|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:30:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop



ma, hudiča nooo. cel RR je živčen zaradi enega luleka. in potem imej rad ljudi...user posted image


user posted image

sam vseeno mi je ful pomagal, nikoli me ni zafrkaval, vedno prej razložil...včasih tud preveč krat, da se mi je zdelo že malo smešnouser posted image , ker sem stvari že prej obvladala, ampak o.k, nisem pametovala, ampak poslušala......boljše to, kot pa da bi se norčeval, če česa ne bi znala. Pa drugače je res strokovnjak in z veseljem daje svoje znanje naprej. ful je vesel zainteresiranih, sploh mladih, da jih lahko kaj nauči. Res vedno lepo sodelujeva in nikoli ni težil, zato grem vedno z veseljem v službo.
Ampak me je šokiral in razočaral, ko bi se moral pred vsemi izjasnit. Sam pol mi je danes rekel, da mu je teško pred vsemi. Ne želi bit krivec, da koga odpustijo, tud če dela slabo. Je*bi ga...če si šef pač nosiš tud to odgovornost

Bomo videli kaj bo jutri

< Sporočilo je popravil mika -- 30.11.2009 17:32:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:40:40   
Klemy82
Mikec, lej kok dni te jebejo v živ mozag, a zdej boš se pa še sekirala, če njih lepo po vseh reglcih in točkah zakona zaj nazaj?user posted image
A ti je kdo rekel, da jutri ne hodi v službo, da te pokličejo in obvestijo? A ti je kdo rekel, da ti ne bojo podaljšali? Torej, ti pojdi lepo jutri v službo pa bo, kar bo. Al te bo vratar skozi vrata ven nesel, da nisi več zaposlena in da nimaš vstopa, al ti bojo rekli, da čičaj pa čakaj na kadrovski, da te kdo pokliče... čim pa se pipneš karkoli delat, ti MORAJO dat pogodbo za nedoločen čas. In če bo do tega prišlo, le glej, da boš imela priče, da si delala brez pogodbe.
Za vezo te pa nima kaj skrbet, ona te je spravila not, s tabo so vsi zadovoljni, če te pa ne znajo odpravit po reglcih, pa to ni problem tvoje veze, ampak šefov, ki so pa jih ni.
Upam, da se bo vse izšlo dobro zate, res. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:50:47   
Ulla80
mika ne bodi neumna, z vezo to nima nič. samo izenačila se boš z onim talevim sodelavcem - oba bosta za nedoločen čas in pol se bodo lažje njega znebili. ker zdaj je lažje znebit se tebe, kot njega. 

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 18:24:04   
zmajaz
Pa ne mi rečt no - pridem domov in grem ta prvo na RR pogledat kaj je zdaj z Miko - in se še kar nič ne ve. user posted image  Boga, no, saj boš še živčnega fasala zravn njih.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 18:33:09   
ZARA
Fak, jst bi tega tipa že v koleno ustrelila... user posted image Upam, mika, da čimprej izpljune, kar si želiš vedet.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 18:54:53   
mika
Če mi jutri dajo pogodbo, je ne morem zavrnit. nič ne bi pridobila s tem, samo zamerla bi se jim, ker grejo na čakanje tud tisti, ki so zaposleni za ndč. Pri njih je tako, da če ni dela, nimajo kaj za delat. Sam pri men je tako. eden mora bit, dva pa sva itak bila preveč, oz. sodelavec. Sej mi je več sodelavcev reklo, da v mojem primeru je pa res ne fer. samo kaj....njega je pripeljala veza, kot mega strokovnjaka, zato je tudi takoj dobil za ndč pogodbo. On je pa vse prej kot to.

zmajaz, ja res lahk dobiš živčnega.  sedaj, ko to napišem, bom danes prvič jedla, ker sem čist brez apetita. V teh dneh sem ziher zgubila 2 kg, pa ko sem že tako preveč suha.

zara, ma danes se mi je zasmilil, ko sem ga vidla, da mu je teško. sam, da se bo jutri spravil skup in dir. povedal po resnici.


< Sporočilo je popravil mika -- 30.11.2009 18:55:57 >

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 8:18:16   
Anonimen
že kaj novega??? user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 8:21:32   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

že kaj novega??? user posted image


ja, mika, daj izpljuni...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:00:46   
mika
jA, KONČNO. Podaljšali so mi do novega leta. Katastrofalna kriza je in se sploh ne ve kaj bo po novem letu. Če takrat ostanem brez službe, bo to zato, ker ni dela in ne zaradi sodelavca. Moj šef se je opogumiluser posted image  in mu povedal po resnici. Dir. jemenda vedel že prej, samo  je hotel slišat od njega. Baje sledi reorganizacija vodstva in  še nižje. Če bo kdo moral it iz našega oddelka bo prvi sodelavec, čeprav je za ndč....ma ne morem verjet no...sej sem vedela, da dir. ni pokvarjen, ampak sem se vseeno bala, da bo še naprej verjel, da je  mega strokovnjak.

