdobju.
Zdej grem pa res počivat, ker sm bla zdej kr 2 uri pred laptomom.

Ja itak, da si bom vzela čas za klepet. drug teden je v ZD Trebnje Materinska šola, 12.3. ob 16. uri in mi2 bova tam!se čujemo popoldne

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: junijke 2009
5.3.2009 12:12:09   
skuštrana
Hojla, punce user posted image

Test za sladkor morajo po novem narest vse nosečnice, prej je g ocenil ali ne ali ja, sedaj pa morajo it vse. Govorim o tistem presejalnem testu, se mi zdi da z 2dcl sladke vode. Če se pa kaj pokaže pa greš naprej na ta dolgi test. Tako je meni razložila g, nisem bila na testu niti v prvi, niti v drugi nosečnosti, sedaj pa moram it.

Goldy, v Laškem ti ni bilo tako zelo fuj, ker so baje v lab zelo fajn in ti sladkor zmešajo z bolj hladno vodo, ponavadi ga dajo v toplo, tisto pa je full bljek.user posted image No, ne vem iz lastnih izkušenj, samo po pripovedovanju....

Loveforever, ti jim kar povej, da ni pol litra vode, ampak 2 dcl, šele če se po tem kaj pokaže greš na tistega s pol litra...kI TRAJA IN TRAJA....

gREM NAPREJ KUHAT, PEČEM PALAČINKE s skuto..Njemi, nejmi..

Lep dan...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: junijke 2009
5.3.2009 12:40:30   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: malagala
July08 - Pošiljam link, kjer si lahko vse prebereš. Izdelke se lahko kupi tudi v spletni trgovini sončka, kjer je zdaj ta novi model v akciji. Poglej si malo...http://www.angelcare.si/izdelki.htm


Hvala za link. Ga bom kasneje prečekirala.

Meni pa ni G še nič omenila testa za sladkorno. Po moje so tud razlike po krajih - sej veste, kar je nekje nuja, drugje še omenjo ne... pač različni kriteriji.

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: junijke 2009
5.3.2009 12:56:54   
tecka
Živjo punce. Se mi zdi, da smo v zadnjem času čedalje bolj klepetave in že težko sledim vsemu napisanemu.

Mery1503... jaz v firefoxu na koncu nisem nič spreminjala. Napako mi je javljajo, ko sem kliknila na gumbek "kopiraj". Pa sem se znašla, označila (očrnila) pot do slike, kliknila desni gumb miške, izbrala "kopiraj", v okencu za pisanje naših sporočil pa dala "prilepi". In je delovalo. Vsaj včeraj zvečer.

Jaz pa moram reči, da naš Srečko ne bo glih neki nogometaš. Ga čutim zelooo velikokrat, ampak samo kot nežno božanje. Bolj brcne čez dan samo občasno, zvečer kar ene parkrat, imava pa zabavo vsako noč tam okrog 4h. Se zbudim za lulanje, potem me pa malo bolj "nabija", jaz pa sem čisto happy. Mogoče je to zato, ker sem bolj debela in ne "prebije"user posted image

Aja, pa ena je spraševala ali nosim bolj zgoraj. Meni je G rekel, da nosim "spredaj", karkoli že to pomeni. Sicer pa so meni bolj všeč trebuščki, ki so bolj "spodaj".

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: junijke 2009
5.3.2009 13:10:59   
majana79
Ej punce, glede tega testa s sladkorjem... Meni je sestra pri G rekla naj si vzamem s sabo eno limono pa stisnem notr, da je potem lažje spit. Pa ne vem če mi bodo to sploh pustil naredit, da se potem test dejansko ne izniči? user posted image


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?