|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
30.8.2010 19:39:15   
anajrim
Nagaja - jaz sem takoj za... A rečemo kar ponedeljek? ob 9.30?? Slaščičarna Grad pod emporiumom.user posted image user posted image user posted image
Kdo se nam pridruži???

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
30.8.2010 19:40:54   
nagaja28
jaz sem takoj za user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 8:31:51   
tinca10
načeloma lahko tudi mene štejete zraven

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 8:33:56   
Tringi
Pozdravljeni,

Prodam 240 plenic Huggies, št.3 (od 5 do 9 kg) Cena po dogovoru

(odgovor članu tinca10)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 8:57:24   
đanika
jutro upam da vam je ratalo že kavico v miru spit..

Pri nas je tako mrzlo prehitro je konec poletja.user posted image

Kaj vi že date vašim pikecam kapo gor??? jaz ne vem al ja al ne.

lp

(odgovor članu Tringi)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 9:39:35   
naja7
Danes pa posvetovalnica, sicer ne vem kako bo to izgledalo, ker naša mala še nima urejenga zdravstvenega zavarovanja, ker so priuser posted image v službi neke pametne ženske, ki niso uredile papirjev in nimamo niti potrdila ne... Tako da me je kr majčken strah....

Ne vem kaj še naj dam mali, da bo lažje spuščala vetrove, ker jo prav nervirajo, nekajkrat še mirno pritisne potem pa jo razjezi in v jok in se mi prav smili bogica, dajem ji čajček iz kumine janeža in koprovih listov ampak ne pomaga nič, kaplice koroških lekaren ima samo za posladek, da dudo prime in potegne pomagajo ji ne kaj...

kapica jaz ji dajem trakec z rutko, ker v kapici zgleda kot mojca pokrajculjauser posted image user posted image user posted image za kasneje pa ima plišasto baretko user posted image

mraz je močno pritisnil ja, bo treba se dobro obleči in bebice tudi, da ne bo nezaželenih pregladovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 9:59:37   
đanika
naja Meni je rekla, ko sem klicala, da naj imam sabo zdravstveno izkaznico od tistega po katerem bo zavarovan. Jaz imam jutri posvetovalnico in tudi nimam urejenega zavarovanja.

lp

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 10:00:55   
đanika
aja pozabla našemu je pomagalo če sem mu pred vsakim obrokom dal 5 kapljic koroških po žlički..zdaj ni več potrebno lepo kakamo in prdamo user posted image

lp

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 10:11:11   
Bina 83
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

Danes pa posvetovalnica, sicer ne vem kako bo to izgledalo, ker naša mala še nima urejenga zdravstvenega zavarovanja, ker so priuser posted image v službi neke pametne ženske, ki niso uredile papirjev in nimamo niti potrdila ne... Tako da me je kr majčken strah....

Ne vem kaj še naj dam mali, da bo lažje spuščala vetrove, ker jo prav nervirajo, nekajkrat še mirno pritisne potem pa jo razjezi in v jok in se mi prav smili bogica, dajem ji čajček iz kumine janeža in koprovih listov ampak ne pomaga nič, kaplice koroških lekaren ima samo za posladek, da dudo prime in potegne pomagajo ji ne kaj...




V posvetovalnici boš pač dala svojo oz. njegovo zdravstveno kartico! Dokler še user posted image  nima svoje to zadostuje. Pa ne pozabi še odpustnico iz porodnišnice za user posted image !

Tudi mi smo imeli težave z vetrovi in s kakanjem. Potem sem pa kupila masažno olje od Welede za prebavo (Baby-Bauchleinol).  Zvečer po kopanju sem jo masirala po trebuščku pol urce, ponoči pa se je med dojenjem tako pokakala da je vse čez pršlouser posted image . Tako da sem ob 3h zjutraj menjavala posteljninouser posted image .

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 10:21:33   
DanijelaNeli
Jutro!

Joj,odkar sem si potrdila to novo funkcijo na RR ( za dodajanje slik iz albumov in povez.You Tube) mi je to okno za pisanje postov drugačno,kar me najbolj moti pa je to,da sploh ne vidim prav pisat..jaz že napišem,ampak ni videt prav v tekoči vrstici...

Zdaj se odpravljamo v posvetovalnico... Nimam še kartice,zato bom dala svojo. Tako,da ni panike tudi drugim..

