|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
5.1.2011 14:52:19   
talika81

brcica, čestitke ob rojstvu sineka Jakoba.   

no, jaz imam potrjen datum za ctg - 7.1.. so rekli, da lahka kar ob osmih zjutraj pridem. upam, da bom tokrat hitro fertig in da ne bom rabla spet 2x hodit. prvič, ko sem bila na ctg-ju ob osmih zjutraj, je bilo vredu. upam, da  bo tudi tokrat. tak da bomo v petek videli, če se že kaj pripravlja.

meni je G v ponedeljek rekla, da je spodaj že nekaj zmehčano in se že prirpavlja na akcijo. tako da bomo videli, kdaj se bomo odpravili.
opažam pa, da je moj  vsak dan bolj paničen. no, paničen glih ne, ampak nestrpen. non stop me sprašuje, kako se počutim in če se že kaj čutim, da se kaj pripravlja.
ponoči, ko nisem mogla spat in sem jamrala, sem ga nehote zbudila in je ratal paničen, če je treba že it. če se vredu počutim. pa sem ga potolažila, da naj kar lepo spi naprej.

jaz pa sem verjetno danes malo pretiravala s čiščenjem in pospravljanjem. me sedajle malo špika v križu in tu pa tam kak krč. bom sedaj popoldne več počivala, pa bomo vidli, kaj in kako.
moram danes še k frizerju, ker pol neki časa ne bom imela časa.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: januarke 2011
5.1.2011 14:52:34   
darchy82
brcica čestitke za sinčka Jakoba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Veliko veselja in lepih trenutkov želim.

Tole je bil pa očitno prvi pravi januarček user posted image . Upam, da bo kmalu še več takih.

(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: januarke 2011
5.1.2011 14:54:35   
talika81
aja, bambina, gibe šteješ do konca. in če ne boš naštela 10 gibov, bi jaz na tvojem mestu odšla v P se pokazat. ker meni vedno na ctg-ju rečejo, da moram šteti gibe še naprej in če jih ne naštejem, takoj v P.

glede pozornosti - mene tudi non stop sprašujejo, kdaj bo. ja, bo že, ko bo otrok pripravljen na prihod na ta svet. prej že ne. a ne? user posted image


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: januarke 2011
5.1.2011 14:59:51   
_CiCika_
brcica čestitke za sinčka user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Everything is possible.. if you just believe!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:15:03   
pinky86


01.01.2011
 user posted image  Roksana3, 26 let, 2user posted image , 1 user posted image , Velenje
user posted image   PATRICIJA30, 33 let, Okolica Maribora
user posted image  lealea, 24 let, 1user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image

02.01.2011
  user posted image  3.tanci

03.01.2011
user posted image  mamica00,  3 user posted image , 2 user posted image , Velenje
user posted image Mojezlato, 1user posted image , Maribor user posted image
 
  04.01.2011
user posted image  honey 36 let, 2 user posted image , 1 user posted image  , Logatec
user posted image  ana19,  1 user posted image , 0 user posted imageuser posted image
user posted image  drobižek, Trbovljeuser posted image

05.01.2011
user posted image  Loni76, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , Ljubljana
 user posted image  jmpolona, 30 let, 2user posted image , 1 user posted image , okolica Celja user posted image
user posted image  BAMBINA_, 27 let, 2user posted image , 1user posted image  
  user posted image  *miška*, 28 let, 1user posted image , 0user posted image ,  user posted image
user posted image   neža41,  4user posted image , 3user posted image , Primorska, user posted image
user posted image pinky86, 24 let, 1user posted image , 0user posted image  , okolica LJ
user posted image

06.01.2011
user posted image  Armstrong, 25 let, 1user posted image , 0 user posted image , okolica Kranja
user posted image   tjass, 30 let, 1user posted image 0user posted image

07.01.2011
user posted image  _mona_, 23 let,2 user posted image ,0 user posted image , Posavje

08.01.2011
user posted image  _CiCika_, 1 user posted image , 0 user posted image , Zasavje user posted image
user posted image   Katja85, 25 let, Šentilj user posted image

