|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:43:12   
Mala_princeska
Moj partner je komentiral: če ne greš na volitve, enostavno potrdiš zmago zmagovalcu. In res je tako. Na volitve jasno šla, volila za svojega kandidata.
Hmmm naš župan je v poraženi stranki (sds), na listi je bil v drugi občini (pove veliko koliko mu še občani zaupajo) in če dobi stolček bomo imeli novega župana, ko smo imeli pa županske volitve smo bili pa v središču dogajanja ker se je kregal za en glas in na koncu jasno zmagal.

prečekirala novice in ja pršu je v parlament in spet volimo novega župana.

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 5.12.2011 9:47:18 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:49:29   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...


Moj g Tast je pred leti zgubil službo pri svojih 50 tih, pa ti lahko povem, da ma s polaganjem ploščic in opravljanjem manjših gradbenih del dela čez glavo predvsem poleti. Ni kritika, je zgolj ideja. 

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 9:49:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:51:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Zanimiv razplet. Ste zadovoljni?

Navdušena.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:53:17   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Jest njemu privoščim, njegovim pa ne, ker vem, da je tam notri par sposobnih ljudi.


podpis. ce bi se Veliki Vodja speljal in bi na vrh stranke prisla sposobna oseba, verjetno dobijo moj glas. ampak Janse pa zarad njegove zgodovine in zdraharske narave ne prenesem. zal je po mojem mnenju njegov lik velik minus za stranko.


Njegov lik je na eni strani plus za stranko in na drugi minus. Definitivno je pa njegov lik in minerska politika velik minus za Slovenijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:53:22   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.


Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?

Do stropa ravno ne skačem, ker je Zoki zmagovalec, me pa manj skrbi za prihodnost kot bi me, če bi zmagal pomladni princ. Gospod bi se mogel skinit in peljat Urško na prvo plažo, potem pa SDS mogoča kdaj dobi moj glas. Prej pa ne.

Đamijo si bodo pa zgradili sami in s svojimi sredstvi, za kar bodo naši lepi državi lepo plačali davke. Na nekaj tisoč cerkva po Sloveniji je pa komot ena Đamija. Nestrpnost na stran in ravno to so teme, na katerih pomladni princ nebi smel nabirat poitičnih točk.





Bolje ne bi mogel povedati!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa nisem volila za Jankoviča, ampak glede na to da so ostali že imeli možnost, naj jo še on dobi in pokaže kaj zna....samo da ni JANŠA!!!!

Ampak Janšava užaljena faca....NEPRECENLJIVO!!!!

Da pa gre že takoj po rezultatu govoriti o ponovnih predčasnih volitvah je pa za bruhat, kot užaljen otročiček, ki so mu vzeli liziko....bruh...

Pa še preveč glasov je dobil, da bo spet lahko miniral vse kar bo vlada hotela sprejet...kr neki...

Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:53:47   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Jest njemu privoščim, njegovim pa ne, ker vem, da je tam notri par sposobnih ljudi.


podpis. ce bi se Veliki Vodja speljal in bi na vrh stranke prisla sposobna oseba, verjetno dobijo moj glas. ampak Janse pa zarad njegove zgodovine in zdraharske narave ne prenesem. zal je po mojem mnenju njegov lik velik minus za stranko.


ja saj to je to kar mene moti pri tej stranki
in zdrahe tud pri drugih kandidatkih (no vsaj za mojo občino govorim).
me pa veseli da županska funkcija in funkcija v parlamentu nista več združljivi.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:59:14   
petruska
Če ne bi bilo Janše v politiki sploh, bi imala Slovenija še neko prihodnost, ker bolj pokvarjenega človeka od njega bi pa že težko našli!!!!

Podpis.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:00:58   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?





Podpis!!!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:02:22   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Jest njemu privoščim, njegovim pa ne, ker vem, da je tam notri par sposobnih ljudi.


podpis. ce bi se Veliki Vodja speljal in bi na vrh stranke prisla sposobna oseba, verjetno dobijo moj glas. ampak Janse pa zarad njegove zgodovine in zdraharske narave ne prenesem. zal je po mojem mnenju njegov lik velik minus za stranko.


Njegov lik je na eni strani plus za stranko in na drugi minus. Definitivno je pa njegov lik in minerska politika velik minus za Slovenijo.


podpis. Tudi meni program sds ustreza samo JJ in njegovim bližjim sodelavcem ni cilj uresničitev tega programa ampak samo oblast. Če pa ni oblasti pa vso energijo usmerijo v minerstvo in zdraharstvo in spet ne v uresničevanje zastavljenega programa s sodelovanjem.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:05:16   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...


Moj g Tast je pred leti zgubil službo pri svojih 50 tih, pa ti lahko povem, da ma s polaganjem ploščic in opravljanjem manjših gradbenih del dela čez glavo predvsem poleti. Ni kritika, je zgolj ideja. 


