|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Najboljši sosed" zmagal na volitvah
4.12.2011 20:20:11   
ZARA
Zanimiv razplet. Ste zadovoljni?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:23:04   
majčica1508
Po pravici nisem pričakovala takega razpleta....Ampak ljudstvo je odločilo.......
Upam,da bo res naredil to,kar obljubla............

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:34:16   
Anonimen
Pričakovala sem oz. groza me je bilo drugačnega razpleta, a sem prijetno preseneča ... čeprav ni zmagala moja stranka user posted image

(odgovor članu majčica1508)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:40:05   
arabela*
Zelo zadovoljna z razpletomuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:41:41   
sončnica24
Mi gre na bruhanje in to čisto zares, ne vem zakaj ampak občutki so obupni in v naslednjih štirih letih ne pričakujem čisto čisto nič dobrega.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:48:04   
Najaa
Mešani občutki.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 20:53:38   
nananaja
Zmagal je populizem, ki je imel le en načrt, pripeljati zokija na oblast.

Občutki podobni tistim od sončnice24, žal.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:01:50   
josephine27
nisem najbolj zadovoljna z izidom. čas bo pokazal svoje. kakšnih sprememb v plus pa ne pričakujem.

_____________________________



(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:12:49   
mika
Vedno volim zamagovalce, ampak na koncu ugotovim, da sem se zahebala. Najbrž bo tud v tem primeru tako

< Sporočilo je popravil mika -- 4.12.2011 21:13:18 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:15:25   
divna
No, tudi meni ne ustreza zmagovalec. Bentiti se tudi ne splača, ker sem očitno glasovala za manj priljubljenega človeka. Sem pa opazila, pa sem bila na volišču nekaj minut pred 19. uro, da se je volitev v mojem okraju udeležilo zelo malo ljudi in taisti bodo zdaj najbolj user posted image user posted image user posted image user posted image kdo je zmagal ipd.

Dobro je vsaj to, da bo lahko izvedel svoj "New Deal"  in komaj čakam rezultate user posted image

Sicer pa nima pričakovanj od človeka, ki je zatrdno vztrajal pri tem, da v politiko ne bo nikoli šel in je požrl tole 2x z županskimi volitvami, no zdaj pa še s parlamentarnimi.

lp

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:30:13   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Upam,da bo res naredil to,kar obljubla............


Ah, itak, da bo! Zoki je drugačen od drugih!











user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:32:01   
pelin
Sam gospod " sosed" tudi meni ni ne vem kako zaupanja vreden, vendar je pri tem verjetno tudi odvisno kakšni ljudje v kraju kjer živiš so ga podprli oz. so se odločili bit predstavniki njegove stranke...Pri nas je že tako, da so bili vsi ostali pri različnih strankah tisti, ki so že leta in  leta zgoraj pri koritu, pa za naše kraje niso naredili prida...Kolobarijo sem in tja, se obračajo po vetru, rezultati pa so še pa još klavrni...Ljudje jih imajo že krepko dovolj in so bili nekako zelo naklonjeni Jankovičevemu kandidatu, ki je za naš kraj že precej naredil in upamo da bo še kaj...

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:32:03   
picola1
Drugače pa če povem po pravici...sem mal bolj zadovoljna, kot če bi zmagal Janša...vseeno sem pa zelo nezdovoljna...
Lahko rečem samo, no pa da vidimo še to čudo...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:49:47   
sončnica24
Zdaj pa je povedal vse ne odstopa od pokojninske reforme in on ničesar kar je prdlagal Pahor - se pravi da nas čaka isto s.... kot je blo z Pahorjem se pravi - referendumi, referendumi in še enkrat refendumi.

Samo vse kaže da smo se sami ušteli, Jankovič je zmagal po okrajih samo v Ljubljani in očitno nas je premalo šlo volit - smo si jamo skopali spet sami ne?


< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 4.12.2011 21:51:15 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 21:55:42   
HuAnita
En tak 6. čut sem imela, da bo Zoki zmagal...
ČEprav so akete napovedovala drugače, sem vesela vsaj, da je General popušio.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:16:39   
TomTaylor
Od zdaj naprej bo pa fse našE! Pa veseLa sem za JurćEka, ki jutri pride iz votline user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.12.2011 22:24:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.12.2011 22:25:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:29:02   
funšterc
Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.

< Sporočilo je popravil funšterc -- 4.12.2011 22:42:51 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
4.12.2011 22:38:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu funšterc)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:39:56   
funšterc
No ja, predsednika... misliš!? No, o tem govorim...

< Sporočilo je popravil funšterc -- 4.12.2011 22:43:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:45:35   
katipi
Današnjega rezultata nisem pričakovala, saj sem zgroženo  spremljala napovedi, zato sem si zdaj prav oddahnila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:50:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Današnjega rezultata nisem pričakovala, saj sem zgroženo  spremljala napovedi, zato sem si zdaj prav oddahnila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



General bi si pa najraje jajca odgriznil, ker ga je pognal iz najboljsega soseda....
Sicer so pa obcutki podobni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 22:53:34   
karmen83
Spet se je izkazalo, da se v naši ljubi Sloveniji najbolj splača lagat in goljufat... Sem razočarana z izidom volitev, tudi, če bi zmagal Janša, ne bi bila zadovoljna, če bi Pahor, tudi ne... Upam, da bo izpolnil vsaj kaj od tega, kar obljublja, pa to ne na račun najbolj socialno ogroženega sloja. Vsem tistim, ki "nismo Ljubljana", se pa tako slabo piše user posted image user posted image user posted image
Žalostna sem user posted image user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 23:03:28   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

kot je blo z Pahorjem se pravi - referendumi, referendumi in še enkrat refendumi.




Referendumi so bili samo zaradi opozicije!!! Pa saj bi bilo skregano z vsako logiko, če bi vlada sama sebi dajala referendume ali kako ti to razumeš user posted image
In glede na to kdo bo tokratna opozicija (spet), ja ... lahko pričakujemo spet referendum na referendum.

Aja, a ni bil ravno General proti spremembi referendumske zakonodaje, eden in edini ... le zakaj, o le zakaj user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?