|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   denar namesto paketa
25.8.2005 16:50:23   
žužu
pred tremi dnevi sem oddala vlogo za denar namesto paketa, pa mi je rekla na sociali, da bom denar dobila šele 15.10.:zmeden2:
torej po roku? malo sem že pozabila, kako gre, ampak zdi se mi, da sem pri prvih dveh dobila denar še pred rokom. a se je zmotila, al je zdej to tako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   denar namesto paketa
25.8.2005 16:54:41   
JASNA D
Jaz sem l. 2003 tudi oddala vlogo okoli tega datuma, pa sem 15.9. že dobila keš.

Jasna

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   denar namesto paketa
25.8.2005 17:09:11   
Teni_
Jaz sem dobila mesec pred rokom. 100%. Lp,mojca:nosecka:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   denar namesto paketa
25.8.2005 18:26:10   
epahor
Ojla!

Une na socialnem ti rečejo tako,dnar dobiš nakazan pa prej!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   denar namesto paketa
25.8.2005 20:54:31   
m jana
Tudi jaz mislim da sem dobila denar prej!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   denar namesto paketa
25.8.2005 20:57:08   
Marogica
Tudi jaz sem dobila denar v naaprej. Je možno, da je to odvisno od občine?

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   denar namesto paketa
25.8.2005 22:59:01   
Aleksandrin
Jaz sem dobila keš en mesec po oddaji vloge, skoraj dva meseca pred rokom.
LP

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   denar namesto paketa
4.9.2005 15:01:40   
Urša
Na CSDju ti verjetno povejo najkasnejši datum, do katerga nej bi dobila denar-ponavadi nakažejo prej.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   denar namesto paketa
4.9.2005 15:08:51   
Anonimen
Rok za obravnavo vloge je 60 dni, glede na to, da je to upravni postopek. V najslabšem primeru torej dobiš odločbo 59 dni po oddaji vloge, denar pa nakazan naslednjega 15. v mesecu. In če pride 59 dan na 16. v mesecu, recimo na 16. september, dobiš denar 15. oktobra.
Večinoma pa ni tako. Če oddaš vlogo 60 dni pred PDP-jem, kar je prvi možni dan za oddajo, dobiš denar že naslednji mesec. Večinoma...

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   denar namesto paketa
5.9.2005 1:43:34   
kati1
Žužu

fora je v tem, da si zamudila kak teden ... sama sem oddala papirje 17.8. in mi je rekla tako: "da dobim po pošti priporočeno pošto in če jo dvignem do konca avgusta - dobim denar 15.9., v nasprotnem pa 15.10. (to bi bilo tud pr men po roku)"

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   denar namesto paketa
9.9.2005 12:29:52   
vanč
Pozdravljene!

Moj primer je pa tak; -rok poroda imam 28.9.05
                        -vlogo na CSD-ju sem oddala 1.8.
                        -odločba je bila izdana 16.8.
                        -vročena mi je bila okoli 25.8.
Na podlagi vsega tega mi je bilo s strani referentke
zagotovljeno, da denar dobim nakazan 15.9.05.
Bomo videli ali drži!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   denar namesto paketa
9.9.2005 14:56:44   
Andy13
Punce, a vlogo na CSD za denar namesto paketa lahko oddaš ne glede na to, da še nisi oddal vloge za porodniško nadomestilo? Najbrž je moje vprašanje neumno in se vnaprej opravičujem...mislim, da eno z drugim nima veze, ma vseeno vprašam.
To je obrazec DP-2 - vloga za uveljavitev pravice do pomoči ob rojstvu otroka, a ne?
Na dnu obrazca sem prebrala, da potrebujem le Prilogo S1 - potrdilo o predvidenem datumu poroda. A je to izjava, ki ti jo da ginekolog?

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   denar namesto paketa
10.9.2005 12:24:00   
Urša
Andy13, ne bi vedela... pomoje naj se bi oddalo vse skupaj. Tisto potrdilo ti da G 2 meseca pred rokom, ja.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   denar namesto paketa
10.9.2005 17:54:00   
kati1
Andy13 ... za paket oz. denar lahk oddaš obrazec neodvisno od ostalih papirjev (sicer mislim, da je rok tudi 60dni pred PDP)
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/obrazec-DP-2.pdf

Če pa oddaš vse skupaj, pa imaš vse na enem obrazci S1/1
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/s11.pdf

lp,

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   denar namesto paketa
12.9.2005 11:23:53   
Andy13
Urša in Kati1, hvala!

Ko pridem od ginekologa bom najprej dala vlogo za denar, ko pa dobim še zadnjo plačo pa vse preostale papirje. Upam, da ne bom nič narobe, če jih oddam cca. 18/10, PDP pa imam 30/11.

Lep začetek tedna vam želim,
Andy

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?