|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 21:16:22   
Urša
Pri nas je bila tudi polna luna. user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 21:58:54   
valek
Juhuhu....bravo Dejan Zavec.....naš Ptujčan je zmagal!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
glihkar pogledala film Marley and me....super film-pripporočam...user posted image user posted image pa trikrat sem se vmes zjokala...katera je ta film gledala ,če ve kje so tisti čustveni trenutki...sploh v času nosečnosti si še bolj dovzeten na take teme....
aja boks pa sm čist na koncu prestavla,ko je bila zmaga tuki...si nism upala vmes gledati...kdo ve , bi še popaske dobila...pa sm sama doma...pa nism riskiralauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 22:09:14   
valek
upam da bo v prihodnjih dneh kaj bolj pestro v mojem trebuhu in da se kaj začne
dogajati....kr čene bom morala biti med temi, ki dobijo po roku umetne popadke....to pa res nebi...hvalaaaaaaaa ...user posted image rada bi svoje popadke in vse po normalni poti...
hm...danes bomo probali imeti akcijouser posted image ...mormo kaj pa čemo...vsaj boljši filing ,da delamo neki na tem,da bi pospešili....

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Februarke 2011 III.del
18.2.2011 22:20:14   
valek
Registrirana.,.....a je še vse ok s tabo???
je kak napredek v dogajanju....hehe malo moram biti firbčna...
kdo ve, mogoče je pa v službi pala kaka stava katera od naju bo
prej mamicauser posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 8:22:22   
maurica
Jutro!

Jupiiii, mi smo danes spali od 23ih do 5ih user posted image user posted image , ne morem verjet. Zdej pa še kar oba spita, user posted image in očka user posted image . Super bi bilo, če bo vedno tako in ne samo danes. Je pa res, da se mali ful pogosto oglaša z nekimi glasovi user posted image Sem dovolila mojemu, da si da čepke v ušesa, da se malo naspi user posted image .

Lutika, čestitke za punčko!!! user posted image user posted image

Zdej pa kar lepo vodijo pupe user posted image

Še dve strani, pa gremo na dojenčke user posted image . A bi lahko prosim tista, ki bo odprla novo temo, na tej temi na zadnjem postu dala linko s povezavo.

Tako da tiste, ki ste še vedno v enem kosu, kar lepo pohitet user posted image . Malo heca. Tistim, ki ste že zelo nestrpne res želim, da bi se že kaj začelo user posted image .

meta; običajno moški ne razumejo, kaj jim želiš povedati, če govoriš posredno. moreš kar direktno povedat: namesto "utrujena sem", reči "pospravi dnevno in posesaj po tleh". pa res punca, vzemi si ga bolj na izi. ne pravi zaman star pregovor, da 6 tednov po porodu pod posteljo smrt leži (no, to je seveda bolj za stare čase veljalo). porod izčrpa žensko telo in pač rabimo, da se sestavimo.

pri meni je bilo nekaj ful zanimivo, prvi mesec sem bila ful utrujena (še mastitis sem fasala), ponoči mi je bila sploh muka vstat in je v glavnem mož vstajal, prav bala sem se dneva, ko bo šel v službo. točno po enem mesecu (14.2.) pa kot da bi odrezal, ful se boljše počutim, čez dan ne spim več, ponoči mi ni problem vstajat user posted image

me pa nekaj zanima, kako je pri vas, ki imate dvojčke? a so možje kaj dlje na porodniški? kaj pa pol, ko grejo v službo? user posted image

< Sporočilo je popravil maurica -- 19.2.2011 8:23:53 >

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 9:30:29   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

me pa nekaj zanima, kako je pri vas, ki imate dvojčke? a so možje kaj dlje na porodniški? kaj pa pol, ko grejo v službo? user posted image


Phe, malo morgen. Dobi 15 dni "na dogodek", ne "na število otrok". Mož je prišparal lanski dopust in gre delat šele marca.

Glede energije pa jo imam jaz fuuuullll. Od prvega dne. Samo vsake toliko me zmanjka čez dan za kakšne pol ure, uro. Delam pa malo pa po malo. In seveda mož tudi. Brez neke panike, da je umazano ali nepospravljeno. Cunje sem sposobna zlagat tudi dva dni skupaj. user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 9:51:33   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: valek

Juhuhu....bravo Dejan Zavec.....naš Ptujčan je zmagal!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
glihkar pogledala film Marley and me....super film-pripporočam...user posted image user posted image pa trikrat sem se vmes zjokala...katera je ta film gledala ,če ve kje so tisti čustveni trenutki...sploh v času nosečnosti si še bolj dovzeten na take teme....
aja boks pa sm čist na koncu prestavla,ko je bila zmaga tuki...si nism upala vmes gledati...kdo ve , bi še popaske dobila...pa sm sama doma...pa nism riskiralauser posted image user posted image user posted image




