|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
6.3.2009 15:04:18   
elyy
če mene prašaš se sploh nesplača hodt v ikeo k maš tok stvari tuki na zbero(leclerc)maju tud dost izbere-tko po normalnih cenah(cunce,posteljio,igrače)pa še kej se najde...posteljce pa niso dobre k sm gledala eno je bla švoh-najbolj d greš u alplesa pa vsaj maš neki dobrga!no jst rabm sam še voziček pa previjalno mizico(plastično bom kupla)pa je...user posted image
mene zanima kje se sploača kupt vozičke?tko po dostojni ceni?a je kera že kej gledala?
sej komi čaakam d bom rešena tega k nujn rabm pa k je najdražje....
ah..sej bo
lp

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: junijke 2009
6.3.2009 15:06:20   
mojjaka
Ja Lino takih stvari je ful, tk da boš sigurno našla kaj lepega.

Jaz si pa danes lososa pripravljam za kosilo-upam da mi bo uspelo,ker ga še nikol nisem delala. Sem ga dala malo v folijo s česnom in limono, zdaj ga bom pa počasi vrgla na oljeuser posted image
Mi je pa začelo iz nosa tako tečt da komaj utegnem brisat sproti...nadloga prava!!!

Aja,glede testa za sladkorno sem na prejšnjem pregledu vprašala G. če mora vsaka it,pa mi je rekel da on da na test le nosečnico,za katero sumi da bi jo lahko imela-če plod prehiteva z rastjo, nosečnica hujša...tako da je mene ni napotil na ta test.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: junijke 2009
6.3.2009 15:09:17   
mojjaka
"če mene prašaš se sploh nesplača hodt v ikeo k maš tok stvari tuki na zbero(leclerc)maju tud dost izbere-tko po normalnih cenah(cunce,posteljio,igrače)pa še kej se najde...posteljce pa niso dobre k sm gledala eno je bla švoh-najbolj d greš u alplesa pa vsaj maš neki dobrga!"

elyy   se popolnoma strinjam!!!
Mene je pač firbec matral kako zgleda Ikea, ker previjalno in kinderpet že itak imam-od sestre dobila.

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: junijke 2009
6.3.2009 15:46:59   
majana79
Da ne bo še katera razočarana glede Ikee... Vse njihove izdelke si lahko pogledate na njihovi spletni strani www.ikea.at ali www.ikea.it (če vam je Padova bližje) in dejansko njihov repertoar pohištva za dojenčke ni obsežen (niti ni bil), ker to ni njihova primarna ciljna skupina. Če pogledam sedaj na spletno stran imajo 4 previjalne mize (od teh je ena res zelo poceni, ampak je tudi temu primerna 'kvaliteta' - jaz je ne bi ravno vzela, ampak predvidevam da ima vse standarde, da je lahko v prodaji) in več kot toliko jih tudi ne bodo imeli. Ker so to trije programi, ki jih imajo (Hemnes, Hensvik in Leksvik). Prav tako imajo samo 5 modelov posteljic (od tega je en v 2 barvah), je pa res da niso vedno razstavljene vse, odvisno od prostora, ki ga imajo. Njihov koncept temelji na tem, da je pohištvo čim bolj ugodno in funkcionalno (npr. pri Hensviku je previjalna miza vpeta v omaro, ki se ji potem dodajo stranice in postane prava omara). Najbrž se to sliši kot reklama, ampak verjemite, nimam nič od tega user posted image , sem samo precej velik ikea oboževalec in sem te stvari v parih letih že preštudirala. Je pa res, da je pri ikei tako, da so ljudje, ki jo imajo v čislih in ljudje, ki jim ne 'sede', ampak hvala bogu, če ne bi imeli vsi vse stvari enake. user posted image
Je pa tudi res (ker poznam tudi trgovino v Grazu in Padovi), da je celovška ikea precej boga (vsaj za moj okus). Samo toliko, da se lahko katera še premisli, preden gre gor res po pohištvo in ne po tekstil za malčka ali kakšne igrače ipd.

< Sporočilo je popravil majana79 -- 6.3.2009 15:47:40 >

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: junijke 2009
6.3.2009 16:02:01   
lenika
Luši drži se. Upam, da se pri vas stanje v kratkem normalizira.

