|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 18:49:14   
mika
Ker je recesija močno zajela tudi naše podjetje, bodo jutri odločalo kdo ostane in kdo gre. Glede na to, da so mi zadnje tri mesece podaljševali pogodbo za en mesec, sem se nekako sprijaznila, da sem med tistimi, ki gredo.

Ker se bliža konec meseca sem kadrovsko vprašala, če že ve, kaj bo z mano in mi je rekla, da ji je direktor rekel, da bodo jutri odločali, kdo gre na čakanje do pomladi. Nisem bila nič pretresena ali kakorkoli živčna, ko čez dve min. pride moj šef in pravi, da ge na dopust. Cel dan ni nič rekel, pa sva bila skoz b kontaktu. Očitno se je odločil šele takrat, ko je izvedel, da bo moral reč kdo od naju s sodelavcem ostane.Jutri, ko bi se moral izjasnit, ga ne bo. To me je pa tako prizadelo, da sem se komaj zadržala, da se nisem razjokala. Vse je prepustil drugim. Ta mesec sem dobila za narisat načrte projektov, ki se bodo delali vse do poletja. Se pravi, da si je zazihral, da bo vse narejeno, ker od mojega sodelavca ni nič. Res nič...ništa...totalna nula. V tem oddelku je itak dovolj samo eden, sam so pač zaradi določenih vez tud njega zaposlili. In ker je dobil takoj za nedloločen čas, se mu je je*balo za delo. Vse dolžnosti, ki jih je dobil, je tako fino spalamudil, da ima gužvo, da so delo dobili drugi.

Tolaži me misel, da vsi, res vsi vedo, da sem dala vse od sebe, da sem vse projekte speljala jaz.  tud direktor je na zadnjem sestanku spraševal, kaj dela sploh moj sodelavec in sem dobila občutek, da ga je šef zagovarjal.

Mogoče bi bolje prišla skoz, če bi ga ogovarjala okrog in se drla kako gužvo imam, tako kot počne to on.

Kakorkoli, pričakujem odpoved oz. ne podaljšanje pogodbe, nisem si pa mislila, da mi bo šef obrnil hrbet. Tudi prav, bom že preživela.

Upam samo, da bom jutri novico sprejela brez solz.

Pa še to, če katera ve...glede nato, da se men izteče pogodba grem kot brezposelna na zavod, a ne ? ne morem it na čakanje?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:18:11   
alička
Sori ne zadnje vprašanje ne vem odgovora.
Nimam tudi nič pametnega za povedat, samo en user posted image  zate.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:19:48   
Šarki
user posted image user posted image user posted image veliko sreče

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:21:02   
Gina
O, mika, hudo mi je, da moraš takole čakat kaj bo s tabo, a bo al ne bo.... Drugače pa vidim, da časi so taki, da daaaaleč najboljše v službah sploh ne pridejo tisti, ki so pridni in marljivi in ki res dobro delajo. Najboljše pridejo skozi tisti, ki lezejo drugim v rit in ves čas na glas razlagajo kaj vse so naredili, čeprav so v glavnem naredili manj kot večina, pa zraven druge v drek porivajo. Naslednje vrste ljudje, ki tudi dobro skozi pridejo so tisti, ki naredijo svoj minimum, toliko da oddelajo kar je že ravno treba, pa čisto nič več, so povsod tiho in gledajo, kako bodo sebi ustregli, da jim ostane energija še za njim ljube reči, pa dom pa hobije. Vsi ostali pa furajo celo firmo naprej, za dodatek pa pokasirajo ves šit, tako od dela, kot tudi od stresanja slabe volje nanje, na koncu so pa še prvi, ki jih odpustijo. Žal je lajf tak. user posted image Smo še v enem gnilem kapitalizmu, ki pri nas ni niti še od daleč visoko razvit.


Želim ti, da bi našla službo, kjer bi te cenili in ovredotili kot človeka in kot delavca in še ok plačali. Srečno!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:22:37   
Nasara88
user posted image user posted image user posted image saj bo... drzim pesti user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:26:01   
Arwenko
Žal mi je Mika, sploh to, kako se posamezni "šefi" obnašajo, niti toliko jajc nimajo, da bi ti v obraz povedali. Tudi moj je julija na tak podel način dobil odpoved, pisno preko vratarke oziroma receptorke, niti ne od svoje šefice.