Ha, ta film je pa čisto pisan na kožo naši labradorki user posted image user posted image user posted image
Potem veš, da mamo pestro user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 9:58:37   
tamy82
Jaz sem tudi spala danes od 11h do 5h, ampak samo zato, ker sta bila mož in Val v dnevni sobi in mu je vmes dal moje načrpano mleko user posted image Samo je resss pašalo tole ... user posted image
Sicer upam, da ne bo moj danes preveč utrujen v službi, ampak je sam prav zahteval, da to narediva, da se malo naspim user posted image user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 10:16:15   
hel32
IZVIRNO SPOROČILO: lutika89

hey čvekice;) sam da se vam na hitro oglasim in sporocim da smo včeri rodili pupo TEO težko 3750g in veliko 50cm...kj vec pa povem k bomo doma


Čestitke za hčerkico, lepo se cartate in veliko prespanih noči!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Prvičmami: jaz lahko rečem, da že kr počasi laufam na polno, sicer nimamo tipi topi ampak skuham, perilo operem, obesim, mož mi pomaga pri pospravljanju in pucanju, pač kar se mora se mora, sicer pa naj te potolažim, pri prvem je težje, ko se utečeš, pa gre, sicer je pa normalno, da si utrujena in nenaspana, saj bo, verjemi, da bo boljše. Sem bila pri prvi tudi čisto mrtvo utrujena kot zombi, dsam z leti se nekako navadiš na to vstajanje, pa starejši si in lažje preneseš vse skupaj.user posted image
S takim malim se itak, nimaš kaj veliko za ukvarjat, če ne spi, jo pač položim malo v ležalnik, da nas gleda, itak, je pri nas skozi akcija, in, potem počasi sama zaspi, probaj navajat, da zaspi samauser posted image Pa srečno in kr pusti se cartat, jaz nimama drugega, kot pa moža, ki pa gre v ponedeljek delat, na žalostuser posted image

Maurica, ja to, da 6 tednov po porodu pod posteljo smrt leži, je veljalo za stare čase, ko so ženske res fizično delale zdaj pa tisto kosilo in posodo že pospravim, saj meni mož ful pomaga, je pa res, da težji je porod, težje prideš k sebi, lažji je lažje spet zalaufaš na polno, sem vse dala skozi.
Sicer pa jaz po porodu sem vsega skupaj spala 2x čez dan, ja kaj hočemo, tako je pri dveh malčkih palčkih, pa saj bo 1x boljši, sva pa z možem zelo vesela, da jih lahko imava in, da sta HB zdrava in lepo rasteta, neprespane noči pa pozabiš, takoj, ko pogledaš tiste lepe male očke, ki so tako nedolžne in samo tvojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu lutika89)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 10:33:47   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Juhuhu....bravo Dejan Zavec.....naš Ptujčan je zmagal!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
glihkar pogledala film Marley and me....super film-pripporočam...user posted image user posted image pa trikrat sem se vmes zjokala...katera je ta film gledala ,če ve kje so tisti čustveni trenutki...sploh v času nosečnosti si še bolj dovzeten na take teme....
aja boks pa sm čist na koncu prestavla,ko je bila zmaga tuki...si nism upala vmes gledati...kdo ve , bi še popaske dobila...pa sm sama doma...pa nism riskiralauser posted image user posted image user posted image




Boks je bil zanimiv. Prvo rundo sem ujela samo zadnjih 10s, ker je SLo2 neki crknila, drugo in tretjo sem gledala bolj z enim očesom, ker sem tamalo dojila. Četrto sem celo pogledala, in ko sem si naštimala skledico čipsa in pijačo ter se končno usedla v peti rundi, ni blo 20 sek, ko je sodnik oznanil konec. user posted image user posted image Nimam sreče. user posted image

maurica vau, 6ur? Men se je že tiste 3,5h danes zdel cel luksuz. user posted image Res imate neke zaspance. Pa naša se tud skoz neki oglaša. Zveni kot da bi meketala, pa se hkrati hotla odkrhat. Meni gre včasih prav na smeh. Potem pa včasih doda še kakšen krik, ker sanja in jaz res crkavam od smeha.

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 10:35:00   
valek
Dobro jutro punce.....

a nosečka ki bo skoraj mamica se še nobena ni javila?
A bote vse šle rodit....?user posted image user posted image user posted image
Js sm še v enem kosu....nič posebnega ne dogaja ,razen da mi otrdeva trebuh...
to edino.....
imam pa novo željo glede datuma porodauser posted image user posted image ful bi si želela roditi :ali 20.2., 21.2. ali 22.2. torej v treh naslednjih dneh... hm...sam če mi rata....to je zdaj vprašanje...user posted image user posted image user posted image kaj mislite??

