|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
4.12.2011 23:25:43   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Od zdaj naprej bo pa fse našE! Pa veseLa sem za JurćEka, ki jutri pride iz votline user posted image


Pride iz votline in se fsede v novega AMG 55 user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 0:39:25   
Vijoličarka
Tega rezultata nisem pričakovala in sem bila prijetno presenečena. Tako za 'najboljšega soseda', kot tudi za Pahorja, ki je 'vstal od mrtvih'.

Veseli me, da so iz parlamenta izpadli SNS, LDS in Zares. Prva je pravzaprav samo neko trobilo in zasedba stolčkov ter prejemnik lepih poslanskih plač, drugi dve, še posebej Zares,  nista bili najbolj pošten partner SD-ju v preteklem mandatu.

Ampak usoda te države in državljanov je še vedno v Generalovih rokah.
Povedal je, da bo v bistvu nadaljeval s svojo strategijo. Oni niso zato dosegli predčasnih volitev in spet bodo predčasne volitve. Kar se njega tiče, se bo toliko časa z vsemi sredstvi sesuvala vlada, da bodo potrebne nove predčasne volitve in če še te ne bodo zalegle, pa naprej, dokler ne bo spet on na oblasti. 

Torej je samo vprašanje ali se bo tale Mufasauser posted image , ki ga zdaj imamo, znal s tem spopasti.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 1:05:37   
Andromeda
Res je fajn, ker se zavzema za višjo DDV stopnjo in višje davke."NJE"+user posted image . še 1 razlog več za beg v tujino.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 1:51:54   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Zanimiv razplet. Ste zadovoljni?


NE!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 6:09:33   
caillou
Hudič v sili še muhe žre. In sedaj se nam je zgodilo to. Ko ni več dobre alternative, postavimo na prestol še edino oprijemljivo bilko, ki je možna, pa četudi je ta bilka popolnoma gnila. Slovenijo smo pahnili še globje v drek, no pa saj nam s tako splošno miselnostjo itak ni pomoči. Pahor nas je s katrco peljal v propad, Jankovič nas bo pa z beemvejem.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 6:12:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Hudič v sili še muhe žre. In sedaj se nam je zgodilo to. Ko ni več dobre alt_ernative, postavimo na prestol še edino oprijemljivo bilko, ki je možna, pa četudi je ta bilka popolnoma gnila. Slovenijo smo pahnili še globje v drek, no pa saj nam s tako splošno miselnostjo itak ni pomoči. Pahor nas je s katrco peljal v propad, Jankovič nas bo pa z beemvejem.

Po bližnici.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 5.12.2011 6:13:13 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 6:57:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Od zdaj naprej bo pa fse našE! Pa veseLa sem za JurćEka, ki jutri pride iz votline user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 6:59:22   
aprilčica07
Nisem pričakovala. Sem pa razočarana in zaskrbljena (nisem bla niti za JJ). Ampak ljudstvo je hotelo spremembo in zdaj jo imamo. Me je kr malo groza kaj se bo dogajalo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 7:14:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Tega rezultata nisem pričakovala in sem bila prijetno presenečena. Tako za 'najboljšega soseda', kot tudi za Pahorja, ki je 'vstal od mrtvih'.

Veseli me, da so iz parlamenta izpadli SNS, LDS in Zares. Prva je pravzaprav samo neko trobilo in zasedba stolčkov ter prejemnik lepih poslanskih plač, drugi dve, še posebej Zares,  nista bili najbolj pošten partner SD-ju v preteklem mandatu.

Ampak usoda te države in državljanov je še vedno v Generalovih rokah.
Povedal je, da bo v bistvu nadaljeval s svojo strategijo. Oni niso zato dosegli predčasnih volitev in spet bodo predčasne volitve. Kar se njega tiče, se bo toliko časa z vsemi sredstvi sesuvala vlada, da bodo potrebne nove predčasne volitve in če še te ne bodo zalegle, pa naprej, dokler ne bo spet on na oblasti. 

