|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:34:29   
Raho
Večinoma, v veliki večini primerov, kličem svoja otroka po imenih, ker sva jima z možem dala imeni, ki ju vsakega posebej zaznamujeta. Tudi z možem se kličeva po imenih in si ne dajeva nekih ljubkovalnih imen, ker je meni osebno to ogabno - če slišim eno 35. letnico ali pa še starejšo gospo, ki svojega partnerja ogovori: Medo, a bova... Pri takih povedih pa se mi dobesedno obrača želodec.

Ljubezen se lahko izkazuje na milijon načinov, definitivno pa ne s kakšnimi poimenovanji. Ljubezen namreč niso besede, ampak dejanja... In meni vsa tovrstna poimenovanja izražajo samo infantilnost tistega, ki jih dajeuser posted image .

Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:36:05   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



Morskega ježka pa raje z rokavico.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:36:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller


IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



Morskega ježka pa raje z rokavico.


ahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 27.7.2009 20:38:56 >

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:38:06   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ne zafrkavam, ampak resno sprašujem - o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?



Mogoče bi morale naslove imenovati po sebi: krofulje...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 20:44:31   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller


IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



Morskega ježka pa raje z rokavico.


user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 21:13:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 21:24:02   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.



o, thnx user posted image , jaz svojima dvema včasih rečem, da sta piščančka ... in res sta, ko čepita vkup in brkljata po peskovniku user posted image .

In sem tudi ena tistih, ki "skup gor rastemo": dobimo zobek, zrastemo, smo cepljeni ... mi ni napačno, se mi zdi čist simpatično, daje nek prizvok povezanosti, saj te stvari doživljamo skupaj, včasih starši celo bolj intenzivno kot otroci.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 21:47:12   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae


o, thnx user posted image , jaz svojima dvema včasih rečem, da sta piščančka ... in res sta, ko čepita vkup in brkljata po peskovniku user posted image .

In sem tudi ena tistih, ki "skup gor rastemo": dobimo zobek, zrastemo, smo cepljeni ... mi ni napačno, se mi zdi čist simpatično, daje nek prizvok povezanosti, saj te stvari doživljamo skupaj, včasih starši celo bolj intenzivno kot otroci.


kozlovska sodba v višnji goriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 22:08:50   
2ursae
user posted image user posted image , ja res, vse delam narobe user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 22:15:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 22:56:00   
benika
Ajoj Kerensa, a ti veš, da midva najina mulca kličeva zver in pitbull? Ampak vse je ljubkovalno, kaj češ.user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:00:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Morska zvezda? Fejst na trdo jo nagaziš z morsko papučo.

user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:10:13   
CatJa
Kako so pa tebe imenovali? Ameba mogoče? Pa še ta ima verjetno višji IQ.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:13:16   
Kerensa*
Daj, Kaužarca, če nimaš za napisat drugega, kakor žaljivke, se raje ugrizni v jezik (oz. v prste). 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:15:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.

user posted image user posted image user posted image


ja no, moja interpretacija poimenovanj otrok po živalih. Mama od malega mucka je pa prava mačka user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:16:01   
Vijoličarka
Očitno sta, kar se tega tiče, na svetu dve vrsti ljudi.

Prvi enostavno ne morejo(mo) živeti brez miljon in še enega ljubkovalnega imena, vzdevkov in pomanjševalnic. To nam je kakor kruh, zrak in voda.

Drugim tudi pod razno ni jasno, čemu je tega treba. Pa še na živce jim gre. Očitno.

Logične razlage nimam. Tudi mislim, da ni potrebna. Ne mislim, da so vsi odvisniki od ljubkovalnih imen ultra čustveni in oh in sploh nežni. Tudi ne mislim, da so tisti, ki se jim take sladkarije zdijo čudne, celo neprimerne, kaj manj čustveni ali nežni.

Samo različni smo si. In to je treba spoštovati. Imam bližnje, za katere imam cel koš ljubkovalnic in pomanjševalnic in ki vidno uživajo v tem. Imam tudi take, ki tega ne marajo in to spoštujem ter se disciplinirano brzdam ter jih kličem samo po imenu.

Najvažnejše se mi zdi, da spoštujemo človekovo osebnost in želje, ter mu ali ne odtegujemo ljubkovalnic, če mu godijo ali si jih celo želi in ga ne silimo v to, če tega ne mara.

