|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 14:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:30:29   
tamy82
vipercat čestitke za hčerko Nino!!! user posted image user posted image user posted image Pa fajn se cartajte! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:35:06   
tamy82
Mi smo tudi upali, da bomo šli danes na prvi sprehodek, ma ne bo nič user posted image Vreme je sicer jasno, lepo in sončno, ampak kar fajn piha. Tako da za tamalga najbrž ni najbolj fajn, da gre ven, ker ma že tako malo zamašen nosek. Jah, bomo pa še malo počakali ...

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:42:54   
valek
Vipercat, čestitke za Nino!!:)) lepo ime...pri nas bi tudi bila Nina,če bi bila punčkauser posted image user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:43:21   
aktak
Punce pozdravljene,
midve sva včeraj popoldan prišle domov. Preživeli smo prvo noč doma in moram priznat, da je bila kar razgibana.
Obljubim, da vas v naslednjih dneh preberem in pokomentiram user posted image
ČESTITKE PATRISHI, JO@N IN VIPERCART ZA DOJENČIČE!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:44:33   
valek
Evo malo sem se vmes javila...se mi je kar zdelo da bo kaka novostuser posted image
no zdaj pa se lotim če oblek-pranja ...ostalo pa sem že....
pol pa končno sprehod....upam da se ne vlije prej...nekam čudno izgleda...

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 14:56:13   
valek
Registrirana....ti si še v enem kosu?? user posted image
si že bila na sprehodu??

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:15:34   
samsara04
vipercat, čestitke za Nino!user posted image

Jaz sem že izkoristila sonce in bila 2 uri na sprehodu, če zraven štejem še to, da sem bila na kavici user posted image Že od nekdaj sem navajena rolat, kolesarit ali pa se sprehajat sama. Itak imam vedno s sabo mobitel. Hodim čisto ok, le na trenutke me uščipne v nožnici, pa malo obstanem in šibamo naprej...oh, tak lep dan in kok bi bilo fajn rolat...kak mesec bom že zdržala brez.

Drugače pa nisem neučakana, le moj me spravlja ob živce user posted image No, kak klic več že dobim, da bi mi pa to šlo na živce, pa še ne.

Lepo se mejte. Tistim, ki pa že cartate, pa želim čimmanj problemov in čimmbolj pridne možeke user posted image


(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:38:51   
Anonimen
A ima katera težave z hudimi glavoboli po porodu? Namreč, že lep čas se s tem ubadam, danes je pa tako hudo, da tudi v svetlobo ne moram gledati in nič poslušati.
Najprej sem mislila, da sem neprespana, pa nisem prepričana, kaj je vzrok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:45:27   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

A ima katera težave z hudimi glavoboli po porodu? Namreč, že lep čas se s tem ubadam, danes je pa tako hudo, da tudi v svetlobo ne moram gledati in nič poslušati.
Najprej sem mislila, da sem neprespana, pa nisem prepričana, kaj je vzrok.


Js še nism rodila...pa me glava danes boli...samo pri meni je krivo ali preveč čokolade ,ali pa vreme....
drži se....mogoče so le neprespane dni in naporen tempo,ki ga nisi bila prej vajena,,,....to je le sprememba tako za telo kot za psiho-hočeš nočeš...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:50:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82
Glede otroškega dodatka: emšo otroka gotovo rabiš, ker ga moraš na vlogo napisat (torej rabiš rojstni list), davčne pa na vlogo ni treba pisat, ampak na CSD mi je rekla, da ona rabi davčno za vstop v sistem al neki takega user posted image tako da ne vem, pri nas jo očitno rabijo. Tako da zdej ko mamo davčno bo šlo to lahko naprej. Ne vem, verjetno je po vsej Slo isto, ampak drugače povejo. Tako da najbrž čakajo davčno, papirje pa lahko že brez tega vložiš.

Glede starševskega dodatka: pri nas ni treba nič sporočit, da si rodila, ker jim že matični urad pošlje te podatke.

Danes pa tudi jaz upam, da gremo na prvi sprehod. Tako da upam, da se vreme ne pokvari. Fajn bi bilo, da bi tudi pihat nehalo user posted image

Uživajte!


Glede emšoja, ste ga dobile v odpustnic napisanega. Oziroma meni so že drugi dan v P spisali, da sem rodila in s tem dokumentom je lahko vlagal za očetovskega. Tako, da lahko zadevo urejate že prej še predno dobite rojstni list.

Joj kok sem vam folš prnas 615 nadmorske smo pa že cel dan v oblakih in je tako turobno obup.

Nič poskusila bom malo odspati, da bom ured spravla glavo in bolečino, ki jo imam.