Torej je samo vprašanje ali se bo tale Mufasauser posted image , ki ga zdaj imamo, znal s tem spopasti.



za boj proti njemu je Zoki od vseh najbolj primeren ravno zato, ker je "ta spodn". user posted image
uresničile so se tudi napovedi na RR- ljudstvo je volilo nekoga, ki ga zadnjih 20 let ni bilo v politiki. user posted image mene samo zanima, kateri kekec je pred volitvami delal ankete, da je imela SDS tolikšno prednost, v resnici pa je popušil na veliko. jaz bi rekla, da nekaj smrdi v deželi kranjski. user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 7:41:32   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Referendumi so bili samo zaradi opozicije!!! Pa saj bi bilo skregano z vsako logiko, če bi vlada sama sebi dajala referendume ali kako ti to razumeš user posted image
In glede na to kdo bo tokratna opozicija (spet), ja ... lahko pričakujemo spet referendum na referendum.

Aja, a ni bil ravno General proti spremembi referendumske zakonodaje, eden in edini ... le zakaj, o le zakaj user posted image



To sem mislila, ja da bo JJ spet vse forsiral v referendume, razen če bo g. Janković to hitro zdaj na začetku še poskušal spremenit.

Drugače pa sem včeraj soočenje gledala do konca in tudi katere osebe so prišle v parlament, in hočeš nočeš pri Jankoviću so več ali manj, vsi poslanci iz iz strank Pahorja in Kresalove - tako da ja vse je jasno.

Bi pa meni osebno blo res bolj všeč če bi zmagal Janša zato ker je tudi vsa Evropa bila za njega, zdaj pa se nam še tam slabo piše.

Me pa po drugi strani tudi zelo zelo zanima kaj bo Janković naredil zato ker so vsi gospodarstveniki včeraj naveliko razlagali da Janković vse dela s tem da si denar sposoja ampak tega denarja zdaj ni. Bomo videli - v najslabšem primeru nas pa res spet čakajo predčasne volitve - le koga bomo volili takratuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:05:48   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Res je fajn, ker se zavzema za višjo DDV stopnjo in višje davke."NJE"+user posted image . še 1 razlog več za beg v tujino.


Ja moji dragi Slovenčki, tole se nam obeta... Bomo spet potrošniki več plačali, da si bo lahko jamski Jurček še kako okolico zrihtal za 130 TEUR. Mi je pa zelo všeč slika, kjer Jankovič in Pahor stojita z iskrenim nasmeškom tesno skupaj...ja spet imamo isto sruser posted image e ampak res da drugo pakovanje.
Pa še nekaj (pa poudarjam da nisem nacionalist), kot prišejo Srbski časopisi, Slovenci so izbrali enega naših za predsednika vlade.
Jankovič je izjavil: "Slovenci potrebujejo novo Slovenijo", ja se strinjam, ampak Zoki, povdarek na veliko zažetnico pri nova.

< Sporočilo je popravil Norigarač -- 5.12.2011 8:12:39 >

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:30:05   
reirei
Dobro jutro!(bi naj bilo) Prebujanje je bilo kot nenavadno spoznanje, da volitve niso bile sanje, ampak resnica, rezultat pa boleča resnica - zraven tud malo jeze,kaj se le dogaja s prelepo Slovenijo.(seveda s prebivalci) Skrbi me za mojo družino,kakor tudi za mnoge ostale otroke, upokojence...KJE BODO PRISTALE VREDNOTE?? posebej se vprašujem glede KULTURE...v vseh oblikah!...žalost je najmanj,kar čutim ob tem...Vem, da so mnogi zavedeni, ker se trudijop proti ljudem,ki imajo vizijo ...

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:37:29   
end1
nisem zadovoljna z rezultatom. Neverjetno celo sanjala sem "najboljšega soseda", slabe sanje. Bo treba na Kubo....

