|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 21:44:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Volila Viranta, škoda, da ni dobil še kaj več.
Da je zmagal Jay-Z, mi je še kar OK, bomo videli, kaj bo naredil.
Pahor .. srednja žalost.
JJ mi gre na jetra, se pa strinjam, da ima za sabo tudi sposobne, zato bi bilo res mogoče najboljše, da se spelje s prizorišča, ker dokler bo on frontman, bo folk volil KOGAR KOLI, ki ni on.
NAJBOLJŠ od vsega - bye bye Nakresalova in Ultralažnivec.
Jelinčiča bom pa pogrešala zarad njegovih stand-up točk. Sej je nakladal, ampak je bil s svojimi dozdajšnjimi 5 odstotki volivcev čist harmless.
Aja, upam, da se Kahl ne bo spet zrinil v koalicijo in drekal, kjer koli se bo dalo. Samo zgago dela.



kje lajkam user posted image res je. nis(m)o proti SDS, ampak proti Janši. folk je že drugič pokazal, da ga ne želi v vladi, a tip sploh ne dojame. user posted image



Dober povzetek user posted image .
Samo Jelinčiča ne bom pogrešala. Mamo kar nekaj dobrih komedij in vicev, ki krožijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 21:45:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Volila Viranta, škoda, da ni dobil še kaj več.
Da je zmagal Jay-Z, mi je še kar OK, bomo videli, kaj bo naredil.
Pahor .. srednja žalost.
JJ mi gre na jetra, se pa strinjam, da ima za sabo tudi sposobne, zato bi bilo res mogoče najboljše, da se spelje s prizorišča, ker dokler bo on frontman, bo folk volil KOGAR KOLI, ki ni on.
NAJBOLJŠ od vsega - bye bye Nakresalova in Ultralažnivec.
Jelinčiča bom pa pogrešala zarad njegovih stand-up točk. Sej je nakladal, ampak je bil s svojimi dozdajšnjimi 5 odstotki volivcev čist harmless.
Aja, upam, da se Kahl ne bo spet zrinil v koalicijo in drekal, kjer koli se bo dalo. Samo zgago dela.



kje lajkam user posted image res je. nis(m)o proti SDS, ampak proti Janši. folk je že drugič pokazal, da ga ne želi v vladi, a tip sploh ne dojame. user posted image



Dober povzetek user posted image .
Samo Jelinčiča ne bom pogrešala. Mamo kar nekaj dobrih komedij in vicev, ki krožijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 22:27:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
kje lajkam user posted image res je. nis(m)o proti SDS, ampak proti Janši. folk je že drugič pokazal, da ga ne želi v vladi, a tip sploh ne dojame. user posted image


imo on to zelo dobro to ve, samo se ne strinja z nami, da zarad tega naj ne bi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 22:50:44   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!

Podpis.


Vsi v LDS-u in Zaresu ter pijavke okrog teh strank so še bolj pokvarjeni. Toliko svinjarije je bilo v času Pahorjeve vlade...Btw so pripravljali zakone, ki bi malega človeka čisto uničili, državo so spravili na kant. Naj omenim, da so predlagali tudi, da bi ukinili brezplačni vrtec za drugega otroka, prav tako so že pripravljali zakonsko podlago, s katero bi skenslali neprofitna stanovanja. Med drugim so znižali tudi subvencije za prvo rešitev stanovnajskega problema za mlade družine... po drugi strani pa metali težke pare za dokapitalizacijo NLB-ja. Toliko podjetij je odšlo v stečaj, ker so vodilni na veliko trpali v svoj žep, pa je Pahorjeva garnitura le nemo podpirala naraščanje gospodarskega kriminala. In še za piko na i - pasjejebska afera Baričević...je treba še kaj dodati?

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 22:53:35   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: reirei
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira...