Daj mi napiši na privat kaj in kje delaš, mislim da si v moji branži, da vidim če kje kaj poznam naokoli, da kdo išče.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:27:48   
Šarki
aja, mam še eno vprašanje, kaj pa delaš?? lah na zs, sem firbecuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:38:42   
Rožica I
Doživela podobno- zato te razumem user posted image ! Ni fajn, normalno- je pa dejstvo, da se nekje vrata zapro, da bi se kje drugje odprla..

Jutri pa se z dvignjeno glavo od vseh prijazno poslovi- danes ti, jutri kdo drug; dostikrat celo popolnoma neosebno; škoda živcev in solz...user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:47:56   
kalbo
Ko gre firmi za nohte, se veze in poznanstva razblinijo ko milni mehurček. Pametni šefi in direktorji v takih momentih močno razmislijo koga ZARES rabijo in koga ne. Mutivode, ki odvajajo delo od sebe redko preživijo, tko da se tole men sliši kot da ti ostaneš mutivoda gre, to da glavo gor in pogumno jutri v službo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:50:08   
TomTaylor
hej, jz mam pa en kontra filing, nekaj šestemu čutu podobnega - da bo izbral tebe.

Če me pa slučajno čut vara, so pa itak oni na izgubi, saj bodo izbrali delavca kateremu si ti vedno reševala rit, tko da se nič ne sekiraj.

Držim pesti, pa obvezno sporoči!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:59:30   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hej, jz mam pa en kontra filing, nekaj šestemu čutu podobnega - da bo izbral tebe.

Če me pa slučajno čut vara, so pa itak oni na izgubi, saj bodo izbrali delavca kateremu si ti vedno reševala rit, tko da se nič ne sekiraj.

Držim pesti, pa obvezno sporoči!user posted image


Tud jest sem imel tak občutek ob branju posta. Upam da me ne vara. Če pa me, bo pa nekaj dobrega v tem, in sicer to, da bo moral zdaj tvoj sodelavec pokazat kaj zna in ne sam lapat.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 19:59:52   
katjes
Jaz navijam zate - upam, da bo sposobnost in pridnost zmagala pred vip-om!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:01:24   
ZARA
Joj, mika, želim da se ti izteče kar najbolje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:12:59   
Sibil_
Mika, tudi jaz ti želim najboljše-sicer pa če dobiš odpoved zaradi pomanjkanja dela itn lahko greš na zavod in prejemaš nadomestilo. Tako da vsaj nekaj časa imaš za najt drugo službo.user posted image

So pa podobne razmere glede dela in sodelavcev po moje povsod-no, pri nas že, grrr.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:15:09   
Klemy82
Joj, kar pikice dobim ob takih zgodbah. Se spomnim, ko si pisala o temle sodelavcu tvojem. Če ti bodo res dali nogo, bodo to res kmalu obžalovali, če človek do zdaj ni dal nič od sebe, tudi zdaj ne bo, riti mu pa ne bo noben odnašal. Vseeno upam, da bo šel on na čakanje in da ti podaljšajo, drugače si pa itak zaslužiš službo, kjer bo kdo cenil kar delaš. Tudi mene so fajn zajebali tam, kjer sem delala 2 leti prek servisa, pa se je šefica po zobeh metala pa njena šefinja tudi. Mi na koncu niso dali službe, ker si je direktor čez noč premislil. Pa sem imela pogodbo že sestavljeno. No, nazadnje si je spet premislil in baje me bojo zaposlili, ko gre ena mama v penzijo. Kar bo februarja. Valda iščem službo drugje, temu človeku ne verjamem čisto nič več. Tako da, ja tudi jaz sem se obrisala pod nosom, doma delam kar imam še za fax pa iščem šiht. Če kdo ve za kakšno službo, administracija, trgovina...se priporočam na zs.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:17:53   
Anonimen
mika, držim fige na rokah in nogah, da bo izbral tebe user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:19:52   
blaža
Upam, da te bojo jutri izbrali, če te pa ne bojo, glavo gor in z ponosom odidi. Bodi ponosna nase, ker veš, da si sposobna in bojo oni na izgubi.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:25:58   
CatJa
Vso srečo!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:27:14   
ZmajTolovaj
Če ima šef tri čiste, bo obdržal tebe. Če te ne bo, je budala, ker bo sam sebi pljunil v skledo. Ne vem, kako bo lahko potem še zagovarjal sodelavca, ker se bo točno videlo, kdo je res delal, kdo pa glumi gljivu pa svira k***u. Veze gor al pa dol.
Ti pa glavo gor - očitno ti je nekje namenjene služba s šefom, ki ti bo direkt povedal, kako in kaj. Držim ti pesti!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 20:29:22   
jakaracman
Tebe bo izbral!!!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 21:20:56   
mika
Ojoj , iz vaših ust v direktorjeva ušesauser posted image ...Hvala vsem za vzpodbudo. Resuser posted image

