|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 6:45:58   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Mala_princeska men je G tudi Legofer predpisal, ga jemljem že 3 mesece, 2x na dan. Sem šla v lekarno z receptom, pa mi da eno veliko vrečko sirupov 6 stekleničk za železo in 2 steklenički proti zaprtju (vrjetno boš bolj zaprta po tem sirupu, tak da kr začni z Donatom). Mislim, iz lekarne sem šla tak kot da sm šla po fasngouser posted image



user posted image user posted image user posted image

No, pa sva na istem.user posted image user posted image user posted image
Hvala  za nasvete za Donat, sem že tak al tak bolj zaprta user posted image .

No, zdej pa spat - če bom lahko spala, zadnje čase (2 dni) slabše spim.....



ti si pa taka ko tmoj nono user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Niti kosila ne rabi kuhat....tolko tega navleče domov.

Jaz pa z zaprtostjo nobene težave. Ravno obratno...šiba kot po maslu user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 6:47:32   
amaya
Mene pa zanima če je katera iz okolice Čateža, ker razmišljam o toplicah, pa me zanima, če se da okoli (tudi z avtom) kam špancirat, pa kaj zanimivega videt...Ja pa kako je s snegom pa temperaturami pri vas....sej bi lahko po netu iskala, a raje iz prve roke izvem user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 7:34:53   
kaminek
dobro jutro junijke,

se včeraj nisem nič oglasila, sm imela nekaj za prevajat, pol sm šla pa kr mal ven na sprehod, da sm se nadihala zraka.

danes sm tako slabo spala, ah ne slabo, NIČ nisem spalauser posted image user posted image user posted image premetavala sem se po postelji, si podlagala s povštri, pa nič. pol me je pa skor zaštihal v križu. zdej bi pa še mal poležavala, sem tolk slabe volje, tolk sm čudna....

jst že tud razmišljam, da bi začela počasi nakupovat stvari, malo pa po malo, da mi ne bo pol treba vse naenkrat kupit, da ne bo šok. pa tud včasih vidiš nekje kaj lepega, drugič drugje....

nič, lepo se mejte, se tipkamo

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:06:59   
July08
[/quote]
sedaj imam doma (ne boste verjele) problem, ker želi moj 10 let star sinek iz flaške pituser posted image user posted image (pa sem upala, da bo vsaj to sedaj lažje, ko je taka velika razlika in je sinko že skoraj pubertetnik...sedaj pa flaška...upam, da ne bo še lulat začel v posteljo, ker nimam pojma kje bom plenice kupovala za tako veliko rito...)user posted image user posted image user posted image
[/quote]
Ta je pa dobra user posted image user posted image  jaz sem morala pa starejšemu kupčka podirat, ko smo dobili dojenčka.. pa kakat je začel v hlače, ko je bil že brez plenic user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:15:32   
luši
Pozdravljene sotrpinke ...
No js sm včeri dala skoz merjenje materničnega vratu (pa bi se kmal polulala tm na uni mizi, ker sm mogla met čist pouhn mehur in sm se pred tem nacejala z vodo...) Gregorač je biu tko k zmeri ful legenda, sva se še zezala na začetku k sm mu povedala glede vode pa prau CITIRAM: " Ja deklič bi blo pa pol že bolš da bi kakšno pivo spila, bi biu hitrejš polhn mehur" ... Uglavnem maternični vrat je dolg samo 2 cm, pa prav da nč čudnega, ker mam trebuh tak, k da bi žogo pojedla, da bi vsak koj reku da sm vsaj en mesec več noseča...  (čeprov to nima nobene veze z materničnim vratom, ampak Gregorač je pač faca user posted image ) ... tk da terapija ostaja ista (ležanje), dobila sm pa štempl in sm lahko začela hodt v materinsko šolo JUPIII, grem vsaj mal med ljudi...
TK da sm bla včeri prvič v šoli za starše, mel smo nego otroka, pa še ful dobr smo se mel, ker nas je blo sam 6 nosečk in je vse skupi potekal ful sproščeno... sm pa dubila potrditev da je moj trebuh balon... vse te nosečka majo PDP pred mano, moj je pa po velikosti primerljiv s tisto, ki ima PDP v začetku maja... torej skoraj dva meseca pred mano...
Zdj pa komi čakam da bo ura 6 zvečer, da lahko spet grem user posted image

No spet sm se razpisala ... lepo se imejte pa lepo nakupujte pa pazite nase in božajte svoje trebuščke...
LP


_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:16:22   
mojsonček
Jutro pupike!