LOL user posted image user posted image user posted image  tale je pa ena boljsih user posted image user posted image user posted image


Nekdo je danes preveč zelenega pokadil user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 7:53:04   
Norigarač
Ampak se pa bojite Janša vsi po vrsti...svaka mu čast.user posted image

p.s.
Pa nisem njega volil, pa tudi Jankoviča ne

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:13:55   
mojamura
jaz se ga ne bojim....ne rečem pa, da me ni razočaral


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:19:48   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...



Tistega o Janši in Urški niti ne mislim komentirat. Če Janša nebi metal polen pod noge bi bil tokrat kot že velikokrat zmagovalec, tako se je pa, kot vedno, eno od polen odbilo njemu direkt v kolena.

Lepo te prosim, ja kakšne pa pišeš o gospej Ljudmili. Si kdaj prebral njihova nestrpna stališča do drugačnih, si kdaj poslušal vsiljevanje in lobiranje za glasove po vaških zborih, na katerih nastopajo po večini otroci...mene je groza, pa Ljudmila pomojem nima nič s tem. Njo so pač lepo oblekli, jo naučil kaj mora govort in to počne, brez kančka inteligence.

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:38:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lepo te prosim, ja kakšne pa pišeš o gospej Ljudmili. Si kdaj prebral njihova nestrpna stališča do drugačnih, si kdaj poslušal vsiljevanje in lobiranje za glasove po vaških zborih, na katerih nastopajo po večini otroci...mene je groza, pa Ljudmila pomojem nima nič s tem. Njo so pač lepo oblekli, jo naučil kaj mora govort in to počne, brez kančka inteligence.


BINGO !! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:38:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ampak se pa bojite Janša vsi po vrsti...svaka mu čast.user posted image

p.s.
Pa nisem njega volil, pa tudi Jankoviča ne


a če ga ljudje ne marajo, avtomatsko pomeni, da se ga bojijo user posted image če bi se ga bali, mu ne bi dali kontro na volitvah...

tudi jaz nisem volila jankoviča...

(odgovor članu Norigarač)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:47:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ampak se pa bojite Janša vsi po vrsti...svaka mu čast.user posted image

p.s.
Pa nisem njega volil, pa tudi Jankoviča ne


a če ga ljudje ne marajo, avtomatsko pomeni, da se ga bojijo user posted image če bi se ga bali, mu ne bi dali kontro na volitvah...

tudi jaz nisem volila jankoviča...



Vsak normalen clovek se boji, da ne bi vodilno mesto zasedel nekdo s taksnim znacajem; to pa ne pomeni , da se bojijo te osebe, temvec taksne osebnosti na polozaju z visokimi ingerencami.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:50:14   
oka
MOgoče je mal nesramno ampak vseeno:

http://www.youtube.com/watch?v=zOy3YZak-4s

in drugi del:

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=14051&LNK=3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 8:58:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ampak se pa bojite Janša vsi po vrsti...svaka mu čast.user posted image

p.s.
Pa nisem njega volil, pa tudi Jankoviča ne


a če ga ljudje ne marajo, avtomatsko pomeni, da se ga bojijo user posted image če bi se ga bali, mu ne bi dali kontro na volitvah...

tudi jaz nisem volila jankoviča...



Vsak normalen clovek se boji, da ne bi vodilno mesto zasedel nekdo s taksnim znacajem; to pa ne pomeni , da se bojijo te osebe, temvec taksne osebnosti na polozaju z visokimi ingerencami.


imaš prav. dve obliki sta. bati se osebe ali bati se osebnosti. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 9:09:20   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ampak se pa bojite Janša vsi po vrsti...svaka mu čast.user posted image

p.s.
Pa nisem njega volil, pa tudi Jankoviča ne


a če ga ljudje ne marajo, avtomatsko pomeni, da se ga bojijo user posted image če bi se ga bali, mu ne bi dali kontro na volitvah...

tudi jaz nisem volila jankoviča...



