|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:50:45   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tisti, ki odloča, kaj je prava oblika družine itd., je družba kot celota jn ne posameznik. 


user posted image  Omg.

Zdaj naj pa družbi prepuščam, kaj je prav in kaj ne. Joj mene joj.
Upam, da mi nikoli ne bo šlo tako slabo, da  bi moje osebne odločitve prepuščala družbi.



Nisem rekla, da moraš osebne odločitve prepuščati družbi in ne rabiš mojih besed obračati, Družba določa splošne definicije kaj družina sploh je - zato pa je bodoči (še ne sprejet) družinski zakonik tako sporen (2. točka). Kako boš pa ti živela, je tvoja osebna stvar - dokler ne trčiš v spor z zakoni (ki jih določa kdo drug kot družba).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:52:27   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.




Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:58:32   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

 Tisti, ki odloča, kaj je prava oblika družine itd., je družba kot celota jn ne posameznik. 


user posted image  Omg.

Zdaj naj pa družbi prepuščam, kaj je prav in kaj ne. Joj mene joj.
Upam, da mi nikoli ne bo šlo tako slabo, da  bi moje osebne odločitve prepuščala družbi.



Nisem rekla, da moraš osebne odločitve prepuščati družbi in ne rabiš mojih besed obračati, Družba določa splošne definicije kaj družina sploh je - zato pa je bodoči (še ne sprejet) družinski zakonik tako sporen (2. točka). Kako boš pa ti živela, je tvoja osebna stvar - dokler ne trčiš v spor z zakoni (ki jih določa kdo drug kot družba).


Seveda praviš, da o mojem življenju (po tvoje) odloča družba, ki definira, kaj je prava oblika družine.

Sicer pa, btw, je družina življenjska skupnost staršev in otrok, po obstoječem zakonu. In nikjer ni določena, kako mora ta družina kot skupnost, izgledati.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:59:33   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

 


Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.


Seveda ga imaš, a je kdo rekel, da ga nimaš user posted image .

Nimaš pa enako nobene osnove, da sodiš, kaj je pravilno in družbeno sprejemljivo, in kaj ne. Lahko govoriš v svojem imenu, ne pa v imenu družbe.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:23:09   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Meni se niti ne zdi tako napačna ideja ločenih spalnic, kot razlogi za to, ki jih berem v tej temi.
Vidva gresta en drugemu vzajemno neverjetno na živce. Zakaj ne bi enostavno živela vsak v svojem stanovanju?


Ja, saj bosta.

Tako je tole, čisto preprosto: če sta oba za, potem ni nobenih ovir. Pri ničemer.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:24:40   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

 


Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.


Seveda ga imaš, a je kdo rekel, da ga nimaš user posted image .

Nimaš pa enako nobene osnove, da sodiš, kaj je pravilno in družbeno sprejemljivo, in kaj ne. Lahko govoriš v svojem imenu, ne pa v imenu družbe.


Imam jo, tako kot imaš ti, da mi sodiš nazaj. Amen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:31:44   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

   


Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.


Seveda ga imaš, a je kdo rekel, da ga nimaš user posted image .

Nimaš pa enako nobene osnove, da sodiš, kaj je pravilno in družbeno sprejemljivo, in kaj ne. Lahko govoriš v svojem imenu, ne pa v imenu družbe.


Imam jo, tako kot imaš ti, da mi sodiš nazaj. Amen!


S čim ti sodim user posted image .

S tem, da pravim, da ne moreš govoriti v imenu družbe? Ne, ne moreš, ker na ta način bi govorila tudi v mojem imenu, ker sem tudi jaz del te družbe.


< Sporočilo je popravil milijonarka -- 11.9.2010 15:32:43 >

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:43:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Tisti, ki odloča, kaj je prava oblika družine itd., je družba kot celota jn ne posameznik.


Pravo obliko doloci vsak zase oz. vsak par za njuno skupnost. Pravno formalno obliko doloca druzba z zakonom. Druzinske odnose o katerih tukaj tece beseda - kje kdo spi, s kom, kako je urejena delitev dela,s troskov itn... pa ni stvar zakona temvec medsebojnih odnosov, ki formalno pravnem subjekt, da vseibno in ga pretvori v   druzino.

