|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 20:34:14   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zadovoljna sem z volilno udeležbo.
Vseeno mi je, kdo je zmagovalec-ker so vsi isti.

Vesela bi bila edino funkcionalne in delujoče koalicije, sposobne sprejemati tudi nevšečne odločitve in ne take, ki bo za vsak pasji prdec spraševala ljudstvo, če je za ali proti. Skratka, vesela bi bila vlade, ki vlada, vseeno, katere barve, samo da ni meglene.

Od vseh sračkanj tule bi se tokrat samo pod tole podpisala user posted image . In tega, žal v Sloveniji nismo bili in verjetno nikoli ne bomo sposobni.

Mene bi pa poleg tega zanimala še konstruktivna opozicija, ki nebi metala polen pod noge in minirala čisto vsega. Ko se bo to zgodilo, potem nas pa čaka kakšna svetla prihodnost.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 21:05:20   
Raho
Edino pametno bi sedaj bilo, da bi vsi prvaki strank na prvo mesto postavili interes države in ne svoje lastne interese. Ampak žal se to ne bo zgodilo - no, kanček upanja vseeno ostaja. Država iz dneva v dan bolj polzi v propad in mislim, da jo lahko reši le še skupno delovanje vseh v parlamentu, ne glede na pripadnost posamezni ideologiji, zaverovanost v lastna prepričanja in pripadnost določeni stranki.

Pa mimogrede - ljudje niso volili Jankoviča, volili so proti Janši.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 21:16:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!

Podpis.


Vsi v LDS-u in Zaresu ter pijavke okrog teh strank so še bolj pokvarjeni. Toliko svinjarije je bilo v času Pahorjeve vlade...Btw so pripravljali zakone, ki bi malega človeka čisto uničili, državo so spravili na kant. Naj omenim, da so predlagali tudi, da bi ukinili brezplačni vrtec za drugega otroka, prav tako so že pripravljali zakonsko podlago, s katero bi skenslali neprofitna stanovanja. Med drugim so znižali tudi subvencije za prvo rešitev stanovnajskega problema za mlade družine... po drugi strani pa metali težke pare za dokapitalizacijo NLB-ja. Toliko podjetij je odšlo v stečaj, ker so vodilni na veliko trpali v svoj žep, pa je Pahorjeva garnitura le nemo podpirala naraščanje gospodarskega kriminala. In še za piko na i - pasjejebska afera Baričević...je treba še kaj dodati?


Ja, pozabila si še, da so v času Pahorjeve vlade še na Finskem bile kršene človekove pravice.......user posted image


Dodajam še: Simona Dimic user posted image


No, pokazalo se je, da kaotično ustvarjanje afer in nereda v dolini Šentflorjanski ni prineslo pričakovanega uspeha.....no ja, ga je, samo ne ustvarjalcem afer....in dobili smo odrešitelja......drugačnega od pričakovanega sicer, imamo pa odrešitelja vseeno, in to smo si konec koncev želeli.......Slovenije vendar ne more voditi nekdo, ki je pripravljen na dogovor, ki se je pripravljen pogajati, ki je pošten.....Slovence lahko vodi le trda roka......in dve taki smo imeli na izbiro....in eno smo izbrali......user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 21:21:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zadovoljna sem z volilno udeležbo.
Vseeno mi je, kdo je zmagovalec-ker so vsi isti.

Vesela bi bila edino funkcionalne in delujoče koalicije, sposobne sprejemati tudi nevšečne odločitve in ne take, ki bo za vsak pasji prdec spraševala ljudstvo, če je za ali proti. Skratka, vesela bi bila vlade, ki vlada, vseeno, katere barve, samo da ni meglene.

Od vseh sračkanj tule bi se tokrat samo pod tole podpisala user posted image . In tega, žal v Sloveniji nismo bili in verjetno nikoli ne bomo sposobni.