(odgovor članu reirei)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:40:06   
oka
To sem mislila, ja da bo JJ spet vse forsiral v referendume, razen če bo g. Janković to hitro zdaj na začetku še poskušal spremenit.


In zato bi bilo bolje, da zmaga JJ al kako? To je meni nekako tako: "če ne bom jaz bom pa nagajal". No ja saj to je počel zadnja tri leta. In zdaj se bo pa res pokazalo koliko bo naredil za dobro Slovenije. Ali bo nagajal ali pa bo sodeloval. Ampak glede na to, da je že samo kaki dve uri po znanih izidih (prej se ga ni dalo dobiti-le zakaj) v svojem prvem govoru napovedal ponovne predčasne volive, se mi zdi, da bo kar prvo. In tako bo spet tako kot je bilo. Zame je on človek, ki je za svoje interese pripravljen rušiti vse, kar mu stoji na poti do vloge velikega vodje.



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:44:07   
Norigarač
Že ve kdo je in kdo ni sposoben...pa ne me narobe razumet, nisem volil za JJ.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 8:51:24   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: oka

To sem mislila, ja da bo JJ spet vse forsiral v referendume, razen če bo g. Janković to hitro zdaj na začetku še poskušal spremenit.


In zato bi bilo bolje, da zmaga JJ al kako? To je meni nekako tako: "če ne bom jaz bom pa nagajal". No ja saj to je počel zadnja tri leta. In zdaj se bo pa res pokazalo koliko bo naredil za dobro Slovenije. Ali bo nagajal ali pa bo sodeloval. Ampak glede na to, da je že samo kaki dve uri po znanih izidih (prej se ga ni dalo dobiti-le zakaj) v svojem prvem govoru napovedal ponovne predčasne volive, se mi zdi, da bo kar prvo. In tako bo spet tako kot je bilo. Zame je on človek, ki je za svoje interese pripravljen rušiti vse, kar mu stoji na poti do vloge velikega vodje.





Ma da bi blo bolše ne verjamem ker slabše gre tudi Evropi in celemu svetu tako da tu smo neglede na to kdo bi prišo na vrth v istem s...., samo ziher sem da se bo vse skupaj spet ponavljalo že zato ker bo Pahor spet v koaliciji.
Je pa vsaj pri meni tako da nimam pojma kdo bi zdaj lahko sploh kaj pametnega naredo. Najboljše bi še blo če bi JJ še manj glasov dobil ker sem ziher da bo spet vse poskušal na glavo postavit, če že še predno so sploh rezultati znani napoveduje nove predčasne volitve.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:08:24   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.


Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?

Do stropa ravno ne skačem, ker je Zoki zmagovalec, me pa manj skrbi za prihodnost kot bi me, če bi zmagal pomladni princ. Gospod bi se mogel skinit in peljat Urško na prvo plažo, potem pa SDS mogoča kdaj dobi moj glas. Prej pa ne.

Đamijo si bodo pa zgradili sami in s svojimi sredstvi, za kar bodo naši lepi državi lepo plačali davke. Na nekaj tisoč cerkva po Sloveniji je pa komot ena Đamija. Nestrpnost na stran in ravno to so teme, na katerih pomladni princ nebi smel nabirat poitičnih točk.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 5.12.2011 9:18:19 >

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:10:16   
Colt
Nori garač, kako je kej s šihtom?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:17:34   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.


Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?

Do stropa ravno ne skačem, ker je Zoki zmagovalec, me pa manj skrbi za prihodnost kot bi me, če bi zmagal pomladni princ. Gospod bi se mogel skinit in peljat Urško na prvo plažo, potem pa SDS mogoča kdaj dobi moj glas. Prej pa ne.


