|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 9:28:46   
J.L.
torej imamo mucka in kljub temu da mu wc redno čistim, je vonj grozen. uporabljam pa hoferjev pesek, ki se sprime v grude. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.7.2011 12:43:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 13:46:43   
cvetje
seveda peski iz Hoferja, Lidla puščajo vonj.....Ker so nizkocenovni in nekvalitetni.Izberi takega, ki ima silikonski krogljice, le-te vpijejo urin in neprijetenj volj.Kakce lahko vržeš kar v školjko, ker se silikon razgradi. Vrečka je roza barave, ena količina pa zadosti za enega mucka do dveh tednov, samo kakce mečeš v wc. ko je rumene barve silikon, pa preprosto vržeš stran in zamenjaš.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 14:47:58   
J.L.
no to pa se ne strinjam. če je poceni ne pomeni da ni dober. smo imeli v prvotni uporabi enga dragega pa je prav tako puščal vonjave.
kristalni pa nam ni všeč smo probali vendar nočem da se raznaša po stanovanju. najraje takega ki se sprime skup, da sproti čistim kakce in urin.

(odgovor članu cvetje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 14:57:49   
m_o_i
mi smo se najbolj zadovoljni z milerjevim(ne vem, kak se mu rece)-dela lepe kepice(se sprime), vonja ni(je pa res, da je wc na balkonu in ne notri), cena ugodnauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 15:08:48   
J.L.
mi sicer imamo balkon, vendar živimo v bloki, pa bi se bala, da muc pade z ograje. zato mora biti njegov wc v kopalnici, kjer pa ni okna im mi je grozno ko moram čistit pa vohat ta smrad:( enega z milerja imam doma samo ga še nisem sprobala, je taka modra včrečka.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 19:54:32   
Pikica_82
Jaz sem mešala enega z belimi kamenčki (iz Mullerja) z enim navadnim, drobnozrnatim. Če sem uporabila samo drobnozrnatega, se mi je preveć v kepe sprijemalo vse skupaj, če pa samo velikozrnatega, pa sta mi ga raznašala okoli (ne morš verjet, kak so eni mački mahnjeni na lovljenje kamenčkov po stanovanju user posted image ). Ta kombinacija mi je bla na koncu še najbolj všeč, je pa res, da katerih drugih nisem niti sprobala. Sem ga pa ful pogosto menjevala, ker 2 mački pač veliko nalulata (od dveh identičnih wc posod sta uporabljali samo eno, druge se še dotaknit nista hoteli user posted image ).
Zdaj imam samo še eno muco, ki je veliko tudi zunaj, pa si je kr vrt izbrala za svoj wc. Meni je pa tud prav user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
11.7.2011 19:57:24   
Pikica_82
Aja, kar se cene tiče. Ta velikozrnat je na pogled identičen kot Catsan, ampak za pol cenejši. Tak da ene nizkocenovne zadeve znajo bit čist ok in se lahk kosajo z dražjimi user posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
19.7.2011 11:50:17   
malania
Mi uporabljamo takega v taki veliki modri škatli (znamka Ever Clean) in smo s tem najbolj zadovoljni. Prodajajo ga v Zooticu in mr Petu, morda tudi drugje, ne vem.. Imajo pa več vrst (proti vonju, za muce ki kopljejo.. itd.).
Poleg tega priporočam pokriti WC, pesek ti ne leti ven, pa tudi vonja se ne toliko..
Npr. http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=6414

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri pesek ne pušča vonja?
29.7.2011 23:58:47   
scorpiogirl
Mi imamo tegale: http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=5717
res je drag, ampak čisto nič ne smrdi. Smo preizkusili že vse user posted image pa meni še najbolj smrdijo tisti silikonski, hoferjev je ok, čeprav ga ful več gre kot tega našega. Naša mačka je itak ful zbirčna, kar se wcjev tiče ... mora dišat user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?