(odgovor članu tamy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:52:44   
valek
....tak ste tihe vse...nikjer nobene....user posted image user posted image
js pa cel dan sama spet do enajste....

grem sedaj v trgovino si nabavit nekaj navadnih jogurtov in kak vindija vanili puding malo za priboljšek,pa kako sadje...da bom vikend preživela....ko tak vem da se bom ko klada premikala sem in tja po bajti...user posted image user posted image user posted image user posted image in spet iskala nekaj za pod zob...ko bom razmišljala kdaj bo dete prišlo na svet...in kaka dolgo še bomo čakali...

pol pa pod tuš, pa malo masaže z oljem in pol si še na dvd naštimam kak dober film....

vas bom pa prišla vsake toliko malo prečekirat,če se bo katera spomnila malo prit čvekat gor....user posted image user posted image


(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 15:59:18   
meta21
user posted image user posted image user posted image Vipercat, čestitke!user posted image user posted image user posted image
 

Midva sva bila prej uspešno na sprehodu, je prav pasalo. Zdaj sem pa nekaj na hitro skuhala in pospravla, fotru povedala svoje, zdaj pa čakam še moža, da se malo spucam. Uh, sem tečna danes oz. ne tečna, enostavno ne zmorem več. Preveč sem si naložila takoj po porodu, češ saj sem ok, in zdaj se samo stopnjuje. In ko živiš s samimi moškimi v hiši, se noben ne spomni, da bi rekel, pusti, bom jaz. No, mož mi reče, ja vleži se, ko gre mali spat ampak jaz vidim toliko stvari za naredit in zdaj sem se odločila, da zmnjšam na minimum. Pa naj bo vse nametano. Po 16 dneh še vedno izločam cela jetra in svežo kri, vse me špika in boli (veliko bolj kot takoj po porodu), da o hrbtenici in križu sploh ne govorim. Ah... Grm malo počivat, dokler se ne začne spet gužva!

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:04:22   
zasi
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Kje ste zdaj vse? Vidim, da samo berete, dajmo še kaj pisat pa sodelovat. user posted image

Mimogrede-mene so zopet začele bradavice bolet, ker mala malo več sesa (verjetno prvi zagon rasti al kaj) in si jih že mažem, da ne bo spet kakih ranic. Sem si pa včeraj nabavila aventove pralne blazinice, ful so fajne, razmišljam, da bi šla še po en paket. Ima še katera pralne al uporabljate tiste za enkratno uporabo?





Tudi jaz mam pralne, ampka Racmanove n sicer bambusove. So ful fajn. Po Aventovih za enkratno uporabo pa me je vse srbelo. S temi pralnimi pa je ok.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:14:34   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

user posted image user posted image user posted image Vipercat, čestitke!user posted image user posted image user posted image
 

Midva sva bila prej uspešno na sprehodu, je prav pasalo. Zdaj sem pa nekaj na hitro skuhala in pospravla, fotru povedala svoje, zdaj pa čakam še moža, da se malo spucam. Uh, sem tečna danes oz. ne tečna, enostavno ne zmorem več. Preveč sem si naložila takoj po porodu, češ saj sem ok, in zdaj se samo stopnjuje. In ko živiš s samimi moškimi v hiši, se noben ne spomni, da bi rekel, pusti, bom jaz. No, mož mi reče, ja vleži se, ko gre mali spat ampak jaz vidim toliko stvari za naredit in zdaj sem se odločila, da zmnjšam na minimum. Pa naj bo vse nametano. Po 16 dneh še vedno izločam cela jetra in svežo kri, vse me špika in boli (veliko bolj kot takoj po porodu), da o hrbtenici in križu sploh ne govorim. Ah... Grm malo počivat, dokler se ne začne spet gužva!


Meta, pazi nase in kar vključi svoje moške v vsakdanja opravila! user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:15:36   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: zasi

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Kje ste zdaj vse? Vidim, da samo berete, dajmo še kaj pisat pa sodelovat. user posted image

Mimogrede-mene so zopet začele bradavice bolet, ker mala malo več sesa (verjetno prvi zagon rasti al kaj) in si jih že mažem, da ne bo spet kakih ranic. Sem si pa včeraj nabavila aventove pralne blazinice, ful so fajne, razmišljam, da bi šla še po en paket. Ima še katera pralne al uporabljate tiste za enkratno uporabo?





Tudi jaz mam pralne, ampka Racmanove n sicer bambusove. So ful fajn. Po Aventovih za enkratno uporabo pa me je vse srbelo. S temi pralnimi pa je ok.



Jaz mam tudi Racmanove bombažne in bambusove pralne blazinice in so super! Še boljše so res bambusove, ker so ful mehke user posted image
Priporočam!

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:16:17   
Teyla
meta21 ti kar počivaj, briga te za nepospravljeno stanovanje, bom že potem. Tudi mene je križ ubijal, pa se je pred dnevi bolečina čudežno nehala, prej sem pa komajda hodila. Počitek res pomaga.

pilotgirl tudi mene glava boli-že tretji dan zapored. Večkrat je krivo to, da ne pijem dovolj tekočine, zdaj pa ni tako, ker res skoz pijem. Mislim, da je kriv nizek pritisk in to turobno vreme. Vzemi kakšen lekadol, če je hudo, ta ni prepovedan.

zasi tudi jaz imam dva para od racmanovih, pa so mi pretanke, bi jih mogla menjavat na 2h. Kolk parov pa imate, da pridete čez? Meni je ta moker občutek na baradvicah res neprijeten in si jih zato pogosteje menjavam. Pa še bolj občutljive so ratale sedaj.