09.01.2011 
 user posted image  mami tiana, 31 let, 2 user posted image ,1 user posted image , Ljubljana
user posted image   chloe, 30 let, 2 user posted image , 1user posted image   
user posted image  Tanchi, 3 user posted image , 2 user posted image

10.01.2011
user posted image  ula30
user posted image  JB, 28 let, 2 user posted image , 1 user posted image
user posted image  anonimna,
user posted image , 1user posted image
user posted image  *tajda*, 28 let, 2user posted image , 1user posted image   user posted image
 
11.01.2011
user posted image  živa25, 25 let, 3 user posted image ,1user posted image , Šentvid pri Stični user posted image

user posted image  maggie27, 27let,
user posted image

user posted image   matejas, 32 let, 3user posted image , 2user posted image   user posted image
 
12.01.2011
user posted image   Nike78,  
user posted image   Chandra, 31 let  user posted image
user posted image   talika81, 29let , 2user posted image , 0user posted image   user posted image      
 
13.01.2011
user posted image  amelia  
user posted image  baby1978, okolica MB  user posted image
user posted image  anonimen, 2user posted image , 1user posted image   
user posted image  megiv, 30 let, Okolica CE
user posted image   bambina,  2user posted image , 1user posted image
user posted image   Morje06, 30 let, 2user posted image , 1user posted image    user posted image   
user posted image   mamuška13, 31 let, 1 user posted image , 0 user posted image

14.01.2011
user posted image   petral, 27 let, 2user posted image ,1user posted image Dolenjska
user posted image  briljantina, 30 let, 1user posted image , 0 user posted image  Trbovlje user posted image
user posted image  TMS82, 28 let, 1 user posted image , 0 user posted imageCelje 
user posted image  Vesnička, 28let, 1user posted image , 0user posted image , LJ user posted image
user posted image  doty1, 27let, 1user posted image , 0user posted image  , Ribnica na dolenjskem user posted image

15.01.2011
user posted image   roža03, 26 let, 5user posted image , 2 user posted image    user posted image
user posted image   Lu, 31 let, 3user posted image , 2 user posted image    
user posted image  NaILa, 2 user posted image , 1 user posted image
 
16.01.2011
user posted image  poka29, 1 user posted image , 0 user posted image
user posted image  spaghetek, 30 let, 1user posted image .0user posted imageAnglija
user posted image   Nina, 30 let, 2user posted image , 1user posted image

17.01.2011
user posted image   Lubici, user posted image , 1 user posted image

18.01.2011

user posted image  agataema, 2 user posted image , 1 user posted image ,Gorenjska user posted image
user posted image  gaya24, 27 let, 2user posted image , 1user posted image   
user posted image
user posted image  zarja86, user posted image
user posted image   Cofelle, 28 let, 1 user posted image , 0user posted image , okolica Žužemberka user posted image
 user posted image eminna, 21 let, 1user posted image , 0 user posted image  , okolica NG, user posted image

19.01.2011
user posted image  anerin, 3user posted image , 1user posted image
user posted image anny_, 23 let, 1user posted image , 0user posted image , Velenje user posted image
user posted image  ašat, user posted image
user posted image   dramica, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image

20.01.2011
user posted image  rdečabela, 24 let, 1user posted image , 0user posted image , Posočje
user posted image   jakobinka, , 1user posted image , 0user posted image    user posted image
user posted image   Inčika2, 27 let, 1user posted image , 0user posted image , Dolenjska, user posted image
user posted image  maja2e, 25let, 1user posted image , 0 user posted image ,  user posted image
user posted image  zmajchy_, 23 let, 1user posted image , 0user posted image

21.01.2011
user posted image  darchy82, 28 let, 2user posted image , 0user posted image okolica Žužemberka, user posted image
user posted image   Janci F, 2user posted image , 1 user posted image ,  user posted image
user posted image   planikica, 1user posted image , 0 user posted imageLjubljana