Zelo podobno je izgledal moj zajtrk

user posted image


no, zdej si privoščim pa še kavico in jo delim še z vami

user posted image


drgač pa... dons spet 2 uri zijanja v luft in premetavanja po postelji pa lulat pa pit pa spet lulat... ampak nisem nič zalimana... vsaj to...
pupa je tut imela žurko in pridno brcala na vse strani user posted image  
zdaj sem v velikem pričakovanju 3D/4D UZ na katerega grem v petek... odkar sem doma sem čist zblojena... dons sem kr neki časa rabila, da ugotovim kateri dan je user posted image

no, zdej pa res... si šibam kofi pripravit, mal še pošnofat po netu pol mam pa že akcijo v planu

pridne bodite, pazite nase in svoje bušije

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:19:22   
luši
Aja še to... dones se mi je sanjal, da sm mela fantka Urha... Tk da sm se odločla, da bo moj sine Urh (če mu ne bo lulček preč padu pa pol punčko rodim user posted image )
Aja rodila bom pa tut js po naravni poti... v Kranju je anestezista tk al tk treba plačat tko da sm rekla da ne bom mela epiduralne... če sm že nardila tega otročka, se bom pa še fajn pomatrala da ga bom na svet spraula (upam da čim hitrejš pa čim manj boleče - ampak po naravni poti)


_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:23:06   
mojsonček
LUŠI pol pa le pazi nase in bebico, da bo čim dalj časa zdržala pri tebi... ti čist verjamem, da je težko čepet doma, sploh ko je zunaj sonček... evo, maš vsaj malo veselja, da greš lahko med ljudi pa če ste se luštn imeli user posted image ... super



_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:31:06   
Anonimen
Dobro jutro!

Tudi jaz sem zelo slabo spala.user posted image Aneja zgleda muči polna luna in je celo noč kričal, se premetaval brcaluser posted image , no pa še mene vse boli ko spim na enem boku tak, da se moram večrat na noč obračat. no ponoči sem hodla lulat in sem spet malo krvavela. user posted image sem se pa odločila, da bom počivala in nebom neke panike delala, ker gre verjetno spet samo za vnetje-kupila sem si tudi vitagyn(ali kako že). so mi pa povedali, da imam zelo občutljiv maternični vrat in že med pregledom pri g vedno malo krvavim. tak, da bom počivala pa če nebo nič boljše grem popoldan ali pa ju3 na pregled.
po pravici povedano pa imam vrh glave teh skrbi in večnega razmišljanja če bo/je vse ok, da sploh ne morem uživat vuser posted image .
še nekaj me zanima. sedaj sem v 29t, se pravi 28t2/7. kje je tista "kritična" meja, če slučajno greš rodit?

pa sem se spet razpisalauser posted image

(odgovor članu luši)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:37:06   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Tadejluka, si že rodila z epiduralno? Jaz v prvo nisem, sedaj pa se nagibam k tej možnosti. Je pa tudi pri nas v Novem mestu zastonj.user posted image


Lenika malo bi te zaslišala, kako je v porodnišnici v Novem mestu. Imam namreč preblisk, da bi rodila tam.
Moji starši imajo v Semiču vikend in smo celo poletje več ali manj tam, ker se fantje ful radi kopajo.
Nisem vedela, da je v NM tud EA na voljo, ker jaz sedaj tudi resno razmišljam o njej. Moraš iti prej na kako predavanje?
Meni je itak skoraj vseeno, kje rodim, saj tudi v Postojni, ki je naša porodnišnica, nikogar ne poznam, razen moje G, ki sem jo pa tam videla vsega 2x.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 8:41:25   
bamoocham
Jutro souser posted image

Danes sem spala fuuuul fajn, če odštejem, kolikokrat sem šla lulat.
Neža je imela prave dirke, kot zmeraj, okoli pol 4 in pol 7.