Gremo mi trije..Nelica je v vrtcu,tako,da je en vagon manj...user posted image ...Jaz se odpravim tik tak,Noemi tudi... Ko se spomnem,kako sem se mešala in bla kot zgubljena ko sem šla z Neli prvič v posvetovalnico.. Zdaj je vse bolj lažje in si zorganiziraš kako in kaj...

Martinčka si še na morju?
Kenya...a si si vzela LACTOGAL v lekarni na Fernetičah?
Jaz bom kar mojega poslala,ker gre vsak dan najmanj enkrat mimo s kamjonom,ker gre v Trst.

Nič...gremo mi...

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 13:18:05   
naja7
in iz posvetovalnice, hvala za pomoč z zdravsvenimi karticami itd user posted image user posted image user posted image
vse v najlepšem redu, majčken sem edino jezna na vago od patronažne, ker ima močno pokvarjeno, nismo se zdedili za 1.050 ampak za 950g ampak vseeno pohvaljeneuser posted image user posted image user posted image predvsm mami, ker sem spet okolo hodla z lužami na joških user posted image user posted image user posted image user posted image zaradi preobilice mleka... zrastli smo pa za 2,5cm naslednjo posvetovalnico pa imamo novembra...

Joj pri nas je tak mraz, da mislim da bom mogla puhovke odpakirat imamo že skoraj sneguser posted image

Kako ste se imele na kavici, mi bomo enkrat kaj prileteli v lj upam, da na takšen datum ko bo zopet kakšno srečanjeuser posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 14:33:08   
petrca2507
naja...kako to, da imata naslednji pregled šele novembra? Jst sem bila z Niko prvič 26.8., naslednjič imava pa že 20.9. V 5 tednih je zrastla za 4,5cm in se zredila točno za 1kg. user posted image

Glede urejanja zdravstvenega zavarovanja so bili pri meni v službi ekspresni. Kopijo rojstnega lista in izjavo sem jim poslala 16.8., čez točno 1 teden sem pa že dobila Nikino zdravstveno izkaznico. user posted image

Bom še tukaj vprašala glede AD3 kapljic: jih že dajete vašim otročkom, ali boste počakale? Ima kateri krče? Jst ji začela dajat te kapljice, pa je dobila take krče, da je tulila (ne samo jokala). Zato sem se odločila, da bom s temi kapljicami mal počakala in ji bo začela dobivat po 3. mescu.

kapica...jst sm ji že večkrat dala kapico na glavo, ker je pihalo. Ali pa sem ji dala na glavo kapuco od puloverčka. Obvezno pa ji dajem navadno kapico na glavo po kopanju, ker ima čist mokre lase. Jst jo kopam kar vsak večer, ker v vodi zelo uživa in potem lepše spi. user posted image  

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 15:10:29   
DanijelaNeli
Tudi mi smo iz posvetovalnice...Sem že okoli poldneva prišla domov.

Mama in Noemi smo bile zelo pohvaljene,ker smo se namreč lepo poredili 1.510 gramov in zrastli 11cm !user posted image
Dobile smo tudi AD3...rekla mi je naj jih začnem jemat kot pri Nelici in sicer en teden eno kapljico,drugi teden dve..in tako naprej vse do sedmih kapljic in potem tako nadaljevat do 1 leta.
Če se pojavijo krčki in če ne bi prenesli kapljic naj lepo počakam in začnem po 3.mesecu.
 
Glede tega napihovanja in težkega kakanj,pa je rekla,da je to posledica tega,ker se morejo naši malčki naučit kakat,namreč oni stisnejo ritko in se ne sprostijo,da bi šlo samo ob male pritisku.
Če se res martrajo za kakat,pa se konico telesnega termometra prekrije s hladilnim mazilom in nato,podražimo zadnjično odprtino(ampak zelo malo) ,,,hlih toliko,da se razdraži in potem se začne kakat.
 
Glede oblačenja pa vidiš vsega..naprimer v čakalnici so bili vsi dojenčki oblečeni v flis,plišaste pajacke/kompletke.
Naj jih oblačimo večplastno,da se potem da lepo slečt,če naprimer zakuha oziroma razlika temperature popoldne/zvečer.
 


< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 31.8.2010 15:11:43 >

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 20:13:05   
Kiwa
Živjo po dolgem času!
Najprej, DanijelaNeli uau, super napreduje tvoja princesa! Pridno papa mala Noemi...

Mi smo super, Gaja je še vedno ful pridna, oziroma še bolj kar se spanja ponoči tiče. Danes je spala od 21.30 do 7h. Spala sem 9 ur! Ni lepšega user posted image
Čez dan pa spi zelo različno, včeraj in danes kar veliko, drugače po pol urce ene trikrat na dan, enkrat pa malo več kot dve uri. Ni pa vsak dan enak.
V soboto je bila Gaja stara že 2 meseca, jaz ne morem verjet, kako hitro gre čas.. Pa raste tudi. Sicer ne vem, koliko se je poredila, imamo pa čez 14 dni spet sistematski pregled.

Kapljice AD3 ji jaz dajem, zaenkrat 3 na dan dopoldan pred hranjenjem. Krčev ji ne povzročajo, se mi pa zdi, da po njih manj je. Ker ji dva dneva nisem dala in je jedla spet normalno. Ampak mislim, da se čisto ok počuti, ker je res pridna, skoraj nič ne joka. Ona samo potiho pokliče user posted image Edino, ko je že zelo zaspana je malo bolj glasnam, ampak tudi ni prehudo.

Dude pri nas skoraj ne uporabljamo, ker je mala našla svoj prst. Nimam kaj, to ima po očiju in po mamici user posted image . Bi bila pa definitivno boljša duda, predvsem za zaspat. Saj nimamo nekih problemov s spanjem, zaspi skoraj vedno po dojenju. Vem, da bo kdaj treba zaspat tudi brez tega. Bomo to sproti reševali user posted image

V glavnem, jaz sem srečna in zelo hvaležna za tako pridno hčerkico user posted image

U, še to! Kaj naj naredim, da bo naši Gaji všeč kapa? Ona je ne prenese že od prvega dne user posted image . Niti po kopanju ji je več ne dam, ker je bil vedno jokec. Kar opletat začne z glavico. Tudi, če ji samo odejico dam okrog ušesk, ko greva ven, ne prenese. Ne vem, kaj bomo, ko bo res mraz user posted image Zaradi tega res ne bomo ves čas v stanovanju..

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 20:48:56   
anajrim
Danes je spala od 21.30 do 7h. Spala sem 9 ur! Ni lepšega
Čez dan pa spi zelo različno, včeraj in danes kar veliko, drugače po pol urce ene trikrat na dan, enkrat pa malo več kot dve uri. Ni pa vsak dan enak.


kIwa - daj recept kako to da tako veliko spi...moj spi lepo ampak ne toliko v kosu???

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 21:22:28   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

Danes je spala od 21.30 do 7h. Spala sem 9 ur! Ni lepšega
Čez dan pa spi zelo različno, včeraj in danes kar veliko, drugače po pol urce ene trikrat na dan, enkrat pa malo več kot dve uri. Ni pa vsak dan enak.


kIwa - daj recept kako to da tako veliko spi...moj spi lepo ampak ne toliko v kosu???


Mene tud zanima recept. user posted image   Najdlje sem spala od 21h do 5h.

duda...Nika je včeraj ugotovila, da je duda super. Prej jo je imela samo za uspavanje, zdej jo pa tud kr tko cuza. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
31.8.2010 21:40:23   
Kiwa
Hm, ne vem recepta. Kar naenkrat je začela spati po 7 ali 8 ur. Tole danes ponoči je bil pa rekord. Ne vem pa, kaj bo to noč, ker je spala od 19h pa do 21h, sedaj se pa na široko smeji igračkam nad svojo glavo. Bo šla pač kasneje spat, pa bo spala do 9h user posted image


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 10:09:44   
tix
Moje dete spi lepo na tri ure, pet minut dojim in ga položim nazaj v posteljico in lepo zaspi, se mi zdi da sem se kar navadila in mi ni problema vstajat na teh par ur, bi bila pa vesela če bi malo potegnil bo še čas za to user posted image

Jutri imam končno pregled pri G, po dveh mesecih, še sreča ker sem po končani krvaviti po mesecu spet opazila kri, sicer čisto malo, vidno skoraj le na wc papirju, ima še katere te probleme user posted image