Drugače vam pa zavidam tistim, ki se vam približuje dopust, ker ga sama ne morem koristit in moram delati še 2 meseca.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: junijke 2009
6.3.2009 16:28:06   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: biba14

IZVIRNO SPOROČILO: donna22

mojjaka, tudi jaz sem se že kdaj tu na RR razpisala, potem pa je ven vrglo oz. je ta stran zablokiralauser posted image Seveda pa mi takrat sploh ni blo smešno ...


In vedno zašteka takrat, ko se človek ful razpišeuser posted image user posted image



Se strinjam, katastrofa user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: junijke 2009
6.3.2009 16:47:46   
Lsica
Moj dojenči je pa danes nenavadno živahen. Žura tko kot sem jaz ponavadi ob petkihuser posted image .
Pri nas mamo sonček, počasi se odpravljam malce ven, ampak se mi kar ne da...
Hvala za izkušnje z Ikeo, jaz niti ne računam preveč na to, da bom gor kupila stvari, ampak pogledat bi pa vseeno šla. Pa posteljnina, brisače in pregrinjala... vse to je definitivno cenejše (in meni lepši design) kot pri nas... A ste to kaj gledali mojjaka? Aja, pa še to, praviš, da Ikeo ni težko najti, a rabiš kupit vinjeto v Avstriji?

Lep pozdravčekuser posted image



(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: junijke 2009
6.3.2009 16:58:16   
elyy

ja itak sej vem d ferbec matra,sej boš tuki najdla pa najbolj,če vsak mesec po mau kupuješ(vsaj js sm tko)pa se ti hitr nabere neki stvari...tko je pa kriza,če morš naenkrat tok dnarja zapravt!
je vsaj lažje zame..zato sm si tud dala mau duška d sm tamaumu kupla boljšo sobico...
 

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: junijke 2009
6.3.2009 17:50:52   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Aja, pa še to, praviš, da Ikeo ni težko najti, a rabiš kupit vinjeto v Avstriji?



Lsica, iz Lj imaš 2 možnosti, čez Ljubelj (ni vinjete, so pa ovinki) ali čez Karavanški predor, kjer pa je vinjeta, ker greš tudi po avstrijskih AC.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: junijke 2009
6.3.2009 19:09:48   
biba14
Jaz sem danes hotela it malo v BC na oglede, ko je tako bedno vreme...pa potem nisem prišla dlje od frizerja (pa ne mojega ampak od user posted image . Gre gospodič 2 x na mesec se lepšat...jaz pa 1 x na 2 mesecauser posted image user posted image  ).
Pa saj je še dovolj časa... jutri stopim v 26.teden, tako da ni neke panike...sam kaj,ko pa majo take lubene stvari za user posted image ...

Lep večeruser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: junijke 2009
6.3.2009 19:31:10   
bamoocham
Tako, večerja je za mano, sem jedla kosmiče in mleko..se mi jih je zaluštalo.
Ka kej počnete?

Naša pikica se je pa le spomnila malo migat, sem se že prestrašila da sem jo kej poškodovala, ko sem se zaletela prej v trebuh.

Midva boma šla v Ikeo samo malo firbce past, mogoče malo za posteljnino pogledat, pa take malenkosti, vse ostalo bom kupila tu. Če ne druga, boma šla na izletuser posted image

Sem gledala spletno stran in videla da imajo eno posteljico za 35 evrov..ne vem, a je kvalitetna..eh bo kr ona pri Recinkotu okuser posted image

Lepo se mejte.

Bo katera?

user posted image

Men se ga tk lušta.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: junijke 2009
6.3.2009 19:51:09   
mojjaka
Oooo bamoocham si mi naredila lušte!!!!!!!!!!
Kk pa to fajn zgleda...sline se mi kar cedijo....

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: junijke 2009
6.3.2009 19:59:52   
bamoocham
Sam more bit iz avtomata!!user posted image
to ga pa jem 2x na leto (na Cejskem sejmu in na Pika nogavički)user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:08:39   
tinca84
bamoocham- user posted image kake lušte!!! Tale iz avtomata je najboljšiuser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:09:01   
tej_a
joj, bamoocham... tole je bila pa napaka! Me se komej brzdamo, ti pa tkole! In zdej nej ne grem tja v omaro... user posted image user posted image

No ja, ampak je pa res leep!