Mojsoncek, hvala za kavo...mnjami, super je bila.

Za zajtrk si bom pa danes narezala jagode in prelila z jagodnim jogurtomuser posted image
(kosmičev mi je zmanjkalo-grema potem v fasngo).

Danes je moj po doooolgem času doma, tak da ga bom kr izkoristila, da me pelje kam, ker sem js že malo nerodna za volanomuser posted image

Luši, fajn, da je vse ok, me veseli.
Še 12 dni, pa imam spet pregled in komaj čakam, da spet vidim našo pikico, pa še 3D bo naredila.
In kako imate vreme? Pri nas je nekam oblačno, upam da ne bo dežja danes.

deja777, kritična meja-vsaj tako sem brala zadnjič na internetu- da  ima otrok veliko možnosti, da  preživi, je 24 teden. Imam dvojčico in sva se rodili v 28 tednu, pa sma obe zdravi user posted image ..res je da sma bili ful mali in lahki, pa se to zdj sploh ne opaziuser posted image   
Tudi jaz imam dost teh skrbi, pa kr naprej v lj na preglede in študiranje, a bo vse ok.. Sem vesela vsakega ponedeljka, pa je en teden nosečnosti več za mano.
Glede krvavitve pa upam, da se ti bo porihtalo.


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 11.3.2009 8:47:00 >

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 9:08:57   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

Dobro jutro!

Tudi jaz sem zelo slabo spala.user posted image Aneja zgleda muči polna luna in je celo noč kričal, se premetaval brcaluser posted image , no pa še mene vse boli ko spim na enem boku tak, da se moram večrat na noč obračat. no ponoči sem hodla lulat in sem spet malo krvavela. user posted image sem se pa odločila, da bom počivala in nebom neke panike delala, ker gre verjetno spet samo za vnetje-kupila sem si tudi vitagyn(ali kako že). so mi pa povedali, da imam zelo občutljiv maternični vrat in že med pregledom pri g vedno malo krvavim. tak, da bom počivala pa če nebo nič boljše grem popoldan ali pa ju3 na pregled.
po pravici povedano pa imam vrh glave teh skrbi in večnega razmišljanja če bo/je vse ok, da sploh ne morem uživat vuser posted image .
še nekaj me zanima. sedaj sem v 29t, se pravi 28t2/7. kje je tista "kritična" meja, če slučajno greš rodit?

pa sem se spet razpisalauser posted image



DEJA jst te čist štekam, ker si najbolj od vsega želim, da me ne bi vsaka malenkost tko skrbela... edino to mi je važno, da bi bil otroček zdrav in če bi mi to lahko kdo zagotovil pol pozabim na vse izcedke, vse krče, vse bolečine... sam, k tega ni in ne bo in si probam pač dopovedat sama, da bo vse ok, da je bebici lepo v trebuhu...  zato pa smo tukaj, da se spodbujamo, da pojamramo, da se potolažimo... a ni tkouser posted image

BAMOO lepo izkoristita dan s tvojim user posted image  če nimate sončka na vašem koncu javi, ga bom probala zrihtat... pri nas ga je za izvozuser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 9:17:57   
fragola
Dober dan želim prav vsem.

No mi smo meli včeraj pregled in je blo fenemonelno dr. Merlo je pravi car res!!!!
Smo meli 3d pregled in smo bli notri 45minut, vse smo že enkrat pregledali vse, ker pač sem bolj rizična je hotel še enkrat vse preverit, vse to je že pogledal pri morfologiji, vendar sem hotla bit še enkrat prepričana in sem hotla še enkrat 3D, kar mi je tudi sam predlagal. V glavnem je vse ok, sicer res zelo nizko nosim, vendar mam močan materični vrat in zato se je odločil, da inekcije za pljučka za bebico ne bomo še dali.
Z mojim možekem sva bla prav v nebesih, ker sva vse še enkrat tako lepo  vidla, bebica je bla zelo živahna, 3x je zazehala, prav sanjsko je blouser posted image . Joj komaj čakam, da jo bom držala v rokah!


