|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:36:06   
ALWAYS LARA
ja js mam tut od lisce! user posted image

morm it še kerga nabavt!

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:38:39   
ronja
mogoče bi tut ti mogla enkrat probat. sam res pa je da rabš dost velik modrc najt, drgač se ti zareže v joške in maš pol dvojne buhtle!

Hehe, moje so zaenkrat še kar lepo tam, kamor bi jih sama postavila, če bi izbirala, skratka, nič se še ne ozirajo k popkuuser posted image . ko bojo, te pa kontaktiram za nadaljne napotke, kje najt tele zadeve.
Sicer sem samo 1x probala en tak trd modrc, pa se mi je zdelo, ko da bi me v oklep dali... Ni to zame... Meni je že navaden bombažen modrc muka - najrajši sem brez... Samo zdaj po porodu je to res mal - khm - precej izzivalno, oz. tudi boleče, če grem po stopnicah dol ali gor al pa mal hitreje stopim... Sem po 1. porodu parkrat pozabla, pa šla brez modrca ven, pa so me vsi tko bulili, da ne pozabim večuser posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:44:27   
Spiria
Nazadnje sem v Lisci dobila dva modrčka po super ceni, za oba skupaj sem dala cca. 30 €, pa še 5€ popusta sem imela v Neži v Kranju (bon za rojstni dan ti pošljejo user posted image )
Če najdeš pravi model in velikost modrčka, ni nobenega oklepnega filinga user posted image
Samo koliko časa je pri meni trajalo, da sm ugotovila, da nimam C košarce, ampak kar lepo D ali celo E

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:57:24   
Splišni
Jaz jih perem normalno v stroju na 40 skupaj z ostalimi cunjami.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako perete podložene modrce?
26.6.2009 10:31:59   
ALWAYS LARA

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mogoče bi tut ti mogla enkrat probat. sam res pa je da rabš dost velik modrc najt, drgač se ti zareže v joške in maš pol dvojne buhtle!

Hehe, moje so zaenkrat še kar lepo tam, kamor bi jih sama postavila, če bi izbirala, skratka, nič se še ne ozirajo k popkuuser posted image . ko bojo, te pa kontaktiram za nadaljne napotke, kje najt tele zadeve.
Sicer sem samo 1x probala en tak trd modrc, pa se mi je zdelo, ko da bi me v oklep dali... Ni to zame... Meni je že navaden bombažen modrc muka - najrajši sem brez... Samo zdaj po porodu je to res mal - khm - precej izzivalno, oz. tudi boleče, če grem po stopnicah dol ali gor al pa mal hitreje stopim... Sem po 1. porodu parkrat pozabla, pa šla brez modrca ven, pa so me vsi tko bulili, da ne pozabim večuser posted image



no če maš velikost D ali E brez modrca nikakor ne morjo bit tako visoko, kot bi si sicer (jaz) želala. vrjetno so te zato vsi čudno gledal ko si šla ven? :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako perete podložene modrce?
26.6.2009 12:36:39   
ronja
ne, so kar ok visoko;) - najbolj spodnji del je nekje 2 centi pod gubo tako na uč. Čudno so gledali, ker so precej skakale;) (mam navado hitro hodit). Ti lahko pošljem slikco v normalnem modrcu za dojenje, pa boš sama presodilauser posted image . Mam srečo z geniuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 26.6.2009 12:40:27 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako perete podložene modrce?
27.6.2009 9:49:46   
ALWAYS LARA
ja pol pa super user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako perete podložene modrce?
30.6.2009 15:42:42   
ronja
hehe, ja trenutno se res ne pritožujemuser posted image . ko pa bom nehala dojit, bojo spet lepo na C košarici in čez par let se bojo verjetno začele lepo ozirat proti tlom- gravitacija v času ne prizanese nikomuruser posted image . Bom pa zrelejša in modrejša, hehe, to je tudi nekaj. Pa vedela bom, kako podložene modrce pratuser posted image .

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako perete podložene modrce?
3.7.2009 10:19:29   
nejcko
Ampak v to kuglico gre samo en modrcuser posted image Jaz vedno perem po več modrcev skupaj in sicer jih dam v eno bombažno vrečko in v stroj ter jih operem na max 40°.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako perete podložene modrce?
3.7.2009 10:22:02   
Anonimen
po moje lohk daš dva vsajuser posted image

jst jih kr normalno operem, pa v sušilc vržem, ko se uničjo, jih pač zamenjam, itak si ne kupujem nekih dragih, največkrat v H&M in podobno, tko da mi ni nek big deal...pa navadno se tko prej splajhajo, pa čipka se nacufa, pa naramnce nagužvajo, kost ven pogleda....kot pa da bi se oblika uničla....tko da brezveze kompliciratuser posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako perete podložene modrce?
3.7.2009 11:03:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Vržem v stroj. Na roke že nekaj let ne perem nobene stvari.


Enako

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?