Grozliv mraz, smo zakurili, sploh ne upam še tamalega iz pižame dati ker je tak mraz v spalnici. Ker se je že začel odkrivati sem ga dala v spalno vrečo in je bil lepo na toplem, drugače je bilo pa z dlanmi, ledeno mrzle zato sem mu kar nogavice čes dala, sicer sem brala da ni najbolje za razvoj, je pa vsaj za zdravje user posted image a je še kakšna druga rešitev, vrjeto gretje prostora

Kapo dam vedno po kopanju in tudi za ven sem mu jo že dala če je pihalo

Kapljic še vedno ne dajem, bom počakala še en mesec
Tudi jaz imam naslednjo posvetovalnico novembra, zdr.kartice pa še nisem dobila





< Sporočilo je popravil tix -- 1.9.2010 10:12:59 >

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 11:49:20   
DanijelaNeli
Pozdravljene!

Prvi septemberski dan... pri nas je lep sončen...a zjutraj in zvečer hladen.
Res prav zebe..te nenadne spremembe temperatur so katastrofalne...
Mi še ne kurimo... V dnevni imam 21-22 stopinj,v otroški sobici tudi.Naša spalnica pa je živa ledenica.Mislim,da bom dala Noemi kaj kmalu v Nelino sobo...
Danes sem že kar nekaj postorila...peljala Neli v vrtec,šla po kruh,spila doma kavico,...dala sušit,skopala Noemi,dala že prej kuhat in zdejle sem pomila potleh...
Zdaj imam za naredit do konca mineštro,in dat slivove njoke kuhat...

TIX..to kar si sama napisala...zelo močno občutimo to ohladitev in to ni nič čudnega..prejšnji teden še na morju zdaj pa dolge rokave...



(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 12:02:04   
naja7
mrazzzzzzz, mi kar sušilni stroj zalavfamo in je fino toplo kakšno urco potem pa spet mav zalavfamouser posted image user posted image user posted image user posted image kdaj bojo pa kurit začel mi pa ni jasno, ker sva v bloku, mislim da ko je 3 dni zapored 12 stopin začnejo, to pa ne vem če je!!!
Naša beba je tudi mela hladne rokice in nikakor ne dosežem, da bi imela rokavičke gor al pa da bi jih imela pod kovtrčkom....
Spanje... hehe nekatere pod srečno zvezdo rojene, sicer se tudi sama ne morem pritoževati je pa tudi res da so vsi vaši malčki starejši od naše princeske... Naša spije ponoči po 3-4 urce se je tudi že zgodilo da 5 urc skupiuser posted image
tix tolk hitr se najesta, naša je 20minutk in potem še 20 minutk podira kupčka potem pa je zmanka user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 13:08:35   
Bina 83
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

tix tolk hitr se najesta, naša je 20minutk in potem še 20 minutk podira kupčka potem pa je zmanka user posted image user posted image user posted image




Ampak res, tudi jaz se vam čudim.
Mi gremo spat ob 23h, ob 4h se mala zbudi, potem se 1 uro hranimo in potem spet spi do 8h potem jo pa vzamem k sebi kjer se še mal cartamo do 9huser posted image .

Tudi čez dan ni šans da bi samo 5 min dojila, pri nas to traja najmanj pol ure, tko da si moram res čas uzet. Me prav zanima kaj bo danes pediatrinja rekla, sploh cm in g me zanimajouser posted image .


Ene je omenila krvav izcedek na wc papirju! Tudi jaz ga opažam že tri dni. Mogoče že menstruacija v zelo blagi obliki?user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 13:47:05   
pupika
Res je mrzlo zunaj, pri nas tudi še ne kurimo, ker imamo še vedno 21-22 stopinj, po celi hiši. Ima pa sedaj tudi Gaja ledeno mrzle rokice, v tem času ima 2 rokava oblečena, ker je res velika sprememba. Pa še prehlajena je, in nam baby vac zelo pomaga, se nam je pa danes pokvaril sesalec, ker se je očitno pregrel, z baby vacom, potem smo zalaufali enega ki ni tako močen in je bila razlika kar očitno, smo kar nekaj časa sesali nosek.