Samo na hitro se javljam - imam danes malo krizico - sm cel dan že kr precej slabe volje - trebuh je res že pretirano velik, komej se premikam (delam v šoli s tamalimi!) in predvsem me resno skrbi, kam bo zrastu v zadnjih treh mesecih!!!!  Popek pa sicer ni na vn obrnjen, je pa precej zravnan z ostalim delom trebuha - in zelo neprijetno boli. Upam, da je samo malo bolj napihnjen kot običajno in da bo jutri bolje, predvsem pa, da bo manj negativnih hormončkov po meni divjalo! user posted image

Uživajte, se dobimo zjutraj na kavici...user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:09:17   
*alina*

Bamoocham, to pa res ni lepo od tebe....joj kaj bi ga zmazala!!!!

Ikea: je tudi meni všeč, je pa res da sem vedno kupovala dodatke (svetila, odeje, vaze, tepihe,...) in nikoli pohištva. V Celovcu še nisem bila, imam pa aktualen katalog in je res da je za otroke bolj malo opreme.
Drugače se mi pa dogaja, da bi najraje celotno stanovanje opremila na novo user posted image . Sem brala v eni knjigi, da se to user posted image rado dogaja in očitno sem v tej fazi. S fantom sva se v to stanovanje vselila lani in sva se strinjala, da ne bova preveč zapravljala za opremo, ker čakava na zazidljivost ene parcele, kjer naj bi potem zgradila hiško. No pa sem ga vseeno prepričala, da sva prejšnji teden zamenjala dnevno sobo, zdaj me je pa prijelo, da bi zamenjala še avto. No pa sva šla danes še v avtosalon, zdaj pa ne vem kaj naj. Najboljše da počakam da me mine....user posted image

Aja, pa še to me zanima...zadnjič sem brala, da so proti koncu nosečnosti pregledi bolj pogosti. Mogoče katera ve kako je s tem? Zdaj sem jih imela na 4 tedne.

Lep vikend vsem, jaz moram delat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:14:06   
*alina*

user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                        NOSEČKE
                          user posted image


PDP           IME                                              

XX.06.
 

user posted image  frčafelca                                            
user posted image lajla                                       
user posted image bozza                                                           
user posted image borisina                                     
user posted image  Vera*                                                            
user posted image nina16                             
user posted image bambinca                                                                                                                                 
user posted image  Liam                                     
user posted image  Mamica12 user posted image                    


01.06.

user posted image Deja777 (24 let,por. PTUJ) P:01.04. user posted image 1.Anej Ian 5.5.07               
user posted image pinkiponki                                                      
user posted image Annadriel     
user posted image Smrketa 24     (       )   P: 03.03.     user posted image          


02.06.

user posted image kakteja                            
user posted image *alina*   (27 let, por. LJ)  P: 18.03.,26.03  user posted image                                
user posted image  Mucica1     user posted image    
user posted image   Nina16      M: 05.01.  user posted image
user posted image  Nemka (21 let)  P: 24.02.   user posted image
user posted image  Tinca84  (24 let, por. CE)  P: 09.03., 06.04. user posted image
user posted image Malagala (30 let) P: 24.03. user posted image
user posted image Španka   user posted image

 

03.06.
 
user posted image Dreamhorse (26 let, por. PTUJ) P: 09.04.   user posted image            
user posted image Lenika (30 let, por. NM) P:        user posted image   1. Matic 12.5.2006       
user posted image Meridaub   
user posted image Cipollina (por. PO)                 



04.06.

user posted image  tina111   (31 let)  P: 30.1   user posted image
user posted image  Janci F   (27 let, por. KR)  P: 17.03., 08.04.  user posted image                    
user posted image  Lajan                          
user posted image frutela                              
user posted image Lauferka    (            )    P: 13.01.  user posted image  
user posted image Dany82   (por. PTUJ)   user posted image       


05.06.

user posted image jabolka (27 let, por. IZOLA ) P: 03.03., 22.2. 3D  user posted image   
user posted image Mony25 (25 let, por. LJ)  P: 02.04. user posted image

 
06.06.