In če bi bila ta problematika edina na svetu ... kako bi nam bilo lepo! Kajne, spoštovane soklepetalke in ljube žabice čvekice? ( izberi po želji)user posted image

Še bomba za TT: to, da kakšna žena kliče svojega moža medo, nič proti temu, da jaz svojega (skoraj dva metra in cca 120 kg) kličem: mišek. In pri tem mi je čisto vseeno, če cela trgovina ali pa pol Ljubljane na rit pade. Me veseli, da nimajo nobenih drugih, hujših problemov. Jaz si miška ne pustim vzeti. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:20:16   
Kerensa*
Ena redkih, ki je sposobna kulturno odgovoriti na preprosto vprašanje. Aleluja.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:29:04   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Daj, Kaužarca, če nimaš za napisat drugega, kakor žaljivke, se raje ugrizni v jezik (oz. v prste). 



Kaj bi naj pa to pomenilo user posted image   Sicer pa zgolj komentar na čebele, povsem na mestu, žal.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 23:41:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne zafrkavam, ampak resno sprašujem - o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Rodila sem balerino.
Takrat nisem razmisljala o nicemer.

Danes balerina poslusa opere, program Ars in pogleda celo baletno predstavo user posted image .

Naslednjic bom globoko razmisljala, s kaksnim nadimkom bom okitila otroka. Ceprav niti opera ni slaba varianta.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 0:16:48   
vika1

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: vika1


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

..glede ptičkov in čebelic:vse tiste ki sodeljujemo na tem podforumom smo se skupaj odločile da se tako poimenujemo,se ni samo ena tega spomnila......če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov


Tudi jaz ne hodim ta,na Vaš podforum,ker je tko pocukran da lahko še sladkorno fašem user posted image
kako pa veš da je pocukran,če ne hodiš tja?user posted image


ENKRAT sem šla ta pogledat,ampak tko se tam " škali" (beri drsi) da je joj!!!!!!user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 2:03:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Daj, Kaužarca, če nimaš za napisat drugega, kakor žaljivke, se raje ugrizni v jezik (oz. v prste).

Kaj bi naj pa to pomenilo user posted image

Če imaš IQ kaj višji od amebe, boš že ugotovila. user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 6:34:56   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Večinoma, v veliki večini primerov, kličem svoja otroka po imenih, ker sva jima z možem dala imeni, ki ju vsakega posebej zaznamujeta. Tudi z možem se kličeva po imenih in si ne dajeva nekih ljubkovalnih imen, ker je meni osebno to ogabno - če slišim eno 35. letnico ali pa še starejšo gospo, ki svojega partnerja ogovori: Medo, a bova... Pri takih povedih pa se mi dobesedno obrača želodec.

Ljubezen se lahko izkazuje na milijon načinov, definitivno pa ne s kakšnimi poimenovanji. Ljubezen namreč niso besede, ampak dejanja... In meni vsa tovrstna poimenovanja izražajo samo infantilnost tistega, ki jih dajeuser posted image .

Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



btw. meni se obrača če nekdo doji sina pri 3 letih, pa vseeno to ne razglašam okoli, ker me ne briga kaj delajo drugi


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 6:57:16   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Večinoma, v veliki večini primerov, kličem svoja otroka po imenih, ker sva jima z možem dala imeni, ki ju vsakega posebej zaznamujeta. Tudi z možem se kličeva po imenih in si ne dajeva nekih ljubkovalnih imen, ker je meni osebno to ogabno - če slišim eno 35. letnico ali pa še starejšo gospo, ki svojega partnerja ogovori: Medo, a bova... Pri takih povedih pa se mi dobesedno obrača želodec.

Ljubezen se lahko izkazuje na milijon načinov, definitivno pa ne s kakšnimi poimenovanji. Ljubezen namreč niso besede, ampak dejanja... In meni vsa tovrstna poimenovanja izražajo samo infantilnost tistega, ki jih dajeuser posted image .

Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



btw. meni se obrača če nekdo doji sina pri 3 letih, pa vseeno to ne razglašam okoli, ker me ne briga kaj delajo drugi



jaz jih še zagovarjam, da pač vsak po svoje. Raho zanimivo,  da ravno ti, ki tako očitno štrliš iz povprečja pri dojenju, ne razumeš, da smo si različni. Zgleda da je zate pravilno edino to kar ti počneš.
Eni dojite do otrokovega vstopa v šolo, drugi  jih kličemo z ljubkovalnimi imeni, tretjim se pač obrača želodec ob vsem tem.

< Sporočilo je popravil mika -- 28.7.2009 6:58:19 >

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:06:22   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če imaš IQ kaj višji od amebe, boš že ugotovila. user posted image



Ne glede na ves tvoj trud vedno znova potrjuješ, da si zdrave pameti pač ni moč kupiti, kot instant pireja npr. user posted image  To pa boli, a ne, ta nemoč.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:09:43   
Ronči
mika se popolnoma strinjam s tabo. Ne vem, zakaj ene mislijo, da kar one delajo je ok, kar pa drugi...jim pa kar želodec obrača...nestrpnost, kaj drugega!!!

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?