|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 13:07:28   
Petka09
Uh, sem se malce bala odpret tole temo, ker glede na "klanje" komentatorjev na FB, 24ur, Twitterju itd., sem pričakovala kaj podobnega tudi tu user posted image .

No, pa sem presenečena, hehe.

Ja, z rezultatom volitev sem zadovoljna. Sicer, roko na srce, malce se bojim Zokija na oblasti, vendar bi se JJ-a bala še trikrat bolj.

Se strinjam s Kalbom in somišljeniki, ki so to boljše povedali kot bi jaz user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 13:20:29   
Julija08
joj, mi je ena punca, ki je v podmladku SDS-a povedala, da imajo mladi "forumaši" prav nalogo, da v zvezi z SDS-om in Janezom dajejo komentarje, v zvezi njih, pač pozitivno za njih in neg. za vse ostale...mislim me je kar kap...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 13:22:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
http://www.youtube.com/watch?v=PUS1APx7c4A 


ROFL user posted image user posted image user posted image  genialno!


ta slavna scena s Hitlerjem je pa tolikokrat uporabljena za podobne fore na youtube-u da je neverjetno. no, zdaj pa je še slo politika na tem dolgem seznamu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 13:40:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.


Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?

Do stropa ravno ne skačem, ker je Zoki zmagovalec, me pa manj skrbi za prihodnost kot bi me, če bi zmagal pomladni princ. Gospod bi se mogel skinit in peljat Urško na prvo plažo, potem pa SDS mogoča kdaj dobi moj glas. Prej pa ne.

Đamijo si bodo pa zgradili sami in s svojimi sredstvi, za kar bodo naši lepi državi lepo plačali davke. Na nekaj tisoč cerkva po Sloveniji je pa komot ena Đamija. Nestrpnost na stran in ravno to so teme, na katerih pomladni princ nebi smel nabirat poitičnih točk.





Bolje ne bi mogel povedati!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa nisem volila za Jankoviča, ampak glede na to da so ostali že imeli možnost, naj jo še on dobi in pokaže kaj zna....samo da ni JANŠA!!!!

Ampak Janšava užaljena faca....NEPRECENLJIVO!!!!

Da pa gre že takoj po rezultatu govoriti o ponovnih predčasnih volitvah je pa za bruhat, kot užaljen otročiček, ki so mu vzeli liziko....bruh...

Pa še preveč glasov je dobil, da bo spet lahko miniral vse kar bo vlada hotela sprejet...kr neki...

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!



Podpisem! Po dolgem in pocez. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 14:04:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

joj, mi je ena punca, ki je v podmladku SDS-a povedala, da imajo mladi "forumaši" prav nalogo, da v zvezi z SDS-om in Janezom dajejo komentarje, v zvezi njih, pač pozitivno za njih in neg. za vse ostale...mislim me je kar kap...


Janša gradi in trenira podmladek za slovenski fox tv user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 14:46:10   
reirei
vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 14:51:03   
reirei
ja pa ja se mi kar naprej zatipka-
jasno,da besede o hinavščini ne letijo na gospo L. Novak, ampak seveda na Jutranjega Kikloviča....

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 15:10:38   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja right.....

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 15:16:34   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

joj, mi je ena punca, ki je v podmladku SDS-a povedala, da imajo mladi "forumaši" prav nalogo, da v zvezi z SDS-om in Janezom dajejo komentarje, v zvezi njih, pač pozitivno za njih in neg. za vse ostale...mislim me je kar kap...


če resnično misliš da pri drugih strankah ni tako si pa zelo naivnauser posted image


_____________________________



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 15:58:30   
mojamura
jaz nisem zadovoljna z rezultati. JJ me je razočaral, sploh z izjavo o predčanih volitvah.
Jankovića ne maram, ker se vedno smeje...in nimaš pojma kakšna čustva zares goji - pa to da ma baje forum 21 prste poleg v ozadju mi ne diši spljoh.

Ne vem sploh koga naj volim v bodoče
me pa veseli da katica kresničkina ni v parlamentu pa z njo golobček od ultre....žal mi je le za jelinčiča, da niso presegli praga.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 17:12:38   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...