user posted image kim09                           
user posted image bačko (29 let,por. LJ) P: 13.03. user posted image   1. Žana 1,5 l                     
user posted image emelly      user posted image
       
                                         

07.06.

user posted image Ribička (28 let, por. MB) P: 20.01., M: 30.01.                         
user posted image *blu*  (29 let) P: 25.2.   user posted image                                                    


08.06

user posted image cesarica13 (31 let, por. MB )P: 6.02, M: 11.02. user posted image   
user posted image manna    (          )   P: 23.02.   user posted image                                         
user posted image tadejluka (27 let) user posted image 1. Tadej 5,5 l 2. Luka 4 l                                                      
user posted image Nastyaa     
user posted image Hindi (28 let, por. LJ)   M: 26.01.
              

09.06.

user posted image Metimenka (21 let, por. LJ)                      


10.06.

user posted image bibi                                                                                
user posted image Hanuši    P: 09.03. user posted image
user posted image Tecka   
user posted image Kalanteja (25 let, por. SG) P: 18.03.  user posted image                                                  


11.06.
  
user posted image Lia2006 (29 let, por. NM)  M: 04.02   user posted image    
user posted image Tanjadenis (25 let, por.Trb ) M: =2.2.   user posted image   
user posted image Mandreja   user posted image
user posted image Meggy
 
                

12. 6

user posted image Meti21 (29 let, por. LJ ali PO)  M: 02.02.  user posted image    1. Rubi 2 leti
user posted image Cally   (28 let, por. LJ ali NM)  P: 02.03. M: 30.01 user posted image                  
user posted image Tincaminca user posted image
user posted image MK8       P: 01.04. user posted image
user posted image Mojsonček user posted image



13.06.


user posted image Julyo8
  (30 let, por. PO)  P: 11.03. user posted image 1. Jurij 2004, Jošt 2006                                                       
user posted image princ_princeska   P: 24.03.  user posted image     
user posted image Ajdish (24 let, por. LJ)  M: 06.02. user posted image
    

14.06.

user posted image miškamaška08   

user posted image miškolinka 82           P: 27.03
user posted image Mojjaka  (29 let)   P: 3.02.  user posted image     
user posted image Mala_princeska (26 let, por. NM) P: 23.03. user posted image   1. Nina (5 let)



15.06.


                            

16.06.


user posted image Mateja***                     
user posted image pika1977     
user posted image Tanja Grosuplje                                   


17.06.
    
user posted image Goldy   (por. CE)   P: 24.03. user posted image                     
user posted image amaya (31 let, na koruzi) P: marec  1.Etienne (skoraj 1 leto)                               
user posted image ronja1a


18.06.

user posted image fejči


19.06.

          
user posted image   Biba14  (26 let, por. MB )   P: 19.03. 3D  user posted image                   
user posted image   Skuštrana              P: 13.01. M: 03.02.
user posted image   Mitmor                                                    
user posted image   Sončki  (33 let)  M: 03.02. user posted image
user posted image Tej_a (31 let, por. LJ ali SG)  P:    user posted image     1. otrok, 1 leto



20.06.  

user posted image loveforever  (23 let, por. CE)  P: 23.03.  1. Tjaša 2 leti
user posted image  
Dodi (34 let, por. LJ ali KR) P: 04.03.                           
user posted image  nenah83            P: 20.1.    
user posted image *pikica (23 let, por. CE) 

user posted image  Kaminek (27 let)  P: 01.04.
user posted image Mery15031981 (27 let, por. LJ) P: 25.03. user posted image


21.06.  

user posted image Lino  (31 let)    P: 24.03.  user posted image            1. Mare 10 let
user posted image ulsi25                               
user posted image Bamoocham (25 let,por.SG) P: 23.03. M: 16.02.user posted image                                 
user posted image Pomaranči

user posted image Anikabanika


22.06.

user posted image Ninta


23.06.  

user posted image fragola (27 let, por. PO)  P: 10.03.                    
user posted image maycha   (32 let, por. Celje)   P: 19.03. user posted image      


24.06.

user posted image 22zlatolaska19           

user posted image  Kittycat (por. CE) M: 09.02.