Egostično in otročje pa zato, da se človek niti ne more oz. noče prilagodit skupnemu življenju pod eno streho. Meni in tudi večini se zdi to, da imaš družino in živiš ločeno, nesprejemljivo.


Ali so vsi vojaki na misijah, vsi soferji, gastarbajteri, pomorscaki..... egoisticni in otrocji ker vecino svojega casa prezivijo na drugem naslovu kot druzina? In to konstantno.. pa recimo pomorscaki, ki so 9 mesecev na morju, 3 na kopnem...
Kaj je egositicno in otrocje v dejanju enega gradbenega delavca iz Bosne, ki v Sloveniji sluzi kruh, da bi prehranil druzino, pa vsak vikend ( ce le ima sredstva) potuje domov za dan, dva... Tudi to je zivljenje v dveh gospodinjstvih....
Nesprejemljivo.... kakor za koga. za tebe nesprejemljivo, za nekoga drugega sprejemljivo.

  Kaj pa otroci , ki potem živijo malo tu, malo tam, a to je pa v redu za njih?


So tudi drugacne resitve. Omenjena ni edina, niti je priljubljena ali pogosta resitev.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 11.9.2010 15:44:59 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:46:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Tako je tole, čisto preprosto: če sta oba za, potem ni nobenih ovir. Pri ničemer.


Tocno tako! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:49:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Druzbeno pogojena stalisca. Ne pogledati kaj je v tebi, temvec nekriticno ponotranjiti neke postavljene druzbene norme z zeljo po "normalnosti" in varnosti recepta druzbenih stalisc - ce te prevara ga spakiras pod nujno; ce se vozita skupaj v avtu redno vozi - on.
Pa ni "krivda" na posamezniku, je v nemoci zoperstaviti se tistemu, kar nam serviraju od otrostva. Ce sploh prepoznamo druzbeni "vsiljeni" faktor.

Če pa se zoperstaviš in živiš tako, kakor želiš sam in ne tako, kakor od tebe pričakuje "družba", potem dobiš pa na vsakem vogalu je*eno Kerenso. user posted image


Ne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 15:51:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

 


Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.


Seveda ga imaš, a je kdo rekel, da ga nimaš user posted image .

Nimaš pa enako nobene osnove, da sodiš, kaj je pravilno in družbeno sprejemljivo, in kaj ne. Lahko govoriš v svojem imenu, ne pa v imenu družbe.



Kot si sama ze napisala: vecinoma se vzorci ne prepoznajo. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 18:47:22   
ronja
Meni in tudi večini se zdi to, da imaš družino in živiš ločeno, nesprejemljivo. Kaj pa otroci , ki potem živijo malo tu, malo tam, a to je pa v redu za njih?

V Zanicinem primeru gre za ločeni nadstropji, torej bi otrok živel ves čas v isti hiši z obema staršema - samo da si ne bi šla toliko na živce - nekateri ljudje rabijo večji intimni prostor kot drugi (jaz recimo ne rabim velikega, ker sem od nekdaj živela na malem, skup z bratom in sestro, kak edinček iz velike hiše pa ni navajen na raznorazne "človeške" zvoke iz kopalnice, ker mu jih pač ni bilo treba nikoli poslušat, pa ga mogoče to zmoti).

Pa tudi: andromeda, otroci ločenih staršev živijo točno tako, pa se ob to nihče ne spotika in je vse ok in v redu za otroka - vedno vsi pravijo: boljše to, kot da se kregata. A če sta pa hkrati starša skup, bi bila pa živa katastrofa za otroka? tega res ne razumem...user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 18:54:16   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

  


Imam pravico do svojega mnenja in če se meni zdi to egositično in otročje, bom to na javnem forumu tudi povedala. Pa če se strinjaš ali ne.


Seveda ga imaš, a je kdo rekel, da ga nimaš user posted image .

Nimaš pa enako nobene osnove, da sodiš, kaj je pravilno in družbeno sprejemljivo, in kaj ne. Lahko govoriš v svojem imenu, ne pa v imenu družbe.