Podpis.Sem total razočarana nad zmago Jankoviča.Boste že videli,kaj bo čas prinesel.Nič dobrega,kar groza me je,kako bo...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 17:25:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 17:27:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu reirei)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 17:33:09   
ronja
haha, s tem si me pa res nasmejal! Je pa fajn vedet, da so še precej bolj naivni ljudje od meneuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 17:55:59   
reirei
Tudi prav, če se človeški lastnosti zaupanje po novem reče naivnost. Mislim le, da je to odraz ljubezni, katere ta gospa (Bačovnik) preko tv ne bi bila dolžna razgaljat, a je to naredila odkrito. No, potem pa naj bo čimveč naivnih, da bo vzdušje v Sloveniji malo bolj sončno.
Ko sebe dovolj ceniš, dobroto v sebi, jo iščeš in odkrivaš tudi pri svojih bližnjih. Edino tako se naši otroci učijo dobrote, slišijo in vidijo nas tudi tedaj, ko mi na to malo pozabimo..Dobro in hudo se vrača, pa ne vse na kratek rok...
To,da  pa v Sloveniji kultura ne bo cenjena, boste pa sami opazili in žal čutili...kultura srca, umetnost, govorjenje,.....vse kar je malo višje od krožnika, žlice in postelje. Kako bo cenjeno razdajanje mamice in očeta...porajanje življenja..vrednote...Si res želite živeti v vedno bolj "živčni in zvijačni" državi?
-seveda je zmagala finančnosvoježepno pozitivna Slovenija- kje bo pa pozitivnost in finančna neodvisnost navadnih smrtnikov, izkoriščanih ljudi...tuja pozitivnost bo njihov manjko....sub punctis...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:00:30   
ronja
Ko sebe dovolj ceniš, dobroto v sebi, jo iščeš in odkrivaš tudi pri svojih bližnjih.
hehe, se strinjam, samo da meni strankarski veljaki niso bližnjiuser posted image . In če bi ti tako lepo videl lepoto povsod, zakaj nisi srečen - saj jo lahko vidiš tudi v jankoviču in ostalih politikih?user posted image Tudi on ima zelo rad svojega sina, ne?user posted image Sicer ga ne bi branil, kar mu vsi tako očitajo. No, jaz bi svoje male tudi, pa tudi če bi ga kaj posraliuser posted image , verjetno tudi potem, ko bi bili odrasli.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:15:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še nekaj za vse tiste, ki vam je slabo. Vprašajte se, kdo je kriv za to, da bo Zoki premje? Ravno Janez Janša. On je tisti, ki ga je skinil iz Mercatorja in za to potezo se pomoje tolče po pleši, da je veselje.


Točno to me je prešinilo ob objavi rezultatov, no, v bistvu sem sem imela pred očmi nekak tako podobo:

user posted image






_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:21:30   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še nekaj za vse tiste, ki vam je slabo. Vprašajte se, kdo je kriv za to, da bo Zoki premje? Ravno Janez Janša. On je tisti, ki ga je skinil iz Mercatorja in za to potezo se pomoje tolče po pleši, da je veselje.


Točno to me je prešinilo ob objavi rezultatov, no, v bistvu sem sem imela pred očmi nekak tako podobo:

user posted image







O, hudo user posted image . Dobra!!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:29:47   
Raho
Podpis pod Kalba. Ne skacem ravno v luft od veselja, ampak raje Zoki kot JJ

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:45:51   
Anonimen
Zadovoljna sem z volilno udeležbo.
Vseeno mi je, kdo je zmagovalec-ker so vsi isti.

Vesela bi bila edino funkcionalne in delujoče koalicije, sposobne sprejemati tudi nevšečne odločitve in ne take, ki bo za vsak pasji prdec spraševala ljudstvo, če je za ali proti. Skratka, vesela bi bila vlade, ki vlada, vseeno, katere barve, samo da ni meglene.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 18:48:41   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...



Ojej. Tako lepa propaganda, da jo je kar za v okvir dat.

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 19:11:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...



Ojej. Tako lepa propaganda, da jo je kar za v okvir dat.



Res krasno napisano.

Btw, žena je celo toliko ponosna nanj, da se jo povsod omenja kot....ga. Janša?

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 20:27:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 21:18:46   
ZmajTolovaj
Volila Viranta, škoda, da ni dobil še kaj več.
Da je zmagal Jay-Z, mi je še kar OK, bomo videli, kaj bo naredil.
Pahor .. srednja žalost.
JJ mi gre na jetra, se pa strinjam, da ima za sabo tudi sposobne, zato bi bilo res mogoče najboljše, da se spelje s prizorišča, ker dokler bo on frontman, bo folk volil KOGAR KOLI, ki ni on.
NAJBOLJŠ od vsega - bye bye Nakresalova in Ultralažnivec.
Jelinčiča bom pa pogrešala zarad njegovih stand-up točk. Sej je nakladal, ampak je bil s svojimi dozdajšnjimi 5 odstotki volivcev čist harmless.
Aja, upam, da se Kahl ne bo spet zrinil v koalicijo in drekal, kjer koli se bo dalo. Samo zgago dela.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 21:38:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Volila Viranta, škoda, da ni dobil še kaj več.
Da je zmagal Jay-Z, mi je še kar OK, bomo videli, kaj bo naredil.
Pahor .. srednja žalost.
JJ mi gre na jetra, se pa strinjam, da ima za sabo tudi sposobne, zato bi bilo res mogoče najboljše, da se spelje s prizorišča, ker dokler bo on frontman, bo folk volil KOGAR KOLI, ki ni on.
NAJBOLJŠ od vsega - bye bye Nakresalova in Ultralažnivec.
Jelinčiča bom pa pogrešala zarad njegovih stand-up točk. Sej je nakladal, ampak je bil s svojimi dozdajšnjimi 5 odstotki volivcev čist harmless.
Aja, upam, da se Kahl ne bo spet zrinil v koalicijo in drekal, kjer koli se bo dalo. Samo zgago dela.



kje lajkam user posted image res je. nis(m)o proti SDS, ampak proti Janši. folk je že drugič pokazal, da ga ne želi v vladi, a tip sploh ne dojame. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?