25.06.   
                  
user posted image m2ip                                   
user posted image emmi          
user posted image M2I       

user posted image Majana79    P: 05.02, 31.03. user posted image



26.06.
           
user posted image Banči06 (31 let)   M: 10.2. user posted image
user posted image Donna22  (22 let, por. PTUJ) P: 13.03.  user posted image



27.6.

user posted image  Bjondi (33 let, por.LJ) P: 01.04.  user posted image   1. Karin 8,5 l       
user posted image Knutek         user posted image  


28.06.
 
user posted image   Naja*                               
user posted image   Banananjam    user posted image   
user posted image   Inca   (por. LJ)   user posted image                           



29.06                      

user posted image Lsica        P: 20.03. user posted image   
user posted image Zoga08   (27 let)  user posted image  
                      


30.06.


user posted image  Farmacevtka81           
user posted image  
Nova10ka   (30 let, por. PO) user posted image
user posted image   Luši  (20 let, por. KR)   P: 20.03.  user posted image                           
   
 
 
SKUPAJ JUNIJSKIH user posted image    = 109

 
____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije



Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojen


_____________________________________________________________

 user posted image  Junijski angelček, ki gleda na vas: user posted image

16.2.2009 - Gašper (Gantar) user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:14:56   
lino
mmmmmmmmmmmm, kk bi jst ta sladoled...user posted image user posted image user posted image user posted image jojojoj kake lušte, tk se mi pa še ni v tej nosečnosti kaj zluštalo...ju3 bo hitro in jst bom sladoleduser posted image

Danes sem pa malo user posted image ...se zadnje čase neki z user posted image ne razumeva najbolje, mal sem jst sitna, ker ga ni nikoli doma in sem pogoje postavila in tečnarla in bila user posted image in sedaj je malo bolj doma ampak se mi zdi, da je vse kar rečem ali naredim narobe in kr glas povzdigneuser posted image user posted image , morda sem pa samo jst občutljivauser posted image

Tk sem se sedaj morala malo potožit in sedaj grem predčasno v posteljo, ker je user posted image šel k prijatelju...
Nočko.user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:23:16   
tinca84
lino sej bo, ne sekiraj se. Verjetno smo zdaj v nosečnosti ful bolj občutljive, midva se tud za vsako malo stvarco lahk skregava. Vsak hoče imet prav..... Včasih je tak tečnuser posted image , da bi ga najraj ne vem kam poslalauser posted image . To pa je zate lino user posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:28:13   
knutek
mala princeska

tudi jaz sem dobila tablete za železo ferrum lek,pa sem pojedla eno škatlo,pol sem pa nehala,
ker se mi je občasno zazdelo ,da imam vrtoglavice,zato sem si rajši kupila suhe
marelice,ker tud baje izboljšajo železo v krvi-tko je zdravnica predlagala tudi moji hčeri.

lino
tudi jaz imam pregled 24.3. a si iz lj?

uživajte sončne dneveuser posted image user posted image user posted image


luši
tebi želim pa vse najlepše,počivaj in misli na svoja dvauser posted image   user posted image   !!!!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: junijke 2009
6.3.2009 20:30:35   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*
Drugače se mi pa dogaja, da bi najraje celotno stanovanje opremila na novo user posted image . Sem brala v eni knjigi, da se to user posted image rado dogaja in očitno sem v tej fazi.  da me mine....user posted image



Jaz pa bi samo čistila...no commentuser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: junijke 2009
6.3.2009 22:08:17   
nova10ka
joj, kolk ste pridne, kolk veliko pišete user posted image komaj sfolgam prebrati, za pisat mi pa kar časa zmanjka.

lino - ne se sekirat. jaz sem pred časom časom zdrla na par neznancev, ker so se vrivali v vrsto, pa tega res nikoli ne delam (se derem na neznance). in isto se mi je zgodilo v prvi nosečnosti. stres, hormoni, novosti...pač vse skupaj vpliva na nas in posledično tudi na partnerje. sam pol se itak vse uredi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: biba14
Jaz pa bi samo čistila...no comment


biba14 - vedno si dobrdočla pri meni, če ti doma zmanjka delauser posted image user posted image

