|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i
27.1.2010 21:35:27   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Heej!

Punce a pozna katera švicarsko kozmetiko Just? Zanimajo me vaše izkušnje...



Jaz sem imela kremo za roke kamilica in mi ni bila ok, ker sem imela že takoj ko sem se namazala suhe roke. Probala sem kremo za noge in ta je za roke boljša. Zdej dobim v petek tea tree kremo, sem jo naročila, ker jo prijateljice zelo hvalijo n uporabljajo za vse sorte.
Majčice 08 jo uporabljajo in tudi na forumu je ker neki govora o tej kozmetiki. Malo pokukaj, boš tudi ugotovila, katera je zastopnica...jana. Vprašaj jo, če te zanima kaj konkretno.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Mar(sov)čke/-i
28.1.2010 15:25:33   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Heej!

Punce a pozna katera švicarsko kozmetiko Just? Zanimajo me vaše izkušnje...



Jaz sem imela kremo za roke kamilica in mi ni bila ok, ker sem imela že takoj ko sem se namazala suhe roke. Probala sem kremo za noge in ta je za roke boljša. Zdej dobim v petek tea tree kremo, sem jo naročila, ker jo prijateljice zelo hvalijo n uporabljajo za vse sorte.
Majčice 08 jo uporabljajo in tudi na forumu je ker neki govora o tej kozmetiki. Malo pokukaj, boš tudi ugotovila, katera je zastopnica...jana. Vprašaj jo, če te zanima kaj konkretno.


Kasso hvala user posted image Sprašujem zato, ker sem bila včeraj na predstavitvi pri sosedi. Je prišla ena k prodaja to že 7 let in je res lepo vse razložila. Navdušena sem bila kr morm rečt. Ampak, ker se nikol ne zaletavam pač malo povprašam o izkušnjah še koga drugega, predno se podam v nakup. Mam pa katalog doma, pa tudi nekaj malega mi je dala za domov, da lahko preizkusimo. Mislim, da nekaj bom sigurno kupla. Če ne druga, pa olje 31 k je pa reeeees vsestransko. Tale kremca Tea tree je tut men všeč, za vse sorte je ja.

Tko mimgrede: mene res zanima kje so vse babnce k so včas tle skos visele?? user posted image
Zdej še Peli ni več.
Pa tut za FionoP mi je žal, da se nč več ne oglas user posted image

papa

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Mar(sov)čke/-i
28.1.2010 18:41:35   
katjandraž
žaži, jaz imam olje31 in tea tree kremo in je oboje uporabnouser posted image , drugega še nisem poskusila, baje je tudi materina dušica zelo v redu.
glede oglašanja, sej vidš, da smo vse čist bizi, tko kt tiuser posted image . kok je blo luštn na porodniški, a neuser posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Mar(sov)čke/-i
28.1.2010 19:09:40   
tananejka
ojla!

jaz imam od Justa kapljice 31 in materino dušico....meni je oboje superuser posted image user posted image

Žaži: časa tudi meni kronično primanjkuje, sploh zdaj ko sem šla na svoje. Spim po 6 ur dnevno, potem pa cel dan akcija...škoda, ampak ni izbireuser posted image


čaubau

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Mar(sov)čke/-i
28.1.2010 21:24:12   
beti 1
Žaži: jest nimam neč od Justa, moja tašča je neki cajta prisegala nanj, zdej pa ne več, pa ne vem ravno zakaj.

Anuš: sorryyyyyyyyyyyyyyyyyy, mam tolk na glavi, da sem v tork čist pozabila na vas, sem pa jutri dopoldan doma, če se boš kaj sprehajal al apa kaj podobnega me poklič.

lp
beti

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Mar(sov)čke/-i
29.1.2010 11:08:16   
*žaži*
Hvala punce user posted image js bom naročila zihr kaj. Morm mal razmislt kaj kej res pogosto rabmo. Uno olje za pohotne bi pa mela user posted image   user posted image Si ga namažeš, pa če si preveč živahn te hit pomiri, drugi k te pa vohajo pa čist znorijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al neki tazga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Mar(sov)čke/-i
29.1.2010 12:45:53   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Hvala punce user posted image js bom naročila zihr kaj. Morm mal razmislt kaj kej res pogosto rabmo. Uno olje za pohotne bi pa mela user posted image   user posted image Si ga namažeš, pa če si preveč živahn te hit pomiri, drugi k te pa vohajo pa čist znorijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al neki tazga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image a to je tudi od Justa?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Mar(sov)čke/-i
29.1.2010 19:26:34   
katjandraž

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Hvala punce user posted image js bom naročila zihr kaj. Morm mal razmislt kaj kej res pogosto rabmo. Uno olje za pohotne bi pa mela user posted image   user posted image Si ga namažeš, pa če si preveč živahn te hit pomiri, drugi k te pa vohajo pa čist znorijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al neki tazga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tell more, tell more user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Mar(sov)čke/-i
31.1.2010 16:25:08   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž


IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Hvala punce user posted image js bom naročila zihr kaj. Morm mal razmislt kaj kej res pogosto rabmo. Uno olje za pohotne bi pa mela user posted image   user posted image Si ga namažeš, pa če si preveč živahn te hit pomiri, drugi k te pa vohajo pa čist znorijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al neki tazga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tell more, tell more user posted image user posted image user posted image


Tuki mate babe firbčne http://www.just.it/prodotti/I-nostri-prodotti~6/Bagni-Caldi~1/Essenza-Sandalo~8/
Ja baje da res tko deluje no...user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.2.2010 10:50:44   
*žaži*
Punce gremo 12. jest v pomarančo ane??? user posted image Katera bo rezervirala? Predlagam, da se dobimo ob 18. uri.