danes se pustim razvajati...ne rabim kuhati....kr fajn...kr mi niti ne paše...se bom lahko tako bolj ukvarjala s tehnikami pospeševanja...bom se probala danes vsaj ene 3x stuširati -predvsem spodnji del trebuha s toplo vodo...menda bi lahko pomagalo.....namreč nad posteljnimi akcijami sem obupala,ker meni resnično čisto nič ne pomagajo....user posted image
pa probala bom malo po stopnicah hoditi,pa ene vaje narditi,ki nam jih je pokazala babica na jogi....
pa da vidimo...bom javila če je kaka sprememba oz. če je kak napredek v znakih ki bi jih lahko čutila mogoče po vsem tem,......
pustimo se presenetitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:05:45   
valek
Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:14:51   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


js bi tudi.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:20:03   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:20:28   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image super upam da bo čimprej cartalauser posted image

mene tolk glava boli in to sam na desni straniuser posted image user posted image user posted image  da sem šla spit lekadol, običajno rajši potrpim ampak tole je obuppppuser posted image  pritisk imam 97/48user posted image user posted image  katastrofa...no sedaj gremo v nabavo, ker so ta teden počitnice in bodo pupe spraznile čist cel hladilnik user posted image in potem sam ležat.......se slišimo še kaj potem...lep dan vsemuser posted image  in  user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:37:00   
aktak
jutro,

nekako sem vas na hitro prebrala.
Čukica želim ti da se čim prej pozdraviš user posted image user posted image
Meta počivaj, počivaj in še enkrat počivaj!!! Tvoja čišča ti očitno nekaj sporoča....
Lutika čestitke za hčerkico

V naslednjih dneh vam napišem še porodno zgodbo, zdaj grem malo vodoravno user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:37:14   
aktak

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

meta21 torej mi jih ni treba obvestit? Zdaj sem pa totalno zmedena...user posted image Razliko med dodatkom in nadomestilom je pa že tigrica razložila.



Mogoče je razlika, če dobivaš dodatek ali nadomestilo. Ne vem, najboljš da pokličeš pa vprašaš. Jaz bom tudi, ker tisti drugi del odločbe še nisem dobila (spet ne vem, kako se reče tistemu delu po 3 mesecihuser posted image ... dopust za negouser posted image  ... ah, tej izrazi, zame je vse skup porodniškauser posted image )


Moram rečt, da so potem naši na CSD ful pridni, jaz sem drugi del odločbe prejela že danes. Sem bila kar šokirana user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:37:27   
aktak

IZVIRNO SPOROČILO: valek

Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


držim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:55:33   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Samo da javim novice od Registrirane, da je imela ctg in so jo noter obdržali-ima lažje popadke...tako da verjetno bo že danes cartalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uu fajn, no pa bo kmalu cartala. Drži pesti, da bo šlo vse gladko in hitro. user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:57:46   
tamy82
registrirana držimo pesti, da bo šlo vse čim bolj gladko in čim bolj hitro!!! user posted image Srečno! user posted image user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 11:58:41   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: aktak


Moram rečt, da so potem naši na CSD ful pridni, jaz sem drugi del odločbe prejela že danes. Sem bila kar šokirana user posted image



Oh, jaz bi tudi user posted image user posted image
Pri nas pa še kar nič ...

(odgovor članu aktak)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 12:24:16   
Mišyka
Teyla če se prov spomnim si ti tista oboževalka čipsa - maš zdej spet dovoljenje za jest ga? user posted image  Sej ti itak ta mala vse poje.

valek ti se pa res trudiš... upam da bo kej uspeha. Jst počakam do roka, pol bom pa mogoče tud kej v tej smeri začela razmišljat. Upam, da se mi mala v trebuhu ne poredi preveč od vseh sirupov in podobnih žavb za moje nesrečno grlo, ki me še kar boli. Vsi sirupi namreč bazirajo na sladkorju ali medu.

Zdej sem vsaj že v tej fazi, da sem sprejela to, da gremo kmal rodit, pa da me ni preveč strah. Res moram priznat, da me je v drugo ful bolj strah. Ampak itak bo hitrej user posted image  in upam, da ne bom spet rezana in šivana.

Mi trije oz. štirje smo bli pa 1 urco zunej na kr fajnem sprehodu, sem se pa že kr težko prvlekla do doma. Me začne najprej v križu bolet, potem pa počas v eno nogo potegne... ja, smo že tam, ko si gremo same sebi na živce. Pa ful sem že naveličana tega, da malemu moram zmeri rečt, da ne morem tega in unga zato ker mam trebušček... Komej čakam, da bova spet lohk počela vse, če seveda ne bom na mrtvo zmatrana.

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 12:41:28   
sara1986
Jutro.

Imam eno vprašanje.. a res lahko dojenčki dobijo pruh, če se preveč napenjajo zaradi krčev? user posted image user posted image user posted image  grozno se sliši..

(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 12:57:16   
tamy82
Kakšno zatišje je tu danes ... user posted image
Že vse v P, tiste, ki niste še user posted image

Vala sem spet poslala malo v varstvo k tašči, da bom lahko malo pospravila tule user posted image In spet spi kot top spodaj ... jah no, se bo vsaj naspal user posted image

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Februarke 2011 III.del
19.2.2011 12:57:36   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

Jutro.

Imam eno vprašanje.. a res lahko dojenčki dobijo pruh, če se preveč napenjajo zaradi krčev? user posted image user posted image user posted image  grozno se sliši..


To pa prvič slišim ... user posted image

(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?