Za sezanm naslednji pregled imam 07.04, takrat mi bo dal karte za porodniški.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 9:18:21   
bamoocham


BAMOO lepo izkoristita dan s tvojim user posted image  če nimate sončka na vašem koncu javi, ga bom probala zrihtat... pri nas ga je za izvozuser posted image


Mislim, da si ga že zrihtala, si ga poslala, a neuser posted image sej vem, ker se je kr naenkrat pokazal. Hvalauser posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 10:53:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Sem vesela vsakega ponedeljka, pa je en teden nosečnosti več za mano.



to sem pa tudi jazuser posted image , se mi zdi, da že kar dneve odštevam do ponedelkauser posted image
se mi zdi, da je vse skupaj kar precej psihično utrudljivo. kajne? to sekiranje in vso razmišljanje ali je vse ok.
sicer pa sem se tudi jaz prepričala, da more biti vse ok, samo kaj ko pa res ne moreš iz svoje kože ko do česa pride.
Hvala, da vam lahko pojamram in da me potolažiteuser posted image

(odgovor članu bamoocham)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 11:12:00   
tinca84
Jutro!

Jaz sem tud bolj slabo spala danes. Je pa spet en lušten sončen dan na sporeduuser posted image , zato uživajte kar se le da!


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 11:20:54   
biba14
Ojla...Ja to spanje je vedno bolj utrujajočeuser posted image , jaz zaspim kar hitro, ampak se vmes zbujam, pa nikakor ne najdem položaja,ki bi mi ugajal...najhuje pa je potem zjutraj, ko imam čisto trd trebuh in malega še kar nekaj ur ne čutimuser posted image , potem pa se bojim, da nisem ponoči kaj narobe ležala....joj, prav tečna sem že sama sebiuser posted image .
Lepo se imejte, jaz grem malo počivat, ker mi je spet slabouser posted image , so se očitno slabosti prvih 4.mesecev vrnile...

< Sporočilo je popravil biba14 -- 11.3.2009 11:21:42 >

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 11:32:05   
loveforever
oj. ja res ste čveke sej ne morem verjet koliko načvekate. danes se mi nič ne ljubi. samo posteljnino sem preoblekla.
kupila za bebija še kr nič., ko poštudiram da sem v 26tednu se mi zdi da boi kmalu 30-ti, pol pa že hmal 40, sam ko študiram da bo to šele konec junija..... me kar malo mine, kje je še to. no naslednji teden grem v laboratorij v pondelk potem pa na pregled da vidimo če je naš bebi kaj zrastu:)

no pa je spet tok ura da grem po ta malo v vrtec, sej ne morem verjet, se mi zdi da sem jo ravnokar odpelala........ mal mi paše bit sama, čeprav je fulll pridna....

lep sončen dan......

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 11:33:36   
fragola
JanciF in Hanuši alora v trgovini v manfalconu Tutto per il bambino je cena vozičkov sledeča:
Peg perego GT3 (complet)  699,00€
Inglesina Zippy(majo že nove barve, nimajo več oliva, rubino) vendar majo lih tako rdeče in na zeleno samo se drugači kličejo)  549,00€
Za inglesino zippy vem, da lahko naročiš v slovenijo prekowww.bimbomarket.it  in majo še tiste barve, ki bi ti rada.  
Upam, da sem vam kaj pomagala!


< Sporočilo je popravil fragola -- 11.3.2009 11:34:45 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 11:42:09   
malagala



deja777


Vem, kake skrbi imaš...Jaz sem enaka in praznujem vsak teden več...Po 28. t naj bi otroček imel že 95% možnost preživetja v bolnicah, kjer imajo neonatalno nego...Edino inekcijo za pljućka dajo, če je to potrebno...Tako, da vsaj malo omilim skrbi...Meja pa je res 24. teden, toda vsak teden več, je boljšeuser posted image , jaz sem tudi 28.t in 1 dan.

