|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 11:35:06   
mika
Izvedela bom v PON. Menda niso včeraj odločali, ampak bodo v v PON. Super. Ostalo mi je 5 dni dopusta, pač neizkoriščenega. Očitno nima niti direktor obraza mi prej povedat, ker sam meni poteče pogodba, ampak bom šla v paketu z ostalimi, s to razliko, da oni gredo na čakanje, jaz pa na zavod.
Šef bo  v PON nazaj, boooooogi...... pa je mislil, da se je znebil odgovornostiuser posted image ...sicer pa od njega ne pričakujem nič, ker vem da bo tiho.

Fajn vikenda me čaka, ni kaj. Glava me tako boli, da komaj gledam.

Farina, sem brez besed. Ti pa želim, da se tud ti čimprej rešiš negotovosti

Enkrat bodo že spoznali, koliko pomeniš za to podjetje
Noranate, upam samo da bom takrat delala že drugje.

Danes si bom spakirala vse zapiske, pa si jih ta gimpl naj sam dela. So tud zadeve med njimi, ki jih je še šef pozabil, ker je bila to pač moja odgovornost. Zato pa je vedno govoril, da te zapiske moram skrbno hranit in morajo bit v omari, da jih najde. hja pa kaj še

Hvala vsem, da ste me brali in stali ob strani. Ob vaših nasvetih sem dobila čist drugačen pogled na celotno zadevo. In sedaj res verjamem, da si zalužim boljše.

Sedaj grem pa brat mal bol zabavne teme....bi lahko še kaj naredila, pa ne bom.

V ponedeljek pa javim, kaj so se odločili, čeprav je men že takointako jasno


(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 11:47:25   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Danes si bom spakirala vse zapiske, pa si jih ta gimpl naj sam dela. So tud zadeve med njimi, ki jih je še šef pozabil, ker je bila to pač moja odgovornost. Zato pa je vedno govoril, da te zapiske moram skrbno hranit in morajo bit v omari, da jih najde. hja pa kaj še

Tako je prav - če te kao ne rabijo, naj se pa kr sami znajdejo - kar popokaj svoje zadeve. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 13:13:00   
Lolek in Bolek
mIKA ne prehitevaj. Pri nas so šli kadre pogledat kadre vsebinsko. Smo pa seveda imeli tudi take, kot primer si ti, pa so bili šefi povprašani, koga od svojih bodo dali proč. Če je ta tvoj šef tako usekan, da bo dal tebe, naj pač bo toliko usekan. No hočem povedati, da pri nas se je zgodilo, da so ostali sem in tja, tudi kaki pridni ki smo jim podaljševali pogodbe, šli pa so ali pa še bodo tisti, od katerih nimamo veliko. in tako je tudi prav!
Držim pesti zate Mika!user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 13:18:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mika

In sedaj res verjamem, da si zalužim boljše.




user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 13:28:21   
Klemy82
Ja, tudi jaz sem tazadnji dan ob 12h izvedela, kako pa kaj. S tem, da mene so moji nadrejeni podpirali in je direktor spužva brez hrbtenice, ki ga vsak veter okoli obrne. Mah, ni da bi komentiral.user posted image Res ti želim, da se zadeva zate najbolje zaključi, pa če je to z eno fajn službo nekje drugje, pač naj bo tako. 

_____________________________

Jst.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 13:31:06   
TomTaylor
hej, mika, pa ne si zdaj celga vikenda pokvarit, itak nič več ne moreš narest, zdaj je vse v drugih rokah. Pa bolj kot boš razmišljala, slabše bo - jezna boš na šefa, pa na sodelavca, pa na cel sistem...ej, brezveze, škoda tvojih živcev. Če te bodo vzeli - super, če pa ne, je pa po svoje še veliko bolje. Zapustila boš podjetje z dvignjeno glavo in šla novim izzivom naproti. Pa ne sekiraj se, če se v podjetju trenutno ne zavedajo tvojih sposobnosti, s tvojim odhodom jim bo še prehitro jasno. Zdaj se pa nehaj psihirat, petek je!user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 15:03:01   
mika
Imam vse spakirano. Rožo bom dala moji zlati sodelavki, tako da mi ne bo treba v ponedeljek brskat in iskat mojih stvari.

TT,  se ne psihiram več. Bova šla z mojim malo ven spit, kar že dolgo nisva. Jutri gremo na eno fešto, na abrahama, tako da ne bo tak grozen vikend.

Zdaj pa šibam domov, se javim od doma

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
27.11.2009 17:39:17   
Colt
Mikica, jaz sem prepričan da nimaš kaj za izgubit!

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
28.11.2009 0:20:44   
farina
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: farina

draga moja mika, tvoja zgodba je tako podobna moji in točno vem kako se počutiš.noseča sem približno 4 mesce, zaposlena za določen čas, vendar ko je šef izvedel da sem, mi je pogodbo podaljšal sam za 3 mesce ne za 6,kot mi je bilo obljubljeno, sedaj mi decemra poteče pogodba ne vem kako bo, moja služba zahteva celega človeka(delam z ljudmi) in morš bit robrot,ampak moje počutje je včasih slabše, včasih boljše,ker mi razpoloženje niha, mi je bilo to v opozorilo,poleg tega me služba obremenjuje in spravlja v živce,ker si nismo razporedili nalog in delovnih ur, klkub nosećnosti delam po 12 ur celo 16, vendar ničesar ne morem....na svoj način si želim da bi se vse končalo in da bi lahk v miru zadihala