22.01.2011
user posted image   MojaV, 1user posted image , 0 user posted image ,
user posted image   mafika, 27 let, 2user posted image , 1user posted image , Ljubljana user posted image
user posted image  metuljcek, 31 let, 1user posted image  , 0user posted image    user posted image
user posted image   lorch, 2 user posted image  , 1 user posted image  , user posted image

23.01.2011
user posted image   štručka30,  Koper
user posted image   pujs666, 27 let, 1user posted image , 0 user posted image ,  user posted image
Lora83, user posted image

24.01.2011
user posted image  pika27, 28 let, 2user posted image , 1user posted image , Ljubljana user posted image
user posted image  čebela adela, 2 user posted image , 1 user posted image ,user posted image  
user posted image   benetke, 1user posted image , 0user posted image ,  user posted image

25.01.2011
user posted image  tinca minca
user posted image   januarcek2011, 2 user posted image , 1user posted image  , Gorenjska user posted image

26.01.2011
user posted image   jadrnica, 30 let, 2user posted image , 1 user posted image
user posted image  bim*bam,
user posted image  meti05, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image
user posted image    fabula 30 let, 1user posted image , 0 user posted image , okolica Ljubljana

27.01.2011
user posted image   ZOJA11, 34 let, 3 , 2 user posted image Gorenjska
user posted image  Putka, 3user posted image , 2user posted image , Ljubljana
user posted image
user posted image  br27 , 27 let, 4 user posted image , 0 user posted image , Žalec  user posted image
user posted image   piškamiška, 2user posted image  , 1 user posted image
user posted image  BARBY_2007, 23let, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
user posted image Gabi21, 1user posted image

31.01.2011
Bibi58, 28let, 1user posted image , 0 user posted image , Kočevje
 
03.02.2011
user posted image   rebeka84, 26 let, 2user posted image , 1 user posted image   
 
 Skupaj Januarke 2011: 99

Pričakujemo:
user posted image  - 29
user posted image  - 15
user posted image - 7
 

 


MAMICA    PDP                 DAN D             BABY     TEŽA&VELIKOST


Arwenko    5.1.2011       6.12.2010       Alex      2630 g, 47 cm
aischa1     
4.1.2011       13.12.2010    Natali    2950 g, 52 cm
BAJCI         1.1.2011        24.12.2010       user posted image        3700g, 53cm
mojani        3.1.2011       25.12.2010    Ožbej    3380 g, 52cm
Nataliya     5.1.2011        25.12.2010     Nik                user posted image
Špica84     31.12.2010   27.12.2010     Žana    3470 g, 49 cm
glicinija     18.1.2011      28.12.2010     Živa     2700g, 48cm
brcica        5.1.2011         1.1.2011        Jakob    3020g, 50cm

user posted image   = 5            user posted image  = 3

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:21:38   
Lora83
Evo mene iz porodnišnice! Dama je še kar v medenični vstavi in glede na njeno velikost, skoraqj ni upanja, da bi se obrnilauser posted image . Vse preiskave so vredu, tko da sem pripravljena za ev CR, vendar bomo najprej poskusili naravnouser posted image . Z prim. Blejčevo sva se zmenili, da mi sproži 20ga če ne bo prej. Naslednji CTG in pregled imam v ponedeljek, 10.1.2011!!!


Lepo se imejte in veliko se smejte!!!

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:22:48   
dramica
brcica čestitke ob rojstvu sineka in čim več lepih trenutkov vam želim!Res lep datum.user posted image user posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:24:21   
gaya24
brcica: ČESTITKE! Veliko zdravja in čimveč prespanih nočiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:27:16   
Putka
No, pa je le prvi Januarček!! ČESTITKE BRCICA IN JAKOB!!!

Pride katera jutri v Lj porodnišnico na kavo? Moram ob 8.30 kri dat, potem pa do 11.30 čakam do dekompresijeuser posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: januarke 2011
5.1.2011 15:49:12   
planikica
Čestitke, brcica! user posted image Jakob je eno od imen, ki je meni všeč, pa pri dragem ni šlo čez :) Vsem trem želim veliko lepih trenutkov in ljubezni.