Pred očmi se mi vrti cel film od kar sem tukaj v službi.

Kalbo sama bi kot lastnice firme razmišljala popolnoma enako kot ti. In tud direktor se mi zdi tak človek. Njemu že na obrazu piše, da ni pokvarjen. Je pa po drugi strani zelo nepredvidljiv in vprašanje, kaj on vidi kot večjo korist. Al imeti mene oz. nekoga ki svoje delo opravlja al pa imeti nekoga, ki dela ne opravlja, lahko pa zato pridobi kakšno korist, ker ga ima zaposlenega. sam pri tem sodelavcu ne gre več tako, razen če  ne vem vsega.

Sem pa  slučajno dobila info. pa čist drugi poti(skoraj ne verjetni, da bi prišla do mene), da me je hvalil. Potem sem pa dobila pogodbo za en mesec in tako še naslednja dva...pol pa vedi
Na kolegiju je za  nas mlade  rekle, da mu je žal, da smo dober kader, da nas ne bi rad izgubil, zato bi nas dal  na čakanje. Samo sem jaz edina kateri pogodba poteče in najbrž ne morem na čakanje, ampak kar na zavod, kot brezposelna. Da ne omenjam, da mi je takšno pogodbo uredila ena izmed sodelavčevih vez.
Sej tu nas je 90% preko vez prišlo noter. Mene so tud štipendirali, mislim da tudi edino. Ampak take ignorance do dela še menda nihče ni imel kot moj sodelavec

Pa še to...kadrovska mi je danes reklada je šefu rekla da  naj gre do direktorja, da pol sploh ne bi bilo nobenega dvoma...ne, on si je raje roke opral, da se ne bi komu zameril.

arwenko, se ti javim...upam, da mi bo delal ZS

Nasara, če bom v petek kolikotoliko  skulirana, gremo na s S. na en sosedski čvek

Hvala še enkrat vsem...mi je veliko lažje

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 21:29:28   
mika
Klemy, ja to je ta user posted image sodelavec.  Ampak po tistem rasturu, sem imela mir, sploh ko sva dobila vsak svojo pisarno.

Tudi jaz tebi  želim, da čimprej najdeš službouser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 21:43:24   
Ana009
Srecno jutri! Upam, da ostanes.

Drugace pa po izkusnjah vem, da tisti, ki so dobri, pridni in znajo stvari speljat do konca ponavadi imajo svojo firmo in delajo po projektih. Mogoce te pa to caka v prihodnosti! user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 22:10:03   
Jelcy
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ko gre firmi za nohte, se veze in poznanstva razblinijo ko milni mehurček. Pametni šefi in direktorji v takih momentih močno razmislijo koga ZARES rabijo in koga ne. Mutivode, ki odvajajo delo od sebe redko preživijo, tko da se tole men sliši kot da ti ostaneš mutivoda gre, to da glavo gor in pogumno jutri v službo.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
25.11.2009 22:46:13   
maya2
Držim pesti user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?