Ni vladna koalicija spraševala ljudstva.....opozicija je spraševala ljudstvo za vsak pasji prdec......in za funkcionalno in delujočo koalicijo je potrebna tudi sposobna in konstruktivna opozicija......in tudi tega v Sloveniji nimamo......ker potencialna trenutna opozicija že danes obljublja predčasne volitve......zelo konstruktivno in obetajoče za sprejemanje vladnih ukrepov, ni kaj.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 0:05:40   
BellaB
V bistvu sem malo presenecena da je Jay Z zmagu. Kakorkoli... za te volitve mi je blo ravno in mi je se vedno ravno. Sistem je itak sfaljen v tri p.m., glede na splosno globalno krizo in krizo evra itd je povsem irelevantno al je na oblasti rdeca al bela garda. Itak bo sama kregarija, namest da bi se ukvarjali z aktualnimi problemi. Kakorkoli... Zokiju zelim, da bo imel veliko volje in moci, ce ze misli delat. Ceprav nisem optimisticna, da bo kaj boljs kot pod nesrecnim Pahorjem.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 0:12:22   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Hvala, sem vesela, da se nekdo #ukvarja# tudi z delom in ne samo z zmagami in smehljaji.
Sposobni bomo, ko nam bo šlo dovolj slabo - a v tem trenutku še ni tako; plus podkrepljeni smo z iluzijo mogočnega soseda.

Podpis, če dovoliš. Zoki ima izkušnje in sposobnosti. Osebno nanj še ne bom prilival vročega žvepla, zasluži si šanso. Če bo skenslal jajcapraskajoče se nedotakljive v JU, če bo racionaliziral socialo, če bo vsaj malo povišal pulz gospodarstvu (ven iz umetne kome) ima moj glas za zmeraj. Ga pa čaka garanje.
Reforme sigurno sledijo. Vsaj upam..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 7:14:05   
Norigarač
Znano nam je, da je Jankovič dobil večino v LJ. A je sploh kdo pomislil zakaj ravno v LJ??? Ja ljudje božji, Ljubljančani so se hoteli župana znebit user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 10:10:34   
ZARA
Pa na Jesenicah tudi veliko.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   [Brisano sporočilo]
7.12.2011 10:55:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 11:45:50   
posh
Slišim okrog kako se govori: Amerika ima Obamo, Slovenija pa Jankoviča.
Hecno mi je tudi Jay-Zuser posted image
Ampak šalo na stran- dajmo človeku šanso.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 11:46:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

mene samo zanima, kateri kekec je pred volitvami delal ankete, da je imela SDS tolikšno prednost, v resnici pa je popušil na veliko. jaz bi rekla, da nekaj smrdi v deželi kranjski. user posted image



Saj anketiranje je bilo ok, ampak "pozabili" so na mlade in večina mladih je volila Jankovića.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 11:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

mene samo zanima, kateri kekec je pred volitvami delal ankete, da je imela SDS tolikšno prednost, v resnici pa je popušil na veliko. jaz bi rekla, da nekaj smrdi v deželi kranjski. user posted image



Saj anketiranje je bilo ok, le da so "pozabili" na mlade in večina mladih je volila Jankovića.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 11:52:31   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

večina mladih je volila Jankovića.





Mene pa zanima, kaj je Jankovič tako dosti naredil za Ljubljano (po možnosti naj kar ljubljančani odgovorijo). Za Stožice vem, kaj še?? Samo to se je govorilo v reklamah, pa me zanimajo dejstva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 13:51:12   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: posh




Mene pa zanima, kaj je Jankovič tako dosti naredil za Ljubljano (po možnosti naj kar ljubljančani odgovorijo). Za Stožice vem, kaj še?? Samo to se je govorilo v reklamah, pa me zanimajo dejstva.


Postavil je nekaj novih mostov.
Uredil nabrežje Ljubljanice v Centru.
Odstranil pločevino s Kongresnega trga in jo dal pod zemljo.
Odstranil nagravžna vrtičkasta skropucala izpred kulturnega spomenika Žale in uredil prelep park.
Zalaufal gondolo na Ljubljanski grad.
Vspovsod postavil količke, da sem se nazadnje fajn zložila po tleh s kolesom, ker sem zadela ob enega od njih user posted image
Pa verjetno sem še kaj pozabila ...

Aja, saj res, glavno sem pozabila - zapufal Ljubljančane za nadaljnih nekaj rodov al kako že user posted image