Vsak normalen clovek se boji, da ne bi vodilno mesto zasedel nekdo s taksnim znacajem; to pa ne pomeni , da se bojijo te osebe, temvec taksne osebnosti na polozaju z visokimi ingerencami.


imaš prav. dve obliki sta. bati se osebe ali bati se osebnosti. user posted image



Ja, vsaka tolažba pomaga. Janša je marsikateremu pristigel krila, zato pa je tako kot je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 11:28:52   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: reirei

vsakogar je mogoče očrniti, če sta že dva za akcijo,je dovolj.user posted image
Ne verjamem direktno vsakega stavka,kar mi pride na uho, saj nas vendar življenje uči. Kaj sam še nisi doživel krivice?

Vem,da je Janša že izjavil, da bo delal za dobro Slovenije, zakaj bi torej bil ego?user posted image
Njegova žena ga. Bačovnik je izjavila, da je ponosna nanj, ker ve, da je v njem dobrota (dobro srce), vse ostalo pa odnese čas ! Te besede so mi res dale misliti in popolnoma verjamem, da gospa ne blefira, saj si ni želela političnega udejstvovanja njene družine, kolikor vem, je podprla željo moža, da dela v dobro Slovenije. To trditev sprejemam. Nimam nikakršnih dokazov za kaj drugega. V primeru sedanjega zmagovalca pa čutim le strah...Za politiko imam drugačen cilj - iščem dobro- konkretno, ne pa velikoleteče obljube ter navideznega, hinavskega šarmiranja -česar pa veliko najdem pri gospe Ljudmili Novakovi, krščansko ali ne, ženska se mi zdi poštena , odkrita, izobražena, izkušenj polna v evropski politiki...



Tistega o Janši in Urški niti ne mislim komentirat. Če Janša nebi metal polen pod noge bi bil tokrat kot že velikokrat zmagovalec, tako se je pa, kot vedno, eno od polen odbilo njemu direkt v kolena.

Lepo te prosim, ja kakšne pa pišeš o gospej Ljudmili. Si kdaj prebral njihova nestrpna stališča do drugačnih, si kdaj poslušal vsiljevanje in lobiranje za glasove po vaških zborih, na katerih nastopajo po večini otroci...mene je groza, pa Ljudmila pomojem nima nič s tem. Njo so pač lepo oblekli, jo naučil kaj mora govort in to počne, brez kančka inteligence.


kALBO TI si šlovek po mojem "okusu" user posted image user posted image user posted image

na naslednjih volitvah imaš moj glas zagarantiran!! user posted image

bi pa dodala o dotični gospe le to: osebno nisem imela nikoli kontakta z njo, sem pa bila na enem pogrebu,kjer je bila gospa s soprogom in še nekateri člani tega klana.
Drža user posted image , aroganca, bonton,....za user posted image , ...ko da so se ljudje zbrali zaradi nje in njej enakih in ne zaradi pokojnice..
No takrat je samo potrdila moje mnenje ,ki sem ga imela o njej!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 13:01:07   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ja, vsaka tolažba pomaga. Janša je marsikateremu pristigel krila, zato pa je tako kot je.


Glede na volilne rezultate, je Jansa najbolj sebi pristrigel krila. In globoko verjamem, da potrebuje tolazbo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 13:04:30   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ja, vsaka tolažba pomaga. Janša je marsikateremu pristigel krila, zato pa je tako kot je.


Glede na volilne rezultate, je Jansa najbolj sebi pristrigel krila. In globoko verjamem, da potrebuje tolazbo.


Bo že tako kot praviš...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 13:55:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ja, vsaka tolažba pomaga. Janša je marsikateremu pristigel krila, zato pa je tako kot je.


Glede na volilne rezultate, je Jansa najbolj sebi pristrigel krila. In globoko verjamem, da potrebuje tolazbo.


Bo že tako kot praviš...



btw, komu pa naj bi Janša pristrigel krila?

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 14:52:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

Ja, vsaka tolažba pomaga. Janša je marsikateremu pristigel krila, zato pa je tako kot je.


