|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
23.5.2011 14:12:37   
Gafo
Voda je res ok. Brez težav smo jo pili. Še lepše pa je, da ni komarjev in živalic.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
24.5.2011 21:07:12   
majrim
Spet jaz težim user posted image
... mi lahko kdo mogoče priporoča kakšno parcelo, mogoče kakšen predel kampa, kjer ste bili zadovoljni z pozicijo...radi bi bili nekje v bližini kakšnega WCja zaradi naše 4-letnice, pa da lahko šotor postavimo v senco.

LP

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
25.5.2011 7:17:07   
alamar
Absolutno oranžen del. Po mojem ima najlepše parcele in zelo lepo senco visokih dreves.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
27.5.2011 14:36:30   
Gafo
Se strinjam. Žal pa je tam kar zasedeno.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
27.5.2011 19:40:14   
majrim

IZVIRNO SPOROČILO: Gafo

Se strinjam. Žal pa je tam kar zasedeno.


Mi gremo naslednjo nedeljo in po moje ravno ne bi smelo bit še zelo polno, da bi bil problem najti dobro parcelo, no, mogče se motim..bomo vidli ;)

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
27.5.2011 20:04:18   
alamar
Mislim, da boš brez problema dobila. Mi smo bili lani konec junija, začetek julija in je bilo približno pol parcel v oranžni coni še praznih. Res pa je bilo veliko rezerviranih za kasnejše termine. Vidiš po tablah za rezervacijo. Ampak, če ni za ta termin, ko si ti tam rezervirana, greš lahko na parcelo.
Samo za opozorilo - morje bo mrzlo. Na Cresu se ogreje šele kasneje v poletje pa še takrat ni posebej toplo.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
29.5.2011 15:16:48   
majrim
Hvala za opozorilo.. smo navajeni hladne vode, saj ta termin hodimo že nekaj časa...tudi na Krku ni bla topla voda - 18-19 stopinj...sicer pa tudi ob naši Obali ni toplejše, pa se že veselo namakamo ;)

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
8.6.2011 16:03:14   
ašun
Mi smo se odločili, da ga letos mahnemo v Čikat.
Gre še kdo v terminu od 25.7. do 4.8. 11 ? Bi bilo fino koga poznat, da bi se otroci igrali, mi pa bi kakšno pijačo spili.....

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
8.6.2011 23:06:24   
majrim
Se vam javljam iz kampa Kovačine...
Za enkrat vse pohvale za kamp, plažo,čistočo, prijaznost...vreme super - edino zadnjo noč je bilo močno deževje - Amalfi je "krščen" in v glavnem zdržal - na dveh koncih na tleh se je pokazalo nekaj kapljic, pa tudi v spalnici je pod enim oknom začelo nekaj malega kapljati v notranjost - sumimo, da zadrge niso bile dobro premazane, ali pa naša površnost, ker nismo okna čisto zaprli user posted image ...drugače pa navdušeni nad šotorom.
V glavnem - za enkrat vse lepo in po pričakovanjih.Morje ima 20 st.C - zaenkrat še vsak dan plavali vključno z našo 4-letno navihanko user posted image

LP

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
10.6.2011 19:05:33   
Gafo
Sem ravno prebrala. Super, uživajte. Kamp je super in meni je kar malo žal za letos, sinu pa še bolj

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?