Glede krvavitve tudi jaz imam še vedno krvavitve, mi je že prenehalo tečt pred 3 tedni in se je potem čez en teden zopet ponovilo, danes kar v malo večji obliki, prej sem imela samo kaki izcedek. Pregled imam naslednji teden in bomo vidli kaj bo rekla G. V prvi nosečnosti sem krvavela samo 3 tedne in potem nisem imela nobenega izcedka do 8 meseca.

Naša spi maksimalno 3 ure v kosu, in to samo 1 krat potem pa se zbuja na uro ali na dve uri ponoči. Čez dan pa spi po kako uro ali pol urce skupaj, ene 4 krat.

glede dojenja nahrani se kdaj v 10 minutah, kdaj pa je tudi po 20 min. Ima pa tudi obdobje ko bi nonstop samo jedla, sem ji zadjič hotla dat po flaški umetno mleko, ker sem mislila da imam premalo mleka, pa sploh ni hotela zagrabit flaške.Pa pred mesecom dni mi je tudi že spila kaj čaja, sedaj pa nič več noče po flaški.

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 13:50:57   
nagaja28
živjo

tudi jaz sem dobila izcedek spet in to 2 dni nazaj(ampak samo enkraten, hočem rečt, da sem samo enkrat obrisala). mogoče je bil pa tak dan user posted image .

mi tudi jemo vsaj 20 minutk. da bodo pa rokice bolj tople, jim pa kar rokavčke čez potegnite. no, mi imamo za enkrat še 23-24 stopinj notri. se sploh ne shladi. no, danes je spet lep dan, sva z domnom že šla uživat na sončka.

jaz pa vneto iščem po internetu en kovterček, pa ga očitno pri nas nimajo. jaz sem ga nekaj časa nazaj zase kupila, pa je tako lahek in topel, zato bi tudi za domna takega imela, ker nočem kakšnega težkega kupit.
danes je mož kar pod moj kovter zlezel, ker jaz sem si ga že oblekla, on pa ima še vedno samo rjuho user posted image . ja, pri meni je tako lepo toplo, še domen je hotel celo noč pri meni spat. user posted image

no, mi tudi še nimamo te sreče, da bi domen spal tako dolgo v enem kosu. se še vedno 2x na noč hraniva. se mi pa zdi, da zelo nemirno spi. kar naprej se nekaj premetava in napenja.

dani, noemi bo pa vse fante tukaj prerastla user posted image  user posted image . uf, je zrastla.

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 15:07:02   
tea213
Pozdravljene mamice!

Mi smo uspeli bistveno zmanjšati krčke s čajem - malček kamilic, par janeževih zrnov in kar nekaj sladkorja, kar naša princeska pije na tešče. To je sprožilo vsakodnevno kakanje in zadeve so se (upam, da lahko napišem) umirile. Zraven čajčka je bilo potrebno poskrbeti za konkretno podiranje kupčkov, da zrak ni ostajal v njej, s tem pa smo uspeli že tudi delno rešiti kolcanje. Vse je povezano. Vsaj pri nas.

Rešujemo pa drug problemček - zobki. Že pri enem mesecu je namreč na plano pokukal prvi zobček. Pri tako majčkenem je mislim da problem večji, saj še ne zna gristi tistih gumijastih igrač, da bi si sama blažila bolečino. Poiskušamo z velikim koncentratom kamilic, pa ne kaže kakšnega (večjega) učinka. Ali mogoče katera ve še za kakšno domače zdravilo razen tistega s črnim vinčkom, ker je za moje pojme še premajčkena, da bi ji mazala dlesni oziroma dudo z alkoholom. Če ve katera za kakšen domači recept, se priporočam, ker bi pred raznimi geli želela poiskusiti kar z naravnimi zdravili, če bo le šlo.

Imam pa še eno informacijo za vse mamice, ki uporabljate Tametil. Vsaj v vednost si preberite tole sporočilo: http://www.jazmp.si/objave/Objava-2010-08-18.pdf

Upam, da bodo naši recepti koristili tudi vašim srčkom, da jim bo lažje.

Želimo vam lep dan!

_____________________________

Lep pozdravček, Tea!

***************************
Ljubezen rodi ljubezen.

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: ajnRE: Julijske mamice 2010
1.9.2010 17:37:31   
nagaja28
tea, v lekarni lahko kupiš calgel. tukajle si preberi.
http://www.moja-lekarna.com/p-904-calgel-gel-za-dlesni-10-g.aspx

(odgovor članu tea213)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?