< Sporočilo je popravil nejcko -- 7.12.2011 13:52:16 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 13:51:46   
kalbo
En sprehod skozi mesto je bil dovolj, prej se je Ljubljana podirala, zdaj sija. Iz Šiške do kliničnega centra trikrat prestopiš, če greš vmes na kavo v center pa štirikrat, plačaš eno samo vožnjo, včasih si pokuril 4 žetone. Odpirajo se nove proge, mestni promet se je začel prilagajat razvoju, nepokretnim občanom MOL plača negovalko....še in še je tega. vse to bi blo pa speljano brez pufov, če nebi blo Janševega polena in ukinitve sredstev, ki pripadajo glavnemu mestu.
Res pa je, da je tole, kar ga čaka zdaj mnogo trši oreh.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 14:36:40   
ronja
Postavil je nekaj novih mostov.
Uredil nabrežje Ljubljanice v Centru.
Odstranil pločevino s Kongresnega trga in jo dal pod zemljo.
Odstranil nagravžna vrtičkasta skropucala izpred kulturnega spomenika Žale in uredil prelep park.
Zalaufal gondolo na Ljubljanski grad.
Vspovsod postavil količke
Odpirajo se nove proge, mestni promet se je začel prilagajat razvoju

Jap, se kar nekaj reči nabereuser posted image . Meni je bil ok kot župan. Mislim, da je spet zalaufal tudi Kino Dvor, če se ne motim, prej praktično ni obratoval, čeprav je bil uradno še.
kar se pufov tiče, kolikor vem, je obljubil, da dobi Ljubljana tisti denar naslednje leto.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 16:26:24   
mateyka
uvedel zastonj Bicike(LJ) kolesa v ožji Ljubljani.
uredil (nove in obnova starih) en kup igrišč za otroke (navje je afaik največje)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 16:45:01   
Petka09
Kar se tiče anket - kako so jih delali pred volitvami, da je imela SDS tolikšno prednost:
Mislim, da so jih delali na stacionarne telefone... Stacionarce pa itak vemo, da ima pač večina naših staršev in starejše generacije še od takrat, ko so pač prišli telefoni.
Za mlade pa vemo, da imajo večinoma vsi mobitele oz. sploh niso v imenikih.

In populacija teh starejših ljudi je po moje kr precej SDS-ovska, sploh na podeželju.

Naj me popravi nekdo, če se motim... To je samo moje mnenje oz. predvidevanje.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 16:49:39   
Petka09
Če nekdo kritizira, da je pač Jankovič zapufal proračun še za nadaljnjih sto let, pa bi jaz rekla takole:
Če se nič ne dela, se niti nič ne more zapufat. Če pa so investicije in se dela, potem pa je logično, da najprej počrpaš iz EU oz. drž. proračuna kolikor pač lahko (in kolikor posamezna investicija ustreza določenemu razpisu za sof. sredstva), preostanek pa zagotovi Občina z lastnimi sredstvi (tudi pufom).

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 17:15:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zadovoljna sem z volilno udeležbo.
Vseeno mi je, kdo je zmagovalec-ker so vsi isti.

Vesela bi bila edino funkcionalne in delujoče koalicije, sposobne sprejemati tudi nevšečne odločitve in ne take, ki bo za vsak pasji prdec spraševala ljudstvo, če je za ali proti. Skratka, vesela bi bila vlade, ki vlada, vseeno, katere barve, samo da ni meglene.

Od vseh sračkanj tule bi se tokrat samo pod tole podpisala user posted image . In tega, žal v Sloveniji nismo bili in verjetno nikoli ne bomo sposobni.

Mene bi pa poleg tega zanimala še konstruktivna opozicija, ki nebi metala polen pod noge in minirala čisto vsega. Ko se bo to zgodilo, potem nas pa čaka kakšna svetla prihodnost.


Pogoj za oboje pa je razumna in zdrava družba.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 17:23:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Kar se tiče anket - kako so jih delali pred volitvami, da je imela SDS tolikšno prednost:
Mislim, da so jih delali na stacionarne telefone... Stacionarce pa itak vemo, da ima pač večina naših staršev in starejše generacije še od takrat, ko so pač prišli telefoni.
Za mlade pa vemo, da imajo večinoma vsi mobitele oz. sploh niso v imenikih.



Se strinjam s tabo! No, saj to sem jaz mislila s tem, da so "pozabili" na mlade, od katerih je šla večina glasov ravno Jankoviću.

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 17:34:20   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Postavil je nekaj novih mostov.
Uredil nabrežje Ljubljanice v Centru.
Odstranil pločevino s Kongresnega trga in jo dal pod zemljo.
Odstranil nagravžna vrtičkasta skropucala izpred kulturnega spomenika Žale in uredil prelep park.
Zalaufal gondolo na Ljubljanski grad.
Vspovsod postavil količke
Odpirajo se nove proge, mestni promet se je začel prilagajat razvoju

Jap, se kar nekaj reči nabereuser posted image . Meni je bil ok kot župan. Mislim, da je spet zalaufal tudi Kino Dvor, če se ne motim, prej praktično ni obratoval, čeprav je bil uradno še.
kar se pufov tiče, kolikor vem, je obljubil, da dobi Ljubljana tisti denar naslednje leto.