ikea - za prvorojenko smo tam kupili posteljico Leksvik in vse kar spada zraven (žimnico, posteljnino, nepremočljivo podlago...), tole lučko, brisače, dodatke za kopalnico, slinčke, pribor za na mizo, palerine za hranjenje in še cel kup enih svari, pa nismo dali več kot 250€. postelja + posteljni dodatki so super, palerine za hranjenje in plastični slinčki pa tudi eni boljših na trgu. zdaj bomo zagotovo kupili vsaj dva antilopa, čeprav imamo že doma, pri starih staršin in na vikendu trip trap stolčke. antilop je najbolj hvalnjen otroški stol glede na ceno. jaz drugače nisem ikea navdušenec, samo všeč mi je bilo, da je bilo po ugodni ceni vse na enem mestu. če ne kupujem oblek ali kozmetike, sem pač lenoba glede nakupovanja.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: junijke 2009
7.3.2009 4:34:02   
Lsica
Živjo punce, jaz pa spet ne morem spatuser posted image ... Še kje kakšna sovica ponočuje?

Vidim, da se pri nekaterih gnezdenje že začenja... Pri meni so se sicer že pojavile ideje, a do izvedbe še ni prišlo. Se kar ustavim, denarja ni pretirano preveč, da bi kupovala še novo opremo za stanovanje, že tako bo za opremo za dojenčka veliko izdatkov, da pa bi mela že veliko čiščenje pa tudi ne, no razen moje sobe, kjer bo najbrž spal tudi dojenček... Ostalo pa še pride na vrsto. Čez kak mesec ali dva.

Hormončki tud nagajajo pravite... Saj je čisto normalno, da najbližji največ pokasirajo. Meni gre pa moja tašča zdaj ful na živce, ki je prej še opazla nisem tolk. zjutraj sem šla v službo, ko sem ob treh, štirih prišla sem/sva skuhala pojedla in se umaknila v svoje prostore al pa šla ven... pa se nisva ravno dosti srečale...zdaj sem pa doma, na bolniškiuser posted image .

No ja, zato so pa vikendi tolk bolj fajn, če je moj lubi doma, takrat je sploh ne porajtamuser posted image ...



(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: junijke 2009
7.3.2009 8:21:34   
Lsica
Dobro jutro, zdaj pa že lahko katera kaj napiše... Jaz sem mela že zajtrk, še prej zbudila lubija, k zdaj gleda šport na TV, se očedila (to tud pred zajtrkomuser posted image ), pospravla postlo.... Dejmo, kje ste, da nem nakladala v tri dni...

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: junijke 2009
7.3.2009 8:42:15   
tej_a
Evo, dobro jutro, ni še nobena ponudila kavce... bom pa jest user posted image user posted image user posted image

nimam pa kakšnih bolj pregrešnih kavic na zalogi, pa sej jih itak ne smemo! user posted image

Ha, zvečer sm pa 0,5 Bailey-ja spila in me je pošteno prijel! Ampak je pa pasal za pocrklat! user posted image

Lino, tudi midva se zadnje čase večkrat skregava - predvsem zaradi njegove odsotnosti od doma - jest morm bit pa s tamalo skos doma! Pa tut jest priznam, da sm pretirano občutljiva, ampak si ne morm pomagat.
Ko dobiš otroka se mama popolnoma preda v vseh pogledih, oče pa le usklajuje, če se da, če se pa ne da (služba), ga pa pač ni! user posted image  

Najlepše je, ko imaš bolniško - tečnega otroka doma in cel teden v bajti! Njega pa do 6h zvečer ni. Včasih pa še pol na šport šiba! In jasno da težim - pol se pa še slabš počutm, k morm težit! user posted image

Tko je, vse sorte nas še čaka! user posted image

Nč punce, danes bo lep dan, splanirajte si ga po svojih željah! Jest sm ga že, samo še user posted image  seznanim! user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ali se boste udeležili Festivala družin?
Polonca s piko

Z družino se odločamo, da bi letos prvič šli pogledat na Festival družin, ker je v naših krajih. Vi greste? Ste že bili?

Ja, smo že bili prejšnja leta (10%)

Ja, letos bomo šli prvič (8%)

Odvisno od vremena (17%)

Ne, smo že bili, pa nam ni bilo všeč (1%)

Ne, ker imamo žal druge obveznosti (44%)

Se še odločamo. (19%)


Število vseh glasov: 72

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!