Punce in fanta....hvala vam za vso podporouser posted image user posted image user posted image . Hvala za vse pesti, sploh  fige na nogah in keglove vajeuser posted image ...verjamem, da so bile pika na i, da se je končno pri ta glavnem povedala resnica na glas.

Ti dnevi so bili zame neznosni...in moj zlati mož je vse naredil, res vse, da mi je bilo lažje...zdaj pa sledi vračanje dolga, za vse zamujenouser posted image

user posted image user posted image user posted image za vas, da se vam ne bi dogajalo kaj podobnega. Ostalim, ki pa se s tem soočate, pa želim, da čimprej najdte službouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:04:17   
Colt
Lepo je videti še žarke pravice v tej naši državici. Čestitke...ostala navodila maš pa v mojem podpisu user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:11:03   
zvesta
bravo Mika.... sem stiskala pesti zate.... super! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:15:14   
Anonimen
super, mika user posted image res sem vesela zate.



upam le, da naslednji mesec ne bo znova taka psihoza. meni se zdi, da so le podaljšali čas za odločitev. ker ne en, ne drugi nista šla ta mesec user posted image imam občutek, da bo tale tvoj "jutri" nastopil še večkrat user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 9:15:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:18:55   
uwaga
user posted image Jeeee Mika!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:19:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Lepo je videti še žarke pravice v tej naši državici. Čestitke...ostala navodila maš pa v mojem podpisu user posted image


hvalauser posted image ...Naš direktor je pošten, zato mi je bilo hudo, da bi ga glih pri meni zaneslo.

najprej sem se tolkla dol s pemijo Zadnji dan od Alye, zdaj pa samo tole od floydov poslušamuser posted image ....



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:20:32   
uškinamama
mika user posted image ,  zdaj pa bo pestro pri vasuser posted image  sploh , če bo mož računal obresti . Bravo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:22:43   
majch
user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:23:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

super, mika user posted image res sem vesela zate.



upam le, da naslednji mesec ne bo znova taka psihoza. meni se zdi, da so le podaljšali čas za odločitev. ker ne en, ne drugi nista šla ta mesec user posted image imam občutek, da bo tale tvoj "jutri" nastopil še večkrat user posted image



ne, ne...ravnokar se dela reorganizacija in mi je nekdo, ki je na ušesa vlekel na drugi strani, rekel da je zame rešeno, da ostanem, ker šef potrebuje nekoga...kot sem napisala...če bom morala it, bo to ker je propad podjetja in ne da bi me izrinil lenuh.

Sem se pogovarjala tud z mojo vezo in je ful zaskrbljena, kriza je resuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:24:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

mika user posted image ,  zdaj pa bo pestro pri vasuser posted image  sploh , če bo mož računal obresti . Bravo.


Veš, da jih bo.... ajme meniuser posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:34:37   
Zanica
Eden od redkih forumov kjer sem prebrala vsak post na vseh 6 strani!

ČESTITAM MIKA!!!! user posted image user posted image user posted image  

Pravica je obveljala, ti si živ dokaz da z pridnim delom prideš res dlje! Pri nas je tudi velika kriza, tako da vem kako je vodilnem  kadru, ki morajo dati odpoved, to je vedno težko. Ampak v tvojem primeru sploh ni bilo dileme, ker si ti tista ki je prinašala denar v firmo, ne pa tvoj sodelavec (ki si definitivno ne zasluži naziva "delavec", je bolj statist po mojem mnenju).


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:34:47   
Anonimen
user posted image ... jej!!! Super, Mika!!!!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:37:04   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
user posted image ... jej!!! Super, Mika!!!!

Mika, čestitke in da bi še dolgo ostala tu v službi user posted image  user posted image !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:37:13   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

mika user posted image ,  zdaj pa bo pestro pri vasuser posted image  sploh , če bo mož računal obresti . Bravo.


Veš, da jih bo.... ajme meniuser posted image user posted image


Nič ajme meni, dolg je dolg. In če je bilo pol rr- ja znerviranega si predstavljam mister mika user posted image .
Se pravi, če te zdaj par dni ne bo na rr-ju, te ni položila gripa user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:44:30   
noranate
OOOO, končno! Rešena je Saga o  Mikiuser posted image . Mika srečno in zelo vesela sem zate, sedaj pa potrebujem en kofeuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:44:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Se pravi, če te zdaj par dni ne bo na rr-ju, te ni položila gripa

user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 1.12.2009 9:45:21 >

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?