Ja se strinjam s tabo, dela je ogromno, problem je v tem, da na črno si enostavno ne upam delat, ker mi bivši delodajalec grozi s prijavo (zato ker sem se mu uprl, pa čeprav mi je še vedno dolžan nekaj plač), večina razgovorov pa je enakih: plača minimalna, dela se od svita do mraka, od ponedeljka do nedelje (tudi prazniki vključeni), ne hvala, malo pa sem rad tudi s svojo družino. Sicer pa imam za spomladi zagarantiran šiht, pa enkratno plačo, ampak do takrat sem pa na sončni.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:11:21   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...


Moj g Tast je pred leti zgubil službo pri svojih 50 tih, pa ti lahko povem, da ma s polaganjem ploščic in opravljanjem manjših gradbenih del dela čez glavo predvsem poleti. Ni kritika, je zgolj ideja. 


Ja se strinjam s tabo, dela je ogromno, problem je v tem, da na črno si enostavno ne upam delat, ker mi bivši delodajalec grozi s prijavo (zato ker sem se mu uprl, pa čeprav mi je še vedno dolžan nekaj plač), večina razgovorov pa je enakih: plača minimalna, dela se od svita do mraka, od ponedeljka do nedelje (tudi prazniki vključeni), ne hvala, malo pa sem rad tudi s svojo družino. Sicer pa imam za spomladi zagarantiran šiht, pa enkratno plačo, ampak do takrat sem pa na sončni.



ja nekam slabo delaš, sonca še nej videt, zato pazi da te odpustijo še tu!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:20:53   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...


Moj g Tast je pred leti zgubil službo pri svojih 50 tih, pa ti lahko povem, da ma s polaganjem ploščic in opravljanjem manjših gradbenih del dela čez glavo predvsem poleti. Ni kritika, je zgolj ideja. 


Ja se strinjam s tabo, dela je ogromno, problem je v tem, da na črno si enostavno ne upam delat, ker mi bivši delodajalec grozi s prijavo (zato ker sem se mu uprl, pa čeprav mi je še vedno dolžan nekaj plač), večina razgovorov pa je enakih: plača minimalna, dela se od svita do mraka, od ponedeljka do nedelje (tudi prazniki vključeni), ne hvala, malo pa sem rad tudi s svojo družino. Sicer pa imam za spomladi zagarantiran šiht, pa enkratno plačo, ampak do takrat sem pa na sončni.



ja nekam slabo delaš, sonca še nej videt, zato pazi da te odpustijo še tu!user posted image


Že delam na tem....user posted image , v sredo bo ziher sonce, mam jutri razgovor na sončni user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:21:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...


Moj g Tast je pred leti zgubil službo pri svojih 50 tih, pa ti lahko povem, da ma s polaganjem ploščic in opravljanjem manjših gradbenih del dela čez glavo predvsem poleti. Ni kritika, je zgolj ideja. 


Ja se strinjam s tabo, dela je ogromno, problem je v tem, da na črno si enostavno ne upam delat, ker mi bivši delodajalec grozi s prijavo (zato ker sem se mu uprl, pa čeprav mi je še vedno dolžan nekaj plač), večina razgovorov pa je enakih: plača minimalna, dela se od svita do mraka, od ponedeljka do nedelje (tudi prazniki vključeni), ne hvala, malo pa sem rad tudi s svojo družino. Sicer pa imam za spomladi zagarantiran šiht, pa enkratno plačo, ampak do takrat sem pa na sončni.


Ja, pokvarjen delodajalec je j.eb...a. vso srečo želim.

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:29:14   
kalbo
Pa še nekaj za vse tiste, ki vam je slabo. Vprašajte se, kdo je kriv za to, da bo Zoki premje? Ravno Janez Janša. On je tisti, ki ga je skinil iz Mercatorja in za to potezo se pomoje tolče po pleši, da je veselje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:43:15   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še nekaj za vse tiste, ki vam je slabo. Vprašajte se, kdo je kriv za to, da bo Zoki premje? Ravno Janez Janša. On je tisti, ki ga je skinil iz Mercatorja in za to potezo se pomoje tolče po pleši, da je veselje.


Najboljša izjava doslej user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:47:23   
Anonimen
http://www.youtube.com/watch?v=PUS1APx7c4A

(odgovor članu Norigarač)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 10:55:45   
Anonimen
Se podpisem pod Kalba.

