|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZAKAJ DAJMO GLASOVAT PROTI NOVEMU DRUŽINS...
23.3.2012 22:45:46   
čupa
Pa bilo kam pogledaš tema o tem novem zakonu!!!! Pa vsepovsod samo kreganje.... Vsi smo odločeni in neka prilepljena besedila na vsakem forumu, FBju in podobno nebojo obrnila nikogar da bo spremenil svoje mnenje...

Največja finat pa je, da se vsi kregajo, v nedeljo pa bo 20% udeležba referenduma....user posted image

aja, pa jaz sem ZAuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ZAKAJ DAJMO GLASOVAT PROTI NOVEMU DRUŽINS...
23.3.2012 22:54:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: čupa

Vsi smo odločeni in neka prilepljena besedila na vsakem forumu, FBju in podobno nebojo obrnila nikogar da bo spremenil svoje mnenje...


Ma ne verjamem, da so vsi že odločeni... mogoče vsi mi, ki se pojavljamo na forumih, twitterjih, fb in ostalih straneh. Meni to tudi že gre preko glave. Ok, da se ena tema odpre, pa mogoče še ena, ker je ena spregledala tisto... ampak toliko... preveč je že. Ko mi je najmanj, da bi nekoga v nekaj prepričevala. To sem parkrat poskusila kot najstnica in sem odnehala. Vsak po svoji vesti... nabolj vžge. Tisti, ki so nevedni o tem ali jih sploh ne zanima.. mislim, da bodo dali odločilne glasove.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
24.3.2012 16:47:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ZAKAJ DAJMO GLASOVAT PROTI NOVEMU DRUŽINS...
27.3.2012 10:38:36   
Matejčika
Zdaj je že tak mimo, ampak mi najeda živce to vaše ˝bo prišla CSD in kr odvzela otroka za to ker si ga po riti, al pa ker si se zameril učiteljici...˝ Pa dajte, ki te živite? Kam bodo te dali takega otroka? Še tistih nimajo kam dat, ko so resno fizično in psihično zlorabljeni! Take vračajo nazaj v biološke družine, a enega otroka, ki jih je dobil po riti, ker je nalašč brcnil babico, tega pa bodo kr odpeljali in dali v rejniško družino! Pa ne govorim kr tja v tri dni, sva z možem na čakalni listi za posvojitev in so nama neštetokrat rekli, da primanjkuje rejniških družin, če bi bila midva zainteresirana za to. Mislim, da to pove marsikaj.
CSD pa ima že zdaj zelo veliko pristojnosti glede pravic otrok, ampak jih ne izvajajo.

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ZAKAJ DAJMO GLASOVAT PROTI NOVEMU DRUŽINS...
27.3.2012 13:43:47   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

CSD pa ima že zdaj zelo veliko pristojnosti glede pravic otrok, ampak jih ne izvajajo.




Me prav zanima, če bi zakon bil podprt, kaj bi bilo drugače glede ogroženih otrokuser posted image

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ZAKAJ DAJMO GLASOVAT PROTI NOVEMU DRUŽINS...
27.3.2012 14:06:04   
Matejčika
Nič ne bi bilo drugače. Katera soc.delavka bi pa upala odvzet zlorabljenega otroka očetu, ki ji grozi da bo vse pobil. Ali pa kam bi dala takega otroka, če ga nima kam nastanit. Nobeden zakon ne more uredit tega. Ker ljudi ne morejo prisilit, da se vedejo razumno in prav tako ne, da bi bili pripravljeni vzet otroka v rejništvo.

Ena je rekla, če bi dala svojega otroka v posvojitev istospolnemu paru. Brez razmisleka JA! Važno je,da otrok živi v urabnoteženem okolju. Ne pa da ne ve kje je doma, da si ga sistem podaja med sabo itd. Mislim da lahko otroka doleti marsikaj hujšega, kot pa živet z istospolnimi starši.

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?