Putka, mogoče se ti jutri javim za en kofi user posted image , če bom šla dvignit potrdilo o opravljeni šoli za starše za mojega dragega.

Moj današnji CTG je bil "lep", nobenih popadkov, pregled je pokazal, da je mali še visoko in se mu nikamor ne mudi. Naslednji CTG 13.1., pregled (in CTG) pa 20.1. G napoveduje, da bomo šli čez rok. Dolga je še do tam, pa naj gospa upošteva, da je 19.1. polna luna user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   [Brisano sporočilo]
5.1.2011 15:59:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu planikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: januarke 2011
5.1.2011 16:13:37   
rdečebela
WIPIIII, ČESTITKE BRCICI IN NEJNEMU JAKOBU user posted image user posted image čimveč lepih trenutkov vama želim
upajmo da mu kmalu sledi še kakšen/kakšnauser posted image user posted image
uf, sem se namučla z urejanjem nohtov na nogah, pišuka, če bi vedla da je to taka muka, bi komu omenila da bi mi prišla prav ena pedikura, ker se bliža ravno moj rduser posted image
klicala me je sestrična in me prepričevala, naj z mojim urediva preživnino, da bom dobivala večji otroški dodatek ipd. joj, ti papirji mi bojo požrli še nemalo živcev. Sedaj sem spet v dvomih, ne vem kaj naredim. Najprej se mi je zdelo absurdno to s preživnino, ampak če pa vsi tak delajo, pa če itak ti csd-ji sam izkoriščajo našo nevednost, namesto da bi nas seznanili z vsemi pravicami kar nam pripadajo, potem nimam kaj imet slabe vesti... čeprow se res premalo znajdem, pač nisem tak človek, da bi na tak način neki izkoriščala. Ampak ko sliši kaj vse ljudje delajo, da dobijo čimveč od te države, se je pa kar za zamislit.... in na koncu ugotoviš, da imajo prav, ko tako molzejo državo, saj nas ona tudi.
Eh, mal sm zabluzla... se opravičujem če sem koga užalila, ni blo namerno....
gremo na prijetnejše teme... lora83 mi2 pa imava na isti dan pregled in ctg, drug teden, pri isti dohtarci, če sem prav razumela (prim. Blejec) in na isti dan imava zmenjeno za sprožitev (20.1.) kakšno naključjeuser posted image mogoče naju dajo pa še v  isto sobouser posted image
naše dete je danes neverjetno živahno, poplesuje po mojem trebuhu sem in tjauser posted image se pa zato jaz vlečem skozi dan kot megla, prav nobene volje nimam.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: januarke 2011
5.1.2011 16:20:32   
planikica
IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela
klicala me je sestrična in me prepričevala, naj z mojim urediva preživnino, da bom dobivala večji otroški dodatek ipd. joj, ti papirji mi bojo požrli še nemalo živcev. Sedaj sem spet v dvomih, ne vem kaj naredim. Najprej se mi je zdelo absurdno to s preživnino, ampak če pa vsi tak delajo, pa če itak ti csd-ji sam izkoriščajo našo nevednost, namesto da bi nas seznanili z vsemi pravicami kar nam pripadajo, potem nimam kaj imet slabe vesti... čeprow se res premalo znajdem, pač nisem tak človek, da bi na tak način neki izkoriščala. Ampak ko sliši kaj vse ljudje delajo, da dobijo čimveč od te države, se je pa kar za zamislit.... in na koncu ugotoviš, da imajo prav, ko tako molzejo državo, saj nas ona tudi.


Sicer nimam pojma, za kaj gre, ampak tisti, ki molzejo "državo", v resnici molzejo ostale nas, ki plačujemo davke, tako da naj se gredo solit.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: januarke 2011
5.1.2011 16:38:20   
rdečebela
mah ja, sej še sama ne vem točno kaj naj si mislim o vsej zadevi, dejstvo pa je, da ta naš csd malce prireja vse skupaj oz. povejo kakor jim njim paše, samo da jim ni treba nil dat. Bom še malo prespala vso zadevo.