čaw

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Mar(sov)čke/-i
8.2.2010 10:14:55   
*žaži*
Ja kje ste vseeee????? user posted image Sej še velja za petek ane? Jst, Katjandraž, Tananejka, Anuš??

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Mar(sov)čke/-i
10.2.2010 13:12:54   
katjandraž
Evo, anuš potrdila, za naju z žaži tko vem, čakam še tananejko, pa vem, da je ful bizi v službi, tko da si jo bom drznila kar zraven štet, beti gre na lepše, če se ne motim, če katera??? Peli, fiona, kasso ...??? Sporočite, če pridete, da rezerviram!!!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Mar(sov)čke/-i
10.2.2010 14:42:21   
kasso
v petek...hmm so maškare, pa moram še petji do konca zašit kostum, v soboto zjutraj pa gremo smučat in bo rabila, ker bodo otroci smučali namaškarani....težko bi mi zneslo. Jaz vem, da se boste fino zabavale...kot ponavadi user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Mar(sov)čke/-i
10.2.2010 19:12:14   
*žaži*
Če bo še v petek takole snežilo, žal ne bom mogla prit, ker se bom do Ljubljane in potem nazaj vozila predolgo user posted image   V soboto jutraj moram pa ob pol 5 ustat. Upam da bo cesta ok.
čaw

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Mar(sov)čke/-i
11.2.2010 21:38:49   
katjandraž
rezervirano za 4, žaži, ceste tukaj so ok, tako da upam, da pridešuser posted image .

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Mar(sov)čke/-i
12.2.2010 12:05:29   
fionaP
Oj, danes imam nastop... pa kdaj drugič!
Lepo se imejte!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Mar(sov)čke/-i
13.2.2010 17:56:33   
tananejka
Super smo se imeleuser posted image user posted image

Naslednjič se pa zberemo v mal večjem številu user posted image

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.2.2010 9:39:03   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

Super smo se imeleuser posted image user posted image

Naslednjič se pa zberemo v mal večjem številu user posted image


A rees? Kaj ste jedle???????? user posted image Ste ble dolgo??

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.2.2010 21:08:26   
Anuš
Super je blo!?

Jst eno pečeno zelenjavo s feta sirom in grmadouser posted image . Sem pa ob 8 mogla letet, ker me je Bojan klical. Ga nisem slišala, ker je bla Taja glasnejšauser posted image . Sem prišla dam, ji probala dat za jest, pa je čist jokala. Pa jo previjem, nos s fiziološko namočim, spucam, spet dam za jest. Isto. Pol sem pa luči ugasnila in je takoj mrknilauser posted image . Torej- pokonc je bila od 8 zjutraj do 21.30. user posted image Ja, pri 2 mesecihuser posted image Sam je bla cel dan čist razpoložena. Je pa potem spala do 4 in še naprej do 7.30. Jst pa tudi...

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Mar(sov)čke/-i
14.2.2010 21:09:25   
Anuš
Super je blo! Brez ?. Ne vem kdaj sem ga klofnilauser posted image . ? namrečuser posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Mar(sov)čke/-i
16.2.2010 14:25:19   
beti 1
Anuš: sem tolk časa nosila kremo u torbici, da se je pokvarla. Upam, da ste do zdaj že kaj druzga našli.

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Mar(sov)čke/-i
23.2.2010 11:46:45   
*žaži*
Živjo babe žabe!

Kje ste vse? Kaj se kej dogaja pri vas? Bomo spomladi vžgali zopet kakšn piknik? user posted image user posted image

Jst mam pa zdej nov hobi o katerem sanjam že zelo dolgo. No, zdej sm mela pa dovolj sanjanja in sm se podala v raziskovanje čudes vrtnarjenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mam že nasejano papriko in paradižnik. Sledi pa še kr nekaj zelenjave ob svojem času user posted image Po novem sm žaži vrtnarka user posted image
Sam ne vem kam bom s tolikimi sadikami user posted image


Čaaaaw baaaaw

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.3.2010 21:49:42   
katjandraž
KLEA, vse naj, naj! ne mi zamerit, k bomzihr kakšnega malčka pozabila, ampak za Kleo sem si pa za zmeri zapomnila, kdaj praznujeuser posted image .
Skratka, danes je naša princeska imela svoj dan. Je bila tako nervozna, da se je zbudila že ob 5huser posted image . Potem smo ji morali zapeti pesmico, pa darila ... Letos je vs v stilu Kitty, ki ji je zelooooo všeč, čeprav risanke še nikoli ni gledala, v bistvu sploh ne vem, če ve, da obstaja. Popoldne so prišli še družinski obiski, pa spet darila, pa tortauser posted image . Skoraj popoln RD, samo oči nam je manjkaluser posted image . Je ravn ta teden na terenu, tako da je že 3. zamudil Anin rojstni dan.
PIkinik: jaz sem takoj zauser posted image .

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.3.2010 20:58:01   
tananejka
ANA IN KLEA: ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Mar(sov)čke/-i
7.3.2010 20:47:38   
katjandraž
Naša miss se zahvaljuje za čestitke!

Blaž, sicer z zamudo, pa vseeno VSE NAJBOLJŠE!!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?