Kalbo user posted image user posted image user posted image user posted image
kot da bi mi bral misli, sam da si povedal na lepši in bolj kulturen način!!

veliki JJ bo pa spet igral užaljenega mulčka v peskovniku, ki bo delal zdrahe in se kregal za lopatko, ki jo ima nasprotnik, tudi če bo 10 enakih še na voljo. Ma mu prab privoščim..user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:22:23   
kalbo
Jest njemu privoščim, njegovim pa ne, ker vem, da je tam notri par sposobnih ljudi. Eden izmed njih je naš župan, ki je opustil rušilno politiko in dejansko občinski svet popeljal v sodelovanje in rezultati se že kažejo. Na naslednjih volitvah ima moj glas in ta bo prvi v 14 letih za SDS.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:22:52   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Nori garač, kako je kej s šihtom?


Čakam, da začne nova vlada, bo Zoki šiht zrihtal, drugače pa iščem in hodim na razgovore pa zabijam cajt.

< Sporočilo je popravil Norigarač -- 5.12.2011 9:24:26 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:26:35   
kalbo
In v keri branži si, če ni skrivnost?

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:32:36   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

Meni se pa srce trga....

Džamija bo verjetno obvezna v vseh večjih mestih,
bogataši bodo še bogatejši, srednjega razreda ne bo več,
verjetno se zdaj narobe pišem,
imam verjetno celo napačen tablice,
no ja pa še kolerična moram ratat.....

Ja, kar spljuvite me vsi, vendar sem ponosna na svoj narod, svoje korenine in mi tole ni prav.

Parlament naj vodi le zavedni Slovenec, nekdo, ki bi mogel za Slovenijo "dihat".
In vem, da nekateri mislite podobno vendar, tega ne rečete, in to ni prav. Dvignite svojo glavo in s ponosom naprej.


Človek, ki je izdal svojo domovino za marke od orožja zame ni nevem kakšen zavedni Slovenec. Človek, ki je zaradi svojih apetitov po oblasti zminiral čisto vse, kar se je dalo, pa tudi če je vedel, da bo to dobro za domovino zame ni zavedni Slovenec. Človek ki v teh časih zaradi poraza na volitvah za par odstotkov že razmišlja o vnovičnih volitvah in spet kaže svojo rušilno politiko zame ni zavedni Slovenec...še kaj?

Do stropa ravno ne skačem, ker je Zoki zmagovalec, me pa manj skrbi za prihodnost kot bi me, če bi zmagal pomladni princ. Gospod bi se mogel skinit in peljat Urško na prvo plažo, potem pa SDS mogoča kdaj dobi moj glas. Prej pa ne.

Đamijo si bodo pa zgradili sami in s svojimi sredstvi, za kar bodo naši lepi državi lepo plačali davke. Na nekaj tisoč cerkva po Sloveniji je pa komot ena Đamija. Nestrpnost na stran in ravno to so teme, na katerih pomladni princ nebi smel nabirat poitičnih točk.


ne bi mogla boljš napisat
mislem, da vsi malo pozabljajo kaj je JJ počel v preteklosti pa predvsem je zelo veliko povedal z izjavo, da se ljudje niso prav odločil in da bodo spet predčasne volitve.. uuuu...res pa ful dela za Slovenijo, dejmo še zapravljat dnar še za ene volitve, pa še ene 5 referendumov.... podn.... upam, da bodo sprejeli spremembe v zakonu za razpisovanje referendumov...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:39:41   
alda
izjava mojga g. moža: a viš koliko že od včeraj zvečer pada dež? Bog je žalosten, ker ovčice niso ubogale gospodov župnikov, ki so baje v nekaterih farah pridigali, da če ne bodo volili za "naše" tj JJ in uno kršansko stranko bodo končale v peklu in zdaj bo pomanjkanje v nebesih !!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
5.12.2011 9:42:13   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In v keri branži si, če ni skrivnost?


Fizični radnik...vse od gradbeništva do varilstva, ličarstva, delo v proizvodnji,...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?