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: januarke 2011
5.1.2011 17:02:05   
lorch
Veliko ljudi, ki ima urejeno tole s preživnino in se grejo samohranilstvo, prav tako plačuje davke. Zato ker so si vsaj malo zmanjšali položnico za vrtec še ne pomeni, da ne plačujejo davkov. Ker sem malo primerjala in ugotovila, da med menoj in eno kolegico s podobnimi dohodki, je razlika v otr. dodatku minimalna, par evrov, pri vrtcu pa za en plačilni razred - 45€. Je pa prav tako zaposlena in plačuje davke, večji problem so tisti, ki jih ne, molzejo pa konkretno več!

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: januarke 2011
5.1.2011 17:09:50   
planikica
Dokler bo pri nas taka mentaliteta norma, nam ne bo moglo iti dosti boljše. Ne pravim, da ti ljudje ne plačujejo svojih davkov, ampak kar prigoljufajo od države (ker sori, to je čisto navadna goljufija), pomolzejo od ostalih davkoplačevalcev. Državi denar pač ne raste na drevesu, kajne.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: januarke 2011
5.1.2011 17:10:35   
lorch
Sem skoraj pozabla: moj ctg je bil spet "lep". Ponovi vajo čez en tedenuser posted image
Torej: CTG 12.1.
Drugače pa nič posebnega, spet moram v laboratorij in to je vse. Pa za zobe mi je rekla, da je telo enostavno preveč izčrpano in zato se težave pojavijo na raznih mestih, pri meni so se na slabi krvi in na zobeh. Sem morala k zobozdravniku že zaradi 3.zoba v tej nosečnosti. Eden se mi je dobesedno razletel, ko sem jedla žemljo. Jaz pa imam povrhu nenormalno velik strah pred zobozdravnikom. Sem velikokrat rekla, da grem raje rodit kot k zobozdravnikuuser posted image .
Me je vmes med vrtanjem tako zabolelo, da sem se cela prestavla  na stolu, v enem trenutku sem jo skoraj prijela za roko. Pa me je sestra malo pohecala češ kako bom pa šla rodit in sem ji kar lepo zahnila z roko pa izstrelila ko iz topa: To sploh ni problem! Sta se z zdravnico kar fajn nasmejale na moj račun, ker sta ble prepričane, da še nisem rodila, pa sem razložla, da sem in to celo ne čisto brez težav, ampak rajši rodit kot vrtat!!!! Hecno, ampak jaz še vedno stojim za tem, ker mi zobobol res para živce, tisto vrtanje pa še bolj.user posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   [Brisano sporočilo]
5.1.2011 17:50:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu planikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: januarke 2011
5.1.2011 18:23:59   
Putka
user posted image

07.01. - br27, Putka, roža03
10.01. - Bibi58
, rdečebela, bambina, gaya24, Inčika2, Lora83
11.01. - čebela adela, Lu, darchy82, petral
12.01. - baby1978, _CiCika_
20.01. - planikica

user posted image


06.01. - dramica, briljantina, pinky86
07.01. - roža03, Gabi21, baby1978, talika81
08.01. - _CiCika
10.01. - Putka, Bibi58, bambina, Inčika2, Lora83

11.01. - čebela adela, Lu, darchy82, petral
12.01. - lorch
13.01. - planikica
20.01. - planikica

user posted image


06.01. - dramica
07.01. - Putka, pika27, br27
10.01. -  gaya24


user posted image

11.01. - Nina 30 CR
20.01. - Lora83, rdečebela

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: januarke 2011
5.1.2011 18:38:07   
Putka
Upam, da nisem katere spustila.. smo kar precej strani naklamfaleuser posted image