Ne zaupam ne prvemu J. ne drugemu J in ravno optimisticno ne gledam na prihodnost. Hkrati pa se zavedam, da spremembe so nujne, a SLO trenutno nima prave alternative za katero bi ljudje volili. Ljudje so siti vedno istih ksihtov. Zdi se, da je potreben se zadnji skorumpiran sunek, da slovenijo cisto odnese, da noben od nje ne bo mel koristi vec, da se bo koncno nasel nekdo, ki mu bo mar za drzavo in za narod, brez lastnih postranskih zasluzkarskih ciljev. Do takrat pa lahko krmarimo v kalnem.

Komentar na Jansev odziv po rezultatih, da bodo predcasne volitve je pa za bruhat! In javno to povem kot mu upam povedat to tudi v obraz ce je treba...clovek, ki to izjavi takoj po volitvah na katerih ne zmaga, NE dela v interesu naroda in drzave. NAROD je volil drugega in DRZAVA rabi sedaj pomoc vseh, ki bodo vlado sestavljali. NE rabimo problemov in na novo ustvarjenih trenj, medtem ko je polno perecih zadev, ki bi se jim vlada morala nemudoma posvetiti. Zdruzena vlada, v dobro enega naroda. Zal v trenutni situaciji, utopija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 11:02:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 11:32:07   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: karmen83

Vsem tistim, ki "nismo Ljubljana", se pa tako slabo piše user posted image user posted image user posted image

Res je.
V svojem programu ni imel na področju od Gorice pa gor do pod Triglava niti enega načrta ureditve.
Važno, da bo Đamijauser posted image

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 11:33:43   
ronja
Tega rezultata nisem pričakovala in sem bila prijetno presenečena. Tako za 'najboljšega soseda', kot tudi za Pahorja, ki je 'vstal od mrtvih'.

podpis. Tudi pod najcko in frodo in kalba - samo da sem jaz z razpletom zadovoljna. Kot pravita southparkovca: volitve so vedno izbira med "turd" in "dushbag" - ampak vseeno se splača izbirat med njima, ker je lahko en manj slab. Samo da jaz si rečem, da če zmaga manj slab, sem zadovoljnauser posted image . pa vsaj na gospodarstvo se spozna in če bo komu ratalo ga postavit na noge, ga bo temu deloholiku. Bolj že kot alternativi...

Mene je pri teh volitvah v bistvu najbolj motilo to, da je bila glasovnica na tako velikem papirju, ko sem začela računat, koliko dreves je za to umrlo, me je kar spreletelo... Na srečo so bile verjetno v gl. smreke, ki jih je pri nas itak preveč (glede na ostala drevesa), ampak vseeno...

un video je pa za crknit smešen!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 12:07:25   
reirei
Malo se mi zdi, da nekateri svoje domovine ne spoštujete. Tudi na besede moramo paziti, posebej še,če ste starši. Jaz nisem volil Janše, vendar govorice in nesramnosti o njem niso argumentirane. Takšno pljuvanje čez človeka,ki se trudi za Slovenijo, res ni fer.Nekdo zaseje besedno zlo, mnogim je to očitno všeč ter še prida svoj pečat.Seveda je težko misliti sa svojo glavo in iskati globji smisel, ko pa reka tečev nasprotno smer, ovce....Pa to udrihanje čez Cerkev, da je kar sramotno.Ogromno delajo narobe, tudi mene je osebno en nizkotni župnik prizadel, vendar mnogi v Cerkvi širijo dobroto, mnogi SO dobri.
Dajte no, mnogi si morate najprej en osebni nivo ustvariti, potem pa sejati v javnost svoje izjave.
(gnili krompir ne bo cenil zdravega, če bi znal kaj želeti, bi želel, da še zdrav "crkne" )
To pa je dobra novica, da ne bomo potrebovali res cele 4 leta....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 12:10:16   
reirei
Se opravičujem, moj prispevek ni bil kot odgovor članu mala_princeska.Hvala!
pa tudi nikomur drugemu osebno, saj vas ne poznam .Lep dan želim!

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
5.12.2011 12:28:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu reirei)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 12:40:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: reirei

To pa je dobra novica, da ne bomo potrebovali res cele 4 leta....



Vidis, to je skregano z vsako zdravo logiko. Se strinjam s teboj, da je potrebna distanca in ne credni nagon, ampak dobra novica bi bila, ce bi doticni gospod bil sposoben preseci svoj ego in interenesno dejavnost, ter rekel, ljudstvo je volilo na nas pa je da sedaj stopimo skupaj in skupaj nekaj dobrega naredimo za Slovenijo. Ker si to drzava zasluzi, v tvojem besednjaku:  ker drzavo spostuje in ker se trudi za Slovenijo. Se ti zdi res izjava "predcasne volitve bodo" nekaj kar kaze na spostovanje drzave (e.g. tvorimo jo drzavljani, ki so volili kakor so)? in se ti res zdi, da taksna izjava kaze na to,da se trudi za Slovenijo?

(odgovor članu reirei)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?