Glede na volilne rezultate, je Jansa najbolj sebi pristrigel krila. In globoko verjamem, da potrebuje tolazbo.


Bo že tako kot praviš...



btw, komu pa naj bi Janša pristrigel krila?

Samo res ... če je kaj naredil je to kvečjemu to, da je dal tajkunom še večji zalet pri žongliranju z raznoraznimi podjetji, ki so sedaj propadla ali pa samo še na škrge dihajo ...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 15:02:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!

Podpis.


Vsi v LDS-u in Zaresu ter pijavke okrog teh strank so še bolj pokvarjeni. Toliko svinjarije je bilo v času Pahorjeve vlade...Btw so pripravljali zakone, ki bi malega človeka čisto uničili, državo so spravili na kant. Naj omenim, da so predlagali tudi, da bi ukinili brezplačni vrtec za drugega otroka, prav tako so že pripravljali zakonsko podlago, s katero bi skenslali neprofitna stanovanja. Med drugim so znižali tudi subvencije za prvo rešitev stanovnajskega problema za mlade družine... po drugi strani pa metali težke pare za dokapitalizacijo NLB-ja. Toliko podjetij je odšlo v stečaj, ker so vodilni na veliko trpali v svoj žep, pa je Pahorjeva garnitura le nemo podpirala naraščanje gospodarskega kriminala. In še za piko na i - pasjejebska afera Baričević...je treba še kaj dodati?


Ja, pozabila si še, da so v času Pahorjeve vlade še na Finskem bile kršene človekove pravice.......user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
6.12.2011 17:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
6.12.2011 18:00:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 18:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zadovoljna sem z volilno udeležbo.
Vseeno mi je, kdo je zmagovalec-ker so vsi isti.

Vesela bi bila edino funkcionalne in delujoče koalicije, sposobne sprejemati tudi nevšečne odločitve in ne take, ki bo za vsak pasji prdec spraševala ljudstvo, če je za ali proti. Skratka, vesela bi bila vlade, ki vlada, vseeno, katere barve, samo da ni meglene.

Od vseh sračkanj tule bi se tokrat samo pod tole podpisala user posted image . In tega, žal v Sloveniji nismo bili in verjetno nikoli ne bomo sposobni.


Hvala, sem vesela, da se nekdo #ukvarja# tudi z delom in ne samo z zmagami in smehljaji.
Sposobni bomo, ko nam bo šlo dovolj slabo - a v tem trenutku še ni tako; plus podkrepljeni smo z iluzijo mogočnega soseda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 19:03:49   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!

Podpis.


Vsi v LDS-u in Zaresu ter pijavke okrog teh strank so še bolj pokvarjeni. Toliko svinjarije je bilo v času Pahorjeve vlade...Btw so pripravljali zakone, ki bi malega človeka čisto uničili, državo so spravili na kant. Naj omenim, da so predlagali tudi, da bi ukinili brezplačni vrtec za drugega otroka, prav tako so že pripravljali zakonsko podlago, s katero bi skenslali neprofitna stanovanja. Med drugim so znižali tudi subvencije za prvo rešitev stanovnajskega problema za mlade družine... po drugi strani pa metali težke pare za dokapitalizacijo NLB-ja. Toliko podjetij je odšlo v stečaj, ker so vodilni na veliko trpali v svoj žep, pa je Pahorjeva garnitura le nemo podpirala naraščanje gospodarskega kriminala. In še za piko na i - pasjejebska afera Baričević...je treba še kaj dodati?


Ja, pozabila si še, da so v času Pahorjeve vlade še na Finskem bile kršene človekove pravice.......user posted image


Dodajam še: Simona Dimic user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
6.12.2011 20:01:21   
mika
Podpišem pod vse kar je kalbo napisal.

Čudi me, da so vsi tako presenečeni nad izidom volitev, men je to bil povsem pričakovan rezultat.

Kar se pa tiče Janše, on je s svojo mandatarsko kariero zaključil.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?