Kot si sama ze napisala: vecinoma se vzorci ne prepoznajo. user posted image


Večinoma se ne.
Včasih se tudi - ampak tudi v tem primeru ljudje nimajo poguma_volje_znanja misliti po svoje in stran od družbenih norm.

Ampak vsak po svoje.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 20:12:14   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja



Pa tudi: andromeda, otroci ločenih staršev živijo točno tako, pa se ob to nihče ne spotika in je vse ok in v redu za otroka - vedno vsi pravijo: boljše to, kot da se kregata. A če sta pa hkrati starša skup, bi bila pa živa katastrofa za otroka? tega res ne razumem...user posted image




Da smo si na jasnem - to leti na tiste, ki NISO ločeni, živijo pa ločeno po nadstropjih itd...Tako kot so izvzete iz te debate družine, kjer so npr. očetje šoferji oz. imajo tak poklic, da so skupaj na žalsot le tu in tam. Tisti, ki pa zavestno iščejo ločeno življenje (kot avtorica te teme), tisti so pa razred zase.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 23:22:30   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: ronja



Pa tudi: andromeda, otroci ločenih staršev živijo točno tako, pa se ob to nihče ne spotika in je vse ok in v redu za otroka - vedno vsi pravijo: boljše to, kot da se kregata. A če sta pa hkrati starša skup, bi bila pa živa katastrofa za otroka? tega res ne razumem...user posted image




Da smo si na jasnem - to leti na tiste, ki NISO ločeni, živijo pa ločeno po nadstropjih itd...Tako kot so izvzete iz te debate družine, kjer so npr. očetje šoferji oz. imajo tak poklic, da so skupaj na žalsot le tu in tam. Tisti, ki pa zavestno iščejo ločeno življenje (kot avtorica te teme), tisti so pa razred zase.


Otroci v zvezi, ki sem jo omenila, so bili bolj srecni v taki druzini, kot ce bi starsa zivela skupaj. Ja, ziveli so malo tu, malo tam, vcasih so bili vsi skupaj, vcasih so bili pa sami doma po nekaj dni (ko so bili ze vecji). Na splosno je pa tako, da otroci dobro cutijo, ali se imajo satrsi radi ali ne. Pomisli, koliko je druzin, kjer starsa, ceprav pod eno streho, zivita en mimo drugega, ali pa 'lajata' en na drugega od zivcnosti in nenehnega prilagajanja. Tukaj so se vsaj vsi zmeraj dobro razumeli (tudi zato, ker ce je kdo rabil mir, se je lahko umaknil na svoje). Ker so bili starsi s taki zivljenjem zadovoljni, se je to preneslo tudi na otroke.

In jaz tudi ne razumem tvojih argumentov, zakaj je pa taka situacija, s katero se vsi strinjajo in kjer nihce ni prizadet, tako zelo napacna.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 0:42:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Druzbeno pogojena stalisca. Ne pogledati kaj je v tebi, temvec nekriticno ponotranjiti neke postavljene druzbene norme z zeljo po "normalnosti" in varnosti recepta druzbenih stalisc - ce te prevara ga spakiras pod nujno; ce se vozita skupaj v avtu redno vozi - on.
Pa ni "krivda" na posamezniku, je v nemoci zoperstaviti se tistemu, kar nam serviraju od otrostva. Ce sploh prepoznamo druzbeni "vsiljeni" faktor.

Če pa se zoperstaviš in živiš tako, kakor želiš sam in ne tako, kakor od tebe pričakuje "družba", potem dobiš pa na vsakem vogalu je*eno Kerenso. user posted image

Ne.

Kaj ne?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 1:11:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če pa se zoperstaviš in živiš tako, kakor želiš sam in ne tako, kakor od tebe pričakuje "družba", potem dobiš pa na vsakem vogalu je*eno Kerenso. user posted image

Ne.

Kaj ne?