Vse našteto in še več, pa je v LJ pripeljalo tudi številne turiste. Število turistov je v času njegovega županovanja zelo naraslo- turisti prinesejo tudi denar.
A se še sploh kdo spomni vike potočnik ali daniceuser posted image - pa še malo bolj možgančke napnimo in pomislimo, kaj sta pa oni dve ustvarili v LJuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.12.2011 17:35:05 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 17:42:55   
Anonimen
zanimivo user posted image

Povolilna analiza predčasnih volitev 2011.

Kaj sem se naučil iz rezultatov?
...
28,53% Slovencev nima lastnega vrtička
26,26% jih sedaj ve, kako se počutijo slovenski košarkarji in nogometaši po vsaki pomembni tekmi
10,48% Slovencev je dovolj bogatih, da so bili zadnja 3 leta na dopustu
8,42% razume osnove ekonomije nerealnega sektorja
6,97% obožuje hrenovke
6,90% nima domišljije, da bi volili stranko o kateri se da kaj duhovitega napisat
4,80% ne verjame v Boga in v dejstvo, da božja volja najde pot brez volitev
1,80% се јих ни способних научити цирилице
1,46% ne vozi ne avtomobila, ne motorja, ne kolesa in nikoli ni šlo čez cesto izven prehoda za pešce
1,21% jih pravi, da jih je 99%
0,65% Slovencev je včlanjenih v stranko Zares

No, glede na trenutno dogajanje pri sestavi koalicije, se zna zgoditi, da bo nasprotnik slovenske reprezentance diskvalificiran :)

Avtor: miha1981 na forumu Financ


(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 17:50:57   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Res pa je, da je tole, kar ga čaka zdaj mnogo trši oreh.


Predvsem zato ker bo opozicija skusala minirat vse kr bo hotu ustvart. Nekateri pac se vedno zivijo v polpretekli zgodovini in ne gledajo naprej in aktualnih problemov za resevat. Zato nisem lih optimisticna.

Zelim pa mu dober mandat. Za LJ je naredu ogromno, v roku piclih 10ih let je sprememba neverjetna. Sem imela moznost zivet v LJ v letih 98-03 in letos. Sprememba je neverjetna, pozitivna, v LJ se clovk dobro pocuti.

Pa se nekaj besed o omejenosti slovenskega naroda, ki ne mara Jankovica... kaj hudica ima poreklo njegovo s tem, da je bodoci mandatar? Mutavi posli gor al dol... meni je ta kao nacionalizem k slovenceljnem zdej kr naenkrat touce ven, dost vecji mimosunek, kot ta, da je Jankovic srbskega porekla, saj kaze na nezrelost in omejenost slovenskega naroda. Ce bo delal, je zarad mene lahko tud z Antarkktike.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
7.12.2011 18:33:25   
kalbo
Glede Zokija in Ljubljane se močno strinjam. Nebi bil pa tako zelo kritičen do Slovencev, čeprav jih je kar tretjino prelenih, da bi zmigali svoje riti na volitve. Nekje četrtina jih je pa totalno zaplankanih, žal. Nekaj čez 4 odstotke jih je pa slepo pobožnih, kar hvalabogu tud ni tok veliko. Ostale stranke, ki so prišle v parlament so mi kar simpatične, predvsem SLS z Žerjavom na čelu je pozitivna sprememba od prej.

Leva sredina, kot radi rečemo, vidimo, da ni tako zavoženo slepo pokorna enemu samemu vodji in voli tisto, kar se ji tisti trenutek zdi v redu in napake kaznuje. Zase vem , da Zoki čez štiri leta (upam, da toliko časa, ker se ne smejo več špilat), če ne bo OK, mojega glasu nima in tud v nedeljo ga ni mel brezpogojno, Pahor ga ne dobi nikoli več. Me je pa močno skrbelo, da bo Janša premočno zmagal, kar je obrnilo tehtnico Zokiju v prid, in po zdajšnjih primitivnih reakcijah tako njegove stranke, kot njegovega volilnega telesa samo potrjujejo moje strahove. Se pa sprašujem, kam so Grimsija zaprli, da ga ni na spregled.

Upam, da se v SDSu opogumijo in Janezu pokažejo vrata.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.12.2011 18:35:58 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?