|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega javor...
17.5.2011 21:04:53   
Anonimen
na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega javorja ovenel / se posušili. pojma nimam, kaj je narobe z njim, ker imam tak javor prvič. kupljen letos, takoj se je prijel, mesec dni je rasel in poganjal tako da ga je bilo veselje pogledat, tako lep je bil, da lepši res ne bi mogel bit. pol pa zadnjič tisto močno sonce, pa ga je požgalo. druga razlage ne najdem, ker je v 2 dneh izgubil / so se posušili oveneli vsi listi. je rastlina zdaj propadla ali se da še kaj naredit?
vsepovsod an spletu piše, da je vzrok lahko tudi vertilicum albo-atrum, pa da je treba škropit s fungicidom. ampak da bi mesec dni rasel kot nor, potem se pa v 2 dneh posušil, mi ne gre v glavo. z možem se sprašujeva, če je lahko razlog kakšen bramor ali krt, ali rovka ali kaj podobnega...
če ima katera izkušnje s tem, za nasvet.... prosim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
17.5.2011 21:13:41   
Gina
NImam pojma, ampak meni se je lani isto zgodilo. Ne po enem mesecu ampak po treh. PO moje ga je kaj napadlo. Nimaš kaj, tudi rastline imajo bolezni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
17.5.2011 22:18:48   
Lantea
Tudi jaz nimam odgovora, le potožim lahk, da sm ga tud js po treh letih vrgla ven. Že prvo leto je ful lepo delal spomladi, pol pa konc. Sicer je obdržal liste do jeseni ampak niso bili zdravi. Pa sva vztrajala tri leta, vsako leto ista oziroma slabša zgodba, letos sva ga pa stran vrgla. Pa tako so mi všeč ti javorji.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
18.5.2011 8:47:23   
Anonimen
jaz ga bom danes poškropila s fungicidom, mogoče pa je še kaj upanja. proti gljivi vertilicum albo-atrum pomaga Octave ali Teldor. je pa ta hudič žal strupen, tak da bom morala bit zelo precizna in drevo ogradit, da se kateri od otrok ne bo dotaknil.
je pa tak lep javorček, ki je spomladi in poleti zelen, potem rumen in na jesen preidejo listi v rdečo. Acer palmatum Osakasuki. Sicer ni bil drag, mi je pa škoda drevesca, ker sem si ga želela že dolgo, letos sem si pa izpolnila željo. včeraj sem še enkrat pogledala liste, vsi povrsti so se posušili. ta zadeva me res jezi. najbolj, ker ne vem kaj je vzrok, ker sem res lepo skrbela zanj.

(odgovor članu Lantea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
23.5.2011 13:10:51   
Anonimen
fungicid i pokazal nobenih rezultatov, sem se nato obrnila na zaposlene v eni izmed kaliinih trgovin: baje da naj bi bil samo ožig. :G stare liste dol dat, pa počakat da poženejo novi.... ampak pol pa javor dobi marelo! ;D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
27.5.2011 13:23:48   
dps1
tudi meni se je to zgodilo. pa tako lep je bil letos. nekaj malega žene, upam da ga ni kaj pojedlo od spodaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
2.6.2011 9:52:01   
noranate
pri kolegici je bilo lani enako. pa je škropila,.... brez uspeha, potem pa sva ugotovili, da je gomila zemlje okol njega čisto zbita in korenine nimajo zraka! zemljo okrog javorja sva z motikco zrahljali in po nekaj dneh je javor čudežno oživel user posted image

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
26.6.2011 18:19:13   
Anonimen
jaz pa sem zdaj po nasvetu "strokovnjaka" kar en lep čas čakala, da bo nazaj ozelenel, pa ni. še slabše, začel se je sušit, tako da sem ga včeraj vrgla vstran. user posted image zdejle iščem drugega, mogoče malenkost starejšega, da bo bolj robusten, preden ga bom pa sadila bom pa okrog sedanjega mesta odstranila vso zemljo in bom dala drugo (za vsak slučaj). če ima kdo info, kje dobit Acer palmatum Osakasuki, se priporočam...
lp

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
26.6.2011 19:06:07   
Alfabeta
Jaz ga imam tudi. Pred nakupom pa sem na netu prebrala, da javor potrebuje kar veliko vode, tako da jaz mislim, da ga je pokopala suša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
27.6.2011 11:42:59   
Anonimen
ni bla suša. sigurno.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
2.7.2011 21:42:14   
dps1
jeeee meni je spet pognal....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na pomoč - v 2 dneh so listi japonskega j...
3.7.2011 11:56:18   
Anonimen
fino. vsaj tebi. user posted image

(odgovor članu dps1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?