Na vsakem vogalu ne dobis je*eno Kerenso. user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 12.9.2010 1:13:14 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 1:43:18   
Kerensa*
Misunderstanding user posted image ... Nisem mislila, da je na vsakem vogalu ena je*ena Kerensa, ampak, da mene je*ejo na vsakem vogalu. user posted image

Sicer pa... al' je*eš, al' si pa je*en... tretje možnosti ni. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 9:37:55   
Anonimen
Otroci v zvezi, ki sem jo omenila, so bili bolj srecni v taki druzini, kot ce bi starsa zivela skupaj. Ja, ziveli so malo tu, malo tam, vcasih so bili vsi skupaj, vcasih so bili pa sami doma po nekaj dni (ko so bili ze vecji). Na splosno je pa tako, da otroci dobro cutijo, ali se imajo satrsi radi ali ne. Pomisli, koliko je druzin, kjer starsa, ceprav pod eno streho, zivita en mimo drugega, ali pa 'lajata' en na drugega od zivcnosti in nenehnega prilagajanja. Tukaj so se vsaj vsi zmeraj dobro razumeli (tudi zato, ker ce je kdo rabil mir, se je lahko umaknil na svoje). Ker so bili starsi s taki zivljenjem zadovoljni, se je to preneslo tudi na otroke.

In jaz tudi ne razumem tvojih argumentov, zakaj je pa taka situacija, s katero se vsi strinjajo in kjer nihce ni prizadet, tako zelo napacna.


Zato, ker je družba določila, oziroma vsaj večina v tej družbi, da je družbeno sprejemljiva oblika skupnega življenja drugačna.

In, če se človek odloči, da bo živel drugače od družbeno potrjenega, je s strani te iste standard postavljajoče družbe, označen kot egoističen in otročji.

Čeprav - svet bi bil mnogo lepši, če bi več ljudi živelo egoistično in otročje. Za vse bi bilo poskrbljeno in veliko veselja bi bilo na tem planetu user posted image . Tako pa se ljudje, namesto da bi se brigali zase, začnejo preveč brigati za druge (uauuu, altruizem, dajmo malo ploskaT) in jim postavljati pravilne standarde. Le zakaj, mogoče zato, ker jih sebi ne znajo in ne zmorejo?

In ob tem ta isti ljudje spregledajo, da etiketa, s katero želijo negativno označiti druge, označuje zgolj in samo njih same.

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 9:53:51   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


In, če se človek odloči, da bo živel drugače od družbeno potrjenega, je s strani te iste standard postavljajoče družbe, označen kot egoističen in otročji.




Ja, za moje pojme so ljudje, ki ne morejo živeti skupaj in so poročeni nezreli egoisti. Pa naj si punčka za mijion dolarjev misli o meni kar si hoče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 9:56:29   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


In, če se človek odloči, da bo živel drugače od družbeno potrjenega, je s strani te iste standard postavljajoče družbe, označen kot egoističen in otročji.

 


Ja, za moje pojme so ljudje, ki ne morejo živeti skupaj in so poročeni nezreli egoisti. Pa naj si punčka za mijion dolarjev misli o meni kar si hoče.


Nimam mnenja o tebi.
Samo komentiram tvoja razmišljanja.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
12.9.2010 10:28:22   
ronja
Kerensa, ampak, da mene je*ejo na vsakem vogalu.

Ne boš rekla, da ti to narobe hodi?user posted image

Da smo si na jasnem - to leti na tiste, ki NISO ločeni, živijo pa ločeno po nadstropjih itd...Tako kot so izvzete iz te debate družine, kjer so npr. očetje šoferji oz. imajo tak poklic, da so skupaj na žalsot le tu in tam. Tisti, ki pa zavestno iščejo ločeno življenje (kot avtorica te teme), tisti so pa razred zase.

Ampak jaz še vedno ne razumem argumenta: če so prisiljeni tako živet, potem je otrokom to čisto všeč, če se pa zato sami odločijo, bojo pa otroci prikrajšani.Če se starša ne razumeta, pa živita narazen, potem je to ok za otroke in jim ni hudega, če pa živijo čisto enako, samo da se starša kljub razdalji dobro razumeta in še spita skup, potem je pa to slabo za otroke? Zakaj, saj živijo enako, samo da imajo v drugem primeru bonus, da se starša imata še rada...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?