Prašič nemarni. Čisto nič ga nebi stalo, če bi ti podaljšal za 6 mesecev. Njega in firme nebi stalo nič, ti bi mela pa porodniško. Kok sovražim take patrone. In ti za takega kretena še vedno delaš 16 ur? Kam gre ta svet?


ja sam to se ni dovolj, jaz morm bit njim hvaležna da sem lahk sploh tam, pa češ kak me razvajajo, čeprav je šef zivcen in ves njegov stres jaz pokasiram,jutri ga bom lepo prosla, da prosim naj se ne zdira več name, da se vse da normaln pogovorit,če pa tega ne zmore pa jaz ne zmorem več delati, ko pa še to ni dovolj pa vse stranke obvešča da sm noseča in se pretvarja kako je vesel zame.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
28.11.2009 7:33:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: farina


jutri ga bom lepo prosla, da prosim naj se ne zdira več name, da se vse da normaln pogovorit,če pa tega ne zmore pa jaz ne zmorem več delati, ko pa še to ni dovolj pa vse stranke obvešča da sm noseča in se pretvarja kako je vesel zame.



Farina, niti slučajno ga ne prosi, ampak zahtevaj. Če ga boš prosila mu boš dala še večji gušt za drenje. takšni šefi, ki šefujejo z drenjem ni večje zmage, kot nekoga pokoriti in uživajo, ko ga prosiš.

Colt, tvoj podpis me je ponesel nazaj v najstniška letauser posted image ...sedaj poslušam pesem

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
28.11.2009 9:10:07   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Colt, tvoj podpis me je ponesel nazaj v najstniška letauser posted image ...sedaj poslušam pesem

To me pa zelo veseli in sem hkrati pozitivno presenečen user posted image user posted image No, ta pesem je bila napisana za Sdya Berreta, ki je lih takrat zaradi takšnih in drugačnih okoliščin, zapustil skupino. V glavnem, Shine on!user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 11:47:08   
TENDAI
Ali si že kaj izvedela? Drižm pesti in mislim nate!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 11:55:49   
mika
nE, NIČ še. Direktor je klical šefa, on pa je službeno odsoten do enih. 5 min preden ga je klical je šel. Zdaj bi lahko že vedela.

Počakal bo nanj in potem povedal.....mater od sile zvezdice vidim, pa vrti se mi.


< Sporočilo je popravil mika -- 30.11.2009 11:56:35 >

(odgovor članu TENDAI)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:08:48   
zmajaz
Pa to je naravnost močenje no. user posted image  Vsi držimo pesti zate.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:32:11   
Šarki
še vedno držim pestiuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:35:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Pa to je naravnost močenje no. user posted image  Vsi držimo pesti zate.


sej sploh ne gledam kaj pišem - mučenje sem hotela napisati, ne močenje.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:42:24   
mika
nO, DA BO MUČENJE ŠE Včje, bom izvedela ob dveh. Šef se je vrnil in sva se pogovorila. Sam mi je priznal, da mu je zelo teško osdločat o takšnih stvareh, da se ponavadi takšnih sestankov ogne.Ampak se zaveda kaj pomeni, če jaz grem, da ostane sam, ker si s sodelavcem ne more nič pomagat. Pogovarjala sva se o vsem tem kar sem vam pisala in je rekel, da bo direktorju povedal.

Bog daj, da bo res. Da ga ne bo stisnila prpa. Prejle sem slišala razgovor med njim in dir., ko mu je rekel, da potrebuje samo enga in ne dva. Valjda mi je padel mrak na oči, pa čeprav to vem od vsega začetka. sej sem vse sama delala...res upam, da bo povedal po resnici. Ob dveh se dobita, da se detajlno pogovrita

držite pesti še naprej, prosimuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:43:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Pa to je naravnost močenje no. user posted image  Vsi držimo pesti zate.


sej sploh ne gledam kaj pišem - mučenje sem hotela napisati, ne močenje.user posted image


Ah tud močenje je, ker švicam 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 12:55:10   
uškinamama
pa to ni res...

držim pesti + keglove vaje, bo ja zaleglo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:17:05   
muška
boga,... pi.zda še meni je utrip narasel user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:18:09   
aluš
mika, kako se pa sodelavec obnaša. Tisti, ki nič ni od njega. Je samozavesten, prepričan, da se mu ne more nič zgoditi, a je tudi vse na trnih?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:22:59   
Rožica I
Ma, dej, ta tvoj direktor špana cel RRuser posted image ! Reci mu, da boš kure ven spustila, če se ne bo spametoval user posted image !


Skratka, kakorkoli že bo, bo ok user posted image ! (po principu vsako zlo za nekaj dobro)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:24:04   
Anonimen
Mika,meni si v mislih ze od prvega posta.Upam,da bo sef imel jajca in povedal direktorju resnico.Pa,da se raje izogne...user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:29:15   
uwaga
Mika še vedno držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:32:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

mika, kako se pa sodelavec obnaša. Tisti, ki nič ni od njega. Je samozavesten, prepričan, da se mu ne more nič zgoditi, a je tudi vse na trnih?

pa jaaa, on misli, da se mu ne more nič zgodit.....pa to popizdiš no. On meni govori, ja veš teški časi so , on pa dobesedno greje stol in nič druga. Sodelavka se je smejala in rekla, da mu mormo priznat, da je res đek, da mu tako uspeva se obdržati. In baje je v prejšnji službi bil isti, da so se ga komaj znebili.

hjooooooooooooooooooooooooj...še pol ure


< Sporočilo je popravil mika -- 30.11.2009 13:34:41 >

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?