Mami me je klicala, da sem prejela neko odločbo s CSDja tako da jo grem kasneje iskat.
Zdajle grem pa jest, danes imava špagete bolognese z malce zelenjave. user posted image

< Sporočilo je popravil Teyla -- 18.2.2011 16:18:23 >

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:17:05   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: valek

....tak ste tihe vse...nikjer nobene....user posted image user posted image
js pa cel dan sama spet do enajste....

grem sedaj v trgovino si nabavit nekaj navadnih jogurtov in kak vindija vanili puding malo za priboljšek,pa kako sadje...da bom vikend preživela....ko tak vem da se bom ko klada premikala sem in tja po bajti...user posted image user posted image user posted image user posted image in spet iskala nekaj za pod zob...ko bom razmišljala kdaj bo dete prišlo na svet...in kaka dolgo še bomo čakali...

pol pa pod tuš, pa malo masaže z oljem in pol si še na dvd naštimam kak dober film....

vas bom pa prišla vsake toliko malo prečekirat,če se bo katera spomnila malo prit čvekat gor....user posted image user posted image




Tale tvoje dolgčas me prav name spominja par dni, tednov pred porodom ... zdej si pa želim, da bi mi bilo malo dolgčas kdaj pa kdaj user posted image user posted image
Tako da čim bolj uživaj v tišini, miru in dolgčasu ... user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:18:45   
tamy82
Iii, 1000. post!!! user posted image user posted image user posted image

Do te številke sem nameravala priti že pred porodom ... ja no, mi je pa le uspelo user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:19:33   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

Iii, 1000. post!!! user posted image user posted image user posted image

Do te številke sem nameravala priti že pred porodom ... ja no, mi je pa le uspelo user posted image


Čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:24:32   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

Iii, 1000. post!!! user posted image user posted image user posted image

Do te številke sem nameravala priti že pred porodom ... ja no, mi je pa le uspelo user posted image


Čestitke user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:29:54   
Tisia
kje je pa tigrica ......a je šla dihatuser posted image
VIPERCAT ČESTITKE ZA PUPIKOuser posted image user posted image user posted image
aktak dobrodošla nazajuser posted image
pilotgirl mene tudi glavobol matra že dva dni,verjetno je to od vremenauser posted image
samasara kako kaže pri tebi bomo šle kaj prej v rimuser posted image
meta čuvaj se da ne boš skup padla od vseh opravil..ne nalagaj si toliko opraviluser posted image
valek si pridna...perešuser posted image jaz sem likala in sem čist hin,tak mi je vročeeeeeuser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:33:53   
kiara24
Čestitke za hčerkico Vipercetuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:40:25   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l
meta čuvaj se da ne boš skup padla od vseh opravil..ne nalagaj si toliko opraviluser posted image  



Ma sej to je problem k ne bom skup padla. Meni se nikoli nič nikjer ne vidi. Komaj se vlečem okoli pa mi vsi govorijo, kako fajn zgledam, butnem se ko konj v kakšen vogal pa nimam niti rdeče, kaj šele modro, da bi pokazala, da me boliuser posted image . Mi je pa neumno ves čas ponavljat, da se res slabo počutim. Moja mami je bla ista-vedno je mogla bit vsepovsod zraven in vse sama naredit, zdaj pri dobrih 50-ih jo pa tako zdravje matra, ker je vsa pretegnjena.
Večinoma sem si itak sama kriva ampak danes sem trdno sklenila, da se spremenim. Upam, da me ne bo že po polni luni minilouser posted image . Sem včeraj mojega vprašala, če bi bil rad mlad vdovec ko me tako čuva pa se mi je samo nasmehnil, namig pa tak dvomim, da je dojel. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 16:47:11   
sara1986
Komaj sem prebrala vse kar ste nakloftale user posted image  čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image  da vas ne naštevam, ker me tok časa ni blo, da bi rabila še dve uri da bi vse naštela user posted image  pa še kakšno bi pozabila po možnosti.
Drugače pa, smo pridni, radi jemo, ponoči je da potrkam super, spi 4 ure do 4 in pol, potem se nahranimo previjemo in ponovimo vajo do jutra. No, čez dan je stvar malo drugačna. Bolj malo spi, se najraje crklja, zaspi mi na trebuhu, ko ga hočem prestavit v postlco se zbudi user posted image  user posted image  aja, pa krči nas mučijo user posted image  no, takrat ne pomagajo nobene kapljice niti masaža, ampak samo mamina joška. Se vidi, da imamo fantka user posted image  Kako se ve spopadate s krči? Res je grozno gledat, ko se joka (kriči), se zvija in je ves rdeč v faco.. Moj je bil dober danes, je reku, a gremo na urgencouser posted image  pa sm rekla, ne, to so samo krči.. nimamo kaj.. pri hrani se res pazim kaj pojem, zdejedino če ga šraufa zarad dodatka-dajem mu pa novalac. ???user posted image

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?