|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:20:57   
Volga
U, lepo se  je razvila tale tema. Zelo produktivna user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:46:15   
higuys
kaj nismo to že obdelale..user posted image ...moje mnenje je nespremenjeno .Mamice polne hormonov kličejo svoje nerojeno bitje s za nas neracionalnimi imeni..big deal..potem fižolčki, krofki zrastejo in ratajo muce , miške ....in naš uš user posted image . Tiste princese so mi bolj nerazumljive...no kakorkoli.

Raho, baba nestrpna, a zato nisi nič jedla, zaradi   mojih muco in mišo? user posted image user posted image user posted image  Dobra ideja za dieto. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:49:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če imaš IQ kaj višji od amebe, boš že ugotovila. user posted image

Ne glede na ves tvoj trud vedno znova potrjuješ, da si zdrave pameti pač ni moč kupiti, kot instant pireja npr. user posted image  To pa boli, a ne, ta nemoč.

Svoji inteligenci navkljub pa ti ne uspe ugotoviti (ali, bolje rečeno - dojeti), kako zelo se mi fučka za tvoje mnenje. user posted image

I love you, dok si tu...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 7:56:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

kaj nismo to že obdelale..user posted image ...moje mnenje je nespremenjeno .Mamice polne hormonov kličejo svoje nerojeno bitje s za nas neracionalnimi imeni..big deal..potem fižolčki, krofki zrastejo in ratajo muce , miške ....in naš uš user posted image . Tiste princese so mi bolj nerazumljive...no kakorkoli.

Raho, baba nestrpna, a zato nisi nič jedla, zaradi   mojih muco in mišo? user posted image user posted image user posted image  Dobra ideja za dieto. user posted image


kako so ti princeske nerazumljive? ravno te so najbolj logične v današnjih časih. ujčka se jih, vse dobijo, kar si zaželijo, nič jim ni treba delat (niti domačih nalog), itd, itd in na koncu dobijo princa v belem bmw-ju user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:01:58   
higuys
saj veš, jaz sem letnik sedamdesetinešto in je bila najprej pepelka in potem princeska....user posted image ..no saj, če jaz moram v zakonu kuhat , likat in domačo nalogo delat ..mogoče njim le ne bo treba..
Pravzaprav, kako gre tebi , mladoporočenka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:08:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

saj veš, jaz sem letnik sedamdesetinešto in je bila najprej pepelka in potem princeska....user posted image ..no saj, če jaz moram v zakonu kuhat , likat in domačo nalogo delat ..mogoče njim le ne bo treba..
Pravzaprav, kako gre tebi , mladoporočenka?

hehe, jaz pa najprej princeska (taka neprostovoljna), zdaj pa pepelka. psihično se pripravljam na pospravljanje, ker imam dopust user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:20:22   
higuys
pridete kaj dol?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:21:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

pridete kaj dol?


šele čez en mesec user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:23:02   
rija
kaj pa gori?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:32:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kaj pa gori?user posted image

en teden prej user posted image  gremo z Gorenjske v Prekmurje in nato direkt na Primorsko user posted image  moram si omislit še kaj na Notranjskem user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:33:05   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

pridete kaj dol?


šele čez en mesec user posted image


pa to bo kmalu....upam, da bo vreme zdržalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:36:43   
Zamima
samo zmaj pa krof ga pa zmagata user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:39:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.

user posted image user posted image user posted image


ja no, moja interpretacija poimenovanj otrok po živalih. Mama od malega mucka je pa prava mačka user posted image user posted image

a pol sem jaz k kličem mojo punčko Žabica,Krotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:41:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?


Jz pomislim samo na to, da je mama, ki svojega otroka poimenuje piščanček, ena taprava kura.

user posted image user posted image user posted image


ja no, moja interpretacija poimenovanj otrok po živalih. Mama od malega mucka je pa prava mačka user posted image user posted image



hm, potem bi morala jaz mojega klicat psihopatek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:43:41   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: vika1


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: vika1


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

..glede ptičkov in čebelic:vse tiste ki sodeljujemo na tem podforumom smo se skupaj odločile da se tako poimenujemo,se ni samo ena tega spomnila......če te motijo krofki,čebele,ježki ,enostavno ne hodi tja in ne beri naših čvekov


Tudi jaz ne hodim ta,na Vaš podforum,ker je tko pocukran da lahko še sladkorno fašem user posted image
kako pa veš da je pocukran,če ne hodiš tja?user posted image


ENKRAT sem šla ta pogledat,ampak tko se tam " škali" (beri drsi) da je joj!!!!!!user posted image
nam je všeč da je "pocukrano" tistim ki pa ni,pa pač svetujemo da naj nas ne berejo-simpel neuser posted image ......meni je itak čisto mimo uletavati in brati na druge debate če e vem o čem teče debata......drugače pa meni osebno ni pocukrano in še bog se ga vedi kaj,če se pogovarjamo o otrocih,kuhanju,opravljamo tašče........