Socialna pomoč in podobno: jaz sem mnenja, da ni nič nareobe državo izkoritit, ker itak to vsi delajo, če se da. Ker tili naši politiki in gospodarstveniki itak tolk pokradejo, da vsi ostali državljani skupaj ne bi mogli. Žal. Se pa tudi strinjam, da bi bilo lepše, če bi se vsi zakonov držali, pa ne bi na črno delali... Me jezi, ker kdo ne dobi vrtca, pa mora v službo in potem plačuje privat varstvo, brezposelna oseba pa dobi prednostno, pa potem doma sedi (beri poznam eno več letuser posted image ) ali po možnosti doma potem na črno dela (recimo prijateljici se je ena taka ponujala, da ji otroka čuva).
Moj primer: pri Vesni sem bila še študentka, fant brez službe (nekaj je študiral pa potem opustil). Sicer imava res od njegovih staršev stanovanje, ki pa ni najino. Ampak ko sem na CSD spraševala, če lahko še kje kako pomoč (poleg tistih takrat 35.000 SIT) dobim, so mi rekli naj grem na študentsko orguser posted image In po 9-ih mesecih slučajno naletim na eno normalno soc.delavko, ki mi je v par minutah socialno pomoč odobrila - ki bi jo lahko že od poroda dalje prejemalauser posted image . V takem primeru sem čisto za, da izkoristiš. Saj sem se kmalu zaposlila, pa takoj padla v najvišji razred, prva položnica za vrtec je bila takrat 75.000 SITuser posted image

planikica - luštno si nabavila preko eBaya, a je v kaki spletni trgovini kupljeno? Se na etiketah ne vidi, katera firma je..

Meni je prijateljica včeraj še eno vrečo stvari prinesla, tako da za pol leta smo oblečeniuser posted image

Živa25, upam da kaj dogaja oz. je že mimouser posted image

Tiste ki deklice čakate - jaz imam kar nekaj od mojih punc spravljenega.. Pa zdaj čakam da mi bratranec javi ali bodo imeli marca fanta ali punco. Vse prijateljice imajo ali čakajo fante, tako da imam v bistvu stavri odveč.. Zaenkrat so "rezervirane", če mi v roku 14 dni ne odgovori, pa dam naprej..

Z Vesno sva bili na kontroli za roko, je vse ok in zaceljenouser posted image , zdaj je pa treba fajn razmigavat.. Vsaj touser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: januarke 2011
5.1.2011 18:46:53   
Putka
planikica, za jutri no problem... saj cifro zdaj imaš, pa pokliči če boš tam.


< Sporočilo je popravil Putka -- 5.1.2011 18:48:02 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: januarke 2011
5.1.2011 19:12:43   
gaya24
Pozdravljene!

Midva z Majem sma mal prej prišla s smučarskega tečaja, sem se kr fajn namatrala, sem ves čas lavfala po progi, ker je hotel, da sem skoz na njegovih očeh (ni spal čez dan in je bil ful zmatran). No zdaj pa že spi, je zaspal v avtu :):).

Zdej pa grem neki pojest, sem lačna ko volk.

Aj

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: januarke 2011
5.1.2011 19:13:14   
gaya24
za seznam: ctg mam js tud 10.1

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: januarke 2011
5.1.2011 19:49:22   
Lora83
Super rdečebela! user posted image Sej sem rekla da naroči v zadnjem dežurstvu pred rokom! Kdaj pa imaš v ponedeljek uro. Jst imam ob 8.15 samo CTG in pregled, vodo sem dala danes in mi ni potrebno.
Vseeno pa upam da bo kej prej, če pa dobro pomislim je to že čez 14dni, to bo tik tak.user posted image Komaj čakam, da postanem mama.

Kako pa ostale, se že kej dogaja, jst imem še vedno "lep" CTG. Nič ne kaže, da bi se mali kej mudilo na svet.Upam samo, da bo šlo brez CR!!! Tiste, ki se odpravljate v rim srečno. Tistim, ki pa ste že mamice pa iskrene čestitke in veliko crkljanja!

Lepo se imejte in veliko se smejte!!user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: januarke 2011
5.1.2011 20:28:56   
dramica
Držite pestke da ju3 dobro opravim!Ponavadi so me od gin. poslali rodituser posted image .

(odgovor članu Lora83)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?