|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zizo-bol
10.6.2005 9:46:13   
afrika
Ja, že dva dni ga imam...zizo:zmeden2::zmeden2:bol...samo še ni panike...vsaj mislim...si mali princ umišlja nov ritem...namesto vsaki 2 uri zdaj je vsake 3-4 ure...tako, da definitivno joške to čutijo...

...zdaj pa vprašanje...a gospod mastitis užge kar naenkrat, al se pripravlja nekaj časa???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zizo-bol
10.6.2005 9:51:41   
zdenka32
...hitro užge in je zlo boleč...pa še vročino lahko fašeš! Če mali ne je, si pa malo izstisni, da pritisk popusti! Nč bat, mleka bo še vedno zadosti...

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zizo-bol
10.6.2005 9:58:53   
afrika
Ja, no, saj pazim, da nimam preveč napetih...pa vseeno boli...pa stiskat preveč po moje tut ne bi blo fajn - pol mi bojo še bolj kipnile, al kaj...jaz bi mogla priti na manj mlekca...saj verjetno bo narava poštimala, da bo vredi, sam vseeno sem mal zaskrbljena...da ga ne fašem...zlobnega mastitisa...sicer pa skos polno dojim...do zdaj še nisem nikol stiskala...sem naravi zaupala...upam, da me tokrat ne pusti na cedilu...

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zizo-bol
10.6.2005 10:03:23   
Lunca1
Lahko mu potem tudi ponudiš iztisnjeno mleko. Ker drugače bo res več ponudbe kot potrebe.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zizo-bol
10.6.2005 10:05:24   
zdenka32
Po mojem je tko...prisluhni sebi in svojemu telesu, pa bo sigurno najboljše! (kolk je pa pikec star?)

Pa veliko sreče:)

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zizo-bol
10.6.2005 10:09:19   
afrika
Moj mali lubek bo kmalu upihnil 5 mesecev...pa hvala lunca in zdenka:)

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zizo-bol
10.6.2005 12:14:47   
muki1
Tuširaj se s fuuul vročo vodo, punkice pa kar iztiskat.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zizo-bol
10.6.2005 15:57:41   
Tasika
Iztisni toliko, da pritisk popusti. Ne praznit do konca, ker se pol še več dela.


LP

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zizo-bol
10.6.2005 18:54:22   
piščanc
mene je kar naenkrat, najprej rahel prehlad, potem pa malo rdeča joška in zatrdlina-- mastitis. sicer me ni ne vem kako bolelo, zaprt je bil samo del mlečne poti, bolj me je bilo strah, kaj če se razširi. zdravnik dal antibiotike in je OK.

ima pa moj tudi zdaj že par dni hranjenje na dalj časa, moje joške pa aua. ponoči se moram kar preobleči, nobena blazinica ne pomaga, niti chicco.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?