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 8:55:57   
Anonimen
No, če mene kdo vpraša (saj vem, da me ne), me ne motijo krofi in hrošči in podobno, ne vem pa, kako to, da se čez vse potem razvleče štajerščina in potem imamo krofeke, otročeke, hroščeke, taščeke... midva ob tem kozlama!

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:00:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

No, če mene kdo vpraša (saj vem, da me ne), me ne motijo krofi in hrošči in podobno, ne vem pa, kako to, da se čez vse potem razvleče štajerščina in potem imamo krofeke, otročeke, hroščeke, taščeke... midva ob tem kozlama!


a kozlate samo ob štajerščini? Ker opažam tudi, da slovnično popravljajo samo štajerke, ostalih pa ne    

< Sporočilo je popravil mika -- 28.7.2009 9:01:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:02:48   
Anonimen
Ja, jaz samo ob štajerščini.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:05:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ja, jaz samo ob štajerščini.


se mi je zdelouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:12:41   
pupika
Tale s krofekom, pa z otročekom je pa dobra. Jaz sem priseljenka na štajersko iz gorenjske, pa mi je bilo to vedno čudno, kako je lahko krofek, otroček, če pa je otrok in krof.

Pazi to sedaj, stara mama od mojga je vedno rekla, kadar je šla z mano, da gre z karmenom, namesto s karmen.Ta mi je bila vedno huda.Saj nimam nič proti štajerščini ampak mi je smešno, pa še nekaj ne razumem. Vsi mariborčani vedno rečejo sma šla, namesto sva šla, sedaj pa jaz še mojga mulca vedno popravljam, sva ne sma. 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:15:59   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

. Vsi mariborčani vedno rečejo sma šla, namesto sva šla, sedaj pa jaz še mojga mulca vedno popravljam, sva ne sma. 


Maribor, z zelo široko okolico in glede nato, da je tvoj mulc v družbi štajerskih otrok, ga boš teško odvadila.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:19:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Pazi to sedaj, stara mama od mojga je vedno rekla, kadar je šla z mano, da gre z karmenom, namesto s karmen 


Ena moja sorodnica, stara gospa, se tudi ni mogla navaditi na tole ime, Karmen. Ona je bila pač v tistih časih navajena, da se ženska imena lepo končajo na -a (Jožica, Tinka, Micka, Tončka...). In je svoji vnukinji vedno rekla Karmena. user posted image

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:21:51   
pupika
mika, saj vem, samo mi je bilo vedno čudno odkod je prišlo to sma. Moj mulc se mi vedno smeje in potem še bolj glasno meni grema. Se je pa tašča čudila, kako to da tolko gorenjskih besed govori, če pa živi na štajerskem, pa če se mulci učijo od staršev. Tudi od moje sestre mulci govorijo bolj gorenjsko kot primorsko, ki živijo na primorskem, pa sta njena dva mulca že stara 11 in 7 let.

Mika samo da mi ga v osnovni ne nabutajo zaradi gorenjščine, saj dokler ne bo začel kvakat bo v redu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 9:24:46   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Večinoma, v veliki večini primerov, kličem svoja otroka po imenih, ker sva jima z možem dala imeni, ki ju vsakega posebej zaznamujeta. Tudi z možem se kličeva po imenih in si ne dajeva nekih ljubkovalnih imen, ker je meni osebno to ogabno - če slišim eno 35. letnico ali pa še starejšo gospo, ki svojega partnerja ogovori: Medo, a bova... Pri takih povedih pa se mi dobesedno obrača želodec.

Ljubezen se lahko izkazuje na milijon načinov, definitivno pa ne s kakšnimi poimenovanji. Ljubezen namreč niso besede, ampak dejanja... In meni vsa tovrstna poimenovanja izražajo samo infantilnost tistega, ki jih dajeuser posted image .

Sicer pa: Morska zvezdica, če takoj ne prideš k mamici, te bo mamica po riti!user posted image



btw. meni se obrača če nekdo doji sina pri 3 letih, pa vseeno to ne razglašam okoli, ker me ne briga, kaj delajo drugi



Očitno te brigajo drugi, če ti je podatek, do kdaj dojim, ostal v spominuuser posted image Če te ne bi brigalo, bi prebrala, bi se ti takrat obrnil želodec in bi pač naslednji trenutek pozabila...


Tako pametna punca, pa se v lastnih besedah tako zaštrikauser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 28.7.2009 9:29:37 >

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 10:01:56   
Ronči
raho, to bi blo pa čudno, da si tak podatek ne zapomnim.... mi je bil izredno nenavaden, pa spomin imam tudi zelo dober :)

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Smrečica
Michonne RR

Kdaj postavljate božično drevesce?

Na začetku decembra (13%)

Na sredini decembra (42%)

Na božični večer (38%)

Drugo (7%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!