Tudi jaz slabo spim...Od ponoči me boli v desnih dimljah, topa bolečina, pa ne vem, kaj naj..Če ne bo boljše grem jutri k ginek. Tudi user posted image   je bolj miren, tako da sem panična...Upam, da bo vse OKuser posted image

Pozdravček vsemuser posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 12:13:19   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

JanciF in Hanuši alora v trgovini v manfalconu Tutto per il bambino je cena vozičkov sledeča:
Peg perego GT3 (complet)  699,00€




Najlepša hvala, si mi kar dan polepšala.
Ali si mogoče kaj videla katere barve vozićkov imajo? Komplet pa verjetno vsebuje športni del, košaro, lupinico, iso fix in torbo?
Ker če je 699,00€ cena za celoten koplet je potem cca. 150 € ceneje, kot je najugodnejša opcija pri nas.

Ali v tej trgovini razumejo tudi angleško ali samo italijansko?

Še enkrat hvala.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 12:27:16   
Lsica
Živjo,

vidim da ste spet pr vozičkihuser posted image ... Moj je že pospravljen v omari, čaka junijske sprehodeuser posted image .
Moram pa povedat, da jih še vedno vsakič pogledam, ko srečam kako mamico z otročkom,  gledam kako se počutijo otročki v njih. In zadnjič sem enega vidla ki je tak kot moj, notri je pa sedel malček kot kralj. 

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 12:56:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

JanciF in Hanuši alora v trgovini v manfalconu Tutto per il bambino je cena vozičkov sledeča:
Peg perego GT3 (complet)  699,00€




Najlepša hvala, si mi kar dan polepšala.
Ali si mogoče kaj videla katere barve vozićkov imajo? Komplet pa verjetno vsebuje športni del, košaro, lupinico, iso fix in torbo?
Ker če je 699,00€ cena za celoten koplet je potem cca. 150 € ceneje, kot je najugodnejša opcija pri nas.

Ali v tej trgovini razumejo tudi angleško ali samo italijansko?

Še enkrat hvala.

razumejo tudi nekaj malega angleško je pa tako, da 19.marca dubijo vozičke in od vsake barve bo eden na razpolago, ker več jih je že rezerviranih, tako, da če želiš jih pokličem in rezerviram. Ker je rekel, da majo dosti kupcev prav iz slovenije, ker baje da je cenejši kot pri nas.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 13:15:49   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: July08

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Tadejluka, si že rodila z epiduralno? Jaz v prvo nisem, sedaj pa se nagibam k tej možnosti. Je pa tudi pri nas v Novem mestu zastonj.user posted image


Lenika malo bi te zaslišala, kako je v porodnišnici v Novem mestu. Imam namreč preblisk, da bi rodila tam.
Moji starši imajo v Semiču vikend in smo celo poletje več ali manj tam, ker se fantje ful radi kopajo.
Nisem vedela, da je v NM tud EA na voljo, ker jaz sedaj tudi resno razmišljam o njej. Moraš iti prej na kako predavanje?
Meni je itak skoraj vseeno, kje rodim, saj tudi v Postojni, ki je naša porodnišnica, nikogar ne poznam, razen moje G, ki sem jo pa tam videla vsega 2x.


Jaz imam z porodnišnico Novo mesto dobre izkušnje, če odštejem eni dve tečni sestri na oddelku. V sobi sta dve porodnici s svojimi otročki, vsaka soba ima svoj wc s kopalnico. Na voljo imaš 4 porodne sobe v različnih barvah in če ni gneče lahko izbiraš. V novomeški porodnišnici je 6 anestezistov, za primerjavo v Ljubljani samo 2. Epiduralna anestezija je na voljo 24 ur na dan. Predavanje ni obvezno, poteka pa vsak prvi torek v mesecu ob 14.00 v porodnišnici. Sem naredila dobro reklamo?user posted image
Drugače je pa Semič 8km od Črnomlja, kjer mi živimo.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junijke 2009 - 2.del
11.3.2009 13:54:22   
Lsica
Kakšne so pa kaj vaše izkušnje z ljubljansko porodnišnico? Za epiduralno vem, če maš srečo, da je anestezist frei, potem se da zmenit, sicer pa user posted image  

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?